• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Lucko v pohode,ja taky muzu driv :wink: ,tak to zkus jeste domluvit,ze byste jeli dyl a kdyby ne,tak se klidne sejdeme driv. my odjizdime na chalupu az v sobotu rano a v 20.h v patek vecer mam sraz u Kocoura s jeste jednou kamaradkou tehulkou,ktera ma termin na vanoce :grinning: ,takze tam budu pecena varena.
Jinak ti poslu do IP co se probiralo na kurzu,at se taky trochu priucis a hlavne zasmejes.
Teda to ze se na tebe ani nekoukla to me dost zarazi - ale me uz asi neprekvapi nic a pokud tve miminko uz dorostlo,tak ze se muze narodit,tak je to v pohode :wink: a uz se moc tesim na sms,ze je Adamek na svete :wink: :slight_smile: ,hlavne neprenaset,vid?
27. čer 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Evi, já ještě nevím přesně, jak budeme odjíždět, ale naši zas jedou v sobotu na dovolenou, tak aby si mě ještě užili :slight_smile:
tak bysme se třeba mohly sejít ve dvě, nebo i dřív, Kája by přišla ve tři, aspoň bych je viděla a Viktor by mě tam pak rovnou vyzvedl. Bude zase Kocour, ne? šlo by to takhle? ještě co na to Kačka
27. čer 2007 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucy ja muzu klidne i driv,je to na Vas,ja se absolutne prizpusobim :grinning: .
27. čer 2007 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla převléct apod. malou po probuzení, mezitím to tady celý spadlo...
Luci - jj, já myslím, že by to šlo :wink: písnu Káje, aby přišla co nejdřív a vy zkuste odjíždět co nejdýl :wink:
27. čer 2007 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojyk holki koukam ze mate porad nejake sraziky, to je dobre jak se jinak mate? :slight_smile: ja teda pujdu zase pric prijel manzel.
27. čer 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak fajn, takže v půl druhé nebo ve dvě?
Kači, díky moc za info, je to fakt sranda, taky už se vidím, jak tam na celé kolo řvu :slight_smile:
doktorka si mimi jen poslechla a změřila mě a teď už záleží na tom monitoru. mně osobně by se líbilo rodit přiští týden, jak jsou ty svátky, tak uvidíme:slight_smile:
jinak já jsem přibrala asi dvě kila od minula, ale prý to je jen voda, mám nateklý nohy a ruce, bléééé
27. čer 2007 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko ja muzu klidne uz o pul druhe,ale necham to holky na Vas.
Lucy treba ti to krasne vyjde do tech svatku,moc ti to preju :wink: ,ja bych chtela zase 1.srpna - uz jen proto,ze by si to Ales dobre pamatoval :grinning:
Holky uz se moc tesim na patek,zatim se mejte,pa
28. čer 2007 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, tak fajn, Evi, hodí se ti ta půl druhá?
Kači, můžem si zase dát sraz před poliklinikou, třeba ve čtvrt?
28. čer 2007 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak Kája s tím počítá, bude se snažit přijít co nejdřív :wink:. A já dorazím asi dle kojení, budu počítat s půl druhou a kdyžtak přijdu o chvíli dýl. Jen si říkám, jestli to bude na sezení na zahrádce :unamused: ...
28. čer 2007 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,
Lucko zitra by se me hodilo dat si srazik spis pred tou lekarnou,jak je nahore detska lekarka na Benesovce treba v tech 13.15.Uz se na Vas holky moc tesim.Jinak mam za sebou kontrolu na ocnim a vse je v poradku,muzu rodit normalne :grinning:
Dneska se Ales pretahoval s malou pres brisko,drzel ji za paticku a byl z toho uplne paf :grinning:
28. čer 2007 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi Verunka je pekny smisek,ta fotecka je moc povedena a jsem docela prekvapena,jak uz pekne lezi na brisku a zveda hlavicku :slight_smile: - fakt mate doma moc peknou princeznu :wink:
28. čer 2007 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, dobře, počítám s tím a těším se!!!!
28. čer 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
OK, taky s tím počítám a dorazíme s Veru co nejdřív :wink:.
Katko - to víš, je krásná po mamince a silná po tátovi, jak dneska prohlásil můj manžel :grinning: Hlavičku drží úžasně, je to naše šikulka a taky se přetáčí z boku na bok a odráží nožkama, i dr. včera na ko kyčlí prohlásil, že je pěkně silná :sunglasses: A smíšek to je, pokud je dobře najedená nebo vyspalá a má dobrou náladu :dizzy_face:
28. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,uz se dneska moc tesim a Lucko budu urcite ve ctvrt u lekarny :wink: ,zatim pa
29. čer 2007 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojyk holki jakpak se tady mate? ja docela fajn. :slight_smile: pekny den
30. čer 2007 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam,ze je tady docela mrtvo.
Evi jak Verunka?
Kajo jak Pata?
Rostou jako z vody,ze? Holky ja uz Vam docela zavidim,zacina me byt pekne zle,zaha pali i pres den a to docela hodne a v noci nespim :unamused: ,chodim porad na zachod a pak nemuzu usnout na zadnem boku,na zadech uz vubec,tak skoro celou noc prosedim.
Jinak Ales premlouva malou at tam zustane jeste aspon mesic,ale teda ja uz bych klidne rodila :grinning:
4. črc 2007 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam,ze nikde nikdo :frowning2:
Rano me psala Lucka,ze ji praskla voda,tak si myslim,ze brzo bude Adamek na svete :slight_smile: - strasne z celeho srdce ji preju,aby mela vse za sebou a Adamka v naruci :wink: - az napise dam hned vedet. Holky Lucka si tenhle termin strasne prala a vyslo ji to :grinning:
5. črc 2007 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katko :wink:,
tak to jsou super zprávičky, jupííí, brzy bude mimčooo!!! Kdybys jí psala, tak moooc s Verunkou držíme pěstičky a myslíme na ní!!!
No jo, to je fakt, ona chtěla někdy o svátcích...copak vyváděla, že se jí to povedlo :grinning: :sunglasses: ?
Kája nemá asi pořád přístup k netu a já se sem teďka taky tolik nedostanu..ale koukám, že jsem jukla v pravý čas :grinning:. Jj, Verča roste jako z vody, ale jinak se nic moc nemění...hladová i ubrečená je pořád :grinning:, ale je to moje zlatíčko :dizzy_face: .
Jo a na prosezenou noc si zvykej, s prckem to bude podobný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,
no ja zvazuju zda ji napsat,nechci ji otravovat,prece jenom ma ted uplne jine starosti pokud ma kontrakce,ale asi nevydrzim a pisnu ji.To je fajn,ze jste holky v poradku,no ty prosezene noci - je to sila,ale mas pravdu aspon si uz zvyknu :grinning:
Jinak Verunka je u manzela v satku jako skritecek schovana :grinning:
Ja uz se moc tesim az se sejdeme s miminkama vsechny :slight_smile: ,tak zatim pa
5. črc 2007 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - napiš jí, kdyžtak se vymluv na mě, že ji přeju rychlý a bezproblémový porod a mooooc na ni s Verunkou myslíme :slight_smile:
Jj, schovává se ale ráda, v tom vaku je spokojená a hned by spala :sunglasses:
Jen si zvykej, já naposled probděla noc předevčírem :grinning:
5. črc 2007 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak Adamek je od vcerejska mezi nami - takze zbyvam z nasi 4 jen ja pupkanda :grinning: a muzu Vam rict holky,ze Vam dost zavidim,ja uz chci mit Terezku taky u sebe. Jinak vcerejsi SMS od Lucky - TAK JSME TO S MAMKOU A TATKOU ZVLADLI.jMENUJI SE ADAM prijmeni(nechci tady uvadet,treba si to Lucka nepreje),VYKOUKL JSEM V 19:45,VAZIM 3230G A MERIM 49CM,JSEM KUS CHLAPA.NO :slight_smile:
6. črc 2007 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holki tak mame dalsi prirustek to je krasne a dojemne.
kacici take jsme na tom stejnme jako ty uz bych chtela aby bylo to male venku a v poradku uz me take to bricho vadi cim dal vic.clovek uz s enemuze ani ohnout,a nebudou mi vadit ani ty rodsedene noci s nim. ted kope porad jak o zavod jako by uz chtelpö ven al ej arikam jeste aspon 14dni at si tam zustane nebo do toho 1.8 by to bylo nejlepsi.
slevik to je dobre ze verunka roste jen at roste a moc te nezlobi.
Preji vsem krasny den plny pohody a kacici at te mala moc neskadli v brisku. :slight_smile:
8. črc 2007 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky, tak zdravíme z Hradce :slight_smile: dnešní noc byla oproti těm předchozím super, taťka pomáhal, tak jsem se i docela vyspala. dneska jdeme, Kači k pediatričce.
jinak, co jsem vyváděla v den porodu, popíšu hned jak bude chvilka. moc se na vás všechny těšíme :slight_smile:
11. črc 2007 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ja mam takovou radost ze uz jste v HK. To je uplne super a uz se strasne moc tesim az Vas uvidim :wink: Musis me pak rict jaky to bylo a co Dr. Hlavne je mi jasne,ze ted si budete uzivat s manzelem Adamka,ale az budes samotinka napis a vyrazim s tebou na vychazku - sice funim jak medved,spanek stoji za prd,takze radsi budu vstavat k male,nez probdit noce nad lavorem,ale jeste chodim a porad nekde litam,neni cas se zastavit :grinning: - zrovna bastim obed,ale pred chvilkou jsem byla ve meste s kamaradkou co ma rocni holcicku Terezku - holky ta je uplne zlata :slight_smile:
11. črc 2007 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko,
vítej doma :slight_smile:! To je fajn, že jste měli super noc, u nás byla první noc šílená, i když taťka pomáhal jak mohl :grinning:
Moooc se těším na popis porodu a taky vůbec na vás :wink:. Až se budeš cítit na projížďku s cortinama, písni a vyrazíme :slight_smile:.
Katko - neboj, za chvilku budeš funět kolem svojí Terezky :dizzy_face:
11. črc 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi mam dotaz - ty jsi mela taky poslicky,vid? Ja jen ze me dneska strasne prekvapily jak jsou silne,bolesti jsem nemohla dychat,ani dojit do vedlejsi mistnosti a nepomohla zadna zmena polohy az tepla vana a pak postel dve hodiny. Kdy ti zacaly poslicci pred porodem,vsichni me ted strasi ze porodim do tydne,ze takhle silny poslicci jsou tesne pred porodem. Ja bych rodila klidne,ale mala ma jen z vcerejsiho UZ 2500g,tak at si v tom brisku jeste pocka do srpna
11. črc 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - asi ti moc neporadím, já měla poslíčky až od čtvrtečního večera (rodila jsem v sobotu) a přišlo mi to úplně stejný jako pak kontrakce - mě to vůbec přišlo všechno, myslím ty bolesti, tak nějak stejný :grinning:. Ale právě že nebyli moc silný, v pohodě jsem mohla dělat všechno, jen mi vadilo ležení...
12. črc 2007 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky, my jsme dneska poprvé vyjeli ven, jenom krátce do města nakoupit, takže jsme měli ansazenou jen sedačku, ale řídí se to, Evi, skoro samo:slight_smile:
jinak jsem sice unavená, ale ve dvou všechno zvládáme, Viktor je fakt super. Zítra jedeme do Vrchlabí, nemůžou tam bez nás vydržet, příští týden má Viktor ještě dovču, ale ten další bysme se mohly sejít, co? teda jestli kači vydrží.
Evi, mám na tebe pár dotázků, pošlu do ip, jo?
12. črc 2007 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a máme nové album :slight_smile:
12. črc 2007 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Cina: ahoj,sice se asi neznáme,ale to snad neva :wink: Koukala jsem na tvoje nové albíčko a na Vašeho krásného Adámka. Moc gratuluji,je fakt nádherný (mimochodem-taky asi budeme mít Adámka, tak nás bude v HK víc :wink:

Ta autosedačka, kterou tam máte vyfocenou-není to náhodou od CAM Bye Bye??
12. črc 2007 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek