Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
kajuleautor
15. led 2007
Dobrý ráno holky. 😉
roza
15. led 2007
AHoj Kaju, tak jsem se rozhodla, že ven půjdeme až odpoledne, teď se mi fakt nechce, sice svítí sluníčko, ale asi pěkně mrzne.
kajuleautor
15. led 2007
Jj, sluníčko svítí, ale mrzne pěkně i když teď už je to lepší. Auto jsem ale měla úplně zamrzlý. ]-(
roza
15. led 2007
no, já jsem v tomto počasí ráda, že autem nemusím, taky nesnáším to odmražování a tak. Ale ven půjdeme asi až odpoledne.
Jinak z toho UZ jsem rozpačitá, neřekl nám zase s určitostí pohlaví, tak bych nejradši zašla ještě někam, ale nevím kam a jestli to má smysl.
kajuleautor
15. led 2007
A to jsi byla u toho svýho doktora?! Tak to zkus třeba na tý poliklinice, nám to řekla ve 20. tt, tak si myslím, že u tebe by už to taky poznala.
roza
15. led 2007
My byli v tom Sanusu,a e zase na poliklinuiku jen s tím, aby zjistila pohlaví se mi taky nechce
kajuleautor
15. led 2007
A tam vám řekli aspoň co by to mohlo být třeba na 70%.
roza
15. led 2007
No, shodli se už na tom 2 doktoři, ale prý to není určité, ještě, že nemáme kupovat oblečky v té barvě...
kajuleautor
15. led 2007
A na čempak se shodli?! 😉
roza
15. led 2007
No na tom jako tobě 😉
kajuleautor
15. led 2007
Takže chlapeček, tak to je pěkný. 😉 Přijde mi, že tady jsou samý holky.
roza
15. led 2007
No, uvidíme, možná v tom 30. týdnu se dozvíme přesnější informaci...
roza
15. led 2007
Prý to vypadá na kluka, ale někdy se to zamění s tím, že holky mají větší pysky a může to mást...
kajuleautor
15. led 2007
Tak pak dej určitě vědět. 😉 Kdo ví třeba se potkáme v porodnici. 😉 😃
roza
15. led 2007
No jo, třeba jo. A když ne,tak se určitě na těchto stránkách pochlubíme, co že to máme 🙂
kajuleautor
15. led 2007
To určitě jo. 🙂 Já doufám, že žádný překvapení nenastane a bude to ten kluk. 🙂
roza
15. led 2007
No jo, uvidíme...
Jo, došel ti už ten polštář? Mně teda ne a na jejich stránkách se to ještě vyřizuje, tak kdoví, asi je holky před náma vykoupily
kajuleautor
15. led 2007
Ještě mi nepřišel, tak to jsem zvědavá, kdy ho pošlou?! =-)
roza
15. led 2007
No to já taky, už ho netrpělivě vyhlížím... A taky si hodně z nás objednalo ty berušky, takže se to asi tím pozdrželo 😉
kajuleautor
15. led 2007
To je pravda, taky mám objednaný berušky. 🙂
roza
15. led 2007
no právě, tak uvidíme, kdy dorazí...
Já si jdu udělat něco k jídlu, už mám zase hlad, tak zatím ahoj.
kajuleautor
15. led 2007
Jj, taky si pro něco dojdu...ahoj.
artep26
16. led 2007
Ahoj holky, jsem od HK ( už jsem sem taky psala) a jsem už rok snažilka. Chodím na gyndu do Hořic ale doktor je docela laxní. Nevím jak rychle jste otěhotněly vy, ale nevíte náhodou některá o dobrém doktorovi, který řeší takovou situaci v které jsme my?? Manža jde příští týden na spermiogram a pokud bude vše OK tak bych ráda podstoupila některá vyšetření i já - dosud mi žádná nedělal, jen ultrazvuky.
Budu ráda za cokoliv a zajakoukoliv radu. 🙂
roza
16. led 2007
Ahoj Artep, já měla kamarádku, která měla stejný problém, chodila k doktorovi anic, pak ho změnila a už má holčičku a netrvalo to ani dlouho. Ten doktor ordinuje v Trutnově a v Jilemnici, nevím, jestli to pro tebe není daleko, jestli bys měla zájem, napíšu ti na něj kontakt.
artep26
16. led 2007
Tak to budeš hodná, sice to mám trošku z ruky ale pokud se nic nezmění tak zkusím cokoliv. Předem děkuji 🙂 a přeji pohodové těhu x-)
roza
16. led 2007
Jo, tak já zavolám kamarádce a hned ti pošlu info do IP. Myslím, že má ordinaci i ve Dvoře Králové nad Labem...
roza
16. led 2007
Artep, tak jsem Ti poslala IP.
kaci.k
23. led 2007
Koukam ze moc Trutnovaku tady neni 😞
kajuleautor
23. led 2007
Kaci, to máš pravdu. 😞
roza
24. led 2007
Tak jsem sem zase po dlouhé době zašla, je tu někdo?

Začni psát odpověď...

Odešli