• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Jééé, Kájo čau, Patriček je úžasnej, znovu gratuluju!!Jak to zvládáš a jaký to bylo?
14. kvě 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Až na to, že bez kruhu nemůžu sedět, je to celkem pohoda. I když Páťa si z nás dělá pěkně legraci, jednu noc je jak andílek a další řádí jako čert.
Teď musím jít trochu uklidit, protože budeme mít návštěvu, dětskou doktorku, tak zatím ahoj. :wink:
14. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!! Kajul páťa je moc hezkej, taky chciiiii!!! :grinning:
14. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
o víkendu jsem se sem nedostala, měli jsme akci :grinning:. Ale ani to grepíka nepopohnalo...takže jsme pořád 2v1 :dizzy_face:
Kájo - Páťa je fakt kouzelnej :sunglasses: , berem :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sleviku, tak co nákupy, nějak jsem na to zapoměla ti napsat, že to teda lítalo, ale snad mám všechno a sehnat maliník byl teda úkol, jedna jediná lékárna v Náchodě ho měla, poslední pytlík sypanýho maliníku :grinning: Zkrátka matky blázněj :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci - nákupy nakonec v pohodě, byla to docela rychlovka :wink: Tady teda maliník není problém, mají ho v jednom obchůdku s čaji...a zásoby mají asi pořádný. Když jsem tam šla pro maliník, hned jak jsem vlezla dovnitř, paní koukla na můj pupek a povídá, asi maliník, že :grinning:?
14. kvě 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já šla taky do zdravý výživy a paní říkala, když jsem koukala mezi čaje"jestli sháníte maliník, tak ten bude ve středu!" :grinning: Tak jsem si nabrala aspoň lněný semínka a semínka na chleba a oleje na záda a pro miminko na tělíčko a spánky.Je to i na spáleniny, zadeček a tak. No největší sranda byla taška do porodnice, vybrala jsem si asi za 700 a manža a" jdem na tržnici, já nebudu dávat takový prachy za tašku" Tak jsme šli, já hubu nafouknutou, že nebudu v porodnici jako socka, že jestli chce můžu jít s igelitkama s Kauflandu, aby jsme ušetřili. No na tržnici hrůza a já si postavila palici, že zpátky už nejdu pro tu za 700, tak jsme se stavili nakonec tady v Broumově a mám tašku za 650,- a moc hezkou, já spokojená.Manža to zkousnul, protože viděl, že levnější opravdu neseženem :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci - to je hezký s tou taškou :grinning: To já naštěstí doma nějakou vyhrabala...ale je fakt, že by byl gol jít s taškama z Kauflandu :grinning:
A lněný semínko chceš pít? Já to zkusila, ale je to fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lněný semínko budu baštit s bílým jogurtem, nebo ovocným, já ho dávám do chleba normálně, tak teď budu dávat víc.Jo s tou taškou to byla komedie, protože mi chtěl udělat radost, tak říkal, "počkej v Hronově na náměstí je prodejna s taškama, tak tam si vybereš". JOOO vybrala bych, kdyby ty tašky nestály 1000 a víc, nějaký značkový.A to mě ještě nabízel svoji introvku blázen, je ve slepě nejmíň 30let a je roztrhlá :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, s jogurtem to asi půjde :wink: Já to vzdala úplně, nějak mě to odradilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teeeda akce taška fakt super :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No akce to byla a ještě bude, jelikož ve středu jedem do Polska pro přebalovák,jestli ho tam ještě nebudem mít, tak to bude zase keců :grinning: No já to semínko samotný nechutnala, tak nevím, jen v chlebu a mám dva druhy, jedno tmavý a jedno světlý, tak nevím, jakej je rozdíl?!Teď piju čaj pro těhulky, ten je dobrej je tam heřmánek a meduňka tak je dobrej.Jsem zvědavá na ten maliník, někomu chutná,. někomu ne, no je to bylinkovej čaj a ne ovocnej, tak uvidím.
14. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maliník je dobrej :wink:
Tak mě přebalovák vyrobil manžílek ze starý skříňky :slight_smile:
Mizím na obídek, tak zatím...
14. kvě 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuť, tak to já mám tchána truhláře a na přidělání koleček ke koši čekám dva měsíce :wink: Takže o přebalovák jsem se ani nepokoušela žádat :grinning:
14. kvě 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, tak to jsem ráda, pže už se moc těší na nevěstinku. :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky z HK :wink: Měla (máte) někdo během těhotenství neschopenku a omezené vycházky a nevíte, jak to v HK chodí? Přišla na Vás v Hk někdy kontrola??
14. kvě 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, takže vše při starém :slight_smile: já si to semínko asi koupím, ale pochybuju, že to zvládnu, taky jsem přemýšlela prsknout to do jogurtu jako mac.
Kájo, jakou máš doktorku? to si stačí zavolat a zeptat se, jestli můžeš k tomu a tomu chodit?
jinak vám dám do alba můj pupík z minulého týdne, určitě jsme zase vyrostli, že jo?
byli jsme na utz a náš brouček už má 1,8 kg, to je dobrý, ne? a dle utz je ještě o den napřed, takže je v bříšku prostě jen pěkně poskládanej :wink:
14. kvě 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já jsem u ní byla asi před 14dny se jí zeptat. Je to sestřenka mamky, kže k ní mám docela důvěru. Je lepší si tam zajít, ale nejdřív si radši zavolej jestli přijímají.
14. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jojo pěkně jste vyrostli. :dizzy_face:
14. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam ty fotky ještě nedala :astonished:
14. kvě 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino tak to jsme na tom stejně já jdu sice na kontrolu 24.5, ale před týdnem jsem byla na gyndě pro magnesko, tak pan doktor udělal ultrazvuk a kouknul na srdíčko, tak taky Adélka vážila 1.8kg, tak uvidíme příště :wink: Káju jak jsi byla spokojená v Trutnově? Asi jo že? :wink: Já ještě to semínko nechutnala, tak nevím, ale jogurt bude asi nejlepší.
14. kvě 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Kájo, kde ta tvoje dr sídlí? já budu asi vybírat, aby to bylo co nejblíž od baráku, stejně nemám na nikoho reference, ještě se zkusím zeptat Kačky
14. kvě 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - a jak to zvládáte doma :sunglasses: ? Grepík se pořád ještě zkrášluje, tak nevim nevim kdy se s Páťou dočkáte :dizzy_face:
Lucko - jojo, to už vypadá jako pěknej těhu pupík :grinning: Já taky vybrala co nejblíž...přemýšlím, kdo je tam u vás, já vím akorát že je na Benešovce, Pod Strání...
14. kvě 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no, nejblíž asi ta benešovka, tam by snad měly být i dvě, kam budeš chodit ty?
14. kvě 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, určitě tam jsou...k jedný chodí kamarádka a nestěžuje si, ale teď si fakt nevybavím jméno :unamused: Musela bych ho slyšet :grinning:
Já budu chodit tady asi 50m od baráku, do střediska ve Štefánikovce :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
říká ti něco Kneisslová nebo Píšová?
14. kvě 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem docela naštvaná, protože u nás jsou doktor i doktorka, ale na druhým konci města oba, takže to je tak 20 minut s kočárem dolů z kopce, nahoru do kopce, včera jsem to šla a byla to fuška, funěla jsem teda fest, to jsem si říkala" holka máš sice pupek, ale pak budeš mít zase kočár :grinning: No pokud bude doma auto tak se to dá.A ještě teda musím doufat, že mě jeden z nich vezme, jinak dojíždět to by byla sranda do autobusu kočár nevezmou, leda do úložnýho prostoru a vlakem to mám zas daleko. Vy v Hradci to máte asi lepší, větší výběr, no ale zase tam může být plno :confused:
14. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - jasný, to je přesně ono :wink:. Mám dojem, že ta Píšová by měla být lepší...ale i to druhý jméno jsem slyšela, ale nevim...
Maci - to teda nic moc :unamused:
Já přemýšlela že bych chodila Pod Strání k dr. Křivkový, ta je fakt dobrá, navíc je to mamča jednoho kamaráda, ale vyhrálo to, že tady to mám fakt u baráku...přeci jen, když bude prcek marod, je lepší hodit přes něj deku a přeběhnout 50m než se táhnout někam dál...
14. kvě 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já i kdyby jsme doma auto měli,tak se do něj bojím sednout, takže asi zkusím tu Píšovou, myslíš, Evi, že to bude stačit někdy v červnu?
14. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, proč nemůže bejt nějakej dětskej doktor na poliklinice, kterou mám hned vedle baráku :angry: Kdy jste se byly ptát, jestli vás vezmou, já nevím, jestli není ještě brzo?
14. kvě 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek