• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Maci, já mu vždycky dám košilku, dupačky a tu čepičku, pže tu ještě musíme, ale jen takovou slabou. Dám ho někam do stínu a na procházky chodíme navečer, když už není takový vedro. Páťa pak krásně spí, včera usnul ve třičtvrtě na deset a probudil se ráno o půl páty na jídlo, pak zase usnul, probudil se v sedm a teď zase spí. On to jídlo pak nahání celý dopoledne, ale aspoň, že v noci spí, nebudu ho budit, ještě by si na to zvyknul.
26. kvě 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám v plánu každý den, teda pokud nebude na služebce. sama si to teda v žádném připadně dělat nebudu :slight_smile: jen doufám, že jsem ho svým výrazem nevyděsila :slight_smile:
26. kvě 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Kájo, to máš ale hodný miminko! prosím tě, jaké to máš košilky? to je jako místo bodýčka?
26. kvě 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaju tak to je zlatíčko, že takhle hezky spinká, rozhodně bych ho nebudila, vždyť se vzbudí až bude mít hlad.Švagrový v porodce řekli, aby budila po třech hodin ách, což mi přupadalo uhozený, já bych taky byla štěstím bez sebe, kdyby mě někdo budil . A on se to takhle naučil a teď se jí budí po třech hodin ách pořád :angry: No já ho přepadnu s olejem zítra večer :wink:
26. kvě 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, moje babička koupila takový bílý košilky s delším rukávem na zapínání vepředu. Nejsou moc teplý a dobře sajou. Doktorka nám říkala, že má mít vždycky o vrstvu víc než já. Takže když já mám tričko, tak Páťa má tričko s dlouhým rukávem. Stejně si ale říkám, že mu musí být teplo, tak ho ani tou peřinkou nějak nepřikrývám. Jináč zatím to zvládáme docela dobře. Páťa si sice občas taky zabrečí, ale jinak musím říct, že to je zlatý miminko. :dizzy_face:
26. kvě 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, nám říkali, že je máme budit po čtyřech hodinách na jídlo. Tak jsem se na to ptala ségri, přeci jenom Mírovi už jsou čtyři měsíce, kže je to zkušená mamina. :slight_smile: No a tý doktorka řekla, že pokud má mimi přes tři kila, nemusí ho budit. Však oni si sami určí, kdy mají hlad. Páťa prostě hodně jí před spaním a pak dopoledne. Jde přeci o to, aby si zvykl, že v noci se spí, tak proč bych ho budila a zvykala ho na to.
26. kvě 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a Matějovi je rok a budí se tak sám :angry: Když ona má někdy názory, no nebudu to komentovat, každá podle svého uvážení.Pak se diví, že se nevyspěj, protože on je v jednu v noci jako brk a chce si hrát a ne spinkat.
26. kvě 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě proto ho na to nechci zvykat. My se snažíme si s Páťou hodně hrát přes den, když je vzhůru a třeba ho to taky trochu unaví, že pak v noci spí. Každý má svůj rozum a když jim to tak vyhovuje.
26. kvě 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha nevyhovuje, jenže už s tím teď asi nejde nic dělat :grinning: To jsem mrcha co? :grinning: No naučili si ho taky, že ho daj do kočáru a jezděj s ním a tak moc není zvyklej spát v zaparkovaným kočáře, taky dobrej nápad, v zimě mrzlo a oni lítali s kočárem po městě dvě hodiny :grinning: No ještě že nebyla taková zima.
26. kvě 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, ale můžou si za to sami, když si ho tak naučili. Věřím, že občas by člověk udělal cokoliv jen aby mimi už uslo, ale jsou určitě lepší způsobí a já doufám, že na ně přijdeme. :slight_smile:
26. kvě 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá na sebe, ještě v jednu v noci tady budu hopsat na balonu s malou v náručí :grinning:
26. kvě 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo vytáhneš kočárek a budeš s ním jezdit sem a tam po chodbě. :grinning:
26. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tak to je taky dobrej nápad, to jsme přesně tam, co nechci :grinning: Jezdit s kočárem přes práh :wink:
26. kvě 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu něco pojíst, zatím ahoj. :wink:
26. kvě 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo ahoj!!! Cino, jinak tady už leje :wink:
26. kvě 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky začíná krápat
26. kvě 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli! tak včera počasí dopolko nic moc, ale po obědě jsme na ten Hrádek nakonec přece jenom vyrazili. bylo to fajn, akorát ty papuče fakt na prd, šíleně mě z toho šourání bolely nohy:slight_smile: taky tam byla zrovna rekonstrukce nějaké bitvy nebo co, tak se tam furt střílelo, to zrovna nemusím. ale je tam pěkně. asi po sto letech jsem se přecpala cukrovou vatou.
jinak proběhla masáž číslo dvě a je to fakt za trest. holky, co masírujete nebo to máte za sebou, bylo vám to taky tak nepříjemný nebo jsem moc cimprlich :unamused: ?
27. kvě 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cino!!To je dobře, že se Hrádek líbil s těma papučema to je blbý no, ale zase zámek stojí za to :wink: Masáž děláte asi dobře, má to bejt trochu nepříjemný, spíš štípat a tak, já už se nemůžu dočkat, čekámě to dneska :confounded: :grinning:
27. kvě 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau mac :slight_smile: štípe to šíleně :wink: chci vidět, jak budu rodit :grinning:
27. kvě 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Ha mě švagrová říkala a to měla super rychlej porod, takže nestihli nic, klystýr nic. Zrovna mazala na sál a za půl hoďky byl malej venku, ale že říkala doktorovi, že už tlačit nebude, protože to bolí :grinning: :grinning: To je docela dobrý zjištění u porodu. No uvidíme, teda i ucejtíme :wink: Já jen doufám, že nebude takovej hic, pořád si říkám, že chci rodit v noci.
27. kvě 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je jedno, kdy, hlavně aby to bylo co nejrychlejc :slight_smile:
27. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to mám složitější, potřebovala bych, aby to bylo spíš v tejdnu a nebo, když bude mít manža volno :grinning: Tak to bych chtěla opravdu hodně co? No domlouvám to s Adél dost dlouho, tak snad poslechne. Jo a asi už mívám poslíčky, Smouli je měla a potvrdila, že to je ono, ale jen v noci , zatím to jde, nic hroznýho :wink:
27. kvě 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu Vas jenom na skok pozdravit,mam od vcerejska horecky,boli me v krku,cele telo a zvracim,takze asi nejaka viroza - bacha na to,v patek jsem byla o.k. a v sobotu ve 4:00 jsem malem nemohla ani jit curat :frowning2: Zitra jdu k Dr.nemuzu polknout,ale horecky konecne poklesly pod 38,vcera nezabral ani paralen.
Lucy promin,ze jsem v patek nenapsala jak svagrova - byla tam,ale setricka ji rekla at prijde az v utery,ze maji nejakou chripkovou epidemii u malych deti(no nevim,chripka se me zda ted asi prehnana,ale takhle to rikala) a ze nebude problem nas zaevidovat k pani Dr.,ale jeste se me ted v utery podruhe zepta konkretne,ze bychom se stavili osobne a nahlasili jmena a bydliste. Takze problem by v tom byt nemel a zrejme ma pani Dr. volno,tak jsem docela rada.
Holky jdu jeste napsat do srpna,aby o me nemely holky strach,jsem fakt vyrizena,horecku v tehu jsem jeste nemela :unamused: Zatim pa
27. kvě 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééo kaci tak hlavně opatrně, u nás leží Jana1 ta měla zase nějaký bolení v krku.Hlavně ať je miminko v pořádku a ty se poť jde to v tomhle počasí samo :wink:
27. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kači, no, to musí být paráda horečka v tomhle vedru :angry: tak se hlavně opatruj, ať je ti líp a děkuju za dobré zprávy, docela se mi ulevilo, že by měla mít volno. tak na tebe myslím, ať to brzo přejde:slight_smile:

Mac, já doufám, že to vyjde tak nějak akorát kolem termínu, jinak by to s manželovou prací mohl být taky trochu problém. Uvidíme, co si ty naše miminka vymyslej. Ty už máš poslíčky, jo? a jak to teda vypadá?
27. kvě 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino, no nejdřív jsem si nebyla jistá, ale teď už jo. Většinou mě to chytne v noci, nebo večer, když jdu spát, najednou mi ztvrdne břicho dole a začnou brát jako ledviny tak v těch místech v kříži, trvá to chvilku, za chvíli to povolí, není to žádná bolest, spíš tlak a musím jít na malou, to povolí a za chvíli znova, měla jsem to třikrát po sobě a pak do rána klid, teď zatím taky.
27. kvě 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak horecka konecne na ustupu - mam jen zvysenou teplotu a je mi trochu lepe. Mam zanet hltanu - proto hrozna bolest v krku a zvraceni. Brisko me zase spadlo,ale ono zase naroste.Dostala jsem lokalni atb - Bioparox,ze to zkusime nejdriv bez penicilinu a podle vyteru z krku pristi tyden uvidime co dal.No jsem pekne unavena - v tu sobotu jsem se tak zpotila,ze jsem mela uplne mokre obleceni a vlasy jak hastrman. nastesti me Ales hodne pomohl a staral se o me,fakt zlaticko - mela nam prijet navsteva(ja uz mela vse nachystane,vcetne pomazanek,tak jsem byla trochu smutna,ze jsme to museli zrusit),ale bylo me tak zle,ze jsem byla rada,ze nikdo neprijel,spis jsem tu sobotu tak nejak prezila a v horeckach jsem byla uplne hotova. Pry to miminku takhle jednorazove neublizi,ze je uz velike,jedine ze by teplota trvala dlouho,to by bylo horsi.
28. kvě 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici,tak na sebe davej pozor a opatruj se.
Ja byla dnes v poradne a pristi tydenjsu na ty testy na ty tehu cukrovku,pry je to sila.pobolovaji me lytka ,tak ma doporucila magnesium,tak snad to trosku pomuze.Jinak vse ok.
28. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - tak ať je hlavně brzy líp, to je pěkně nepříjemný být teďka nemocná :confounded: . Myslíme na tebe s Verčou :sunglasses:
Lucko - souhlasím s tím, že to je nepříjemný...byla jsem na tom úplně stejně, ale asi to bude k něčemu, když všichni obdivují, jak jsem hned po porodu chodila jak laňka :grinning:
28. kvě 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak ať se dáš brzo do kupy a je líp. :wink:
Evi, nějaký novinky nebo jsi tu tabulku jenom upravovala? :sunglasses:
28. kvě 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek