Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
macanet
2. kvě 2007
Kaci jo byla jsem v Sanusu, tak to jdeš na to, na co já, je to 3D a pak se to upravuje na nějakej formát 4D tak nám to vysvětloval doktor.Jo taky jsme platili 950,- my měli sebou, ale dali nám jejich. Byli jsme dohodlý, že když se to nepovede, tak můžem přijít ještě jednou, ale povedlo se 😃 Jo Sárinka je zlatíčko, taky poslouchala miminko, když byl rozdělanej gauč v obýváku, teď je složenej, tak tam nechodí, je v pelíšku. Asi bude v pohodě, když jsme přivezli postýlku, tak si hned lehla vedle sestavený postýlky, asi bude hlídačka 😃 Jo já jsem doma od začátku a manža říká, že je to rozmazlená prďola. No ty procházky to musím chodit s manžou, protože Sára občas táhne, jak někoho potkáme tak to je konec.
kacici
2. kvě 2007
Mac to znam,ja mam taky strach,Penny tahne docela hodne. ja jsem taky od zacatku tehu doma,od 5.tydne,takze vim o cem pises,jen jsem s ni zacala chodit na vychazky az ted od 20.tydne,do te doby jsem nesmela - primo zakaz od Dr.,takze bude taky pekne rozmazlena 😃
Jinak strasne moc dekuju za rady ohledne Sanusu a UZ,jsem moc rada,ze vim tyhle informace a o to vic se tesim,protoze mas vazne skvele fotecky,kez by se mala zitra taky na chvilku stala modelkou 😃 ,prijde me ze na UZ od Dr. se spis mraci,tak uvidime zitra,snad nebude mrzoutek 😃
macanet
2. kvě 2007
No oni se prej vůbec nesmějou, spíš jsou vážný a hlavně bacha nesměj se a moc nemluv, takhle já se zasmála a fotka byla v čudu a to by byla prej vůbec pěkná fotka, jenže kdo to měl vědět 😉 A já když mi je něco k smíchu, tak fakt nemůžu vydržet. Tak budu zítra držet pěstičky, ať se vám fotečky taky povedou 😉 Jo a to CD je v nějakým formátu AVI manžoj to nešlo doma spustit, a pak nainstaloval tohle a šlo to.
kacici
2. kvě 2007
Mac diky,zitra se snad taky pochlubim foteckami 😉 ,jdeme az odpoledne a pak mam predporodni kurz az do vecera,takze prijdu na PC az pozdeji vecer,ale fotecky prihodim jak to jen pujde 🙂
No ja se taky hodne smeju,takze doufam,ze zitra az malou uvidim, vydrzim nic nerikat a nesmat se.No muj manzel pocitacum moc nerozumi,ale svagr je docela sikovny,takze kdyz to nepujde,zajdu za nim a on to nainstaluje.Preju dobrou noc,ja mizim do postylky 😃
macanet
2. kvě 2007
Taky se loučím, jdu koukat na Poštu, manža už čeká na gauči, tak ho tam nemůžu nechat samotnýho 😃 Tak dobrou!!
cina
4. kvě 2007
Ahoj holky, tak co Kájo, Evčo, ticho po pěšině? my jsme byli v poradně a všechno je v pohodě, prý mám malé bříško, protože mám pevnou břišní stěnu, ale podle měření je mimi velké akorát. Ještě jsem dostala pochvalu, jak se mi drží děloha nahoře a taky za váhu, takže tak.
Jo a Kájo, mám už doma to povlečení a ten mantinel je opravdu kolem dokola 🙂
kajuleautor
4. kvě 2007
Ahoj Luci, tak já jsem byla v poradně včera. Sestřička řekla, že bříško mi od minula kleslo, děloha se zmenšila o cm. Měli jsme problém s natočením srdíčka, pže jim to špatně snímalo, ale to co tam bylo vidět asi doktorce stačilo, pže nic neříkala. Kontrakce už jsem tam měla a dokonce i nějakou chvilku. Když mě prohlížela tak řekla, že hlavička už je hodně dole, čípek tam už je jen zbytek, konsistence měkká a prý jsem otevřená, ale na kolik to mi neřekla. No tak jsem zvědavá, kdy se nám ten náš drobeček rozhodne ukázat. 🙂 Doufám, že už brzo. x-)
cina
4. kvě 2007
No, Kájo, to zní slibně 🙂
kajuleautor
4. kvě 2007
Luci, jo to sice zní, ale já mám pocit, že se mu v týhle poloze líbí a jentak se z ní nehne. 🙂 I když paní doktorka říkala, že tenhle týden by to možná už bude, tak jsem zvědavá. Možná zkusím to červený, teplou vanu a v noci přepadnu Péťu. 🙂
kajuleautor
4. kvě 2007
Luci, prosím tě, kde jsi objednávala to povlečení do postýlky?
kajuleautor
4. kvě 2007
To je asi taky z www.i-scarlett.cz, že jo?
cina
4. kvě 2007
Zkus si to červený ještě svařit, to prý pomáhá ještě víc, říkali na kurzu 😉 jo, prosím tě, pila jsi to lněný semínko? dá se to?
to povlečení jsem si neobjednávala přes net, ale přímo z toho obchůdku, jak máme i postýlku, na pěší zóně. někdy to mívájí přímo skladem, ale je o to docela zájem, zvlášť o žirafky. a ušetříš za poštovný 🙂
kajuleautor
4. kvě 2007
Luci, jo to vím a ještě do něj přidat trochu skořice. 🙂 Do toho lněnýho semínka jsem se nedonutila, je to pěkný hnus. :-S
A kolik to povlečení stálo. Mně by se líbili třeba i ty zajíčci, i když teda bych tam nemusela mít ty nebesa, pže tam chci dát kolotoč.
cina
4. kvě 2007
Stálo 995, což si myslím, že je dobrá cena. oni tam mají katalog, takže si můžeš objednat cokoliv podle něj
kajuleautor
4. kvě 2007
Katalog tady někde mám. Já už asi vím, kde jsi to kupovala. 995,- to je dobrá cena, i když bych to třeba musela mít s těma nebesama.
cina
4. kvě 2007
myslím, že ne, můžeš si vybrat dvojdílnou, trojdílnou, čtyřdílnou soupravu
kacici
4. kvě 2007
Ahoj holky,Kajo do dvou dnu bude Pata tady,ja to tusim,tak doufam,ze to vyjde 😉
Jinak me ma kazdym dnem prijit povleceni zirafa a zajicek 😃 - koukam,ze se tyto motivy libi vetsine 😃 ,takze jsem ted nedockava,mohli by uz prijit dneska,vcera me poslali mail,ze objednavka byla odeslana. Mam k tomu i mantynel zirafa a rychlozavinovacky zirafa a zajicek,takze az to prjde nafotim a dam do alba.
Kajo to lnene seminko - bleee - ja ho teda zatim nikdy nepila,ale pri te predstave,brrr
Jsem hrozne rada,ze na ten predporodni kurz chodim
kajuleautor
4. kvě 2007
Já právě koukala, že tam je třeba i trojdílná souprava, ale u ní nebyl ten mantinel kolem celý postýlky. No zkusím se na to zeptat. Každopádně teď povlečení máme a mantinel jsem k němu taky sehnala už je na cestě. Známá nám předevčírem přivezla krásný povlečení taky s mantinelem, tak zatím bude mít v čem spát. 🙂
kacici
4. kvě 2007
Holky ted me prisel balicek,padim dolu zaplatit 😃 ,mam velkou radost,jdu to hned rozdelat a pak pisnu
kajuleautor
4. kvě 2007
Kaci, neříkala jsi do 5., koukám, že to teď prodlužuješ. ]-( 😎 Vůbec by mi nevadilo, kdyby to tvoje tušení bylo správný spíš naopak. 🙂 Počkej až sem ale za dva dny budu psát ještě 2v1. 😉
Taky jsem to lněný semínko ani nezkoušela. Stačila mi ta představa a to co jsem slyšela. Můj taťka když dělá nějaký salát, tak ho tam někdy dává. :-p
Taky by mi měl přijít balíček, tak jsem zvědavá. 🙂
kacici
4. kvě 2007
Kajo beru zpet,porodis behem zitrka 😃
Holky ty vecicky jsou nadherny,ja to rozlozila na gauc a jsem strasne moc rada,ze to uz prislo,zajicci jsou taky moc krasni,zkusim ukecat segru na fotak na zitrek 😉
kajuleautor
4. kvě 2007
Kaci, to už je lepší. 🙂 Ti ale říkám, že já budu rodit někdy koncem května. :-| A máš už postýlku, že bys nám ukázala, jak to vypadá celkově. 🙂
kajuleautor
4. kvě 2007
Nevíte náhodou, co na svědící bříško? Mě šíleně svědí, mažu to vším možným a nic na to nepomáhá. 😞
kacici
4. kvě 2007
Kajo prave ze postylku ne,ale cekam uz dost dlouho,je to 14 dni,co jsme platili zalohu a pry nejdyl do 14 dnu bude - zlaty oci,jeste ani nevolali,ze ji dovezli,mame ji z Kuklen,jsem strasne nedockava - je krasna a za 2200Kc,coz se me nezda nejak moc.
A neboj se konec kvetna ti vazne nehrozi 😉
kajuleautor
4. kvě 2007
Kaci, mně zase psali někdy o víkendu, že tenhle týden to přijde a zatím nic. 😞
kacici
4. kvě 2007
Kajo a olejicek si zkousela - asi ano,kdyz pises ze to mazes vsim moznym. To je zvlastni vetsinou by to melo prejit - ze by zacatek porodu 😃 ?Kajo fakt nevim,me vzdycky pomuze poradne namazat a cim mastnejsim kremem tim lepe.
kajuleautor
4. kvě 2007
Kaci, já mažu tím krémem na strie, dětským olejíčkem, co používám normálně, když mě třeba svědí nohy po holení a stejně to pořád svědí. ]-( Nejsem si ale jistá, že takhle se vyznačuje začátek porodu. 🙂
kacici
4. kvě 2007
Nevyznacuje,ale kazda jsme jina 😉 . No ja mam olejicek od te Weledy a mam i vzorecek co jsme dostali na kurzu,klidne bych ti ten vzorecek dala at to vyzkousis,prece jenom je dost mastny a mohl by ti pomoct,ale dneska se do mesta nedostanu,jedine ze bych ho zavezla k vam az odpoledne,jedeme ke znamym na navstevu do Sezemic,tak bychom si udelali k Vam kratkou zajizdku
altoja
4. kvě 2007
kajul, zkus vepřové sádlo, já s tím teda zkušenosti nemám, ale kamarádce pomohlo od svědění, jen dávej pozor na oblečení, myslím, že se jen tak nevstřebá, a taky asi nebudeš právě vábně vonět 😉 😃
kajuleautor
4. kvě 2007
Kaci, jen si ho schovej, třeba se ti pak bude taky hodit. 😉 Teda ne že bych ti to přála, to svědění je vážně šílený. Jenže ten olejíček, co to s ním mažu je vážně hodně mastný a stejně nepomáhá. 😞