• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Aha tak vidíš, to bych neřekla, ale zase, že by to utvářelo sliz v pochvě? A ne ve střevech? To by mě ale zajímalo, jak se to teda udělá? :confounded: No ale možný je všechno, že se zvýší sekrece v pochvě a je to :wink: Víš jak? Ochutnáme a když tak vyhodíme :grinning:
23. kvě 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prostě se ti tam prý tvoří pěkný prostředí a pak se rodí jedna radost :unamused: já jsem ale na slizký a klepavý věci docela cíťa, stačí mi kouknout na puding a tohle se má ještě 2krát denně, no, tak uvidíme :slight_smile:
23. kvě 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak puding, ale pohled na aspik se mi trochu příčí :grinning:
23. kvě 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj :slight_smile:
23. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi Verunka je nadherna holcicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - teda kdyz vidim ty fotecky,uz se strasne moc tesim az budu drzet v naruci Terezku. Jinak bych rekla,ze je podobou na tebe,ale to je asi jeste moc brzy :slight_smile:.Je fakt kouzelna,holky moc Vam preju aby jste byly zdrave a prvni dny spolu zvladly v pohode :wink:
Vsak Pata od Kaji uz se urcite moc tesi az uvidi svoji vyvolenou :grinning:
Lucy tak pak prosim te napis co to lnene seminko - ja totiz uz jen pri popisu jak se to ma pripravit a pak jist - bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malinik uz mam doma koupeny a zacnu ho pit od 32.tydne - ten urcite zvladnu :slight_smile: ,masaz hraze asi taky - ale budu potrebovat k tomu manzela - sama bych asi prepadla :grinning: - dam ti vedet jak dnesni hodina s tatinky,Ales rikal,ze tam teda pujde,kdyz si to preju :angry: ,pritom by tam mel chtit jit sam od sebe,aby vedel co ho ceka.Dneska jdu na velky UZ,tak vecer pisnu kolik vazi ta nase princezna :slight_smile: ,zatim pa
24. kvě 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kaci, urcite dej vedet, co jim tam vtloukala do hlavy, doufam, ze je nevydesi uz predem :slight_smile: abych pak mohla dat Viktorovi instrukce, co ma jako delat :slight_smile: Utz si užijte, mně už žádný nečeká...
24. kvě 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
odběhla jsem mezi kojením, péčí o Verunku a domácnost, manža je na treninku, jinak teda musím říct, že pomáhá jak může, dokonce i vaří, a to je co říct :sunglasses: .
Díky za pochvalu naší princezny, já jsem z ní taky úplně unešená :dizzy_face: . A to budou brzy ještě lepší fotečky, dostaly jsme s Veru foťák za porod :slight_smile: .
Tož já zase mizím a doufám, že se brzy zaklimatizujem a sejdem u Kocoura... papaaa
24. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, tak to je fajn s tím foťákem :wink:
Na Kocoura už se těšíme všichni :slight_smile:
Evi, chtěla jsem se zeptat, v čem jste měli Verunku zabalenou v autosedačce? normálně v dece? nebo zavinovačcce?
24. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem dneska pekne unavena,ale jeste napisu novinky. Tak mala Terezka uz ma 1300g a jsme o tyden mladsi jako na vsech UZ,ale uvidime kdy mala bude chtit videt maminku a tatinka :slight_smile:. Jinak je v naprostem poradku a i ta ledvinna panvicka je o.k.,takze jsem stastna maminka :slight_smile: . jen me placenta trochu zlobi,neni tam kde by mela byt a posouva se smerem dolu na delozni hrdlo - takze placenta praevia,musim se vic setrit,zadny sex(jako kdybychom nejaky s Alesem meli)a castejsi kontroly,s tim ze neni jiste zda budu moct rodit normalne,to ukaze jeste cas.No radeji se smiruji s CR a budu mile prekvapena,kdyz to pujde normalne.
24. kvě 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak masáž hráze se včera nekonala, manža dorazil dlouho z práce. Dnes to asi taky nedopadne, takže pravidelně to teda asi dělat nebudem :wink: Kaci, tak když nemůžete mít sex, tak to asi ani tu masáž hráze ne? :frowning2:
24. kvě 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi uz se moc tesim az napisete s Kajou,ze jste ready a muzete vyrazit s Verunkou a Patou na vychazku a na obidek :slight_smile:
Lucko ten kurz byl dneska dobry,vsichni chlapi jsou stejny,nikdo neodpovidal -na otazku kdy povezou zenu do porodnice odpoved - az si rekne a kdyz jim vysvetlila teorii asi pul hodiny o kontrakcich a projevech probihajiciho porodu,zeptala se znovu a odpoved stejna :grinning: . Hele a byli tam i holky samotny asi 6 jich nemelo vubec doprovod,takze si mohla jit taky,nedelala ani dochazku.Mluvila o 4 duvodech,kdy jet do porodnice,jak muzou tatinci pomoct maminkam - ze kdyz zacnou kontrakce napusti nam vanu max. 38.stupnu a hlavn musi byt ponorene brisko a kdyz ty bolesti neustupuji,zacina porod. pak jak maji stopovat kontrakce,jak masirovat maminku v nemocnici na mici,pak spoustu rad na zmenseni bolesti,ukazu ti to priste,nejde to ani nejak popsat.Ale spis to byly rady,ktere uz jsme slyseli my,ale ted to rikala tatinkum. Upozornila na tu masaz hraze,ze je to fakt lepsi,nez nic nedelat atd.No mluvila moc pekne,ale Ales odchazel tak nejak sklicene,ze ted ma o me snad jeste vetsi strach a ze uz nikam nepojedeme na vylet,abych mu nahodou neporodila :grinning: - prehani
Jinak jsem ti chtela napsat,ze zitra jde svagrova k Dr. Pisove,tak se ji na nas zepta,zda by nas vzala a zda se tam muzeme pristi tyden stavit :wink:
24. kvě 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem vložila popis porodu, můžete juknout :wink:
24. kvě 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mac :slight_smile: ,sex nemuzeme,protoze kdyz by chlap zapomnel a dorazil,muzu zacit krvacet,kdezto masaz hraze se dela dole,max. 1cm hluboko,tam nic takoveho nehrozi,spis to mozna budeme delat zbytecne,kdyz me nakonec vezmou na CR :unamused:
24. kvě 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slevi já už jukla!! Moc hezký já chci taky tak, taky jsem vtipálek a doufám, že mě humor neopustí :wink: Já si myslím, že to taky budu dělat zbytečně, protože zatím všechny mý kamarádky a známý fikly, zkrátka doktor to nemohl odhadnout jak bude velký natržení v případě větší hlavičky a tak radši stříhal :wink: No co, radši jednou fiknout, než blbě natrhnout :frowning2:
24. kvě 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi,zase mam slzy v ocich - fakt nadherny porod,ja chci taky takovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Teda ja vedela,ze to zvladnes uplne v pohode,vzdyt jsem ti to tady i psala,ze budes na sale absolutne skvela rodicka,ale za budes i vtipkovat a smat se - super :grinning: . Verunka ma stesti,ze ma takovou maminku, Teda holky(Evi a Kajo) ty Vase popisy porodu jsou tak nadherny,ze se vazne tesim na porod cim dal vic a to vazne nekecam,bylo by me lito o to prijit,ale zase kdyz budu muset na ten CR,tak pujdu,ale radsi bych rodila takhle pekne spontanne jako vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac,kdyz budes masirovat,bude ten nastrih mensi a bude se lepe hojit - fakt,urcite se do toho pustte :wink: . No nam bylo receno,ze kdyz by manzel nemohl,tak at to zkusime sami,jen musime byt uvolnene,dat si treba jednu nohu vys - treba oprit o vanu a zkusit masirovat palcem - no ja to zatim nezkousela,ale zadna akrobatka ze me nebude :grinning: ,uz ted se valim jako medvidek
24. kvě 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spinkat,pada na me unava,ale rano nakouknu nez vyrazim hlidat neter :slight_smile: - ma chudinka oboustranny zanet stredniho ucha,ale snad uz to bude zitra lepsi.pa pa a dobrou noc vsem,i miminkam v brisku a v postylce :grinning:
24. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci dobrou noc!!! :pensive: :pensive: :pensive:
24. kvě 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - neměli jsme Veru zabalenou v ničem...měla jsem deku, ale nepoužila jsem ji, byl fakt hic :slight_smile:
Katko - díky, jojo, fakt jsi to věděla :grinning:
24. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky.
Evi, krásný popis, doufám, že se ty pohodové porody dají nějak přenést vzduchem, abyste nás s Kájou s Kačkou nakazily:slight_smile: je fakt, že v červenci asi taky mrznout nebude, takže do tý sedačky asi nebude potřeba nic.
Kači, tak ten kurz musel bejt vtipnej :slight_smile: nechám si to od tebe ještě odvykládat naživo, ať to můžu Viktorovi přetlumočit. Dneska se vrací, takže začínáme masírovat :confounded:
Jinak doufám, že se budeš šetřit, abys nás ještě nepředběhla :slight_smile: !
dej pak vědět, jak to dopadlo s tou dr.Píšovou, to je skvělý, že se nám zeptá
25. kvě 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,jdu jen na chvilicku,za chvilu jdu za malym marodem :slight_smile:
Urcite ti dam dneska vedet,svagrove to totiz tesne pred tim nez odejde asi 10x pripomenu at se nezapomene zeptat :wink:
Neboj se, ja te nepredbehnu :grinning: ,jen musim byt vic opatrna,nechtela bych ohrozit malou a hlavne Ales po vcerejsim kurzu ma nejak nahnano,asi si teprve ted uvedomil,ze za dva mesice a neco bude tatkou,doted mu to asi neprislo :grinning:
Tak zatim pa pa
25. kvě 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko!
Kačí, pěkné fotečky, ta s Penny je geniální!!!teda jak ty to děláš, že máš takovej pupík! Jsi opravdu vybbavená do posledního detailu, eště z toho začnu mít depky! a jak dopalda švagrová u dr.?
počasí dneska vypadá všelijak, ale chtěli jsme si udělat výlet do Hrádku u Nechanic, ještě jsme tam nebyli, tuším, že jste se tam obě s Evčou vdávaly, ne?
26. kvě 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! Kaci krásný fotečky, jen mi řekni, čím jsi ten pupík namazala, určitě paštikou, naše Sára mi líže jen nohy :grinning: :grinning: Ahoj Cino, Hrádek u Nechanic je nádhernej, za výlet to stojí, vevnitř je chládek a moc hezký to tam je :wink:
26. kvě 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mac, no ještě uvidíme, jestli nezačne lejt
26. kvě 2007 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak máme masáž hráze za sebou a teda musela jsem pořádně zatnout zuby, nevím, jestli jsem moc citlivka, ale nic příjemnýh to teda není. prej masírovat do pocitu napětí a pálení, ten jsem měla asi po deseti vteřinách :grinning:
26. kvě 2007 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. :wink:
Luci, Hrádek u Nechanic taky doporučuju, je tam nádhereně. :slight_smile:
26. kvě 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, poslouchám O.K a zatím hlásej až 30 st :confounded: A včera u nás nespadla ani kapka.Akorát mě tam štvaly ty papuče zámecký, chodila jsem jak debil, šourala se po zemi ani se to neklouzalo :angry: :grinning:
26. kvě 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamino, tak jak to zvládáte?
26. kvě 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je trochu zamračeno, ale třeba se to vybere, včera tady blejskalo, ale taky z toho nic nebylo
26. kvě 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Cino my od tý doby nemasírovali ani jednou, tak nevím má to bejt pravidelně, jenže to bych si musela říct sousedoj, když je manža pořád v práci :sweat_smile: Ahoj Kajul, jak malej v tomhle vedru, zvládá to dobře? Já mám strach, že tý naší princezně bude furt vedro, nejradši bych ji nechávala nahatou, ale oni ty prckové maj hned studený nohy a ruce.
26. kvě 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek