• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Lucko - myslím, že určitě :wink:
Já se byla ptát někdy v dubnu, myslím si že je optimální tak měsíc až dva dopředu :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře tak to abych vyrazila ještě dnes :grinning: :grinning: Ne zkusím tam zajít příští týden a uvidím, s čím dorazím domů :wink: Ale doufám, že mě vezme jeden z nich dojíždět teda nechci :frowning2:
14. kvě 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci - v klidu, jsou známy i případy, kdy dětskou dr. shání manža, když je ženská v porodnici :grinning:
14. kvě 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to jsme klidní :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning:
14. kvě 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši slevi nestraš, to by dopadlo :grinning: On by překecal i toho svýho doktora a za flašku by nám ji klidně vzal a to by teda bylo terno :grinning:
14. kvě 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si to radši zařiď sama :slight_smile:, já tě kdyžtak varovala :grinning:
14. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma-ja mam od zacatku tehu neschopenku,vychazky od 11-17h a kontrola mi zatim nesprisla.Moooooooooooooooooc tukam:slight_smile:))jinak je dodrzuji jak kdy,o vikendu nic moc.KAm chodis ty?
14. kvě 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenicka: ja jsem doma mesic a pul a taky je dodrzuji (11-13 a 15-17)ale az budu mit vice zarizovani,tak to proste nepujde....Zitra jdu k doktroce,tak se ji zkusim zeptat jak to s tim je a zda to nejde zmenit :unamused: Ja chodim do mesta na Polikliniku.
14. kvě 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věděla, že jsem něco zapomněla :grinning:
Zus - já měla taky 11-13 a 15-17, přes týden jsem se většinou snažila (i když kolikrát absolutně ne), ale o víkendu vůbec a kontrola mi nepřišla :wink:. Ale prej chodí, tak nevím...ke komu chodíš?
14. kvě 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím,že chodí,i když mi hodně holek i v HK říká,že na těhotný ne,ale já tomu moc nevěřím.Je to spíš náhoda. Na mě taky zatím nebyla. Vím ale že když byl táta nemocný a mamina taky, tak na ně přišli :unamused:
Chodím k Dočkalový.
14. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, na mamču byli taky :unamused: .
Tak jestli chodíš k Dočkalový, tak ti radím dobře, ani se jí neptej... Já tam chodila, ale pak jsem změnila dr., neboť jsem se s ní právě kvůli vycházkám dost nehezky pohádala :unamused:
14. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se zeptat, co ti na ty vychazky rekla? A jak to odůvodňovala? to ti nechtěla dát žádny?
14. kvě 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, nejdřív mi nechtěla dát žádný, pak mi teda, i když dost nepříjemně, napsala tyhle jak máš ty. No a že prostě větší dát nemůže, že musí mít těhotný pod kontrolou apod., já už přesně nevím, ale diskutovali jsme o tom dost dlouho. U mě bylo zásadní hlavně to, že mi zrovna zemřela babička a tak jsme potřebovali jezdit častěji za dědou (kterej bydlí 20km od HK), no a když jsem se jí to snažila lidsky vysvětlit, tak na mě pěkně spustila :angry: . Že prej jsem na neschopence a nemám se starat o dědu, jezdit autem bych snad taky neměla, už vůbec ne řídit a tak... No prostě šílený...ale nechci na ni nadávat, jako dr. si myslím, že je dobrá...
14. kvě 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jj Píšová je prý dobrá. :wink:
14. kvě 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prvních 14 dnů neměla žádný ale dle mého jen proto, že jsem měla problémy a tak jsem byla doma,ale těžko říct...Pak mi sama od sebe před měsícem napsala tyto.Já jsem jí samozřejmě chtěla na vycházky zeptat,ale ona mě předběhla,napsala mi je automaticky a řekla mi,že už je mít můžu. Nějak jsem neměla sílu se jí ptát na nějaké lepší vycházky a navíc jsem byla po 14 denním domácím vězení štastná,že můžu alespon někdy vypadnout ven.
To víš, že si myslím, že mě zítra pošle do prd.... :angry: Ale mě prostě jen zajímá, jak si mám dojít k praktickýmu lékaři a k zubaři, když oni tam jsou v jinou dobu než mám já vycházky? A taky jak mám chodit na Kurzy Příprava k porodu,když jsou taky v jinou hodinu??
Hodně jsem si o těch vycházkách zjišťovala a i na stránkách Svazu pacientů se o tom hodně mluví a tam vysloveně píšou,že je protizákonný,aby ti doktor nakázal,v kterou hodinu můžeš a v kterou nesmíš jít ven.Ze je to omezování osobní svobody a že ti dobu vycházek může napsat jen po vzájemné dohodě a Tvém souhlasu. Ale stejně si myslím,že ona se vymluví na to,že jsem vlastně nemocná a že mám problémy a takže nechce,abych lítala venku.
Uvidím,co mi řekne a kdyžtak už mám zjištěný kontakt na Čes.správu soc.zabezpečení a budu si to zjišťovat i tam. Já se nedám :grinning:
14. kvě 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já taky prvních 14 dní neměla nic...
Tak na to ti celkem jasně odpovím za ní, protože i o tom jsem se s ní bavila... K dr. můžeš i mimo vycházky, kdyžtak ti to potvrdí, to jde. A co se týče přípravy k porodu, tak vzhledem k tomu, že jsi na neschopence, na kurzy chodit nesmíš :unamused: . Je to sice hovadina, ale klidně se s tebou vsadím, že ti tohle řekne...
Jojo, přesně tak jak píšeš, taky jsem to četla, dokonce jsem měla ten zákon staženej, ale prd z toho. No já jí tak vytočila, že pak když jsem přišla na další (poslední u ní) ko, říkala mi, že to někde zjišťovala a že to ani prej nejde, ale nějak se mi to nechtělo věřit...
14. kvě 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ti řekla,že nesmíš chodit ani na ty teoretický kurzy? Já na cvičení chodit nechci, chci chodit jen na tu teoret.přípravu,ale to je jí asi jedno. A minule mi to i sestra v poradně doporučovala....tak jsou fakt švihlý.
Já si taky myslím,že mi něco takovýho řekne.Ale stoprocentně kecá.
14. kvě 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - tak to nevím, abych nekecala...fakt je to na budku, já hlavně byla doma kvůli práci a ne kvůli problémům... Kdy tam jdeš? Docela by mě zajímalo, jak dopadneš :slight_smile: ?
14. kvě 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu tam zítra ráno. Tak dám pak vědět :slight_smile: Ale moc růžově to nevidím. Já jsem se už na ty teoretický kurzy od června přihlásila. Dá se to samozřejmě zrušit,ale já tam chodit chci a asi i budu,abych se něco přiučila. Nevím,kde bych se to pak měla dozvědět a taky se chci podívat do porodnice atd.
14. kvě 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - tak zítra se budu těšit na novinky :wink:
14. kvě 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim vedle ke Karnikovy a rekla,mi ze mi jiny vychazky napsat nemuze,ze proste nemuzou.Ale je zajimav yze skoro kazda holka je ma jinak.V tydnu to neresim,kdyz jsem prijdou tak si v tydnu vzdy muzu skocit nekam pro razitko ,no o vykendu to je horsi....
14. kvě 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - asi jsou spolčený :grinning:. JIný dr. dávaj v klidu neomezený...
14. kvě 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nekdo ma napsany:podle potreby..nevim podle ceho je to deleny.
14. kvě 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechodili jste holky některá z vás tady ve fakultce na ty kurzy Příprava k porodu? Bylo vám to k něčemu?
14. kvě 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechodila nikam,ani to neplanuju,ale myslim ze holky nekam chodili,treba se ti ozvou.
14. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nechodila nikam a ostatní holky, co jsou tu, chodily nebo chodí k p. Chvátilový...
14. kvě 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, zkusím pak tu Píšovou :slight_smile:
jinak zusma, já chodím na kurzy k té porodní asistentce Chvátilové, já teda chodím i na cvičení, rozhodně tím nic nezkazíš.
jinak já jsem měla od začátku vycházky od 8-20, ale já nechodím k dr v Hradci a teď už se pomalu začnu chystat na mateřskou :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem na mateřský nějakej ten pátek a fakt jsem si docela oddychla...jsem víc v klidu :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to věřím :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek