• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kaci jo byla jsem v Sanusu, tak to jdeš na to, na co já, je to 3D a pak se to upravuje na nějakej formát 4D tak nám to vysvětloval doktor.Jo taky jsme platili 950,- my měli sebou, ale dali nám jejich. Byli jsme dohodlý, že když se to nepovede, tak můžem přijít ještě jednou, ale povedlo se :grinning: Jo Sárinka je zlatíčko, taky poslouchala miminko, když byl rozdělanej gauč v obýváku, teď je složenej, tak tam nechodí, je v pelíšku. Asi bude v pohodě, když jsme přivezli postýlku, tak si hned lehla vedle sestavený postýlky, asi bude hlídačka :grinning: Jo já jsem doma od začátku a manža říká, že je to rozmazlená prďola. No ty procházky to musím chodit s manžou, protože Sára občas táhne, jak někoho potkáme tak to je konec.
2. kvě 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac to znam,ja mam taky strach,Penny tahne docela hodne. ja jsem taky od zacatku tehu doma,od 5.tydne,takze vim o cem pises,jen jsem s ni zacala chodit na vychazky az ted od 20.tydne,do te doby jsem nesmela - primo zakaz od Dr.,takze bude taky pekne rozmazlena :grinning:
Jinak strasne moc dekuju za rady ohledne Sanusu a UZ,jsem moc rada,ze vim tyhle informace a o to vic se tesim,protoze mas vazne skvele fotecky,kez by se mala zitra taky na chvilku stala modelkou :grinning: ,prijde me ze na UZ od Dr. se spis mraci,tak uvidime zitra,snad nebude mrzoutek :grinning:
2. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni se prej vůbec nesmějou, spíš jsou vážný a hlavně bacha nesměj se a moc nemluv, takhle já se zasmála a fotka byla v čudu a to by byla prej vůbec pěkná fotka, jenže kdo to měl vědět :wink: A já když mi je něco k smíchu, tak fakt nemůžu vydržet. Tak budu zítra držet pěstičky, ať se vám fotečky taky povedou :wink: Jo a to CD je v nějakým formátu AVI manžoj to nešlo doma spustit, a pak nainstaloval tohle a šlo to.
2. kvě 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac diky,zitra se snad taky pochlubim foteckami :wink: ,jdeme az odpoledne a pak mam predporodni kurz az do vecera,takze prijdu na PC az pozdeji vecer,ale fotecky prihodim jak to jen pujde :slight_smile:
No ja se taky hodne smeju,takze doufam,ze zitra az malou uvidim, vydrzim nic nerikat a nesmat se.No muj manzel pocitacum moc nerozumi,ale svagr je docela sikovny,takze kdyz to nepujde,zajdu za nim a on to nainstaluje.Preju dobrou noc,ja mizim do postylky :grinning:
2. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se loučím, jdu koukat na Poštu, manža už čeká na gauči, tak ho tam nemůžu nechat samotnýho :grinning: Tak dobrou!!
2. kvě 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co Kájo, Evčo, ticho po pěšině? my jsme byli v poradně a všechno je v pohodě, prý mám malé bříško, protože mám pevnou břišní stěnu, ale podle měření je mimi velké akorát. Ještě jsem dostala pochvalu, jak se mi drží děloha nahoře a taky za váhu, takže tak.
Jo a Kájo, mám už doma to povlečení a ten mantinel je opravdu kolem dokola :slight_smile:
4. kvě 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, tak já jsem byla v poradně včera. Sestřička řekla, že bříško mi od minula kleslo, děloha se zmenšila o cm. Měli jsme problém s natočením srdíčka, pže jim to špatně snímalo, ale to co tam bylo vidět asi doktorce stačilo, pže nic neříkala. Kontrakce už jsem tam měla a dokonce i nějakou chvilku. Když mě prohlížela tak řekla, že hlavička už je hodně dole, čípek tam už je jen zbytek, konsistence měkká a prý jsem otevřená, ale na kolik to mi neřekla. No tak jsem zvědavá, kdy se nám ten náš drobeček rozhodne ukázat. :slight_smile: Doufám, že už brzo. :dizzy_face:
4. kvě 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Kájo, to zní slibně :slight_smile:
4. kvě 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jo to sice zní, ale já mám pocit, že se mu v týhle poloze líbí a jentak se z ní nehne. :slight_smile: I když paní doktorka říkala, že tenhle týden by to možná už bude, tak jsem zvědavá. Možná zkusím to červený, teplou vanu a v noci přepadnu Péťu. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, prosím tě, kde jsi objednávala to povlečení do postýlky?
4. kvě 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je asi taky z www.i-scarlett.cz, že jo?
4. kvě 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus si to červený ještě svařit, to prý pomáhá ještě víc, říkali na kurzu :wink: jo, prosím tě, pila jsi to lněný semínko? dá se to?
to povlečení jsem si neobjednávala přes net, ale přímo z toho obchůdku, jak máme i postýlku, na pěší zóně. někdy to mívájí přímo skladem, ale je o to docela zájem, zvlášť o žirafky. a ušetříš za poštovný :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jo to vím a ještě do něj přidat trochu skořice. :slight_smile: Do toho lněnýho semínka jsem se nedonutila, je to pěkný hnus. :confounded:
A kolik to povlečení stálo. Mně by se líbili třeba i ty zajíčci, i když teda bych tam nemusela mít ty nebesa, pže tam chci dát kolotoč.
4. kvě 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stálo 995, což si myslím, že je dobrá cena. oni tam mají katalog, takže si můžeš objednat cokoliv podle něj
4. kvě 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katalog tady někde mám. Já už asi vím, kde jsi to kupovala. 995,- to je dobrá cena, i když bych to třeba musela mít s těma nebesama.
4. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že ne, můžeš si vybrat dvojdílnou, trojdílnou, čtyřdílnou soupravu
4. kvě 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Kajo do dvou dnu bude Pata tady,ja to tusim,tak doufam,ze to vyjde :wink:
Jinak me ma kazdym dnem prijit povleceni zirafa a zajicek :grinning: - koukam,ze se tyto motivy libi vetsine :grinning: ,takze jsem ted nedockava,mohli by uz prijit dneska,vcera me poslali mail,ze objednavka byla odeslana. Mam k tomu i mantynel zirafa a rychlozavinovacky zirafa a zajicek,takze az to prjde nafotim a dam do alba.
Kajo to lnene seminko - bleee - ja ho teda zatim nikdy nepila,ale pri te predstave,brrr
Jsem hrozne rada,ze na ten predporodni kurz chodim
4. kvě 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě koukala, že tam je třeba i trojdílná souprava, ale u ní nebyl ten mantinel kolem celý postýlky. No zkusím se na to zeptat. Každopádně teď povlečení máme a mantinel jsem k němu taky sehnala už je na cestě. Známá nám předevčírem přivezla krásný povlečení taky s mantinelem, tak zatím bude mít v čem spát. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted me prisel balicek,padim dolu zaplatit :grinning: ,mam velkou radost,jdu to hned rozdelat a pak pisnu
4. kvě 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, neříkala jsi do 5., koukám, že to teď prodlužuješ. :angry: :sunglasses: Vůbec by mi nevadilo, kdyby to tvoje tušení bylo správný spíš naopak. :slight_smile: Počkej až sem ale za dva dny budu psát ještě 2v1. :wink:
Taky jsem to lněný semínko ani nezkoušela. Stačila mi ta představa a to co jsem slyšela. Můj taťka když dělá nějaký salát, tak ho tam někdy dává. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky by mi měl přijít balíček, tak jsem zvědavá. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo beru zpet,porodis behem zitrka :grinning:
Holky ty vecicky jsou nadherny,ja to rozlozila na gauc a jsem strasne moc rada,ze to uz prislo,zajicci jsou taky moc krasni,zkusim ukecat segru na fotak na zitrek :wink:
4. kvě 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, to už je lepší. :slight_smile: Ti ale říkám, že já budu rodit někdy koncem května. :unamused: A máš už postýlku, že bys nám ukázala, jak to vypadá celkově. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevíte náhodou, co na svědící bříško? Mě šíleně svědí, mažu to vším možným a nic na to nepomáhá. :frowning2:
4. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo prave ze postylku ne,ale cekam uz dost dlouho,je to 14 dni,co jsme platili zalohu a pry nejdyl do 14 dnu bude - zlaty oci,jeste ani nevolali,ze ji dovezli,mame ji z Kuklen,jsem strasne nedockava - je krasna a za 2200Kc,coz se me nezda nejak moc.
A neboj se konec kvetna ti vazne nehrozi :wink:
4. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, mně zase psali někdy o víkendu, že tenhle týden to přijde a zatím nic. :frowning2:
4. kvě 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a olejicek si zkousela - asi ano,kdyz pises ze to mazes vsim moznym. To je zvlastni vetsinou by to melo prejit - ze by zacatek porodu :grinning: ?Kajo fakt nevim,me vzdycky pomuze poradne namazat a cim mastnejsim kremem tim lepe.
4. kvě 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já mažu tím krémem na strie, dětským olejíčkem, co používám normálně, když mě třeba svědí nohy po holení a stejně to pořád svědí. :angry: Nejsem si ale jistá, že takhle se vyznačuje začátek porodu. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevyznacuje,ale kazda jsme jina :wink: . No ja mam olejicek od te Weledy a mam i vzorecek co jsme dostali na kurzu,klidne bych ti ten vzorecek dala at to vyzkousis,prece jenom je dost mastny a mohl by ti pomoct,ale dneska se do mesta nedostanu,jedine ze bych ho zavezla k vam az odpoledne,jedeme ke znamym na navstevu do Sezemic,tak bychom si udelali k Vam kratkou zajizdku
4. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajul, zkus vepřové sádlo, já s tím teda zkušenosti nemám, ale kamarádce pomohlo od svědění, jen dávej pozor na oblečení, myslím, že se jen tak nevstřebá, a taky asi nebudeš právě vábně vonět :wink: :grinning:
4. kvě 2007 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jen si ho schovej, třeba se ti pak bude taky hodit. :wink: Teda ne že bych ti to přála, to svědění je vážně šílený. Jenže ten olejíček, co to s ním mažu je vážně hodně mastný a stejně nepomáhá. :frowning2:
4. kvě 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek