• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky,
no na me kontrola zatim neprisla a jsem docela rada,ze zacatku jsem vsechno dodrzovala,ale v posledni dobe se ridim tim co mam v planu a jak me je.
Jinak Lucko ja budu chodit k Dr. Pisove -k Dr.Kneislove jsem chodila jako mala,ale Dr. Pisovou si ted chvalila svagrova a hlavne je to blizko,takze se tam taky zajdu zeptat - chtela jsem chodit do Malsovic,ale je to z ruky,nemame auto a kdyby bylo neco akutniho,tak to chci mit co nejbliz
14. kvě 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ty už máš 31tt, to to letí, to je šílený :confused: . Doufám, že si grepík pospíší, abychom se mohli brzy sejít :sunglasses:
14. kvě 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, zitra se muzeme na kurzu domluvit a zajit za ni spolecne :wink:
Je pravda,ze jsem se rozhodla teprve dnes,ale aspon ze uz jsem rozhodnuta :grinning:
Jinak brisko krasne roste :wink:
Evi jak jsi tady nebyla o vikendu,uz jsem si rikala,ze jsi v porodnici :grinning: ,ale neboj se, grepika za chvilku budes drzet v naruci :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne holky tesim se na srazik,to vite my budeme s Luckou pupkaci,vy uz maminky s miminky :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, Kači, to budu ráda.
Evi, letí to strašně, to teda jo, ale na grepíka nespěchej, ať je princezna pěkně dopečená, ještě se o ní naši kluci (můj a Kájin) budou prát :slight_smile: no ale vlastně máme ještě Terezku, tak si to nějak rozdělíme :grinning:
14. kvě 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - taky jsem si myslela, že po páteční akci pojedem, ale nic...
Taky se těším, ale nejdřív se ze mně musí stát ta maminka s miminkem :grinning:
Jojo, je to jedna ku jedný :grinning:. No my máme Páťu už dlouho domluvenýho, tak nevim nevim :grinning:
14. kvě 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jen počkej, až uvidí našeho frajera :wink:
14. kvě 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terezka bude bojovat o Adamka :grinning: ,holky si to treba potom vymeni :grinning:
Lucko zitra jedu urcite busem 24,konecne nejsem nikde ve meste :wink:,takze budu sedet nekde vzadu a pojedu kolem 15.30 - jo a budouci babicka me dneska dala korunky at si koupim novy kojici polstar pro malou,pry at vyberu hnede medvidky,aby mela segra co dedit :grinning:
14. kvě 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stejne budou nasi mimisci ty nejkrasnejsi na celem svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdeme jeste do Alberta na nakup.tak zatim pa :slight_smile:
14. kvě 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning:
Určitě, já jsem zvědavá na grepíka, dopéká se důkladně, tak uvidíme :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, možná ti ho bude muset objednat, ona už je tam neměla. U nás je ten bus v 15.35, tak snad je to on
14. kvě 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak Evi, skočila ti tam čtyřicítka :wink:
15. kvě 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - díky za upozornění :angry: , potvora jedna se mi tam cpe :angry: :grinning: Já ji nechciiii, já chci rodiiiit!
15. kvě 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však budeš, neboj :slight_smile: jen počkej, jak tady pak budem s Kačkou kňourat my :angry:
15. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, ale třeba ne... Já vím, že budu, ale já chci teď :angry: . Včera jsem se tak snažila, tak to přece musí k něčemu být...
15. kvě 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
slevik : ahojda, tak jsem tady od Dočkalový :wink: Ráno jsem tam byla a tak jsem se jí nejdříve ptala,zda můžu chodit alespoň na ty teoretický kurzy do fakultky, když mám takovýhle omezený vycházky. Ona řekla,že úplně v pohodě,že si mám třeba nechat potvrdit,že jsem tam byla a kdyby něco,tak že si to obhájí.Pak i sama říkala,že bych tak od 20tt mohla chodit na cvičení,ale na to se asi vyprdnu.
Pak jsem se jí ještě opratrně zeptala,zda by třeba nebylo možný nějak upravit nebo posunout vycházky.... :confused: Ona mi začala celkem v klidu vysvětlovat,že ví,že někteří doktoři píšou vycházky neomezený,ale že prej to nejde...že je to teďka strašně přísný a že to dost hlídaj a asi by z toho měla průšvih.Na to jsem jí nic neřekla,prostě se s ní nechci hádat.A pak mi sama říkala,že kdybych potřebovala třeba někam odjet (max.na 3dny),tak že můžu a že kdyby na mě přišli,tak bychom se nějak domluvili.Kdybych ale potřebovala být někde déle než 3 dny,tak se musím žádat sociálka,jestli si to dobře pamatuji.Řekla jsem,že děkuji,že to určitě zneužívat nebudu,což je pravda.ALe že prostě občas potřebuju někam zajet nebo něco zařídit a že nevím,jak bych to dělala.No tak mě to docela uklidnilo :grinning: Tak doufám,že to bude v pohodě a že na mě nikdo i tak nepřijde :sweat_smile:
15. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - díky za info, tak to je fajn, pochodila jsi líp než já :wink:. Třeba jí ta akce se mnou trošku popostrčila a začala o tom přemýšlet :grinning:. Ale je to zajímavý, že já, ačkoliv jsem doma byla kvůli práci a těhu bylo bezproblémové, nemohla jsem na kurzy :confused: . Nevím jak s teorií, ale cvíčo mi určitě zakázala :confused: . A jaks říkala, že když bys potřebovala odjet apod., mě nakázala, že kdybych chtěla na den pryč (nebo dýl) nebo i prostě mimo vycházky (třeba jen být někde o hodinu dýl), tak jí musím zavolat a sdělit jí to :unamused: . I to mě odradilo, abych pořád hlásila, kam a kdy jdu... No to je jedno, hlavně žes tak dobře dopadla :slight_smile:. Tak ať to je tak i nadále... :wink:
15. kvě 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slevi:taky jsem si říkala,že se nad tím vším třeba zamyslela a změnila názor....kdo ví. I když podle mě fakt nemá nárok na to,aby lidem doktoři přikazovali,v jakou hodinu můžou a nesmí ven.... :angry: Pokud se mi bude někdy chtít,tak si to jen tak anonymě na Sociálce budu zjišťovat.
Ještě jsem se jí speciálně ptala,že kdybych chtěla někam jet,zda jí to mám hlásit předem anebo stačí,když za ní přijdu,kdyby na mě náhodou přišli. A ona řekla,že když to bude jen krátce,tak to stačí až potom,kdyby na mě náhodou přišli.Že jí to nemusím říkat předem.Přesně pravý opak,co řekla tobě :slight_smile: No to je jedno,hlavně aby to pak tak event.bylo. Zneužívat to určitě nebudu,jsem skoro pořád doma,ale všichni ví,že občas potřebujeme shánět a kupovat věci pro mimi nebo někam vyjet a že to se stihnout za dvě hodiny fakt nedá.
Ať se Tobě a miminku daří :wink: Koukám, že už to máš za pár.... :grinning:
15. kvě 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - podle toho, co píšeš, to opravdu vypadá, že nad tím přemýšlela a trošku pozměnila názor...a to je dobře :wink:. Asi potřebuje víc takových drzých pacientek jako jsem byla já :grinning:.
Jojo, už aby to bylo, šla bych rodit třeba hned, už se na naše mímo mooooc těším :dizzy_face: Ale zřejmě se mu v bříšku líbí :sunglasses:
Tobě hlavně bezproblémové těhu :slight_smile:. Však se tu snad zase potkáme :wink:
15. kvě 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si užij poslední dny klidu bez křiku :slight_smile: Přeji bezproblémový porod!

Mně to čeká až za půl roku a tak jdu teď diskutovat do Listopadu 2007 :dizzy_face:
15. kvě 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - díky moc a pozdravuj v listopadu :wink:
16. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak Evi, jak zvládáš finiš? a co Kája? jsme zvědavý, jaký to vlastně bylo!!
My jsme si včera udělali výlet do Prahy a ten náš mrňousek z toho lítání byl asi tak nabuzenej, že se mlel jak o život a nenechal mě usnout :slight_smile:
mám dotaz: budete někdo nechávat miminko křtít?
17. kvě 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
nezvládám :frowning2: . Kolem mě se rodí a já už bych taky chtělaaaa...už mě předběhla i kamarádka, co měla rodit v červnu :angry: , mohla jsem s ní být v porodnici... a mám strach, neboť jsem příští týden od čtvrtka do soboty bez manžy, tak aby ... :unamused:
Jinak jsem v pohodě, mám spoustu energie, takže furt uklízím, šůruju, lítám na Novej, Biřičku apod., jako kdybych ani těhu nebyla...ale grepíkovi se zřejmě v bříšku líbí a nebo se pořád zkrášluje :dizzy_face:
Náš grepík je nabuzenej pořád, nedá chvilku pokoje, ale vylézt to ne :grinning: :sunglasses:
Křtít nebudem...
Káju jsem tu včera neviděla, ale snad se brzy objeví...to víš, lítá kolem Páťy a že je to prej velkej hladovec, tak asi nestíhá :sunglasses:
17. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucy my taky krtit nebudeme
Evi ,grepik bude nadherne miminko :slight_smile: a to ze jsi az pristi ctvrtek bez manzela,do te doby porodis,neboj :wink: - treba porodis ve stredu a pak ty tri dny budes v porodnici,tak ti to ani neprijde a pak uz na Vas bude cekat doma tatka :wink:
Ja te ale chapu,ja mam rodit az v srpnu,ale uz ted si moc preju abych uz odrodila a mela malou u sebe.
Kaja je asi vytizena,ja se ani nedivim,ale az se holky date dohromady a miminka budou zvykla na lidi kolem sebe, zajdeme na zahradku na neco dobreho :grinning:
17. kvě 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to pocasi je fakt brrrr. Ted jsem se vratila z vychazky s bafikem a mam uplne promocene boty :angry:
17. kvě 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - ani nevíš, jak moc bych si přála rodit...ale kdyby byl manžel doma a nejel pryč, tak mě to nevadí a jsem v klídku, protože mě fakt těhulkování nevadí, bříško nepřekáží, energie mám na rozdávání, ale tohle mě prostě stresuje :unamused: . No nic, nějak to dopadne...
Jojo, na zahrádku s váma pupíkatýma už se moooc těším :sunglasses:
17. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam hnusně, přesně...proto bych nejradši byla v porodnici a až bude hezky, už vyrazila s kočárem :dizzy_face: Ale grepík má jiný plány...
Jo a dneska nachystám postýlku, máme ji sice složenou, ale sousedka mi poradila, ať ji povleču a načančám, že během pár dnů porodím :sweat_smile:
17. kvě 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to urcite prichystej - to je krasny,ja uz chci taky :grinning: . Neboj se, grepik si najde cesticku ven uz brzo :wink:
17. kvě 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak dýl jak 14 dní už mu to nepotrvá, to má spočítaný, ale nevim proč neposlouchá maminku :angry: :grinning: .
Však se taky dočkáš, ono to uteče ani nebudeš vědět jak :wink:
17. kvě 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek