• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
ahoj Kajo,tak mam bohuzel spatnou zpravu. z duvodu hroziciho potratu musim byt doma v klidu bez zateze a setrit se. Byla jsem dnes na UTZ,slysela srdicko miminka,ale vyskytly se tam jine potize. dostala jsem spoustu hormonu na udrzeni tehu a radeji se budu setrit dokud nebude vse o.k.Doufam,ze tva kontrola u lekare dopadla mnohem lepe a mimi je zdrave.kata
20. pro 2006 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, všechno je v pořádku. :slight_smile: Říkala, že je to krásný miminko jak má být, už nám řekla i pohlaví. :dizzy_face: A neboj všechno bude v pořádku i u vás. Radši zůstaň doma a buď v klidu, to je teď mnohem důležitější než cvičení. Uvidíš, že se to zase zlepší. Budu na vás myslet a držet vám pěsti. :wink:
20. pro 2006 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju a zaroven vam moc gratuluju. jen co budu vedet,ze je vse v poradku,rada budu chodit cvicit,jen doufam,ze uz v te dobe neporodis :grinning:
20. pro 2006 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě dej vědět, budeme se těšit. :wink:
20. pro 2006 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce a co nejhezčí nový rok. :slight_smile:
22. pro 2006 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju vsem krasne Vanocni svatky ,spousty splnenych prani a do Noveho roku jen vse nej......
22. pro 2006 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim vsechny,tak jaky byl jezula?? :slight_smile:
27. pro 2006 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, Vánoce se vyvedli, ale my už se těšíme na květen, pže to bychom měli dostat ten největší dárek. :dizzy_face:
30. pro 2006 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vám přeju hezký nový rok, ve kterém se toho asi hodně přihodí... :grinning:
2. led 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přeju hezký nový rok a aby ty věci, co se přihodí byli jenom příjemný. :wink:
2. led 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky do Novyho roku preju vse nej,aby se nam vsem narodili zdrava miminka a splnilo se vam to co si prejete :slight_smile:
2. led 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste tady někdo?! :slight_smile:
2. led 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechodite naka k doktorce na Ulrichovo namesti?Jmenuje se Karnikova.?Chtela bych vedet jaky s ni mate zkusenosti.Dekuji.
3. led 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, já chodím do FN, ale můžu se zeptat kamarádky, ta tam možná chodí...
4. led 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaju, prosímtě, a natáčí ve FN ultrazvuk na video? Tady v Trutnově ne, tak bych chtěla někam jít, ale nevím, jestli v Hradci berou i cizího člověka.
4. led 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem se na to neptala, já do Hradce nechodím tak často jenom když jsem tam. Jinak chodím do Trutnova a u doktorky jsem dostala papír se všema vyšetřeníma, co v kterým týdnu a má tam i napsáno, že je možný nechat si udělat fotku nebo natočit na video.
4. led 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš od doktorky v Hradci nebo v Trutnově? A do TU chodíš ke komu?
4. led 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No myslím v Trutnově...já tam chodím na polikliniku ke Kokrhounový...
4. led 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na poliklinice tam natáčejí na video?Oni i v nemocnici dávají papír, že dělají fotky a natáčejí, ale už platí jen ty fotky.
4. led 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jestli to ještě platí, tak to nevím, ale až tam půjdu můžu se zkusit zeptat...
4. led 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na UZ dneska, tak si radši vezmu kazetu a uvidím. Kdyby ne, tak bych Ti dala vědět. A na poliklinice Ti dělají taky UZ? Kdyžtak se zeptej Kokrhounový, jestli tam může přijít kdokoli si nechat udělat video.
4. led 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, dělají mi tam ultrazvuk a i fotky, na to video se zeptám jestli to teda ještě platí. A jestli jo, tak si myslím, že by to nebyl problém se tam objednat. :wink:
4. led 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, díky. Budu ráda, když se poptáš a pak se ozveš.
4. led 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste tady někdo?! :confused:
4. led 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule:budu rada kdyz se optas.Dik
5. led 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak já se ti na to optám. :wink: Snad něco zjistím. :slight_smile:
5. led 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kajule jeste jsi asi nic nezjistila,ja vim jsem moc rychla a zvedava...ja jen tak pisu:slight_smile:
9. led 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeničko, už jsem se ptala akorát jsem zapomněla napsat, to se moc omlouvám. :sweat_smile: :frowning2: Kámoška ale chodí do Kuklen, tak už nevím kdo by tam ještě mohl chodit?!
10. led 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadi,snad to bude dobry.TAdy jsem slysela jen kladne odpovedi.Moc ti dekuji a preju at se mate jen dobre.
10. led 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, vždyť vůbec nemáš za co na nic jsem nepřišla. Ale děkuju, taky ti přeju ať se máte dobře a ať si k vám mimi najde cestu co nejdřív. :wink:
10. led 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek