• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky, tak jsme byli dneska v poradně, podle dr mám asi nejukázkovější miminko na světě, CS 0, takže nějaký předčasný rodění asi jen tak nehrozí :slight_smile:

Kájo, chtěla jsem se zeptat, ty máš tu doktorku v Hradci? jeli jste hned po porodu do Hradce nebo jste zůstávali u vašich? za jak dlouho po propuštění tě dr navštíví doma? díky za info :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já jsem rodila v Trutnově a ten byt už tady máme taky zařízený, kže jsme tady. Jak to ale půjde a Páťa bude trochu větší, tak pojedeme do Hradce a doufám, že dáme nějaký srazík. :slight_smile: Doktorku máme tady. Z porodnice jsme přijeli v neděli a v pondělí byla u nás. :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - buď v klidu, já měla taky CS 0 a rodila jsem 3 dny před termínem :wink:
U nás byla taky dr. hned druhý den po příjezdu z porodnice :slight_smile:
Kájo - vidím to tsk, že záleží hlavně na tobě, kdy dáme srazík...my už včera byli prvně s kočárem na zahrádce na pivu :sunglasses:
29. kvě 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, však můžete dát klidně nějaký srazík už dřív. :wink: Já to vidím tak, že do toho Hradce pojedeme až tak po šestinedělí nebo možná o něco dřív.
Luci, na to CS bych vážně nedala. :wink:
29. kvě 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
je mi tak vselijak,ale snad to bude lepsi - pridala se mi ryma a je to dost protivny.
Lucy jeste jsem se svagrovou nemluvila o pediatricce,ale jen co s ni hodim rec dam ti vedet a muzeme tam spolu zajit - treba pristi tyden,pokud ti to nevadi,ja jsem asi tenhle tyden jeste na odpis :grinning:,ale jestli si tam chces zajit co nejdriv,tak bez,urcite te vezme :wink: .Moc ti gratuluju k prohlidce u Dr. - mas to vazne super,cely tehu mas pohodu a klid,takze porod bude u tebe brnkacka,uvidis :slight_smile:
Holky srazik bych rada,ale pockate na me az budu zdrava?Nechci nakazit vase miminka - jsou fakt nadherna,mam vzdycky usmev na tvari,kdyz vidim Verunku(Evi ty fotecky jsou uzasny,fakt mate doma modelku) a Patu(ta fotecka jak lezi Pata vedle sveho bratranka je skvela). Nevim zda prozivam hlavne ty Vase miminka,je to mozna tim,ze Vas znam,ale vzdycky se u toho smeju jako slunicko,takze vic takovych fotecek :wink: :slight_smile:
29. kvě 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, taky mi dneska není nějak nejlíp. Pořád mě bolí hlava a trochu bolí v krku. :frowning2: Tak piju čaj za čajem a doufám, že se to zlepší.
Tak fotka s Mírou se mi taky zdá skvělá. :slight_smile: Sice tam křičel jak pavián, ale takhle na fotce to vypadá, jak když tancuje. :dizzy_face:
29. kvě 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja dostala Bioparox,lokalni ATB,trochu to zabira,mam krk min otekly a trosicku lepe se me polyka,ale ta blba ryma se me chytla az dnes v noci :unamused: . Ty jsi prece jenom vetsi chudak,musis se uz plne venovat malemu - delas dobre,ze hodne pijes,ja vypiju denne az 3 litry a porad chodim na zachod.
No ta fotecka dostala i Alese,rikal,ze je to spravna fotecka,ze fakt vypada jako kdyz tancuje. On se na fotky nechce nikdy koukat,je to prece chlap,ale na vase se koukne rad,protoze to jsou jedine co mu ukazuju,protoze vas znam :slight_smile: Uz je videt jak mekne a na malou se tesi,protoze predtim mu fotecky miminek nic nerekly :slight_smile:
29. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky a těhulko! ty vaši broučci jsou fakt kouzelný :slight_smile:
já s tím CS akorát vždycky koukám, že někdo z červencovek napíše, že má třeba 5 :confused: takže můžu být klidná,jo? nerada bych přenášela :angry: jinak příští týden nastupuju mateřskou,ale to papírování kolem je strašný!!!!!
já jsem taky pro srazík kdykoliv, tak až se Kači uzdraví. s tou doktorkou na tebe počkám, snad to tolik nehoří!
29. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě s tím příjezdem z porodnice nevím, myslela jsem, že bysme třeba zůstali den ve Vrchlabí, ale teda asi taky pojedem hned do hradce, možná asi záleží na domluvě s doktorkou
29. kvě 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky v Trutnově ve špitále si to asi hezky posrali, teď píše u nás petta o porodu, co se tam stal KP a miminko to nepřežilo.Vím, že se to může stát všude, ale tohle je nářez :frowning2: Cino, už jsem najela na maliník a je dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino jak pokračujete s masáží? Mě to čeká dnes, to bude zase maso :grinning: Holky včera mi taky nebylo nijak fajn, blbej tlak a furt se to tu honilo a tak jsem byla jak oživlá mrtvola :frowning2: Kaci ať jsi brzo zdravá :wink:
30. kvě 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, já jsem v Trutnově teda byla spokojená. Je to síla, mám známou co takhle rodila v Hradci a taky už to vypadalo děsivě. :frowning2: Bohužel i to se stává. :frowning2: :cry:
30. kvě 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě kajul, já vím, že se to může stát kdekoliv, jen jsem docela v šoku, že v dnešní době, kdy se to dá ohlídat se tohle stane a je fakt, že sestřence automaticky řekli, že pukud bude dítě do 3,5 kg, tak jde Kp a nedali jí ani jinou možnost.Já vím, že jsi byla spokojená a je to jen a jen dobře. :wink:
30. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem se právě dost bála toho porodu a zjišťovala jsem si informace jak o Hradci tak o Trutnovu a vím, že takový situace byli v obou porodnicích. Všude byl taky někdo spokojený a jiný zase ne a kdybych se měla řídit podle toho, tak bych asi rodila doma. Teď zase čtu všude o SIDS, kže další strach, ale člověk na to nesmí moc myslet.
30. kvě 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to a teď zase psala odpoledne, že zase její nějaká příbuzná rodila v Náchodě a že se nechala převízt do Hradce, že v Náchodě by se malej udusil,což teda moc nechápu, jak by u postupujícího porodu dovolili převoz, no ale to je jedno.Každá nemocnice má nějakej průser a buď se to dostane ven, nebo ne.Nebudu na to myslet a nějak to dopadne :wink: Počkej SIDS to je náhlé úmrtí koj, ve spánku? nebo co?
30. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je přesně ono. :frowning2: Lepší je na to nemyslet, pže člověk by se pak z toho zbláznil. :frowning2:
30. kvě 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to už vím, co myslíš, ale tak snad se nic nestane.Dřív to bylo třeba horší, teď jsme informovaný, někdy až moc.Já si koupila ty válečky polohovací a klín do postýlky, tak snad budu trochu klidná, že se nepřevalí.Jinak manžova sestřenka měla tu Nanny a to řvalo jak blázen, jen se malej pohnul, tak ji nakonec prodala, protože říkala, že se zbytečně nervovala a já když ji chtěla kupovat, tak mi to rozmlouvala.Kamarádce to v porodnici doporučili, protože malá byla nedonošená a tak měla jednu v kočárku a jednu v postýlce.člověk na to fakt nemůže myslet, protože by musel sedět u postýlky celou noc.
30. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no je to hrůza, ale stát se to může opravdu kdekoliv :frowning2:
mac, dneska jdeme na pátou masáž, ono asi čím se to dělá dýl, tak tím míň to bolí, fakt je to lepší, i když včera jsme nemasírovali, tak pak dám vědět.
a co semínko, už ses rozhoupala?
my budeme mít nanny od známé, jent ak pro jistotu
30. kvě 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cino!!! Tý brďo vy jste se rozjeli s tou masáží, my třetí :grinning: No my budem dneska, protože manža nebyl doma .Semínko, dnes jsem se informovala na červnovkách a docela síla, aby to fungovalo, tak ten sliz, ale asi až kolem 36tt tak mám ještě chvíli čas.
30. kvě 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám říkala pordoní asistentka už od 32., ale asi to taky zkusím až později, jestli vůbec :sweat_smile:
30. kvě 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak na to: 1dcl vody + 1 pol.lžíce semínka lepší prej zlatý než hnědý a vaříme asi 3-5 minut, začne to soplovat už v hrnci, pak přidáme trochu medu a za stáleho míchání vlijeme do hajzlíku :grinning: :grinning:
30. kvě 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvělěj návod, to zní lákavě:slight_smile:
30. kvě 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takhle to asi fungovat ale nebude. No zkrátka to příští týden zkusím a napíšu. :wink:
30. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac a myslíš, že se to dá ještě před tím hajzlíkem prsknout do jogurtu? ještě teplý?
jinak včera masáž zas nic moc, asi by se neměly dělat přestávky a jet pěkně každej den, jenže to bohužel není jaksi technicky možný :confounded:

holky, prosím vás, jaký míváte tlak? já jsem byla v úterý v poradně a měla jsem 120 na 80 a ve středu u obvoďáka mi naměřila 120 na 85, což se mi zdálo opět úplně normální a ona z toho byla nějaká vyděšená, že prej se mám někde nechat přeměřit, tak já nevím. Kači, poraď!
31. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja jsem snad v rozkladu,prijde mi ze je mi ze dne na den hur a hur :frowning2: ,budu muset asi k Dr. pro ATB nic jineho me uz nezbyva,kaslu i v noci a dost me z toho boli podbrisek.a celkove jsem porad hrozne unavena a uz to je skoro tyden co jsem takhle mimo.Ach jo.
Lucy vzdyt mas normalni tlak,ano ten spodni mas trosku vyssi,ale neni to vubec vysoky. Ja mam teda opacny problem - mam tlak 90/50,ze me sestricka sjede pohledem zda neomdlim.Merila te digitalnim?To jsou pekny smejdi(ty pristroje),jestli klasickym,tak bych se nechala premerit treba za tyden u obvodaka nebo na gynde,ale zbytecne te strasi. Normlani tlak je 120 - 125/70- 75 a kdyz je to pres 130-135/85-90 tak je vyssi,ale nic hrozneho,horsi jsou hodnoty nad timto.
31. kvě 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Lucy pokud nemas problemy,ze by se ti motala hlava,videla jsi hvezdicky nebo jsi mela otekle nohy a bilkovinu v moci,tak bud v klidu. Taky to muze byt z toho jak dlouho jsi u obvodacky cekala,ale fakt ten tlak podle me mas v pohode. Ale jestli mas doma treba tlakomer,tak si to zkus premerit,ale zda se me zbytecne plasit a jeste takhle vystrasit.
31. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači, měřila mě tím klasickým, ale stejně se mi to zdá v pořádku, tak já nevím. do poradny jdu dvanáctého, prý se můžu nechat přeměřit i v lékarně, je to pravda?
jinak tě lituju a doufám, že ti bude brzo líp, mně včera šíleně třeštila hlava a to jsem musela v půl šesté vstát, jít na krev a pak jsem ještě přes hodinu strávila u té doktorky, málem jsem tam zešílela. taky si říkám, že ten tlak mohl být taky z toho, že mi nebylo dobře
31. kvě 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám všechny výsledky úplně v pohodě, taky si říkám, že mě zbytečně děsí, říkala mi, ať se přijdu odpoledne přeměřit, jenže já jsem za půl hodiny odjížděla do hradce...
tlakoměr mám, ale právě en elektrický, tak nevím, jestli tomu můžu věřit
31. kvě 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Katko - ty s tím teda pěkně bojuješ :frowning2: ...
Lucko - ten tlak je naprosto normální, nevím co dr. blázní. Já mívala v těhu i 135/90, a to už je trochu víc, ale tohle...
31. kvě 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy,tak to mas z toho jak ti nebylo dobre. Vubec bych to neresila,ale pokud chces mit jistotu,tak bych do te lekarny klidne zasla,myslim si ze ve Futuru maji tlakomer,ale jak je spolehlivy ti nedokazu rict. ja bych osobne bych to nechala byt a pockala si na poradnu,obzvlast,kdyz nemas jine problemy,ten tlak se me zda normalni,znam mnohem horsi :wink:
31. kvě 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek