• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Evi super fotecky - fakt Verunka je modelka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,krasna holcicka a nekecam,kdyz si preju aby byla mala Terezka hezka jako Vase Verunka :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - díky, ještě jsem přidala pár foteček :dizzy_face: A určitě budete mít krásnou holčičku :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi saticky na Verunce jsou moc pekne :slight_smile: ,ja mam doma asi 3 od nejmensi velikosti az po pulrocni holcicku,tak doufam,ze je taky pouziju - koupila jsem je v Babytexu na Benesovce,maji tam nekdy fakt moc pekne vecicky :wink:
3. čer 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta fotka s tatinkem je uzasna,taky planuju nejakou takovou poridit,ale to asi nebude problem,Ales si pujde pres den urcite rad schrupnout s miminkem,kdyz bude v noci casto vzhuru :grinning:
3. čer 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

kači, čtvrtek bude fajn, myslím na tu doktorku, domluíme se ještě v úerý, jo?
a ten srazík je mi celkem jedno, můžu v pondělí i ve středu, tak to nechám na vás.
Evi, krásný fotky, já už té vidím, jak se u nás nebude dělat nic jiného než fotit:slight_smile:
Kači, já jsem byla v babytexu v pátek a taky jsem tam našla krásný věcičky :slight_smile:
3. čer 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já mám teda Bepanthen, ten používám spíš já na bradavky po kojení. Páťovi mažu zadeček krémem od Welledy, je i protialergenní stejně tak jako olejíček a navíc krásně voní. :slight_smile: Ten olejíček od Hippu je taky dobrý, dostala jsem ho jako vzoreček v porodnici. Taky jsme dostali krém na pupík proti nadýmání, tak jsem ho zkusila a vážně to funguje aspoň u nás a Páťa se u toho kolikrát i uklidní. Co je taky dobrý je olejíček do koupele Oilatum. Páťa občas kýchá, když má v nose nudličku a na to nám paní doktorka poradila, že je dobrý složit ten čtvereček, co se s ním i potírá pupík a normálně mu toho holuba dostat ven. :slight_smile: Teda ještě předtím než se ten čtvereček přeloží, tak oddělit tu nejslabší část. Je to dobrý i na čištění uší, lepší než takový ty tyčinky. :slight_smile:
3. čer 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme teď ve Velkejch, do Hradce plánujeme jet kolem toho 19., kže se snad nějak dohodneme. :wink:
3. čer 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny fotecky Verunky,kouzelna.my byly vcera v chicu a koupili perinky a povleceni,prosteradlo a k tomu nebesa a ten mantinkel-nedharny neutralni barvicky s medou na zahlavci.Vyhlidli jsme si postylku a jde z toho i kolibka a je tam i suplik a pak jeste jednu,hezci vyrezavanou ale bez kolibky a supliku a cena stejna,tak se porad rozhodujeme.Tu i s kolibkou tam mame do pa.zamluvenou.tak uvidime.musime co bude praktictejsi,protoze s ni budeme prejizdet,mame to kousek z loznice do obyvaku.
Pouzivate uz asi jen rychlozavinovacky ze jo?
a do ceho utirate mimca do frote nebo do nake plinky?Nebo co mate v planu vy ,co jeste mate mimi v brisku?
a pouzivate nekdo klasicke plinky,nebo vsechny mate papirovy.
Dik za odpovedi ,budu rada kdyz odpovite,i kdyz vim ze toho ted mate hodne.
3. čer 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zdeni, tak já používám jak rychlozavinovačku, tak i tu klasickou. Koupila jsem si takovu větší plínku přímo na utírání a do toho Páťu utírám po koupání. Jináč mám sice plno látkových plen, ale zatím jsem se k nim nedostala a používám papírový a ty látkový jen kvůli kyčlím. Mám toho teď tolika a s těma papírovýma je to rychlejší. :sunglasses:
3. čer 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - já mám ještě kromě těhle další dvoje, ale ty schovávám na ty svatby :dizzy_face:
Jo Oilatum jsme používali v porodnici a pomáhalo nám na vyrážku :wink:
Čtvrečky taky máme a používáme na čištění oušek, ale do nosánku mi přijdou perfektní takový ty speciální tyčinky pro děti. Dostanou se přesně tam, kam mají a skvěle chytaj holuby :grinning:.
Holky - o kterým týdnu teda mluvíme na ten srazík??
Zdeni - díky :dizzy_face: . My to máme taky kousek z ložnice do obýváku, ale vyhovuje mi to, že mám v obýváku cestovní postýlku :slight_smile: . A myslím si, že i Verunka díky tomu spíš chápe, kdy je den a kdy noc...každá postýlka je jiná :sunglasses: . A na noc dáváme do rychlozavinovačky, přes den je bez ničeho :wink:.
Na utírání používáme ty Tetra plínky nebo jak se to jmenuje, jsou asi lepší...ale mám jen dvě a když jsem je prala, použila jsem ručník pro mimča :wink:. Co se týče plínek, používáme papírovky. Myslela jsem, že bych to střídala, ale už tak je toho tolik kolem mimča, že mi ty jednorázovky fakt ulehčují práci. Uvidíme třeba časem...ale nevim nevim :sweat_smile: . Navíc už takhle mám pocit, že furt peru a žehlím plíny :confused:
3. čer 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak je to od pondělka zhruba tak za 14 dní. :wink:
3. čer 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kájo - takže od toho 18., ju? Tys psala, že se vracíte 19., viď? Já můžu kdykoliv, akorát ten pátek ne :wink:
3. čer 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, nevím to ještě jistě, ale tak nějak toho 18., 19. nebo 20.
3. čer 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až budeš vědět, tak dej vědět i nám :wink: To už vlastně budete končit šestinedělí, viď :slight_smile:? To to letí...
3. čer 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko zitra se urcite domluvime na tom ctvrtku :wink:
Evi,Kajo dekujeme vam za prakticke informace :slight_smile:
Holky super,srazik se blizi,ja teda muzu v pondeli 18.6. a ve stredu 20.6.
Zdeni ja budu pouzivat papirove pleny. Po koupani mam 4 tetra osusky - vetsi pleny a jinak mam dve rychlozavinovacky :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste super,diky za odpovedi.
4. čer 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem přidala nějaký fotečky, můžete se mrknout. :wink:
4. čer 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo jednim slovem super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Teda holky ja uz se tak na ty Vase miminka tak moooc tesim,uz aby byl srazik :wink:
Kajo a ty komentare pod fotkama :slight_smile: ,je videt,ze maminka ma smysl pro humor :slight_smile:
Holky ja Vam normalne zavidim,ze uz mate ty sve zlaticka u sebe,jsou to fakt nadherna miminka - kazde je uplne jine,je videt rozdil mezi holcickou a chlapeckem
Evi ja mam jeste dotaz,co vsechno si mam vzit sebou do HK porodnice?Ja si nechci brat kosilku,cekam ze tam bude erarni,vlozky pry taky dostanu,ale nevim zbytek,az budes mit chvilku pisnes mi to,prosim? dekuju,nechci sebou tahat zbytecnosti,uz takhle je tech veci moc.
5. čer 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici,tak to by me taky zajimalo,sice jeste daleko do myho porodu ,ale lepsi byt informovana.
5. čer 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda to byla noc, nejdřív mi tvrdlo břicho, že jsem nemohla spát, ve tři mě vzbudil komár a nemohla jsem zabrat a od šesti tu straším, ach jo.
Holky, praly jste ty rychlozavinovačky? já jsem včera vyprala povlečení i s mantinelem a trochu se mi zkroutil, doufám, že to půjde narovnat, třeba žehličkou, tak z těch zavinovaček mám teď trochu strach :unamused:
A Evi, Kájo, pořizovaly jste si už předem na kojení odsávačku nebo ty klouboučky? má to takhle dopředu smysl?jo, ještě nám včera asistentka na kurzu říkala, že až do devátého týdne mimi ničím nemazat, vy ale mažete, ne? já si to nedovedu moc představit, když se mi bude loupat a bude suchej, tak ho nenamazat :(
Kájo, Páťa je boží, bude jim to s Verčou slušet :slight_smile: a kde má nějakou fotku s maminkou?
CO se týče srazu, tak je mi jedno, jestli to bude pondělí nebo středa, pokud do toho nic nevleze, takže řekněte každá, co se vám hodí víc a můžeme to napevno dohodnout. už se těšíme!!!!
6. čer 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cino, tak zkoušela jsi to semínko? :wink: Já včera byla na prohlídce porodnicde a na jednom kurzu a tam nám ho doporučovala, že s tím maj dobrý zkušenosti a opravdu jen sliz, prej když ho budem jíst jen tak, nebo v jogurtu, je to na prd. Masáž hráze, to doporučovala, že se snažej nástřihům vyhnout, ale záleží na tom jak to maminka tam dole má od přírody, což jsme se museli všichni smát :grinning: Jo a taky jsem se ptala, jestli mazat a čím koupat, tak říkala, v prvních týdnech koupat bez mýdla, ale do koupele přidávat olejíček a po koupání hodně promazat i třeba olivovým olejem.
6. čer 2007 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mac! já jsem se ještě nedonutila to semínko uvařit. ono se prý dá hodit do jogurtu i ten sliz! ale nevím nevím, když se to má dvakrát denně, tak to bych asi nedávala. zato teda masírujem jak diví a už to skoro necítím, takže to vážně povoluje. já se vždycky manžela ptám, jestli to dělá furt stejně, že to není možný, že to neštípe:slight_smile:
tak já nevím, jak s tím mazaáním, nám faktříkala vůbec, mýdlem mýt jenom zadeček a jinak vodou :unamused:
6. čer 2007 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cino, no než jsem dočatla ty naše kecalky červencovky, tak je tolik hodin :grinning: No nám včera říkala, že jíst po lžičkách a ještě vlahej, no do jogurtu by to možná šlo ten sliz.Cino asi nám nezbyde nic jinýho, než to na těch našich prdelkách vyzkoušet, jak tu kosmetiku budou snášet.Ptala jsem se jak to dělaj po porodu s miminkem, tak říkala, že ho otřou a namažou olejíčkem a položej do kyblíku, aby se uklidnilo.Potom ho vyndaj a celý namažou olejem.Ale tak všude to dělaj jinak, to je jasný :wink: My snad budem masírovat dneska, to je fakt hrozný, když ten můj chlap není pořád doma a já si tam nedosáhnu a hlavně nevidím :grinning:
6. čer 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty jsi určitě statečnější než já, tak to zkus a já se pak rozhodnu :slight_smile:
manžel je příští týden taky zase pryč, takže to pak asi začne štípat nanovo, protože samotný se mi do toho taky nechce :slight_smile:
každá porodnice to má asi jinak, já jsem ve svý ještě nebyla, takže netuším, jak to chodí
6. čer 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dneska zkusím, prej dvakrát denně se to má dělat, takže si to uvařím po obědě, nebudu si kazit chuť před :grinning: a pak navečer.Ale běda jí, jak to nepomůže :grinning: :grinning: Já tam byla včera a hrozně se mi tam líbilo, moc hezký, ale těch miminek !!! Tam se furt rodí od začátku května do konce 81miminek!! Včera jsem viděla dvojčátka čerstvě narozený a kluky, hned bych je umačkala.Pak holčičku, která byla na sesterně, aby si maminka odpočinula po porodu a byla dvě hodiny stará :pensive: :wink:
6. čer 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to hned podej info!
no jo, teď se rodí strašně, u manžela v práci, kdo nemá čerstvé miminko nebo nečeká, tak je divnej :slight_smile:
6. čer 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůj info, já jsem plná dojmů, tak to je těžký si na něco vzpomenout.Já to psala na reg.Náchod ohledně nadstandartů a tak. Jinak jsme probírali dýchání, to nám ukazovali, ale prej to stejně zapomenem a u porodu nám to budou ukazovat, protože kolikrát maminka zpanikaří, že zapomene úplně všechno :grinning: A ukazovali nám jak se tlačí, takže říkala, že pak nám akorát bude dávat povely POTAPĚČ A ZÁCPA :grinning: Potapeč je zhluboka nadýchnout do hrudníku, až se nám bříško vypoulí a zácpa, jako když máme velkou zácpu, tak tlačit do konečníku, ne do břicha.Tak to si pamatuju :grinning: Jinak říkala rozhodně jelení lůj!! A dýchat nosem vypouštět vzduch pusou, protože bychom měli pusu jak struhadlo.
6. čer 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, s tím potápěním nám to říkala taky :slight_smile:
6. čer 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja vcera spala jak zabita uz od 20.00 :grinning:
Lucy ja ty rychlozavinovacky vyprala,byly pak takove pomackane a osklive,ale kdyz se vyzehli vypadaji zase dobre - mamka me nadavala,ze je znicim,ale prece je vyprat driv nebo pozdeji musis,tak jsem to chtela vyzkouset ted.Jinak ten mantinel se me taky pomackal,ale po vyzehleni a narovnani v postylce je to o.k. uz ho mame dokonce v postylce - jsem prastena,nevim co s casem,tak jsem to asi pred 2 dny uz prichystala do postylky a prikryla dekou.
Holky uz se na ten srazik moc tesime :slight_smile: ,tak napiste,jak se to hodi Vam,my prece jenom nemusime v urcitou hodinu kojit,takze az budete vedet kdy,tak pisnete :wink:
Lucy ja si odsavacku ani kloboucky neporizuju - nosim ted ty formovace do podprsenky a kdyztak skocim do lekarny v porodnici
6. čer 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac diky za info,skouknu u Vas tvuj popis porodnice,nikdy nevis treba me poslou pryc,ze maji stop stav - tak si vyberu Nachod nebo Chrudim
6. čer 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek