• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Jo záleží na každým, co bere, nebo nebere,ale je fakt, že mi magnesko napsal na křeče v nohách a přeju ti, abys ty je neměla, je to maso :angry: Kolikrát jsem si musela sundat v krámě botu a promnout nohu a nejhorší to bylo v noci,to bych vraždila :angry: :angry:
18. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo,tak to bych nechtela zazit.Ja pribrala zatim 5kg,tak uvidime co prijde potom.Az treba priberu vic.tohle jeste neni tak hrozny na nohy.No uvidim jeste se zeptam treba v lekarne.
18. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zatím nahoře asi 6-7kg :grinning: To magnesko ti napíše doktor, protože pak stojí 26,- a ne přes 100,- uvidíš, třeba ho nebudeš potřebovat, ale já si to myslela taky :frowning2:
18. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo tak to mas malo,ja teda porad a neuveritelne zeru sladky,milovla jsem ho predtim,ale to jsem se snazila to nak omezovat,ale ted,hruza.
18. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky furt doslova žeru sladký a to jsem ho moc nemusela.Ale všechno co sním si bere malá a nebo to jde ze mě ven do pana záchoda :grinning: Zkrátka dobrý spalování.Hlavně se neomezuj a jez na co máš chuť tělo si zkrátka řekne na co máš chuť, třeba teď jsem dojedla bramboračku, snědla navrch půl kila jahod a navrch teď celý balení mentosek ovocných :grinning:
18. kvě 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry chute no.tO JA si nic neodpiram,rikam si ze potom budu muset,ted je to takovy obdobi kdy muzu:slight_smile:
19. kvě 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, tak já to mám takhle teď s jahodama, dávám si je na kila , pak nebudu moct, takže říkám do porodnice třeba osypaná :grinning: :grinning:
19. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky tesim az budou,my mame ne zahradce,ale je jicj jen par zatim cervenych,musime jeste chvili pockat.Ale uplne jsi me na ne udala chute.
19. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je kupuju v Kauflandu španělský, ty jsou dobrý, bohužel my zahrádku nemáme, ani nikdo z rodiny.Mamka měla jahody na zahrádce dva záhony a když nám je cikáni jeden rok všechny přes noc orvali, tak je sama zlikvidovala, že na to nemá nervy :angry: Tak uvidíme, třeba až bude vnouče, tak je nasází znova a budem doufat, že nám je ty pitomci zase neorvou :angry:
19. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Evča už má Verunku u sebe, obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!! Doufám, že jste se dlouho netrápily a jste v pořádku!
19. kvě 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo super zprava-moc gratuluji,tak ji ti vyslo,to ej moc dobre.A jak to zvladla nevis?
19. kvě 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala, že grepík je VERUNKA :grinning:
19. kvě 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni asi nevedeli co to bude ze jo?
19. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ne, tak měli hezký překvapení :wink: Já bych to teda nevydržela, stačí, že to víme jen my dva s manžou a holky na koníkoj, ale máme co dělat, abychom to nevykecali.Už to vydržíme, ještě chvíli a bude to :wink:
19. kvě 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to kdyz uz ybchom to vedeli my ,tak uz bychom to nevydrzeli rict nikomu.Bud vsichni nebo nikdo.Stejne bychom se nekde prokecli.
to meli hezke prekvapko,ani nevim co chteli.
19. kvě 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla strach, aby se manža někde neprokec, ale je statečnej :grinning: :grinning: Já taky nevím, co chtěli, ale hlavně že jsou všichni v pohodě a zdraví :wink:
19. kvě 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nas bych se spis prokecla ja,nebo kupovala vecicky do urcity barvy...to je jasny at je to co je,hlavne ze je to zdravy.
19. kvě 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nakupujem, ale tajn ě, jedem na nákup samy, já to vyperu a zrovna vyžehlím :grinning: Ale moc toho nenakupuju do barvy jen něco a pak neutrální barvy, protože přeci jen aby to užilo i druhý, pokud teda nějaký bude :grinning: :grinning:
19. kvě 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi strasne moc gratuluju k Verunce,konecne muzeme psat uz o holcicce,ale vydrzeli jsem dlouho tajit, vid?At Vam dela Verunka jenom radost,jsem za tebe strasne moc rada,ze uz to mate holky za sebou a ted to nejkrasnejsi pred sebou. Doufam,ze si se moc netrapila a ze jste s malou v poradku.
Teda ja mam takovou radost,uz se strasne moc tesim na prvni fotecky male - ja uz chci taky Terezku v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evíku strašně moc ti gratuluju k Verunce. :slight_smile: Tak se přeci jenom Páťovi ji podařilo vyhnat ven na svět. Už se moooc těším až půjdeme kočárkovat. :dizzy_face:
A holky, nebojte, vám už to taky rychle uteče. :wink:
19. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam vas vsechny moc pozdravovat od Evika. Ma u sebe Verunku a je moc stastna.
Ja mam takovou radost,ze je vse o.k. a holky jsou v poradku :slight_smile:
19. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem včera Evičce psala, jak jsem se to dozvěděla, tak už mi zase začínali vlhnout oči. :dizzy_face: Zrovna jsem si říkala, že by bylo dobrý, kdyby porodila o dva dny dřív, tak jako já Páťu, že pak budou s Verunkou o deset dní a co se nestalo. :dizzy_face: Já snad tomu svýmu šestýmu smyslu začnu věřit. :slight_smile: Mám moooc velkou radost a už se těším až Verunku uvidím, musí to být krasavice, když se v tom bříšku tak dlouho šlechtila. :dizzy_face:
20. kvě 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...muzu se k vam obcas pridat?na nejake ty drby a tak...puvodem pochazim od Hradce Kralove, tak mi tohle forum tak trochu pripomina "Domov" :wink:

jinak jsem uz 7let ve svycasku, z toho 3a neco vdana, bydlime asi 250min od bernu v mestecku Thun...krasna priroda a tak...
20. kvě 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj balsiger,vitam te mezi nami,to je jasny,ze se k nam muzes pridat :wink:
zrovna nam tady dve holciny porodily miminka - Kaja chlapecka Patu a Evca holcicku Verunku,tak se snad od holek dozvime podrobnosti porodu az budou mit cas :slight_smile:
20. kvě 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo - Pata je nadherne miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Hned jak budete moc s Evcou ven,tak napiste a zajdeme na dobry obidek na zahradku :wink: - my Vam budeme s Luckou zavidet :grinning: ,budeme asi dost funet :grinning:
20. kvě 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, balsiger, jasně, přidej se:slight_smile:
to je sper, že už to má i Evča za sebou, Kači, neboj, to strašně uteče:slight_smile: na obídek se taky těším, Evča pěkně nastartuje Cortinu a já si s ní aspoň zakormidluju, až bude plně naložená :slight_smile:
jinak mě začíná pravidelně pálit žáha, ale Rennie už mám, tak snad to bude dobrý. Včera večer mi strašně tvrdlo břicho a všechno mě bolelo, že by se mi konečně začlo extrémně zvětšovat bříško :grinning:
21. kvě 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Balsiger, určitě se přidej. :slight_smile: Vítám tě. :wink:
Kaci, my už jsme se byli s Páťou trochu projít. :dizzy_face: Ale na obídek určitě vyrazíme rádí a zvlášť Páťa už se moc těší na Verunku a je zvědavý, jak bude vypadat, když se tak dlouho šlechtila. :slight_smile:
21. kvě 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kájo,
tak jak to zvládáte? a kdy nám napíšeš něco o porodu? jsme zvědavý :slight_smile:
21. kvě 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem se pokusila popsat porod, je to v diskusi "Jaký to bylo..."
21. kvě 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jdu na to :slight_smile:
21. kvě 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek