Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
kajuleautor
21. kvě 2007
Snad se v tom trochu vyznáš, je to mírně zmatený, jak jsem se to snažila napsat co nejrychlejc.
cina
21. kvě 2007
Káj, krásně jsi to napsala 🙂 já se snad ještě začnu těšit 🙂 zvládla jsi to fakt úžasně, kéž bysme to měly podobně
kajuleautor
21. kvě 2007
No kdyby nebylo Péti, tak bych to tak dobře nezvládla. Vážně mi hodně pomohlo, že tam byl se mnou, no vlastně s náma. x-)
cina
21. kvě 2007
no to věřím, já si nedovedu představit, že bych tam měla být sama :-|
kajuleautor
21. kvě 2007
Já už si to teď taky nedovedu představit a ženský, který to takhle samy zvládnou vážně obdivuju.
macanet
21. kvě 2007
Ahoj holky!! Já jen doufám, že manžu z práce pustěj a že to stihne.A hlavně, kdyby byl víkend, takže za sebe sežene náhradu, protože už jsem mu vyhrožovala, že jinak rodím u nich v práci a třeba šéfoj na stole 😃
zdenicka
22. kvě 2007
kajule,tak jsme si precetla jak to u tebe probihalo a fakt me to dostalo,ted uz se snad ani nebudu bat rodit.Preju,ze to slo tak super.Mela jsi to podobny jako moje kamaradka,ta rodili druhe mimi a za 2h.po vsem.Prukazku ti asi dali ze jo?
kacici
22. kvě 2007
Kajo krasny popis porodu 🙂 ,fakt uz se tesim na ten svuj. Teda doufam,ze to budu mit jako ty 🙂 a fotecky Pati skvely 😃 ,uz abychom sli na tu vychazku s Patou a Verunkou 😉
Jinak dneska jsme byli na kontrole a je vse v poradku,az na par zdravotnich trablu spojenych s tretim trimestrem se nam dari skvele 😃 - fakt si nemuzu stezovat - dokonce to vypada,ze i ta ledvina panvicka Terezky je v poradku,tak mam dneska dvojnasobnou radost 🙂
Takze kdopak je dalsi na rade Mac, Lucka? 😃
kajuleautor
22. kvě 2007
Zdeni, jj ale musela jsem si o ni říct.
Holky, nebojte, určitě to budete mít taky v pohodě a rychlý. 😉 Už se moc těším, až uvidím ty vaše drobečky mimo bříško. x-)
cina
22. kvě 2007
AHoj Kaju, zatím můžeš mrknout na broučka v bříšku, vložím nové foto 🙂
kajuleautor
22. kvě 2007
Luci, tak teď už bych řekla, že jseš těhotná. 🙂 Pěkný bříško. 🙂 Adámek určitě bude taky kus chlapa, to bude konkurence. 🙂
macanet
22. kvě 2007
Ahoj přišla jsem z kontorly, všechno v pořádku 😃 http://www.porodnice.cz/kniha/kniha_kapitoly/ka... poloha vlevo nahoře, tak takhle si tam hoví 😃 A pomoc poslední kontrola 13.6 a pak děj se vůle boží 😃
cina
22. kvě 2007
Viď, mám pocit, že už mi konečně bříško začíná lézt dopředu. Za chvíli budu mít bowlingovou kuličku jako jsi měla ty. Konkurence bude, ale myslím,že se hoši o holčičky podělí 🙂
kajuleautor
22. kvě 2007
Já si taky myslím, máme to vyrovnaný. 🙂 Bowlingová kulička je dobrá, pže se pak lehce schazuje. 😉 Já mám dole 8kg z 15kg a mám akorát ještě trochu bříško a jinak nikde nic.
Maci, takhle si tam Páťa ještě před 14 dnima hověl taky. x-)
macanet
22. kvě 2007
To snad ani není možný , že? Jak to takhle píšeš.Teď je venku 😉 Já jsem stejně zvědavá, jak bude vypadat i když jsme byli na tom 4D, ale stejně.No na porodním sále to zrovna nebude hned modelka 😃
cina
23. kvě 2007
ahoj holky!
Kájo, já teda mám zásoby i jinde, ale myslím, že to půjde dobře dolů.
Kači, dneska jsem vyzkoušela poprvé maliník a je to v pohodě, prostě bylinky. a v drogerii jsem si koupila to semínko, no nevim nevim :-| je drcené, tak já nevím, jestli to mám nejdřív uvařit, nechat vychladnout a pak šoupnout do toho jogurtu nebo jak 😕
kajuleautor
23. kvě 2007
Holky já se teda k tomu semínku nedostala, ale maliník jsem pila s medem a musím říct, že mi i chutnal a snad i pomohl. 😉
cina
23. kvě 2007
ahoj kájo, já mám v sobě dneska litr, občas piju i čaj pro těhotný a přijde mi to tak nějak podobný, tak doufám, že to taky pomůže aspoň trochu
slevik
23. kvě 2007
Ahoj Lucko 😉
cina
23. kvě 2007
Ahoj Evi, zrovna jsem ti psala IP 🙂
macanet
23. kvě 2007
Slevi Verunka je krásnáááá moc 😉 Teda tak jsem z toho jelen, na červencovkách probíráme od kdy ten maliník a mě řekla paní od 36tt dřív ne, někomu zase od 34tt tak si zase říkám, abych nezačala moc brzo, nebo zase pozdě ]-(
cina
23. kvě 2007
mac, nám na kurzu říkala od 32+0, i to semínko, tak já nevím 😞
slevik
23. kvě 2007
Holky, dík a já zase musím letět... snad příště na dýl 😉
macanet
23. kvě 2007
No právě, každej říká něco jinýho, hráz jsme začali masírovat minulý týden, zatím jednou a stačilo 😃 😃 Uvidíme jak bude manžel naložen dneska , jestli se to opět nezvrhne 😃 😃
cina
23. kvě 2007
jasný, Evi, podravuj berušku
cina
23. kvě 2007
mac: nám říkala od toho 32. hráz, maliník i semínko. budeš to semínko zkoušet?já bych si ho dala do toho jogurtu, ale nevim, jestli ho mám nejdřív svařit nebo co...
a co ta masáž? je to hodně nepříjemný? u nás zatím nejsou lidi, ale hned jak se manžel vrátí ze služebky, jdem na to 🙂
macanet
23. kvě 2007
No semínko dávám do chleba a chutná mě, ale to je upečený, budu ho dávat do jogurtu, tak jak píšou, že ho zalejou vodou a udělaj sliz, to bych se zrovna poblila ]-( Já mám dvě, jedno je zlatý semínko a druhý je takový hnědý, já bych je tam dala syrový, nemuselo by bejt špatný opražený se solí, ale to asi nebude fungovat že 😃 No masáž takhle začali jsme dobře, trochu to štípalo, to musí no a pak se to zvrhlo 😃 😃 Zkrátka dneska musíme znovu a poctivě 😉
cina
23. kvě 2007
no prý jde právě o ten sliz, tak já nevím 😞
macanet
23. kvě 2007
No já ještě četla ten recept s tou jakoby omáčkou, smetana a nějaký bylinky, ale to bych se po.... mě stačí jen smetana v omáčce a už to jede. No a ten sliz, stejně to je spíš na vyprázdnění ne? Já zkusím zelňačku, mám ji ráda tak uvidíme a ten sliz no nevím :-S Abych si to hezky nepřipravila a pak nevylila do záchoda 😃
cina
23. kvě 2007
no nám na kurzu říkala, že to semínko je dobrý ne na vyprazdňování, ale na samotnej porod, právě ten samej sliz, co si uvaříš, se ti potom začne vytvářet v pochvě a mimi pak snadněji vyklouzne. ale to já asi taky nezvládnu :-p

Začni psát odpověď...

Odešli