• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
ahoj Kači,

tak já ty zavinovačky risknu taky. o víkendu a příští týden mám v plánu velké prádlo, už se k tomu musím konečně dokopat, abych vyprala a vyžehlila věcičky, budu ve Vrchlabí, tam mi to pěkně uschne na zahradě, tady mám málo šnůr :slight_smile:
prosím tě, na kolik jsi prala stupňů?
my máme postýlku pořád v krabici, musíme tady pošoupat s nábytkem, aby se mán to sem všechno vešlo, tak to pořád odkládáme :angry:
6. čer 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to jsme se taky včera ptali, když je hodně miminek, jestli nehrozí stop stav a zatím se tomu snažej vyhnout a daří se jim to.Spíš by to řešili přistýlkama a přin ejhorším dávali maminky dolů na gyndu. Kaci, kdyžtak na nemocnici Náchod v diskuzi je někde odkaz na Náchodskou televizi a tam je taková reportáž, jak to tam vypadá a první miminko narozený v Náchodě, to jsem řvala jako kráva :grinning:
6. čer 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy na 30,mela jsem docela strach,co me to udela,takze radsi na min,s tim ze priste to risknu mozna na 40,az to bude spinave.
Jsi chudak,ja uz to mam vsechno za sebou - vyprano a vyzehleno,nechtela jsem to delat ted ve vedrech a chtela jsem si cely mesic pred porodem dat nohy nahoru a flakat se.
Jinak z toho ze uz mame poskladanou a ustlanou postylku dostava kazdy psotnik,takze vy jste normalni,my prasteni :grinning: - a to chtel Ales hned ustlat,kdyz ji poskladal - je strasne zvedavy a priznava,ze s tou postylkou ta loznice vypada mnohem lepe :slight_smile: a je utulnejsi - no jen Penny se moc netvari,bylo tam jeji oblibene mistecko,ted spi hned u postele a kouka se na postylku hodne divne
6. čer 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac diky,kouknu na to az prijdu,ted jdu za chvilku za kamaradkou,ktera ma holcicku ve veku jako bude ta nase za rok :grinning: ,tak uz se moc tesim
6. čer 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně teda praní nevadí, ale nesnáším žehlení! ale to se nějak zařídí, trošku u prkna heknu a mamka mě určo vystřídá :wink:
6. čer 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy to mas skvele zarizene,ja tady hekala a nic :angry: - Ales se nabidl,ze teda vyzkousi vyzehlit jednu plenu a zehlil ji 15 min :grinning: . - ze me pry pomuze,ale ze ho chytaji zada u prkna. To je pomoc,vid? nakonec vyzehlil jen tu jednu a tim to skoncilo,ze je to pry pekna drina,ale po porodu me pomuze vic - tak pak napisu.
6. čer 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak já teda žehlím, ale vyžahlím dva kousky a sednu si, pak zas, takže já mám žehlení na dlouho.Já u žehlení nemůžu sedět :frowning2: Jo a minule jsem přišla z venku se Sárou a koukám roztažený prkno a manža si žehlil košili do práce, ale šlo mu to!! :grinning:
6. čer 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dost pochybuju, že Viktor ví, jak se taková žehlička drží :slight_smile: já teda žehlení taky moc nedám, co můžu, tak jen poskládám, ale mimivěcičky, to je něco jiného
6. čer 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
uff, tak jsem vás dočetla a pokusím se na vše odpovědět :wink:.
Zavinovačky jsem prala na 40st. a v pohodě, dokonce už několikrát :slight_smile:. Odsávačku ani kloboučky jsem dopředu nekupovala, je to zbytečný...kdyžtak by manža nebo později já dokoupili, ale zatím není třeba...
Verunku mažu, nejdřív jsem používala Leniensku, teď už nějakou dobu olejíček od Hippu. Bez toho by to rozhodně nešlo, byla šíleně suchá...
Co se týče srazíku, mě je to fakt asi jedno, hodí se mi oboje a hodinu předem neurčím. Kdyžtak nakojím tam :grinning: .
Katko - co do porodnice se pokusím sepsat. Košili a župan si ani neber, stačí erár, já se převlíkala i několikrát za den (byla jsem furt zpocená). Vložky tam mají taky erár a mě opravdu ze začátku vyhovovaly :wink:. Potřebovala jsem tedy jen poporodní kalhotky a vložky do podprdy (asi od 2.dne po porodu, kdy se mi nalily prsa :sunglasses: ). Pak pantofle, ty i na porodní sál :wink:. Pak jsem ještě párkrát využila ponožtičky pro malou. Jinak Bepanthen tam dostaneš vzoreček, já ze začátku mazala prsa, na dítko potřebný věci taky dostaneš... Takže pak už jen kosmetiku (ručníky jsou nejlepší taky erár, můžeš často měnit :wink: ), potřebné doklady, na sál sváču pro manžela, flašku s pitím (nejlepší neperlivá voda), hroznovej cukr je fajn, foťák, jo a kdyby ses nudila jako my, tak si přibal křížovky :grinning: Už mě snad nic nenapadá, kdyby tě něco trklo, tak se přímo na to zeptej :wink:.
Jooo, kočky, manžel taky žehličku přehlížel, ale jak byl s náma doma po porodu, tak se jí zmocnil a střídal se se mnou v žehlení plín :grinning:.
No já mizím, zase snad brzy přijdu...jdu vyhlížet tchýni s kočárkem a malou, už se mi stýská :cry: .
6. čer 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, tak akce skládání postýlky nevyšla, takže zůstane asi ještě dalších 14 dní v krabici :slight_smile:
ty zavinovačky jsme teda vyprala a vypadají v pohodě.
Evi, prosím tě, uvažujeme o babyvaku, je to dobrá věc? a kde jste ho koupili?
tak já bych na sraz navrhovala to pondělí 18. ve 12? U Kocoura?
8. čer 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - jestli to je dobrá věc, se ještě uvidí :grinning:. Ale my jezdíme často na výlety apod. a chceme v tom pokračovat, navíc když budu potřebovat jen vyběhnout k dr. či do krámu, ráda bych ho využila. Zatím jsme ho teda použili jen jednou, ale Verunka v něm vydržela dlouho a spokojeně spinkala...akorát je v tom ještě zkroucená, snad to bude lepší, až bude větší :sunglasses: . A máme baby bag, koupit se dá u Hypertesca, jak jste kupovali kočár :wink:.
Koukám, s postýlkou taky nespěcháte, jako my :grinning:.
Co se týče srazu - 18.6. by mě vyhovovalo, ale nevím jak Kája, jestli už budou tady... A zjistila jsem, že 19. i 20.6. je manžel doma na oběd a to bych ráda byla s ním :sunglasses: . Mě by se to hodilo ve čtvrtek, ale to zase myslím něco má Katka :confused: ? No, dejte vědět, doufám, že se dohodnem :wink:.
Jdu se věnovat dcerušce a chystat oběd, musím dneska dřív, ve 13h máme kontrolu kyčlí...
8. čer 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konecne nam funguje net :slight_smile:
Holky ja bych byla pro srazik v to pondeli 18.6. ve 12:00,ve ctvrtek bohuzel nemuzu,musim na ocni na PK3 v 13.00,jeste pockame jak Kaja
Evi moc dekuju za rady co si vzit sebou,kdybych si na neco vzpomnela jeste ti pisnu - moc diky.
Jinak Verunka je fakt nadherne a fotogenicke miminko :wink: - to bude jednou modelka,pockej :grinning:
Evi jak kontrola kycli?
8. čer 2007 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Katko - jsem si říkala, žes tu dlouho nebyla :wink: Ale Kája taky ne, asi ji písnu... Díky za kompliment za Verunku, jsem zvědavá, co z ní vyroste :grinning:.
Kontrola kyčlí v pohodě, byla to rychlovka a máme to v pořádku. Ale furt doporučují balení 3 plen (což jsem se nezeptala, jestli počítaj i papírovku :confused: ) a ko zase za 3 týdny. Přes den dávám teda jen dvě a papírovku, na noc 3 a mám dojem, že v hicech to budeme flákat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A máme cvičit nožičky, chodidla ji jdou k sobě (to má asi po mě :grinning:, na všech starých fotkách mám nožky k sobě :grinning: ).
A už zase ječíme, tak já mizím za tou naší rošťandou :slight_smile: , táta je na závodech... Papaaa
9. čer 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

tak předběžně teda platí to pondělí, jo, ještě co Kája, ozvala se ti, Evi?
dneska jsem vyprala a pověsila tři várky prádla, pořád jsem si říkala, jak nemám žádne oblečení, ale nějak se to nakupilo, tak snad to pro začátek bude stačit:slight_smile:
ještě najít někoho, kdo to za mě vyžehlí. nějaká dobrovolnice? :wink:
Evi, ten babybag jdu objednat, myslím, že ho využijem, objednám od premaxxu, nejřív tam může ležet a pak i sedět, to se mi zdá dobrý. jen aby v tom byl spokojenej... jakej máte vy?
9. čer 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
přesně ten máme :wink: a dlouho jsem vybírala, zvažovala varianty, pro a proti a vyhrál tenhle :wink:.
Káje jdu napsat, ještě jsem se k tomu nedostala :sunglasses: .
Taky bych potřebovala dobrovolnici na žehlení, já mám furt co prát, miminkovský věcičky, plíny, ... nějak skoro nestíhám prát naše věci :sweat_smile:
9. čer 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře! já jsem zas tk dlouho nevybírala, tenhle mi padnul do oka, tak snad bude dobrý. Už je objednaný. Můžeme pak dělat výlety na střídačku s Cortinama a babybagama :slight_smile:
9. čer 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - to jo :grinning: Rošťanda si žádá příděl, jdu jí hodit prso :grinning: papaa
9. čer 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem psala Káje (dneska už podruhý), ale vůbec se neozvala :frowning2: . Netuším proč a docela mě to znervozňuje...tady taky už hodně dlouho nebyla, tak snad je vše v pořádku a brzy odepíše...
11. čer 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája napsala, jupí! A já si oddychla...prý měla plnou hlavu stěhování a nejde jim net :frowning2:. Takže vás moooooc pozdravuje a toho 18.6. s tím počítá, snad by ji to mělo vyjít :slight_smile:. Takže za týden!!!
11. čer 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, tak to je dobře, že je všechno v pořádku, už se těšíme!!!!
11. čer 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,super uz se moc tesim na pristi pondeli :wink: :slight_smile:
Jinak Lucy zitra me nepoznas,strasne me narostlo bricho,snad ze dne na den,zitra vecer vyfotim a dam do alba.Dokonce se vsichni zhrozili,ze to takhle rychle necekali,ale moje mamka uz je klidna,pry konecne vypadam jako poradna tehule - no ja se tak neraduju,jsem cim dal vetsi nemotora,do vseho narazim a hlavne mala me ted predvadi v brisku neskutecne veci,ze i Ales ma kolikrat strach,ze na nej uz vyskoci ven :grinning:
11. čer 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači, no tak to jsem na tebe zvědavá, jestlis mě moc přerostla, tak uvidíš! :slight_smile: já už ale taky vypadám celkem těhotně, si myslím :slight_smile: zítra mám poradnu, tak už jsem zvědavá, co a jak!
11. čer 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda holky, já se fakt těším na ty vaše pupíky :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já se zase těším, až už ho mít nebudu :wink: jsem moc zvědavá na ty vaše broučínky!
já jsem včera byla v poradně, docela mě zarazilo, že mě vůbec nezkontrolovala vnitřně, jen mi změřila břicho a poslechla si ozvy, tak já nevím teda!
taky jsem navážila skoro o kilo míň než před dvěma týdny, jak jste to měly vy? prý to může být znamení, že se to pomalu začíná připravovat.. tím spíš mě ale měla zkontrolovat, ne? pozvala mě za dva týdny, do té doby se určitě nic neschumelí, tak uvidíme pak!
13. čer 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,uz se taky moc tesim na pondeli :slight_smile:.
Dneska bylo konecne trochu prijemne a uz se to zase kazi - zacina svitit slunicko :grinning:
Jinak brisko roste kazdym dnem :unamused: ,tak se asi za chvilku nevejdu ani do dveri
tak se holky opatrujte,davejte na sebe pozor a at jsou miminka v poradku - teda ja uz se na ty Vase mimisky taaak tesim :grinning: :grinning: :grinning: . ja jdu s bafanem ven a pak s kamoskou na pivko :slight_smile:
13. čer 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak kači, jaký bylo pivko? já si dávám občas skleničku s Viktorem, ke konci ale asi najedu na víno, i když červený moc nemusím :confounded: začínám mít pocit, že mi trochu klesá pupík dolů, už zase cítím žebra!!!!! a co masáž, byla? já jsem to včera zkoušela sama, ale to se prostě nedá!
14. čer 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bříškandy :wink:,
Lucko - pokud vím, tak většinou měsíc před porodem se může zastavit růst bříška a váha :sunglasses: .
Jooo pivko, to já si taky občas dám, malá po něm dobře spí :grinning:. Neee, ale chutná mi v těch vedrech, ale malý je maximum :sunglasses:
Mám mooooc pozdravovat od Káji, má toho teďka hodně, ale v pondělí se bude snažit dorazit :wink:. My toho máme taky nějak moc, zítra jdeme na tu svatbu, ale já se večer zase přihasím domů. Jsem se rozhodla, že to tak bude lepší pro mě i Verunku, než spát někde jinde apod., manžílka tam nechám, ať si užívá a my se půjdeme domů vyspat :grinning:. Už se těším, až tý naší princezně zítra obleču šatičky :dizzy_face: .
14. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:
no tak to si na ten megapupek musím asi počkat do příštího těhotenství :slight_smile:
tak si svatbu užijte a koukej nám princeznu v šatičkách vyfotit!
15. čer 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, budu fotit o stošest :grinning:. Jen doufám, že si Veru ty šatky hned nepoblinká :grinning:
15. čer 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mela bych na vas dotaz - nemate tip na nejakeho dobreho zubare v HK, pripadne blizkem okoli? diky Simona
15. čer 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek