• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kajo jak chces,ale kdyby sis to rozmyslela napis a my k Vam sjedeme a zkusis to. ja mam ten velky olejicek,takze ten vzorecek ti klidne dam. Musim zase razit,bafik jeste nebyl venku a uz kouka dost vycitave,ze se porad hrabu ve vecech co me prisly,ale kdyz ja mam takovou radost :grinning: ,zatim pa
4. kvě 2007 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak utíkej nenech bafíka čekat. :wink:
4. kvě 2007 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já vždycky přijdu, když tu nikdo není...
U nás žádná změna, držíme pěkně, včera jsem byla poprvé na monitoru a byl v pořádku...ale já už bych radši rodilaaa!!! I když pravda, musím ve správný čas, manža je furt v práci nebo ve škole, nebo na závodech... :unamused:
4. kvě 2007 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
vcera moje kamaradka porodila za hodku a pul zdravou karolinku v hk poprodnici.dnes ji napisu co a jak a co sestricky.ve ctvrtek si vysla kunku a v pa.je venku,presne na termin.a prej tam bylo plno maminek,ale jejich miminkam se nechtelo ven.
5. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Zdenicko, tak to kamarádce moc blahopřeju. :dizzy_face: Včera se narodil chlapeček i jedný mojí známý, Ondrášek 3,82kg a 52cm. :dizzy_face: Taky u nás byla ségra s Mirečkem, už mu budou 4.měsíce a má skoro 8kg, není ale nijak tlustý, pže on dost roste i do výšky. :dizzy_face: Pořád se směje a něco žvatlá, jak kdyby nám chtěl něco říct, je kouzelnej. :dizzy_face:
5. kvě 2007 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
v hk se naridil?monika rikala pred ni se narodil naky chlapecek.My meli na navsteve 8mi mesicni mimi a bylo naprosto uzasny.manzilek na nej tak nezne koukal.uz se strasne moc taky tesime.
5. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, jo tak to už nevím jestli v HK, na to jsem se nějak neptala. :sweat_smile:
5. kvě 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
to neva,no nic jdu neco delatz,nebo tu budu cely dopoledne:slight_smile:
5. kvě 2007 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni,
tak říkáš vyšla Kuňku a porodila, ju? že bychom tam taky zajeli :grinning:? I když já mám za barákem kopec na Novej a když ho vyjdu několikrát... :grinning:
5. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné i když deštivé ráno přeju. :wink:
Kaci, nechci ti nic říkat, ale je 6.5. a musím ti říct, že na porod to fakt nevidím. :frowning2: Mám takovýho tucha, že jestli se Prcek narodí dřív, tak to bude 9. a jinak budu přenášet.
6. kvě 2007 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - proč vlastně 9. :astonished: ? Lepší by bylo 10., ne :sunglasses: ?
6. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Kajo me to nejak u tebe nevyslo,asi mas v brisku pekne pohodli a malemu se z nej nechce ven :wink: . teda vazne ti preju,aby si porodila co nejdriv,vim jak uz se moc tesis na Patu :slight_smile:
Evi tobe drzim pesticky,aby si rodila,az bude manzel doma :wink: ,takze klidne i ted,vid?nebo neni doma? Holky Vy treba nakonec odrodite spolu :grinning: - to by bylo super :grinning: - az byste poradali detske oslavy narozenin na stejny den :grinning:
No my vcera hlidali 3 letou neter - nesla vubec unavit a to byla nachlazena -spis ona zlikvidovala tetu a strejdu(ja usnula hned po sprse). No mala v brisku ani nedutala,zacala kopat az vecer,kdyz nebyla v dosahu Baruska :grinning:,protoze ta se vzdycky tak hnala na brisko,ze jsem jednou malem zalapala po dechu. Holky preju Vam aby jste meli hlavne pohodovy porod a co nejdriv miminka u sebe,pisu to radsi ted,u Vas si clovek nemuze byt jisty kdy pojedete do nemocnice :grinning: ,pa pa
6. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, to máš pravdu, jenže 10.5. už je obsazený, to má narozky ségra. No i když by to bylo pěkný, kdyby měli narozky ve stejný den. :slight_smile: Jak jsem k tomu 9. přišla, tak to ti vážně nepovím, prostě jsem se s tím včera probudila. :sunglasses:
Kaci, sice je všechno pěkně připravený, ale Prckovi se prostě u mě v bříšku líbí. :slight_smile: Těším se ještě víc, potom co u nás včera zase byla ségra s malým Mirečkem. :dizzy_face:
6. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - kdyžtak až zítra ráno :sunglasses: . Dneska mám manžílka v práci :frowning2:
To nám grepík včera vyváděl celej večer a nepřestal ani když jsme šli spát, asi chtěl taky něco říct, když jsem si psala s Katkou, co porodila :grinning:. A dneska je taky nějakej akční už od rána :sunglasses:
A díky za přáníčko :slight_smile:
No Kájo, to je fakt, tys říkala, že čekáš na nás s grepíkem, tak pěkně počkej a vrhnem se na to spolu :wink:
6. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajo ja vim,videla jsem fotecky v tvem albu :slight_smile:
Nebojte se holky,ja si myslim,ze ani jedna z Vas prenaset nebudete,ale radsi to nerikam nahlas,abych pak nedostala jeste od Kaji vynadano :sweat_smile: ,ze nevim co rikam :grinning: .
Kajo ja si myslim,ze 10.5. by si udelala velikanskou radost segre,dostala by darecek :grinning: - synovce a kamarada pro sveho chlapecka :wink: .
Holky musim se jit chystat,dneska jdeme jeste jednou zkusit 4D UZ,ale pokud se mala neotoci,tak uz tam nepujdeme,prestoze to mame nabidnuto,nebudu ji zbytecne trapit,kdyz se nam nechce ukazat :slight_smile:
6. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - tak ať se UZ podaří :wink: A věřím, že máš pravdu, já to chci stihnout do 21., ale hlavně ve správný čas s taťkou :sunglasses:
6. kvě 2007 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, tak si ale pospěš, nechci čekat dlouho. :wink:
Kaci, jj bylo by to pěkný a navíc bychom zachovali tradici těch datumů dělitelných 5. Ale jestli se narodí 9., tak mi to vadit nebude. :dizzy_face:
6. kvě 2007 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahoj kaci, budu na tebe myslet, ať se to povede, já jedu s našima po obědě taky do Hradce asi do Hypernovy a tak :wink: No hezky jí v autě domlouvej a hlavně víš co, nesměj se, jako já, aby ty fotky byli co nej :wink:
6. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci ahoj a ať se vám malá hezky ukáže. :wink:
6. kvě 2007 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - příští týden by to šlo od pondělí do čtvrtka kdykoliv :sweat_smile:
6. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, no já bych nejradši teď ten týden co bude tzn. tak od toho 7. do 9., pak je Péťa pryč a pak až zase od pátku.
6. kvě 2007 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
I když oni si to ti naši mimísci stejně rozhodnou sami nehledě na to, jak mi se tady domlouváme. :slight_smile:
6. kvě 2007 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím, nás se ani nezeptaj a vylezou kdy budou chtít...ale bylo by to fajn. Však já myslím tenhle týden od 7. do 10. můžu, v pátek manža jede na druhej konec republiky...
6. kvě 2007 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, jj si říkají, co to ty mámy bláznivý řeší, když to stejně záleží na nás. :slight_smile:
6. kvě 2007 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nějak, hlavně ať se rozhodnou pro vhodný den, hlavně můj grepík...doufám, že aspoň v tom, aby vylezl, když bude doma taťka, mě poslechne :sunglasses:
6. kvě 2007 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, já taky potřebuju, aby byl Péťa doma. Naštěstí má teď auto, kže by snad stihnul přijet. :sunglasses:
6. kvě 2007 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
To manža si taky bere do služeb auto, ale to by nejdřív musel sehnat náhradu za sebe, což není jen tak :frowning2: . To samý, když pojede do Budějic, to má 4h cesty, když to dobře půjde :unamused: . Takže radši ať je přímo doma :sunglasses:
6. kvě 2007 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - pěkný fotečky, jak bříška, tak miminka :sunglasses: A zdravím další žirafky :grinning:
6. kvě 2007 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vsem vam preju pohodovy porod.Tak ta moje kamaradka je v hk porodnici spokojena,jak se setrickama tak s personalem ostatnim.Rodili ji 3 zensky a prej uplne super,jenze ona mela rychly porod,takze to bylo ok.Je na pokoji s nakou pani ktera ma klucika,ktery porad breci,tak se pry moc nevyspi a jeji mala chce porad dudat a oni tam maji zakaz didliku,tak si cuca prstiky.V ut.by ji meli pustit.
6. kvě 2007 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi moc dekuju :slight_smile: ,mala je pekny dablik,porad se hybala,tak doufam,ze kdyz je takova v brisku,tak az se narodi bude hodna - svagrova o male Barborce, kdyz byla v brisku vubec nevedela a zato ted :grinning: :grinning: :grinning: . Kez by to tak bylo,vid? :wink:
Zdenicko to je super,ja jsem stejne rozhodnuta pro HK,ale bude zalezet na stavu jestli me v lete vezmou,je strasne moc tehulek na leto :unamused: ,doufam,ze me neposlou jinam a kdyby ano,tak asi jedu do Chrudimi
6. kvě 2007 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek