• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
AHojky! Evi, chápu, že jsi nervozní, já se taky budu modlit, aby manžel někde zrovna nelítal, ale neboj, zas takovýho naschválníčka v bříšku nemáš :slight_smile: já si teda naopak konečně začínám připadat "tak trochu" těhotná - hůř se mi vstává, o zavazování bot nemluvě a včerejší celý den na nohou jsem málem nerozchodila :slight_smile:
17. kvě 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, máte kojící košile? kde se to dá sehnat? a Evi, jaký košile si bereš do porodnice a kolik?
17. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko ja mam dve,jednu me koupila mamka uz k vanocum,ta bude asi specialne kojici,ale druhou jsem si koupila s myskama na doma,je nahore na knofliky a stala me jen 300Kc ve Vesne.
Do porodnice si vezmu tu od mamky,ale mozna si ji ani brat na sebe nebudu a budou me stacit erarni
17. kvě 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě právě nedělá problém celej den lítat, uklízet apod., akorát teda to zavazování bot a natahování ponožek je problém, to je fakt :grinning: .
Tak kojící košili nemám, mám jen asi dvě s knoflíky nahoře...do porodnice si jednu beru, ale stejně ji asi nepoužiju...
Kočulky tak jsem teď byla na monitoru a jsem z toho docela rozhozená :unamused: . Dr. se to nezdálo, že se tam mimču asi nelíbí :frowning2: . Je fakt, že se grepík vrtěl o stošest a tep lítal nahoru dolů... A navíc jsem čekala, že se tam objeví nějaká kontrakce, protože cítím docela pravidelně takový nepříjemný pnutí v břiše (kontrakce?) a nic :frowning2: . Tak je mi z toho nanic...
17. kvě 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Evi, jak jsi na tom?
18. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi ted jsem cetla ze jsi se vratila z nemocnice - jeste ze je vsechno v poradku, teda grepik ti dava trochu zabrat,moc ti drzim pesticky,aby se to uz rozjelo,prece jenom bylo by to fajn videt grepika na fotkach,jsem strasne nedockava jako na fotky maleho Pati :grinning: .
Evi pokud ti odesla hlenova zatka tak si myslim ze do tydne mas grepika v naruci,podle me mnohem driv - vikend to jisti,teda doufam,ze mas doma manzela.
Moc na tebe myslim a drzim pesticky,aby byl porod co nejrychlejsi a bezproblemovy a mela jsi grepika uz v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lucy ja jsem taky jako meda beda - brisko porad roste,vcera me teda kamaradky rekli,ze ho mam stejny jako pred 2 mesici(pred zlucnikovou kolikou),tak nevim,ale ted uz nedopnu bundu a dat si ponozky ci boty na zavazovani - hodne velky problem. vcera jsem byla v kavarne a sedela pres 3 hodky,teda zebra uz pekne tlaci a miminko je potvurka naslo si mistecko hlavne vpravo,takze me tlaci na ten zlucnik :unamused:
Kajo az budes mit treba chvilicku napis,co porod,jaky to bylo a jak maly Pata .to vis jsem hrozne zvedava :slight_smile:
18. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky moc za podporu...nevím proč, ale stejně tady furt bulím a mám z toho porodu fakt strach :frowning2: . Když si vezmu, že to co mě celou noc šíleně trápilo, byli jen poslíčci... :frowning2:
Katko - kéž by, taky mě ta zátka celkem potěšila, ale jak to bude dál, vůbec nevím... Manžu jsem teďka poslala do práce, ale odpo přijde a zítra má jít taky, na celej den i noc :frowning2: ...
18. kvě 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,hlavne nemej strach,tes se. ja vim me se to rika,ja zadne poslicky ani kontrakce jeste nikdy nemela,ale rikej si ze jsi bliz k porodu a ke grepikovi a ze to vsechno zvladnete :wink: . Ver mi,nejsi zadna slaba holcina,ktera nevi co ji ceka,naopak,myslim si ze az budes na sale rodit budes skvela a zvladnes to :wink: - moc ti preju aby byl manzel doma - nemuze si to ted nejak zaridit?asi ne,jinak by to davno udelal :unamused: . jestli chces muzeme nekam vyrazit na obed :slight_smile: aby si prisla na jine myslenky :slight_smile:
18. kvě 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - to jsem si říkala celou noc, ale nějak jsem se nepřiblížila :unamused: . Manža bude v práci autem a má domluveno, že kdyby něco, někdo ho vystřídá...ale stejně to bude naprd, sama doma... nejradši bych, kdyby se to rozjelo dneska...
Jdu se teď zkusit natáhnout, sice mě to asi jako celou noc nepůjde usnout, ale pokusím se... ale dost možná se brzy vrátím sem :sunglasses:
Díky moc, ještě že tu jsi :slight_smile:
18. kvě 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v pohode,fakt kdyztak pisni na mobil,kdyby ses rozhodla jit ven a muzeme jit spolu. Sice teda muzu jen do 15:00,pak jedeme prodat auto tchyni do Trotiny,tak to bude asi na dyl.Moc ti preju,aby ti slo usnout a netrapila ses :wink:
18. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, myslím na tebe, hlavně se neboj, i když já tě naprosto chápu, i když nejsem ve tvé kůži a zatím si vůbec neuvědomuju, že bych taky někdy měla rodit. čím víc se to blíží, tím dřív to budeš mít za sebou. Přece ses tak těšila, pořád jsi chtěla rodit, tak mysli na to, že už to brzo přijde a budete mít vaše štěstíčko u sebe. ta bolest k tomu patří, ale na tu brzo zapomeneš, to se vsaď. tak si odpočiň a dej vědět.
18. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, tak včera večer mě brutálně pálila žáha, takže si ty Rennie asi pořídím jako prevenci. o tlačení na žebra mi ani nemluv, tlačí mě hlavně napravo a stlačuje i žaludek, já nemůžu při jídle pořádně sedět, musím se trochu zklánět, no hrůůůůza :slight_smile:
18. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy presne,ja bohuzel kazdy vecer neusnu,kdyz si nevezmu Rennie,snazim se to omezit,ale jakmile si lehnu,tak to pali jak cert.Ale ty to mas podle me mnohem tezsi,jsi vic tehulka a Adamek roste do vysky v brisku.
18. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale když je to jen tohle, to se dá vydržet. Zrovna mi o víkendu tchyně říkala, jaký mám skvělý těhotenství, že to jen tak někdo nemá, je to fakt, jen když si vzpomenu, co máš za sebou ty, tak se snažím si moc nestěžovat :wink:
18. kvě 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy me to ani tak strasny uz neprijde,protoze uz me je celkem dobre a vim,ze jsou maminky na tom mnohem hur a maji vetsi problemy,jen jsem zjistila,ze si vse nejde naplanovat - ja chtela chodit do prace do nastupu na MD :grinning: ,aby me bezela praxe. Kdyz se zpetne podivam,tak me trapili prkotiny,protoze tohle vsechno se da pekne resit - na zlazu beru hormony,na zlucnik a cukrovku dieta(u me jak kdy :grinning: )a z amniocentezy aspon vime,ze je mala v poradku. Lituju maminky co jsou od poloviny tehotenstvi v nemocnici a cekaji co bude,to musi byt na psychiku sileny - to ja uz jsem happy :grinning:
Teda doufam,ze do 40.tydne to bude takovyhle,sice se hrabu jako meda beda,rychla chuze me nehrozi,funim jako lokomotiva pri obouvani a to mame jeste super,ze nemusime mit zimni boty a sem tam bych si posunula zebra o 20cm nahoru :grinning: :grinning: :grinning: a vymenila zaludek a zlucnik :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na Náchodu nikdo není, tak koukám sem :wink: Já si včera brala taky Rennie, je teda fakt, že je to jediný, co mi pomáhá, v noci mě to začalo pálit, tak jsem si šla jednu vzít, lehla jsem zpátky, dala pod hlavu kojící polštář a bylo to lepší, zkrátka musím mít hlavu vejš.Souhlasím s kaci, obouvání docela ještě zvládám, mám nazouvačky a do žeber mi ta naše princezna strká prdýlkou :grinning: Nohy má hozený ležérně bokem a tak to je taky maso, obzvlášť při usínání.Taky jsem říkala radši pupík přes léto, než na zimu, to bych si zip u bot nezapla a bundu nedopla, to jsem zkoušela teď na čarodkách, bylo to tak tak :grinning:
18. kvě 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, teda nestíhám vás dočítat. Konečně už sedím na židli vcelku normálě a bez kruhu. :slight_smile: Včera jsme byli s Páťou na očkování proti TBC a ani nebrečel, je to statečný kluk. :dizzy_face: Pořád se na něj musím dívat a kontroluju ho. Bojím se aby nebyl nemocný nebo něco, to bych se asi zbláznila. Nejhorší je, že takovýhle malý miminka nám nemůžou říct, co je trápí, můžou jenom brečet a to jde někdy těžko poznat, proč vlastně brečí.
18. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kajul koukala jsem na fotečky Patrika, je moc hezkej :wink: Tak jak jsi byla spokojená s porodnicí v Trutnově? Doufám, že všechno O.K a hlavně paní doktorka z dětskýho, vzpomínala jsem na tebe, koho jsi chytla u porodu jsi měla koho?
18. kvě 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Maci, já jsem byla spokojená jak s doktorama tak i s dětskýma sestřičkama a hlavně sestry šestinedělí, ty jsou skvělý. Už nevím, jak se jmenuje ta PA, ale nemůžu si na ni stěžovat a rodil mě Dr. Pech a ten taky v pohodě. :slight_smile:
18. kvě 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se malinko prospala, no spíš si odpočala, protože ta bolest mě fakt nenechá spát :angry: . Kdyby to aspoň k něčemu vedlo...
18. kvě 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, já právě, že jsem zatím moc dobrých zkušeností neslyšela a tak jsem na tebe myslela.Možná záleží i na tom, kdo slouží a hlavně i na průběhu porodu.Je sice pravda, že moje spulupracovnice tam rodila 5kg holčičku o který jí tvrdili, že má 4,5kg a že to prostě zvládne, no zvládla, ale doktor se pak málem křižoval, protože tohle byl teda mazec a to byla nedonošená :grinning: Zkrátka jí tam doktor poslal o 14 dní dřív, protože se mu nezdála váha a oni tvrdili, že je všechno v pořádku a tak :wink: No holčička jezdí v kočárku od počátku bez vložný tašky a na zimu nasaděj sporťák :grinning: Zkrátka takovej drobeček :grinning:
18. kvě 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já myslím, že už se to určitě blíží. :dizzy_face: Páťa tady ve spánku pořád mává rukama asi vyhání Grepíka ven. :dizzy_face:
18. kvě 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak ať zamává pořádně, aby už konečně vylezl :sunglasses:
18. kvě 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slevi držím palečky, ať to brzo dopadne!!!Adélka se přidává, teď mě šťouchá asi kolenem :grinning:
18. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci - díky :slight_smile:
Mě dloube prdelkou pod žebrama, ale takhle se pořádně odrazit a vylézt, to ne :grinning:
18. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se musí od těch žeber pořádně odrazit!!! :wink: Ještě na to asi nepřišel,nebo nepřišla :sweat_smile: Třeba to bude holka a krášlí se, to víš jak to je z holkama :wink: Doufám, že ta moje princezna vyleze hned na začátku července a nebudu tady dřepět do srpna , kdyby bylo vedro, tak nevím :frowning2:
18. kvě 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim Kajule tak koukam ze uz mamka :grinning:
18. kvě 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pocetla jak mate strach z porodu.To ja budu taky po....,ale zatim je to jeste daleko a nepripoustim si to.Me uz zacinaji male pohyby v brisku,ale jeste ne kopani.Jediny co me tak zacina je paleni zahy,a hlavne kdyz jsem ohla a neco delam,nebo pozde v noci:slight_smile:)Musim si na to taky neco koupit.Kdyby to neslo vydrzet.Holky berete naky vitaminy?JA jen jod a do 3tiho mesice jsem brala kyseliny listovou.
18. kvě 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdenicko!!! Užívej si to takový šolichání v bříšku, já tomu říkala bublinky, ha a teď to teda nevím, k čemu to přirovnat, můj doktor tomu říká vetřeleček :grinning: Kup si na žáhu Rennie já mám velký balení, sice na chuť nic moc, musí se to cucat, ale pomáhá :wink: Jinak beru od začátku Gravital a budu ho brát po celou dobu kojení, podporuje tvorbu mlíka :wink: Teď dopíjím Magnesium co mi předepsal, ale myslím, že tak do 34tt a pak už ho nemám pít :wink: Kyselinu listovou jsem taky brala, před těhu a na začátku, než mi předepsal ten Gravital.
18. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik za vycerpavajici info.jo takovy bublinky to presny nazev,nak jsem nemohla pro to nic vymyslet:slight_smile:Je to pekny.Me dr.rekla ,ze pokud mam rozmanitou stravu,.tak n ic nemusim,nebo at si koupim co chci.predepsala mi jen ten jod,na mliko.
18. kvě 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek