• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky,
Lucy tak masaz hraze nic moc - Ales se tvaril jak kdyz ho to kdovijak neobtezuje,tak jsem ho vyhodila a zkousela to sama - absolutne nemozne,vubec me to neslo :unamused: .Pak prisel at mu to ukazu,ze nevi jak na to,ale po vysvetleni techniky vypadal,ze by radeji sel i uklizet a zehlit,jen aby tohle nemusel delat kazdy den - takze nejdriv pockam na utery jak v poradne a pak to zkusime znovu - treba me fakt posle Dr. na CR a ja bych se nerada trapila kvuli takovyhle blbosti.Jinak malinik bumbam,ale to je asi tak vsechno :slight_smile:
Lucy mohli bychom prosim te ty podprdy nechat az na stredu pred kurzem?svagrova me vcera prosila,zda bych ji pred kurzem v utery nepohlidala Baru,ze musi na gyndu a nechce ji tam brat sebou.
Jinak jsem holky koukala na vase nove fotecky - fakt super - Lucko vzdyt ti to brisko krasne roste :wink: - sice megabruch mit nebudes,ale bud rada,v tech vedrech ti ostatni tehulky mohou jen zavidet(treba jako ja hrosice - a to pry jeste vyroste :confused: ) a mala Verunka ta je opravdu moc krasna holcicka - jak si pekne lebedi u tatinka ve vaku,jsem zvedava na Alese - mame klokanku,zda malou bude taky takhle pekne nosit.
Holky a jak ten srazik - plati pondeli ve 12.00 u Kocoura,nemam tam dat rezervacku pro 4 lidi? - teda nevim jestli to jde,ale mam tam zitra sraz s kamoskou,tak se zeptam.
Simona.w - ja chodim ke svemu bratrankovi na PK3,je to dobry zubar,ale bohuzel prijima nove pacienty az zase v zari,ma strasne plno
16. čer 2007 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se moc tesim na fotecky Verunky v satickach,teda to musi byt neco,ja uz chci taky - mam troje saticky a princezna si stale lebedi v brisku :grinning:
Na sraziku v pondeli me bude jasne kdo bude stredem pozornosti - maly Pata a mala Verunka :grinning:,ale na to si asi Evca a Kaja davno zvykli :grinning:
My mame uz prvni srpnatko na svete - dokonce jsme predbehli cervencovky,ale jen at ty nase miminka nikam nespechaji,vid Lucy?
16. čer 2007 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kaci, v červenci už taky jedno miminko je:slight_smile: já se teda rozhodně nikam neženu. naštěstí to vypadá, že Viktor už teď nikam daleko nepojede, tak budu hned klidnější.
já teda musím říct, že mám maséra hráze svědomitého, dostala jsem vynadáno, že jsem nemasírovala, když byl pryč, naštěstí ta pauza nebyla moc znát. Nic příjemnýgho to není, ale když bych si měla vybrat mezi masáží a CR... doufám, že se v úterý dozvíš samé dobré zprávy.
ty podprdy klidně necháme na středu, mně je to jedno, domluvíme se ještě v pondělí, jo? Kači, kdybys chtěla, můžem si dát sraz u polikliniky.
a s tím bříškem - já se vždycky kouknu do zrcadla a připadá mi oooobrovský, tak si ho běžím vyfotit a pak je na tý fotce pořád stejný :slight_smile:
16. čer 2007 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy,tak to ti skoro zavidim manzela :grinning:
Teda vy uz mate taky miminko v cervenci - to je neuveritelne jak to utika :slight_smile:
Lucy klidne - ja mam cas i predtim(jen vyvencim bafana),tak se sejdeme v 11:40 u PK 3?
16. čer 2007 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, tak fajn, pocitam s tim a tesim se:slight_smile:
16. čer 2007 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy tak super,budu tam.Jinak pivko bylo vyborne,vcera jsem byli opet na zahradce,ale dam si vzdycky male - prece jenom nechci riskovat a stejne me to male dava zabrat,mohla bych i zpivat :grinning:
Jinak uz jsem vyzkousela ten olejicek do prani a hezky to voni :wink:
16. čer 2007 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - taky si občas dám malý pivo a taky jsem pak docela veselá :grinning: Už máte srpňátko, jo? To hoodně brzy, jsou v pořádku??
Zítra to doufám platí, já s tím počítám a Kája snad taky, ještě si písnem :wink:
17. čer 2007 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky z HK :slight_smile:

Mám jeden krátký dotaz....jak se chodí do Fakultky v HK na ten velký ultrazvuk, tak může tam se mnou jít i manžel? Nevadí jim to?? :fearful:
18. čer 2007 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zusma - urcite s tebou muze jit manzel :slight_smile: - ja tam mela uz trikrat po sobe jinou osobu :grinning: - jednou tam byla moje mamka,pak kamaradka a pak tchyne. Manzel byl na velkem UZ v Gennetu a pak na 4D UZ v Sanusu,takze videl taky mimi. Vsude s tim pocitaji,ze mas sebou doprovod a vubec se nezlobi :wink: .Jen se priprav na hodne dlouhe cekaji doby,prestoze jsi objednana - ja vzdy cekala az dve hodiny :unamused: ,je tam hodne tehulek. To ze jsem sla tolikrat na UZ bylo kvuli mym zdravotnim problemum.Urcite si rekni o fotecku,stoji to za to - myslim ze se plati 50Kc za jedno foto,ale zalezi na jakeho lekare natrefis.
18. čer 2007 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ja dneska nakonec jeste vyrazila k tomu rybniku s Penny :grinning: ,ta ted tady lezi absolutne unavena a ani nezebra veceri :slight_smile: .
Holky,kdyztak me pisnete do IP mail,at Vam poslu ty fotecky :wink:
Ja jdu jeste pozdravit holky do srpna - teda ten MK nam dava zabrat,kdyz jeden den nejde :grinning:
Jinak Evi musim pochvalit ty saticky na Verunce - videla jsem je poprve az ted - fakt kocka :slight_smile: - ja uz se tesim az oblecu saticky Terezce.V tom Babytexu na Benesovce maji fakt nadherny vecicky
Tak zatim pa a dobrou noc :pensive:
18. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacici diky, za chvili jdu na to :slight_smile:
19. čer 2007 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojyk holky tak co jak tady valcite?
19. čer 2007 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Miso - vítej :wink:
Katko a Lucko - tak jsem písala s Kájou, mohla by 29. v pátek nebo pak ten víkend :slight_smile: Mě by se ten pátek taky hodil :wink:
20. čer 2007 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,Evi me se to urcite hodi a dneska se zeptam Lucky - mame dneska opet kurz :wink: ,myslim si ze ona potom jede k rodicum.
Jinak vcera kontrola super - vubec se neoteviram,mala bude teda hodne male miminko,ma dost plodove vody,ale sama tam zabira malo mistecka :confused:,vahu me ale presne nerekl. dalsi kontrola az za tri tydny - to uz budu zacinat 37.tyden,tak doufam,ze do te doby vydrzim 2v1 :grinning:
Jinak se citim fakt dobre,jsem docela rada,protoze po tech mych problemech na zacatku tehu,jsem myslela ze budu v nemocnici od 30.tydne a jen lezet a cekat. Takhle si uzivam,chodim s Penny na vychazky k rybniku a porad nekde poletuju :grinning: Tak zatim pa
20. čer 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi dneska stahnu fotky,zmensim format a poslu ti je,ano?snad to stihnu do 13:00,dlouho jsem na MK nebyla,tak musim jeste do srpna a pak odepsat na IP :grinning: ,jsem hrozna :sweat_smile:
20. čer 2007 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau kočky,

klidně se na tom srazu domluvte, já se budu řídit podle úterní poradny, co mi řeknou, kdy půjdu na monitor a tak, takže budu vědět v úterý, ale myslím, že pátek by šel!
Kači, včera mě něco osvítilo, když jsem se vrátila z kurzu a už mám ty nebesa nandaný správně:slight_smile:
20. čer 2007 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy uz jsem se koukala do alba a videla,ze je to pekne udelane,takze si sikulka :wink:
Kamaradce jsem psala a ta rikala,ze prave zalezi na te konstrukci. Ja jdu jeste vlozit nejake fotecky do alba a pak ven s Penny a hura na PK 3,jsem zvedava jak na nas bude ta pani koukat :grinning:
20. čer 2007 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky vsem

Dekuji za privitani slevik jak roste detatko? ja uz se take tesim na to nase. preji krasny den vse¨m a hodne zdravi :slight_smile:
20. čer 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - díky za fotečky, je jich požehnaně :grinning:
Domlouvám s Kájou ten příští pátek, akorát se jí to hodí spíš odpoledne...
Miso - roste jako z vody, tak 400g za 14 dní :grinning:. A přijde mi, že se mění ze dne na den...teď zrovna ji vypadávaj vlásky a přestávaj stačit některý dupačky :grinning:. Se ti nedivím, že se těšíš, já se taky nemohla dočkat :wink: . Ale ještě se v kldu vyspi a užívej klidu, pak to bude pěkně náročný...vím o čem mluvím :grinning:. I když dneska byla malá zlatíčko :dizzy_face:
20. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojyk slevik tak to je dobre ze roste jako z vody a je zdrava. To verim toho se bojim aby melemu/le ubec ty malinke dupacky co mam asi troje byli. Jo to mas pravdu jeste chvili se vyspim i kdyz uz take chodim trikrat v noci n awc a nekdy si nevim jak lehnout. To verim ze to bude pekne narocne ale urcite to bude stat za to. :slight_smile:
21. čer 2007 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi to jsem rada,ze fotecky dosly :grinning:
Jinak ja v ten patek odjizdim na chalupu,zalezelo by v kolik hodin se chcete sejit - ja bych podle me mohla do 17.00,pak asi vyrazime smer chaloupka,uz se strasne moc tesim,je to muj prvni vikend mimo HK od zacatku tehu. I kdyz to ted spousta lidi zrusila,tak se mozna pojede az v sobotu rano - hned jak prijede segra z dovci v nedeli,tak budu vedet jak jedeme.
Lucy - sejdeme se zitra,jak jsme se domlouvali nebo to chces nechat byt?Ja jsem fakt rada,ze jsem na ten kurz nesla,byla jsem rada,ze ziju,natoz abych cvicila :grinning:
Miso vitej mezi nami i na teto diskuzi :slight_smile:
21. čer 2007 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak v ten patek?
Ja se ted vratila od nasich - totalne jsem tam vse uklidila - mamka se dnes vraci z dovci,tak nechci aby na tatku hned spustila :grinning:
Jinak Lucko - pred dvema dny jsem zhubla 2 kg(z niceho nic,jim porad stejne) a hned jsem si na tebe vzpomnela - tak jsem zvedava zda za mesic porodim :slight_smile:.Ted uz mam zase kilo zpatky,ale celkovy vahovy prirustek mam teda 12kg.
Evi vcera byl Verunce presne 1 mesic? Prejeme s Terezkou vsechno nejlepsi :grinning:
24. čer 2007 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
já s pátkem zatím počítám :wink:.
Pozdravuje vás Kája a odpo by snad měla vědět, jak to bude mít. Taky jde dneska na kontrolu po šestinedělí a s Páťou na kyčle...
Miso - jojo, taky jsem se nemohla dočkat a teď si užívám lítání kolem mimi, dnem i nocí, ale je to stejně nádhera :dizzy_face:
25. čer 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojyk holki zdravim vas co noveho?
Sevik jo ale o tom to je litat kolem maleho dnem i noci vdyt je to krasne urcite videt jak se to detatko smeje a vyviji. uz se mi to krati ale ubec mi to nevadi. dneska jdu jeste dokupovat posledni veci co mi chybi.preji vsem krasny den :slight_smile:
26. čer 2007 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Miso - jojo, je to nádhera, když se po ránu na mě Verunka culí a vůbec vždycky když kouká, spinká apod., já ji prostě milujuuu!!! Ale když brečí, je to šílený a rve mi to srdce, ale občas ji musím nechat brečet :cry: :frowning2: No však za chvilku poznáš sama, jaký to je :wink:
Katko - děkujeme za gratulace :dizzy_face: akorát nám v sobotu bylo 5 týdnů a měli jsme 1.výročí svatby, ale to nevadí :grinning:
Mluvila jsem s Kájou, v pátek může, jupíííí!!! Hodí se jí to tak v 15h, jde předtím s Páťou do FN... Tak co vy na to? Já jsem pro :wink:
26. čer 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,to jsem pekne postizena tehu demenci :grinning: ,ty brdo - uz 5 tydnu,za chvilku Vam konci sestinedeli,ale ty me prijdes davno jako pohodova maminka :wink: .
V ten patek super,me se to urcite hodi,ted jeste aby mohla i Lucka :wink:
Jinak Lucy dneska jsme meli kurz(zitra je zase v 13.30,ale to uz neco mam a zrovna se ma probirat vyziva pri kojeni),takze pokud by si mela cas v ten patek odpoledne vse ti vylicim a navic uz mam svuj vysneny kojici polstar :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2007 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak pokud se ti odpoledne nehodi,muzu klidne v patek rano :wink: ,zatim pa pa
26. čer 2007 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katko,
díky za kompliment, ale bohužel ne vždy jsem až tak v pohodě :frowning2: , ale snažím se :wink:.
Tak doufám že dá Lucka brzy vědět a sejdeme se v plném počtu :slight_smile:
26. čer 2007 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zase tu. Včera jsem byla v poradně a co myslíte, prohlídla mě? no neprohlídla :slight_smile: už jsem se chtěla ozvat, ale řekla mi, že v téhle fázi už to prostě nemá cenu, že stačí jeden stah a spustí se to. když to pak tady čtu, jak holky s CS 0 rodí a ty co mají málem desítku přenášejí, tak na tom asi něco bude. nemám žádný problémy a v podnělí už jdu konečně na monitor, tak uvidíme. Falus už se mi nezvyšuje, tak prý už se tam pěkně rovná a chystá si cestičku :slight_smile:
Kači, konečně jsem si vzpomněla zeptat se na ty oči a s tou mojí dioptrií to opravdu není potřeba, tak aspoň nemusím nikam lítat.
a ten srazík - já jsem v Hradci, ale v pátek odjíždíme zase do Vrchlabí, počítám tak kolem půl čtvrté, nemohly byste dřív, aspoň některá? že bych třeba pak Káju s Páťou viděla aspoň chvíli
27. čer 2007 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko,
a nechcete odjet dýl :wink: ? Zkus se domluvit, bylo by to fajn...jinak já bych snad mohla i dřív, nic v plánu nemám :slight_smile:
Jo a je to fakt, já taky měla CS 0 a rodila jsem o pár dní dřív :grinning:
27. čer 2007 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek