• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Já jsem se kvůli tomu tlaku měřila několikrát denně doma a výsledky v pohodě... On ten digi ukazuje spíš víc než míň :wink:
31. kvě 2007 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky, to jste mě uklidnily, zatím to řešit nebudu, cítím se úplně v pohodě. mimochodem, nechápu, k čemu tá návštěva u praktického lékaře, kvůli tomu razítku do průkazky. ona mi vážně jen změřila ten tlak a nazdar.
Ahoj Evi, tak jak zvládáš? a co Cortina? jak drandíte?
ještě jsem se vás chtěla zeptat, v září pojedem na svatbu, myslíte, že může mimi jednu noc spát v korbičce? mně se zdá zbytečný kvůli tom u kupovt tu cestovní postýlku
31. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
mně zase ukazuje spíš míň než víc:slight_smile:
31. kvě 2007 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,jak mala Verunka?Kdyz tady byla mamka ukazovala jsem ji Vase fotecky a ta je tak nedockava,ze rikala, ze ty Vase miminka jsou tak nadherna(fakt byla z male Verunky a Pati tak unesena),ze uz chce aby se mala taky narodila - nedockavec jeden :slight_smile:
No ja porad zkousim volat Dr.zda mam jet dnes,nebo zitra rano,ale nebere me to,takze asi za chvilku vyrazim - musim az na Slezsky,tak se me moc nechce :unamused:
Lucy vyzkousej ten digitalni a ver mi,ze to bude v pohode,u nas v nemocnici meri pouze digitalnim :slight_smile: (i kdyz ja jim moc neverim)
31. kvě 2007 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - ta návštěva praktický dr. je jen, aby potvrdil, že nemáš nějakou chorobu apod. :wink:
Cortina super, drandíme o stošest :slight_smile: jsem z ní nadšená, tak snad to vydrží :wink:
Určitě může mimčo spát v korbičce, většinou se jim to i líbí :sunglasses: . A nebo si tu postýlku od někoho půjčte :wink:.
S Verunkou celkem zvládáme, přes den kojíme, koukáme, spinkáme a jsme zlatíčko, ale večer bývá většinou rozmrzelá a pěkně si popláče...no aspoň pak v noci spinká :sunglasses: .
Katko - jen ať Terezka ještě chvilku vydrží v bříšku :slight_smile:. Ono se pak nevyspíte, budete pořád lítat kolem mimča, nic nestíhat... :grinning: Ale je fakt, že bez pupku je to taková pohodaaaa :sweat_smile:
My jdeme za chvíli do poradny, ještě bych ji předtím potřebovala nakojit, aby neřvala hlady, ale teď tak sladce spinká :dizzy_face:
31. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dostala jen kloktadlo,ze to nevypada na bakterialni nakazu,jen virovou,kterou musim vylezet. Udelala me vyter z krku s tim,ze vysledky budou v utery. no uvidime,nechci nic zanedbat,ale ani se cpat zbytecne ATB.
Lucy my taky nemame cestovni postylku,mozna ji dostaneme jako darek k narozeni male od segry a svagra,tak kdybychom ji dostali,tak ti ji pak pujcim. pokud nikam nemate v planu jezdit,tak me prijde zbytecne ji ted kupovat a mala se urcite vyspinka dobre i v korbicce.
Evi jak v poradne - pochvala? :slight_smile: Je super,ze je mala tak hodna a ten plac k detem patri - treba vidi skritky,co my vime :grinning:
31. kvě 2007 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, tak to je dobře, snad to nebude nic vážného, hlavně hodně odpočívej.
Já si právě nemyslím, že budeme nějak extra cestovat, u našich bude mít postýlku dřevěnou, tak se mi to zdá zbytečné... no je to ještě daleko, ale děkuju za nabídku, určitě bych toho využila :wink:
holky, poraďte, co za kosmetiku por mimi, na koupání, po koupání, na zadeček... nechci toho kupovat zbytečně moc, Kájo, Evi, co doopravdy využijete?
31. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy v pohode,prece me tady ta postylka nebude pak stat oprena :wink: ,kdyz ji nebudu potrebovat das me vedet a pujcim ti ji :slight_smile:
S tou kosmetikou bych to asi neprehanela - zkusime se zeptat na kurzu,dokonce nam i rikala,ze na to bude jedna extra hodina,tak jsem zvedava. Vsichni kolem me rikaji,ze miminku staci ze zacatku obycejna voda,ale to se me taky nezda.
Ja jsem blbec koupila na zacatku krem a sampon od Nivei a olejicek od Sebamedu,tak jsem zvedava zda to vubec vyuziju,protoze kamaradka me rikala,ze jeji maly syn snese jen vse od Weledy
31. kvě 2007 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy koukala jsem se na Vase lehatko a vypada moc pekne. ja budu mit pujcene od svagrove,tak ho neshanim,ale kdyby prece jenom nebylo,tak bych si chtela poridit taky takove :slight_smile:
31. kvě 2007 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, já se jenom bojím, abych ten kurz ještě stihla :slight_smile: je fakt, že nikdy nevíš, jak na tu kterou kosmetiku bude mimi reagovat.
to lehátko je fakt super, vybral ho Viktor, ono i vibruje a hraje melodii, už se těšíme, až v tom bude Adam řádit :slight_smile: ty to máš zase super, že si to můžeš vypůjčit, my bohužel nemáme od koho :unamused:
31. kvě 2007 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - tak ať ti to brzy zabere :slight_smile:
Holky, je fakt, že dítko může mít alergii na cokoliv, takže nepřehánět. Já jsem si koupila do začátku dětskou koupel a mazání na zadeček od Sebamedu. A to i využiju. Na zadek rozhodně a na koupání teď sice používám vzoreček heřmánkový koupele, když je furt Veru suchá, ale jinak jsem používala a budu používat ten Sebamed. Myslím, že koupel je lepší než mýdlo...
Pak mám taky mazání na prdelku od Nivey, to máme na cesty (v tašce u kočárku). A nakonec mám olejíček od Hippu, kterej jsme dostali v poradně a ten opravdu využiju každý den, i několikrát, ale to asi hlavně proto že má malá suchou kůžičku. Jinak bych asi používala mléko.
1. čer 2007 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi, děkuju za info, já jsem si zatím koupila olej Bubchen, ještě pořídím asi tu koupel, mastičku na zadeček mám, bepanthen spíš pro sebe a možná nějaký krém na obličej.
ještě jsem se chtěla zeptat - máš nějaký ten koš na pleny?
1. čer 2007 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Bepanthen, na ten jsem zapomněla...ale v porodnici jsme dostali malinkej vzorek a mě zatím stačil :sunglasses: .
Koš na plínky mám v koupelně u přebalováku, myslím, že je to dobrá věc. Ale mám normální obyč. plastovej...
1. čer 2007 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
evi a jak to vypadá? a kdes ho koupila? to já vůbec nevím!!!!!
jo a vkládám čerstvé foto pupíku!rostu rostu!!!!
1. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - paráda, pěknej těhu pupek :wink:. Ten koš je normál plastovej, s vyndávacím vnitřkem. Kupovali jsme ho v Hornbachu, ale jsou určo i v Baumaxu apod. a taky je mají třeba v domácích potřebách na Ulricháku. Akorát něudělej tu blbost, co já a kup si pořádnej :wink:. Já koupila na 2,5 l a po pár dnech zjistila, že se tam vejde jen pár plín :grinning:. A i když se snažím často vynášet, bylo to málo. Takže koš putoval na záchod a koupila jsem pořádnej na 5 l :grinning:.
Holky, já doufám, že se brzy sejdem...už se těším, až omrknu pupíky naživo :grinning: .
1. čer 2007 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucy brisko mas uz krasne kulatoucke - to bude jen ta bowlingova koulicka pred porodem :wink:
Holky uz je mi lepe,sice jeste trosku kaslu a mam rymu,ale byla to jen viroza,takze do pristiho tydne budu snad uplne fit :grinning:
Holky ja asi porizovat kos na plenky nebudu,budu chodit hodne casto na vychazky s Penny a kocarkem,tak to vzdycky vyhodim,jen jsem ted zjistila,ze do vytahu se vejdu ja a mala,ale Penny uz ne :grinning: :grinning: :grinning: ,takze ji necham u dveri,reknu ji at ceka a pak na ni zavolam az budu dole a nahore,zkusim ji tam do toho vytahu vmacknout,ale asi to nepujde :grinning:
Holky co treba srazik v pondeli 11.6. na obidek u Kocoura?To uz bych mela byt uplne v pohode - doufam :slight_smile: - ale spis to necham na Evce a Kaje,prece jenom je to jeste v sestinedeli
Jinak Verunce preju ke 2 tydnum vse nejlepsi :slight_smile:
2. čer 2007 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jaky mate rozmer kocarku?spis ten mensi ci vetsi,my se dnes jedeme podivat do chicca na postylky a povleceni,nebesa a tak.Moc se tesim.
2. čer 2007 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hoky,

Evi díky, ještě jsem o tom uvažovala a asi žádnej speciální pořizovat nebudem, už takhle máme doma čtyři koše na třídění, takže to budu dělat jako Kačka a prostě vyhazovat častěji. Kači, to je fakjn, že už ti je líp, já se poslední dobou cítím trochu unavená, že bych měla konečně taky nějakej těhu příznak:slight_smile:
Já jsem určitě pro srazík, akorát to úpondělí, co navrhovala Kačka se mi moc nehodí, pak v úterý mám poradnu, takže asi budu ve Vrchlabí, možná celý ten týden, ještě nevím, jak to udělám s kurzem v úterý, na ten bych jít chtěla, nějak se to krátí, tak abych si je vůbec stihla vybrat :slight_smile:
Zdeni, ejstli myslíš rozměr korby, tak my máme Cortinu a ta má: délka 75 cm, šířka 32 cm a hloubka 20 cm.
2. čer 2007 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis ja myslela postylky:slight_smile:)
2. čer 2007 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak tu máme 120 na 60 :slight_smile:
2. čer 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni my mame stejny rozmer jako Lucka :slight_smile: ,fotka postylky je v albu jestli se chces mrknout.
Lucy tak ten srazik udelame o tyden dyl,az budes zpatky :wink: ,ale at si napise asi Evca a Kaja - ja bych ten dalsi tyden mohla v pondeli 18. ve stredu 20. a v patek 22.6.,mezitim litam po Dr.
Lucy na ocni jdu prave az 21.6. - musela jsem se preobjednat kvuli te viroze,tak ti pak reknu,ale nevim zda nebude u tebe pozde(neporodis do te doby :grinning: ),snad ne :grinning:
Jinak ta Dr. na detskym nas bude cekat tenhle tyden,svagrova ji rikala,ze se tam stavime az budu zdrava,to znamena tento tyden - co treba ve ctvrtek dopoledne?
2. čer 2007 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni - my máme postýlku z Ikey, takže nějakých 112x55cm :wink:
Luci - tak to jo, to my tolik košů doma nemáme :grinning:. I když teď už jo, a taky třídím :sunglasses: .
Katko - děkujeme za přáníčko, však jsme taky s manželem vzpomínali, hlavně ve 13:35 :dizzy_face:
Co se týče srazu, jak řeknete, já mám čas skoro pořád :slight_smile: . A Kocoura za rohem, že :grinning:?
2. čer 2007 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,jak Verunka?Spinka v noci?Urcite pekne papa,na ten srazik se uz moc tesim,musim z tebe dostat co nejvic informaci :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katko :wink:,
taky se těším, až uvidím vaše pupíky, Páťu od Kájy a pochlubím se s Verčou :dizzy_face: .
Jojo, v noci spinká...budí se různě, někdy po 2hodinách, někdy vydrží až 4hodiny, ale spinká... Už pochopila, že existuje den a noc :sunglasses: . Dávám ji do zavinovačky, je tma a skoro na ní nemluvím :sunglasses:...
2. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Co se týče srazíku, nemůžu 15.6. a 22.6., to jsou pátky a oba máme jít kamarádům na svatbu :sunglasses: .
2. čer 2007 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi to je super,ze uz vnima rozdil mezi noci a dnem :wink:.No ja uz se na malou strasne moc tesim - ted jeste uzivam klidu a porad spim,jsem hodne unavena z niceho :grinning: ,je mi jasne ze potom asi nemas moc chvilek pro sebe,vid?a co manza,pomaha - je s tebou doma nebo chodi do prace?
2. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak super,ted jeste Kaja a Lucka,az budou vedet kdy muzou - napisou,nejak to do kupy dame a srazik uskutecnime :slight_smile:
Jinak moc pekna fotecka :wink: :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď byl doma (kromě jedný služby) a moc mi to pomohlo...jednak jsme byli fakt hotoví první noc, to už jsem byla skoro zoufalá, když malá do 3h ráno plakala a nebyla k utišení a pak než jsem se tak nějak zaběhla... Dokonce mi pomáhal i žehlit plínky :grinning:. Jinak vařil, myl nádobí apod., jsem zvědavá, jak to budu zvládat sama, ale budu muset...
Moc chvilek pro sebe nemám, jsem ráda, když si dopoledne vyčistím zuby (spíš stíhám až po obědě :grinning: ) a jsem nevyspalá, i když kolikrát jsme leželi až do 10h, ale když kojíš... Než se malá nadlábne, než si odříhne (nebo aspoň počkám, jestli náhodou), a než opravdu usne, uteče vždycky tak hodina a když se za další probudí... Ale stejně ji miluju a je to naše zlatíčko :dizzy_face: .
Budu mizet, mám dojem, že se řítí návštěva s manželem z hospody, dneska zapíjejí, pokrač. u nás...
2. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a koukala jsem na tvoje bříško, pěkně roste :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne,bez se taky trochu pobavit,nez mala bude chtit papat :wink:
To je super,ze ti takhle pomaha - urcite to vsechno potom zvladnes,jste holky sikovne :wink: ,pa a dobrou noc :pensive:
2. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek