• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Dobré ranko, jste se teda včera rozkecaly :wink:
Kači, hezké fotečky, to jsou z neděle?
jinak koukám, že miminka stále v bříškách, to jsme mohly stihnout ještě jeden sraz :wink:
Já vám nevím, co to mám se žaludkem, jen se trochu něčeho napiju nebo najím, připadám si, jak kdybych vypila cisternu a snědla celou kachnu, jsem strašně přeplněná z ničeho,máte s tím někdo zkušenost?
Jo a dotaz na Káju - byla sis vyřizovat na pojišťovně proplacení toho kurzu?nevíš, kam tam mám zajít?
jinak krásný den všem :slight_smile:
7. kvě 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jj porce kterou jsem normálně snědla za chvilku jsem jedla na etapy. Po včerejším obědě, kdy jsem měla dvakrát polívku a 7 blbounů už je to ale zpátky ve starých kolejí a jím zase o stošest. :grinning:
Já na pojišťovnu musím zařídit ještě nějaký věci, kže tam pak půjdu i rovnou s tím. Na kurzu nám říkala, že jim to tam máme normálně vzít a měli by nám to proplatit. U který jseš pojišťovny?
7. kvě 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já tam zkusím skočit, snad se tam nebudu motat. mám vnitráckou jako ty
7. kvě 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucy to je asi normalni,me zase pali strasne zaha,ale prevazne vecer. Jez mensi mnozstvi jidla a casteji,snad ti to pomuze.To vis,tvoje miminko roste a utlacuje ti zaludek,aspon vis jak odpovedet lidem az se te budou ptat kde mas brisko,tak muzes rict ze nahore :wink: - budes to mit super se shazovanim kil po porodu,mas pevnejsi brisni stenu a na konci tehu budes mit krasnou bowling.koulicku jako ma Kaja - skoro zavidim,to ja to mam vsude :grinning: .Nas miminak je koncem panevnim,vcera na tom UZ mela zadecek dole,tak se snad za tech par tydnu otoci :wink: - Lucy to jsou ty fotecky z nedele - ale taky se mala hybala a nechtela se fotit,nebude z ni modelka :grinning:
7. kvě 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,neboj se za chvilku odrodis a maleho Patu budes mit u sebe,asi pak das vedet pres Evcu,vid?No 13.5. bych si to finale byt tebou moc neplanovala - maximalne s prckem v naruci - moc ti to preju z celeho srdce :slight_smile:
Kajo a jak Peta,ten uz se musi strasne moc tesit,kdyz videl synovce,vid? Ales me tady porad rika,ted uz by to bylo v pohode ne,kdyby se mala narodila :grinning: - ani nahodou,jen at tam v brisku pekne zustane do 40.tydne - uz se tak moc tesi a zaroven ma strach z te odpovednosti,ze nevim co si mam myslet,ale to je asi normalni,ja taky nekdy pochybuju zda zvladnu vychovu.Nejvic me ted stve kazdy kolem me - tipuji si kdy porodim - Ales tipuje konec cervence,mamka 4.8.,segra 10.8 a uzaviraji mezi sebou sazky - ja jim stejne s malou vytru zrak a bude to uplne jindy :grinning:
7. kvě 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, děkuju, já teď začínám být pěkně netrpělivá a občas protivná. :frowning2: Pořád se strachuju a říkám si, aby nebyly nějaký komplikace. Je vůbec normální mít takový strach? :frowning2:
Jj, všimla jsem si, jak se na Mirečka díval. :dizzy_face: Ten už se taky těší a přiznal se mi, že z toho má taky pěkný nervíky jako z toho porodou.
10.8. je pěkný datum, to má narozky brácha. :slight_smile:
7. kvě 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to je uplne normalni,naopak kdyby si nemela strach a byla v pohode,tak spis premyslim o tvem psychickem zdravi. Ten strach je prirozena reakce,mas strach o miminko,9 mesicu si ho piplas v brisku a ted ma konecne prijit na svet,tak chces byt maximalne pripravena a chces aby miminko netrpelo a libilo se mu mezi Vami. Ja strach nemam,ale to je tim ze vim,ze rodim az za tri mesice,pockej za tech par mesicu,budu protivna a netrpeliva,myslim si ze jen par tehulek to prizna,ostatni si hraji na hrdinky,myslim teda prvorodicky,druhorodicky vedi do ceho jdou,vedi jak to muze bolet,ale zaroven vedi jaky je to nadherny pocit drzet sve miminko poprve v naruci. kamaradka me ted nedavno rikala(ma dve deti),ze jeji nejkrasnejsi okamzik s detmi byl v porodnici,kdyz je dostala poprve do naruci,ze ji to to tak zaplnilo laskou k tem uzlickum,ze slzy nedokazala zastavit a byla nejstastnejsi na celym svete,doted si na ten pocit vzpomina a ma slzy v ocich - ted jsou deti zlobivci,ale to patri k veku - chlapecek ma 2 roky a holcicka 6
7. kvě 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj doufám, že je to normální, pže jinak jsem já cvok. Já teď čekám na tu středu a uvidíme jestli jsem měla správný tušení. :slight_smile: Jinka dneska se taky chystáme na menší procházku. :slight_smile:
7. kvě 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,zkus si odpocinout,nacerpat silu,zajdete si s Petou do kina,na vychazky,nebo udelame jeste srazik s holkama ve stredu :grinning: ,to by bylo neco,ale je mi jasne,ze ted chces byt spis doma a relaxovat.
7. kvě 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já doufám, že ve středu pojedeme do tý porodnice. :sunglasses:
7. kvě 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo nejsi cvok - to by byli totiz vsechny nastavajici maminky :grinning: a ja se k nim urcite priradim za dva mesice,az se to bude blizit a nektera ze srpnovek uz porodi :slight_smile: Uzijte si krasnou vychazku,pocasi teda nic moc,ale lepsi nez parak
7. kvě 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme ve Velkejch, tady je celkem hezky akorát trochu fouká vítr, ale aspoň mi nebude moc horko.
Jdu trochu poklidit, tak zatím ahoj. :wink:
7. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak to nam na ten srazik moc casu nezbyva :grinning: - ale mas pravdu nechame to az budete mit kocarky a my jeste briska s Luckou,doufam,ze me Lucka neutece a neporodi v cervnu :slight_smile:
7. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim ahojky,ja musim delat tatkovi tabulky,tak se jdu do toho pustit. Chudak slibuju mu je pres mesic :sweat_smile:
7. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, asi máš pravdu, nejspíš mi na ten žaludek tlačí, teda nic příjemnýho to není. Hlavně mi to vadí i při pití, to je nejhorší. a neboj, Terezka se určitě otočí, když ti tam pořád tak řádí. a Kájo, na tu středu držím palce.
jo a jinak chválím kojící polštář, většinou ho teda mívám pod hlavou nebo za zády a v noci mi stačí si na něj dát nohy, abych měla bříško výš, je to fajn.
7. kvě 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, neboj, myslím, že červen nehrozí :slight_smile:
7. kvě 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem vcera byly za tou kamaradkou v hk porodnici.J eto tam pekny,pokoju plno a vetsinou po 2 podtelych.U kazdyho pokoje je wc a koupelna plus ty prebalovaky pro mimi.Na pokoj nesmi ani manzel,ale s mimi se da vyjet az na chodbu.Jidlo nic moc:slight_smile:)A navstevy jsou az do 8mi h.
Mala byly nadherna,dokonce jsem ji i chovala,3kg uzlicek to bylo neco,ja se docela i bala.ale krasny pocit a kor az budeme drzet nase mimi.Ma trosku zloutenku,tak ji ma u okna,aby ji dnes pustili domu,ono to nako meri.A musi umet kojit v sede v leze ana fotbalisti,to nevedela co je,tak potom co jsme odesli sla pro sestru,aby ji to ukazala.
8. kvě 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jéééééé, tak koukám, že Patrička už to asi přestalo bavit, držím Káje moc place a Evi, až budeš mít info, sem s nima:slight_smile:
9. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko presne tak jsem nervozni od vcerejska jak jsem se mrkla na net - doufam,ze uz ma Kaja Patu v naruci :slight_smile: - Evi novinky hod i sem,ano? Teda holky ja jsem fakt nadsena - ted jeste ty Evi a muzeme za mesic udelat srazik s kocarky(teda vy,my s Luckou max. s prazdnymi :grinning: ),taky si nemyslim,ze by si prenasela,to ze se citis dobre je super.Fotecky ze ZOO mas krasne,Ales me slibil pristi vikend vylet do Dvora :wink: - ze me zanecha v oddeleni hrochu :angry:
9. kvě 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Evi, chtěla jsem se zeptat, co máš připraveno do kočárku? na zimu pak asi nějaký fusak, že jo, ale na léto? máš nějakou peřinku s polštářem? nebo deku? a kde se t dá sehnat?
9. kvě 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko skvelej dotaz,taky jsem se Vas holky chtela zeptat - ja mam totiz do kocarku pouze deku,nic vic - ta jak je vyfocena - svetle bezova - prodavali to jako Spanelskou deku do kocarku
Holky loucim se jdu neco delat pro tatku,ale odpoledne jsem zase zaskocim :wink:
Lucko zitra se tesim na kurzu,jdes?Ja urcite,fakt se tam tesim,musim si opsat co jsme meli minule - uz si z toho skoro nic nepamatuju,ale je pravda,ze ja z toho vyuziju max. ty caje(doufam)
9. kvě 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, já nemám zatím ani tu deku :frowning2:, ale tu španělku taky pořídím. Na kurz jdu, já si taky myslím, že budu schopná tak ten maliník, to semínko těžko a na ty olejíčky a homeopatika moc nejsem, takže tak :slight_smile:
9. kvě 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, nakukuju k vám, na Náchodě nikdo není :frowning2: K té soupravě do kočárku na léti, můžu doporučit Emitex soupravu z jedný strany je flauš a z druhý bavlna, na léto dělaj neplněnou, na zimu plněnou dutým vláknem, ale vyplatí se kouknout na MIMIBAZAR na nové zboží od EMITEXU a tam to vyjde levněji, než ma stránkách EMITEX. Nebo tohle http://www.ebutik.cz/index.php?men0=65&list=1&prod=298&detailSrc= pokud nechcete klasický kanýrky :frowning2:
9. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy, tak Páťa je na světě!!!!!!!!
Sms od KÁJI - AHOJ, JMENUJI SE PATRIK PŠENIČKA, NARODIL JSEM SE 9.5.V 8:30, VÁŽÍM 3300g A MĚŘÍM 51CM. S MAMINKOU A TATÍNKEM MOC POZDRAVUJEME NA MK A SPECIÁLNĚ KVĚTNOVKY .
9. kvě 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď musím letět do města, na úřady a tak, ale k polednímu jsem tu jako na koni :wink:. Doufám, že tu nebudu sama :slight_smile:. Zatím pa
9. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Káje ať malej hezky roste a dělá jim jen radost!!! :wink:
9. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááááááá, veliká gratulace!!!! Tk to má Kája za sebou, to je skvělý!!! hlavně ať jsou oba zdraví!
9. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac, moc díky za info, přesně něco takovýho jako ten emitex si představuju :slight_smile:
9. kvě 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino a hlavně můžeš si vybrat, jestli chceš výšivku, nebo ne, jakou a jestli na celou sadu, nebo jen na deku, nebo polštářek.Já ji mám už doma a je super :wink: Mám ji z MimiBAZARU od Renata Gáliková myslím ji prodává za 340 Emitex o trochu dráž :wink:
9. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je supeeeeeeeer - velikanska gratulace - holky vsimli jste si, ze Kaja si naplanovala stredu a vyslo ji to?Teda ta by mohla predvidat :wink: . A na finale v hokeji bude s Patou doma a bude ho mit v naruci :slight_smile: - Takze preju strasne moc zdravicka pro Kaju a maleho Patu,at se jim dari a maji z maleho rodice jen radost :slight_smile:
Evi,dekujeme moc za zpravicku :slight_smile: a preju ti aby si to mela taky brzo za sebou a grepika v naruci :wink:
Mac moc dekujeme za odkaz,urcite se tam mrknu,diky
Lucy presne - max. malinik :grinning:
9. kvě 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek