• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Zdeni - díky za přání, kéž by to tak bylo :sunglasses: Díky i za info, to je fajn, že je spokojená...a nevíš náhodou, jestli už tam mají volněji? A já mám zbalenej v tašce i dudlík, to ho můžu asi vyndat :unamused: i když pro jistotu :sunglasses:
6. kvě 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona to zrovna chytla dobre,psala ze tam je asi 12 maminek,takze nastesti mela plane obavy,ze bude muset nekam jinam.
6. kvě 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mam pro tebe spatnou zpravu - dudlik ti tady v HK vubec nedovoli :unamused: ,ja ho mam taky koupeny a pry si ho vubec do porodnice brat nemam(stejne si ho vezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. kvě 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky ja uz se tak tesim na ty Vase miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - tak Evi ,Kajo supky do porodnice :grinning:
6. kvě 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to abych taky jela, když tam mají volno :grinning:.
Jj, já ho tam nechám, kdyby náhodou :sunglasses:
6. kvě 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tam maji volneji,myslele si ,ze ji pusti uz zitra,ale ze tam maji malo maminek tak si ji tam nechaji asi az do ut.Dudlik maji zakazany!!!prej ji to stve,ze mala je takova neklidna,kdyz nedudla,ze se tesi domu,az ji hi bude moc dat.Ale jinak je spokojena.
6. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam jeste daleko,ale ja uz se taky tak strasne moc tesim na nase mimi,me to snad teprve zacina dochazet:slight_smile:to je blby co?a uz chci a by tu mimi bylo s nama.Pred chvili jsme s manzilkem vybirali jmena-klucici se nam zadny moc nelibi,tak uvidime jeste je plno casu.
6. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už bych to klidně brala, ale grepík se moc nehrne...asi mu zkusím vysvětlit, že mají v porodnici volno :grinning:
Zdeni - to je normál, mě to někdy nedochází ani teď, stejně je to takový zvláštní a dojde mi to, až to naše zlatíčko uvidím :dizzy_face:
6. kvě 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenicko,to je normalni,ja se zacala strasne moc tesit po velkem UZ ve 20.tydnu,predtim sice taky,ale to jsem mela velky strach,zda je mala v poradku.Taky uz se strasne moc tesim az tu bude mala s nami - jmeno Terezka bylo od zacatku jasne,libilo se nam uz davno.
Evi na nic necekej a vyraz do porodnice :grinning:
6. kvě 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - my počkáme na taťku, až ráno přijede :grinning: akorát to ještě musím vysvětlit grepíkovi a nevim nevim, jestli mě poslechne :grinning:
6. kvě 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite maminku poslechne,budeme mit hodna miminka :grinning: . Tak pockejte na tatku a pak cekam same krasne zpravicky,jak od tebe tak od Kaji :wink:
6. kvě 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem teda zvědavá, kolikrát už v bříšku moc nechce poslouchat...a když náhodou jo, tak spíš taťku :sunglasses:
6. kvě 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nas je to same. Kdyz me moc kope a domlouvam ji,aby byla klidnejsi,tak nic. Pak prijde Ales da ruku na brisko,pohladi ji a povida ji neco do pupiku a je klid. Reaguje na nej od zacatku tehotenstvi,je to az neskutecne,neverila jsem vlastnim ocim,takze verim tomu,ze deti vnimaji od malicka :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - u nás je to přesně tak...jsem jen zvědavá, jestli budou tatínky poslouchat i až se narodí :grinning:
6. kvě 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to jsem taky zvedava,ale asi bude Terezka mazanek tatinka :grinning: ,nastesti Ales neni rozmazlovaci typ,ale pro sve nejblizsi by snesl modre z nebe. Lidi si o nem mysli jaky je tvrdak,ale on je v jadru skvelej chlap - moje mamka ho uz poznala a kolikrat se zastava jeho a ne me :grinning: ,me zna a vi ze jsem pekna potvurka(ale taky jsem hodna,jen nekdy vystrcim ruzky)
6. kvě 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - mluvíš jak kdybys mluvila o naší rodině :grinning: Uff, ten hokej mi teda dal, ale nakonec to dobře dopadlo :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi presne,malem jsem dostala infarkt :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na mě to nějak zatím nezanechalo následky, doufám, že ani na grepíkovi...ale ten už je zvyklej jako správnej hokejovej fanda :grinning:
6. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeeda to byly nervíky. Musím říct, že mě z toho fandění trochu pobolívá v podbříšku. :frowning2:
6. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to mela tady pustene,ale nervy teda mam nadranc a pak se taky hodne rozciluju - hlavne ten prvni gol Canady :angry:
6. kvě 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - a aspoň pravidelně :sunglasses: ?
6. kvě 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a neni to zacinajici porod? :grinning:
6. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, to jsou intervaly pokaždý jiný. Na porod to zatím ještě nevypadá. :frowning2:
6. kvě 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však se dočkáš, stejně jako my všechny :wink:. A třeba ti chce Páťa dopřát ještě nějakej zápas :sunglasses:
6. kvě 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi třeba jo, ale bylo by to pěkný, kdyby jsme se s ním mohli dívat už na finále. :dizzy_face:
6. kvě 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - to je taky fakt :wink: A kdy se vůbec hraje finále? To by bylo fajn, aby byli ještě v bříšku nebo už s náma doma :sunglasses:
6. kvě 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, kdy se hraje finále, tak to nevím, ale bylo by pěkný kdyby mohli fandit už tady s náma. :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla, 13.5. :slight_smile: Fandit budou určitě, ať v bříšku nebo na klíně :dizzy_face:
6. kvě 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, kže počítám s tím, že ještě v bříšku. :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - aby ses nedivila :grinning:
6. kvě 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek