• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Snad se v tom trochu vyznáš, je to mírně zmatený, jak jsem se to snažila napsat co nejrychlejc.
21. kvě 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káj, krásně jsi to napsala :slight_smile: já se snad ještě začnu těšit :slight_smile: zvládla jsi to fakt úžasně, kéž bysme to měly podobně
21. kvě 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kdyby nebylo Péti, tak bych to tak dobře nezvládla. Vážně mi hodně pomohlo, že tam byl se mnou, no vlastně s náma. :dizzy_face:
21. kvě 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to věřím, já si nedovedu představit, že bych tam měla být sama :unamused:
21. kvě 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už si to teď taky nedovedu představit a ženský, který to takhle samy zvládnou vážně obdivuju.
21. kvě 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! Já jen doufám, že manžu z práce pustěj a že to stihne.A hlavně, kdyby byl víkend, takže za sebe sežene náhradu, protože už jsem mu vyhrožovala, že jinak rodím u nich v práci a třeba šéfoj na stole :grinning:
21. kvě 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule,tak jsme si precetla jak to u tebe probihalo a fakt me to dostalo,ted uz se snad ani nebudu bat rodit.Preju,ze to slo tak super.Mela jsi to podobny jako moje kamaradka,ta rodili druhe mimi a za 2h.po vsem.Prukazku ti asi dali ze jo?
22. kvě 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo krasny popis porodu :slight_smile: ,fakt uz se tesim na ten svuj. Teda doufam,ze to budu mit jako ty :slight_smile: a fotecky Pati skvely :grinning: ,uz abychom sli na tu vychazku s Patou a Verunkou :wink:
Jinak dneska jsme byli na kontrole a je vse v poradku,az na par zdravotnich trablu spojenych s tretim trimestrem se nam dari skvele :grinning: - fakt si nemuzu stezovat - dokonce to vypada,ze i ta ledvina panvicka Terezky je v poradku,tak mam dneska dvojnasobnou radost :slight_smile:
Takze kdopak je dalsi na rade Mac, Lucka? :grinning:
22. kvě 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, jj ale musela jsem si o ni říct.
Holky, nebojte, určitě to budete mít taky v pohodě a rychlý. :wink: Už se moc těším, až uvidím ty vaše drobečky mimo bříško. :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kaju, zatím můžeš mrknout na broučka v bříšku, vložím nové foto :slight_smile:
22. kvě 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak teď už bych řekla, že jseš těhotná. :slight_smile: Pěkný bříško. :slight_smile: Adámek určitě bude taky kus chlapa, to bude konkurence. :slight_smile:
22. kvě 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přišla jsem z kontorly, všechno v pořádku :grinning: http://www.porodnice.cz/kniha/kniha_kapitoly/kap_6/18_19.htm poloha vlevo nahoře, tak takhle si tam hoví :grinning: A pomoc poslední kontrola 13.6 a pak děj se vůle boží :grinning:
22. kvě 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď, mám pocit, že už mi konečně bříško začíná lézt dopředu. Za chvíli budu mít bowlingovou kuličku jako jsi měla ty. Konkurence bude, ale myslím,že se hoši o holčičky podělí :slight_smile:
22. kvě 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si taky myslím, máme to vyrovnaný. :slight_smile: Bowlingová kulička je dobrá, pže se pak lehce schazuje. :wink: Já mám dole 8kg z 15kg a mám akorát ještě trochu bříško a jinak nikde nic.
Maci, takhle si tam Páťa ještě před 14 dnima hověl taky. :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad ani není možný , že? Jak to takhle píšeš.Teď je venku :wink: Já jsem stejně zvědavá, jak bude vypadat i když jsme byli na tom 4D, ale stejně.No na porodním sále to zrovna nebude hned modelka :grinning:
22. kvě 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Kájo, já teda mám zásoby i jinde, ale myslím, že to půjde dobře dolů.
Kači, dneska jsem vyzkoušela poprvé maliník a je to v pohodě, prostě bylinky. a v drogerii jsem si koupila to semínko, no nevim nevim :unamused: je drcené, tak já nevím, jestli to mám nejdřív uvařit, nechat vychladnout a pak šoupnout do toho jogurtu nebo jak :fearful:
23. kvě 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se teda k tomu semínku nedostala, ale maliník jsem pila s medem a musím říct, že mi i chutnal a snad i pomohl. :wink:
23. kvě 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kájo, já mám v sobě dneska litr, občas piju i čaj pro těhotný a přijde mi to tak nějak podobný, tak doufám, že to taky pomůže aspoň trochu
23. kvě 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko :wink:
23. kvě 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, zrovna jsem ti psala IP :slight_smile:
23. kvě 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slevi Verunka je krásnáááá moc :wink: Teda tak jsem z toho jelen, na červencovkách probíráme od kdy ten maliník a mě řekla paní od 36tt dřív ne, někomu zase od 34tt tak si zase říkám, abych nezačala moc brzo, nebo zase pozdě :angry:
23. kvě 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac, nám na kurzu říkala od 32+0, i to semínko, tak já nevím :frowning2:
23. kvě 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík a já zase musím letět... snad příště na dýl :wink:
23. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, každej říká něco jinýho, hráz jsme začali masírovat minulý týden, zatím jednou a stačilo :grinning: :grinning: Uvidíme jak bude manžel naložen dneska , jestli se to opět nezvrhne :grinning: :grinning:
23. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, Evi, podravuj berušku
23. kvě 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac: nám říkala od toho 32. hráz, maliník i semínko. budeš to semínko zkoušet?já bych si ho dala do toho jogurtu, ale nevim, jestli ho mám nejdřív svařit nebo co...
a co ta masáž? je to hodně nepříjemný? u nás zatím nejsou lidi, ale hned jak se manžel vrátí ze služebky, jdem na to :slight_smile:
23. kvě 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No semínko dávám do chleba a chutná mě, ale to je upečený, budu ho dávat do jogurtu, tak jak píšou, že ho zalejou vodou a udělaj sliz, to bych se zrovna poblila :angry: Já mám dvě, jedno je zlatý semínko a druhý je takový hnědý, já bych je tam dala syrový, nemuselo by bejt špatný opražený se solí, ale to asi nebude fungovat že :grinning: No masáž takhle začali jsme dobře, trochu to štípalo, to musí no a pak se to zvrhlo :grinning: :grinning: Zkrátka dneska musíme znovu a poctivě :wink:
23. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý jde právě o ten sliz, tak já nevím :frowning2:
23. kvě 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ještě četla ten recept s tou jakoby omáčkou, smetana a nějaký bylinky, ale to bych se po.... mě stačí jen smetana v omáčce a už to jede. No a ten sliz, stejně to je spíš na vyprázdnění ne? Já zkusím zelňačku, mám ji ráda tak uvidíme a ten sliz no nevím :confounded: Abych si to hezky nepřipravila a pak nevylila do záchoda :grinning:
23. kvě 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám na kurzu říkala, že to semínko je dobrý ne na vyprazdňování, ale na samotnej porod, právě ten samej sliz, co si uvaříš, se ti potom začne vytvářet v pochvě a mimi pak snadněji vyklouzne. ale to já asi taky nezvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek