• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Tak já mám termín podle doktora na 7.7 ale já mám tip na 5.7 nevím, jak jsem na to přišla, ale je to tak, tak uvidíme :grinning: Kéž by to tak bylo, kdybychom řekli tak a dneska a bylo by :wink:
9. kvě 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac ja jsem na tom stejne,termin mam 8.8.,ale citim ze se mala narodi 1.8.,tak uvidime. V rodine uzaviraji sazky,kdy to bude - pche stejne jim to nevyjde :grinning:
9. kvě 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás uzavíraj sázky na pohlaví a já se jen šklebím, jak si jsou chlapi jistý, že to bude fotbalista, protože takhle holka nekope :grinning: :grinning: Mám strach z manži aby to neprokec, ale snad ne, zátěžová zkouška byla na svatbě jeho kolegy z práce a tam nic neřekl, tak uvidíme, ještě nás čeká jedna svatba v červnu , tak ho budu muset hlídat :wink:
9. kvě 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy už si plánujete datum porodu, jo? tak to mě zatím ještě úplně nedochází, že bych měla vůbec rodit :sweat_smile:
9. kvě 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac tak at to vydrzi :wink: . No u nas jsme oba zvedavi a stejne ukecany,takze drive nebo pozdeji by to jeden z nas rekl a bylo by po prekvapeni pro ostatni. takze jsme to radsi vsem kolem rekli a od te doby nam vsichni nakupuji vecicky v ruzove barve - ja ji teda muzu,ale ne tolik - mam radeji khaki,bezovou,bilou,oranzovou.No padim delat ty tabulky pro tatku,zbyvaji me jen dve hodky na 4 tabulky,snad to stihnu. pa
9. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac, prosím tě, jakou má ta paní na mmb přezdívku? zadala jsem jméno, ale nic mi nevyjelo
9. kvě 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kouknu počkej jo? :wink:
9. kvě 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5153845 Zuzana Gáliková, koukala jsem, že tam má odkaz zatím na tyhle deky, ale může sehnat i tu soupravu, stačí jí napsat mail, psala mi, že pokud budu i nadále něco potřbovat od Emitexu, že mi to sežene :wink:
9. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - koukám, ti chlapi mají podobný myšlení, mě taky manža přirovnával k hrochům, ale aspoň "jen" k hrošíku liberijskému :grinning:.
Lucko - do kočárku mám jen fleecovou deku...předpokládám že budeme buď jezdit v zavinovačce a na to tu deku nebo jen deku a pod mimi nějakou plínku nebo tak něco :wink:. Nad zimou zatím nějak nepřemýšlím... A tyhle deky jsem kupovala v Kauflandu a ve Sparu, mám je myslím v albu :slight_smile:.
9. kvě 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, mac :slight_smile:
holky, tak myslíte, že polštářek je do kočárku zbytečný?
9. kvě 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo ,taky mo gratuluji.hlavne zdravicka moooc!!
9. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cino, k tomu polštářku, já ho nebudu dávat ze začátku pod hlavičku ale za hlavičku, pod hlavu plínku.Ten kočárek je pak takovej prázdnej a když bys náhodou jela z prudšího kopečka, tak ti mímo může sjet a nebouchne se do tvrdýho, ale do toho polštářku. Jinak mám koupenou na podzim a zimu tu španělskou deku a je fakt super, vysoká asi 1cm a hlavně heboučká a teplá a po vyprání se s ní nic nestane a nenadělaj se žmolky :wink:
9. kvě 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polštářek pod hlavičku určitě ne, dávat se ani nemá...ale dá se využít kolem dítěte, to je fakt :wink:.
9. kvě 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já ani nemyslela pod hlavu :slight_smile:
9. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to právě viděla u švagrový a jelikož budem jezdit stejným terénem, k manžovým rodičům je to po polňačce, tak to budu mít jako nárazník v kočárku :grinning:
9. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci - nárazník, to zní dobře :grinning: Asi tam taky nějakej nárazník pořídím :slight_smile:
9. kvě 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád něco vymýšlím a jemu jde hlava kolem, včera jsem začala uvažovat o fusaku :grinning: Zítra jedem do Náchoda nakupovat do lékárny a zdravotních potřeb a zdravý výživy a pak ještě na nákup do obchoďáků tak ho asi odvezou :grinning: :grinning:
9. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se zvládne...my jsme to taky zvládli :grinning:. Ale je fakt, že hodně věcí nechávám na potom, praxí se naučím a uvidím, co bude třeba a co ne...
9. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky zjišťuju všude kolem, co je zbytečný kupovat a co ne.No uvidíme právě tou praxí.Naštěstí manža je kliďas a po obchodech chodí docela rád, aspoň mám výhodu, že pak neřekne, za co jsem dala tolik peněz, když to vidí.
9. kvě 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně...akorát manža na to musí mít náladu, ale pak je to v pohodě :slight_smile:. Právě horší je, když jdu sama a moc utratím, to se mu nějak nelíbí :grinning:
9. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani se nedivím, všichni jsou stejný :grinning: Jsem zvědavá zítra, večer jde na noční, tak doufám, že bude normální.Sám chtěl jet zítra, tak doufám, že ho to nadšení nepřejde.
9. kvě 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme taky zítra do města, tak pak můžeme porovnat nadšení :grinning:
9. kvě 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak si písnem jak jsme dopadly :grinning: Teď navštěvuju vás tady, jelikož Lennis má čerstvý miminko, slonik taky a Petra ta chodí do práce, ale což Trutnov mám stejně daleko jako Náchod :grinning:
9. kvě 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda z Hradce, ale Kája je kousek od Trutnova, ale ta je teď taky v porodnici :sunglasses:
9. kvě 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Káje jsem držela pěsti :wink: V Hradci jsem byla v neděli s našima na nákupu a v Tesku jsem si dala ledovou tříšť a v cukrárně medovník a roládu a cestou zpátky mi bylo pěkně těžko :grinning:
9. kvě 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak co je nového? Evi, víš, kdy pustí Káju domů? a kdy nastoupíš ty :wink:
13. kvě 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo :grinning: ,nedalo me to a chodim k vam do kvetnovek :grinning: patrat po nejakych novych informacich o tobe a Evce.
14. kvě 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem moc rada,ze jste s malym v poradku a uz doma,doufam,ze ted budou u vas prevazovat spis ty klidnejsi vecery :wink: . Strasne moc se tesim na fotecky,sup sem s nima na konika :grinning:
14. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je super,teda Pata je nadherny miminko - ja uz chci taky rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mit malou u sebe :wink:
14. kvě 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, děkuju za gratulace. :slight_smile: Už jsem nějaký fotečky do alba dala. :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek