• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
ahoj zusma, díky moc:slight_smile:
ta autosedačka je Cam, my jsme ji koupili jako komplet s Cortinou, nevím, jestli se samostatně prodává
12. črc 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mají ji i samostatně a dost o ní přemýšlím-dokonce i o této barvě, proto jsem si ji na obrázku hned všimla :slight_smile: Vím, že jste s ní asi ještě moc nenajezdili,ale chci se zeptat,jak jsi s ní zatím spokojená? Myslíš, že bys ji doporučila??
12. črc 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme s ní jeli dvakrát a je úplně v pohodě, já teda nemám srovnání, ale mimčo v ní je krásně napevno
12. črc 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. Já bych do ní stejně šla, připadá mi snad dobrá. Kočárek mám sice jiný,ale to mi neva, nepotřebuju nasazovací. Dnes jsem ji právě viděla v akci,tak jsem si jí zamluvila a zítra pro ni frčím :slight_smile: Snad budu spokojená.

Tak ať se Vám s Ádou daří :dizzy_face:
12. črc 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucko - to je fajn, že Viktor pomáhá, ze začátku to chce :sunglasses: . Klidně beru jakýkoliv týden na srazík cortin :wink: . Jsem ráda, že jsi stejného názoru, že jezdí sama :grinning:.
Adámek je kouzelnej a moc vám to všem sluší :dizzy_face:
12. črc 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Lucko,ten Adamek je nadherny miminko - uplne me dostal :grinning: . Ta fotecka jak lezi v postylce je uzasna,jak je ta postel velika proti nemu,ja uz chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
Teda pokud nam ho neprebere Verunka,tak ho za zenicha bereme 100% :wink: :grinning:
Holky srazik by byl super,snad jeste vydrzim a kdyby ne,tak az budu moct rada se k vam pripojim,skoda,ze nemam stejny kocarek jak vy - to by byla prca pri vychazce.
Jinak Evi ty fotecky jak berete Verunku vsude sebou jsem ukazovala Alesovi a byl nadseny,ze se to da vsechno zvladat i s miminkem,taky nechceme byt zalezly doma a cekat az vyroste,vzdyt cim driv si zvykne tim lepe :wink: . Jen me dostala ta fotka s tatinkem na skale :confused: ,ja bych tam Alese nepustila :grinning:
Jinak moji poslicci jsou nastesti od stredy fuc,ale uz vim jak to boli,takze jsem pripravena na vse a uz se tesim na tu nejkrasnejsi odmenu - Terezku.
13. črc 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
začínám se těšit na další srazík :wink:.
Katko - přesně tak, jen ať si ty dítka zvykají odmalička :dizzy_face: . A je to fakt super, já byla z posledního výletu úplně nadšená...s tím baby bagem se člověk nemusí omezovat při výběru trasy :slight_smile: .
Jo a ten tatík na skále, taky jsem měla občas strach, on s Verunkou lezl všude :sweat_smile: :confused:
Tak to je fajn, že jsi připravená na vše, ale bude to pohodička...hlavně jestli máš sbalený křížovky :grinning:
13. črc 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk holky jak se dari?
Selvik jo je pravda ze at si zvykaji od malicka a je krasne kdyz tatinek tak krasne pomaha a taha se s tim malym uzlickem vsude.
Jinak vam vsem preji krasny den.
14. črc 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

zdravíme ještě z Vrchlabí, zůstáváme tu asi do zítřka, protože v Hradci bysme se v bytě upekli, tady máme krásný chládek. všechno je v pohodě, Adámek je pořád ještě hodné miminko :slight_smile: v noci se budí tak třikrát. Akorát teď začal trošku ublinkávat, Evi, blinká Verunka taky? a jak často?
přežijte pařáky a těšíme se na vás. papa L+A
16. črc 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
ani se vám nedivím, tady je šíleně, i když my máme v bytě naštěstí celkem dobře...
To jste na tom jako my, ne-li líp, ale třeba se to ještě změní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Verunka odmalička ublinkává dost často...nejdřív neuměla říhat, teď se to někdy povede, ale někdy to z ní vysloveně vylítne :unamused: . A je to různý, někdy celej den nic, někdy po každým kojení...může to být přepitím a taky je to vedrem :confounded: . Spinkat ji dávám jedině na bok :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko to je super,ze je Adamek tak hodny :slight_smile: .Bud rada,ze nejste tady v HK v panelaku,prazi sem slunicko od rana do vecera a fakt je tady desne.Jedina mistnost,ktera ujde je vana a sprcha - kdyz tece studenejsi voda :grinning:
Holky jak to zvladaji miminka v takovych vedrech?uplne je lituju,chudacci.
Ja jdu dneska do poradny,tak jsem zvedava,ale prijde me ze se absolutne nic nechysta,citim se dobre,jen me boli v krizi od nedele a to pocasi bych vymenila za chladnejsi :grinning: Ale uz by se me libilo mit Terezku u sebe,i kdyz me vsichni rikaji at si uzivam briska.Ted porodila jedna kamaradka chlapecka 3kg a pry ji dal docela zabrat,tak uvidime.
Holky zvazuju co vzit do porodnice - krizovky,kostky nebo karty? :grinning: :grinning: :grinning: To mam ale problemy,ze?
17. črc 2007 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Evi, tak tos mě uklidnila, on ty první dny vůbec neblinkal a teď nějak začal, asi to je teda normální, jen mě to trochu zarazilo.
Kači, tak dej vědět, co v poradně, nikam nespěchej, teď to musí být v porodnicích peklo, já když si představím, že jsem měla rodit až zítra!!!!!!Adámek si to fakt naplánoval krásně, zlatíčko naše.
My jsme v porodnici neměli nic, akorát nám tam hrálo rádio, jen jsme se na sebe furt koukali a povídali, no pár hodin to bylo:slight_smile:
do hk dorazíme zítra ráno, ať nejedeme ve vedru, musíme k dokotrce a snad by se taky mělo konečně ochladit a taky už by mi měla přijít PA. tak se mějte a pozdravujte pokládky v bříšku i venku :slight_smile:
17. črc 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucko - mě Veru taky v porodnici neblinkala, začala až po pár dnech doma... A taky jsem z toho byla nesvá, občas to z ní úplně vylítlo :confused: . Ale prý je to normál :grinning:. Akorát teda by to neměl být šavlový tanec po každém jídle :wink: .
Tak příjemný návrat do HK :slight_smile:
Katko - ty máš teda problémy :grinning: :grinning: :grinning: Být tebou, vezmu všechno...co když budete čekat dlouho :grinning:. Nee, záleží na tobě, co chceš, ale křížovky jsou nejskladnější :wink:
No ty vedra jsou fakt na houby, já už chci chladnoooo!!! Verunka je z toho samo nervoznější, už ji naskákaly i potničky, který nikdy neměla :confounded: . A je blbý, že ven jdeme jen dopolko chvilku a jinak jsme zavřený doma...už jsme si zajeli docela hezkej režim, ale s vycházkou 2xdenně a to teď nejde :angry: . Takže odpolko místo v kočárku mi spinká doma v náručí...je to náročný...
Kočky, dneska mám narozky, tak si za mě dejte skleničku :wink:
17. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já lituju spíš těhulky, v tomhle hice :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nicméně i přesto, že jdeme s malou ven brzy dopolko, slýchám komentáře že nemáme chodit vůbec ven. Nejlepší jsou babčy, který tam taky nemaj co dělat :grinning:
17. črc 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi strasne moc ti gratuluju k narozeninam - vsechno nejlepsi hodne zdravicka,lasky,stesticka,splnenych prani,proste uplne vsechno co si jen prejes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten pristi tyden by byl srazik super.
Jinak dneska na kontrole - na KTG nic nechysta,tak me Dr. napomohl - zrejme me provedl uzasny Hamilton.hmat - bolest velika a zrejme se diky tomu i neco chysta - mam hnedy hlen.vytok a boli me cely den podbrisek :slight_smile: ,ale ze bych mela brzo rodit,to asi ne.
17. črc 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt Vam zavidim,ja se sotva kulim a jeste navic nohy jak konve :grinning:
Lucko dneska jsem byla na poslednim kurzu - probiralo se opet,kdy do porodnice a tak vseobecne,nic noveho,ani jsem nesla cvicit,bych v tom vedru asi umrela a predstav si - bylo tam jeste dost tehulek :confused:
17. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zdravíme z Hradce!
Nejdřív Evi, opožděně všechno nejnej k narozeninám!!!Nejhezčí dáreček už jsi dostala v květnu, viď?
Byli jsme u dr., pěkně přibíráme, jsme přesně na porodní váze, žloutenka už je taky pryč, prý je to úplně zdravé miminko, tak jsme rádi. Potničky máme taky, hlavně na krčku, ale co se dá dělat. Ještěže dneska je trochu dýchatelno.
Kaači, vydrž, uvidíš, jak po porodu krásně splaskneš, já jsme nestačila zírat. jinak čekám až se mi naše PA ozve, kdy se přijde podívat, stehy už mi vypadávaj samy a naštěstí už to nebolí.
na ten srazík se určo domluvíme, těšíme se!!!!
18. črc 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
moc děkuju za přáníčka, přesně jak píše Lucka - nej nej dáreček jsem dostala v květnu :dizzy_face: , vlastně jsem si ho sama nadělila :grinning:. Ale ten byl spíš k desetiletýmu výročí :slight_smile:
Lucko - to je fajn, že jste zdraví a krásní :sunglasses: . O splaskávání mi ani nemluv, já furt ještě břicho mám :angry: . Nějak nestíhám cvičit a samo to asi nesleze, já ho měla přeci jen větší než ty :sweat_smile: . A taky mi furt zůstávaj 3kg :confounded: . Ale Verunka za to stojí, i kdybych měla 10kg navrch a manžel si nestěžuje, tak co... :grinning:
Určo dejte vědět, jak se srazíkem, já kdyžtak písnu Káje :wink:. Ale snad už taky bude brzy online :slight_smile:
Katko - to by mohla být zátka :wink:. Mě odešla v pátek před porodem a byl to takovej sliz, nahnědlej... Tak třeba se už taky brzy dočkáš :slight_smile:
18. črc 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je trošku líp, ale stejně nic moc :unamused: . Včera to bylo šílený, Verunka byla večer zpařená a vůbec nemohla zabrat. Normálně usíná sama v postýlce, ale včera jsem ji musela uhoupat v náručí... Už aby bylo líp!
18. črc 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - zkoukla jsem ti fotečky, Adámek je fakt nádhernej :dizzy_face: už se těším, až ho uvidíme ve skutečnosti :slight_smile:
18. črc 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko to je super,ze uz jste zase v HK - fotecky mate nadherne,teda vazne mame krasneho zenicha pro malou :grinning: - ted jen nesmime dat prilezitost Verunce se zamilovat,ta ma Patu :wink:
Uz se na srazik moc tesim, myslim si ze budu stale tehulka,protoze sice v utery me bolelo hodne brisko,ale od te doby zase vse o.k. :grinning: a uz zadny vytok,hlen ci neco podobneho.Holky ja Vam ty miminka tak zavidim :grinning: ,uz aby byla Terezka taky na svete.
Co rikate na srazik pristi tyden - pondeli,ctvrtek nebo patek? Chcete jit jenom na vychazku nebo na obidek ke Kocourovi?necham to na Vas,ja se nekam vzdycky doplazim,ale Vy to mate vic omezene.
Holky drzte se,chudacci miminka v tomhle vedru. ja sice vypadam jako Shrek,ale to skoro kazdy druhy clovek :grinning:
19. črc 2007 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

klidně se můžeme sejít už v pondělí a klidně na obídek :slight_smile: my si teda na kočárek zatím pořád zvykáme, vůbec v něm nespinká, spíš tak kouká, popř.začne ječet :slight_smile:, ale to zvládneme! děkujeme za pochvalu Adámka!!!
jinak nám včera taky nemohl zabrat, pořád chtěl jíst, až se z toho pěkně pozvracel. On má vůbec takovej svůj čas, celej den je hodnej a po koupání až tak do devíti nespinká, kouká nebo křičí.bohužel teda je to zrovna doba,kdy já jsem naprosto hotová :unamused:
dneska jsem se vážila a už mám jen něco málo přes půl kila nahoře, deset z dvanácti jsem nechala v porodnici a teď to jde asi taky dolů samo, to je fajn. jen by mě zajímalo, odkdy můžu začít cvičit?
tak dejte vědět, jak ten pondělek. těšíme se :slight_smile:
19. črc 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem to zakrikla - od rana me odteka hlenova zatka(tamto v utery byl asi vytok po vysetreni) a teda fuj nic moc :grinning: ,tak snad bude vse o.k. a porod zacne az 1.8.,to je nase smluvene datum s miminkem :wink:
Lucko Adamek je proste uzasne miminko - Verunka a Pata jakbysmet :wink: ,fakt se moc tesim na setkani v pondeli,ja muzu zatim urco,snad do toho neco neprijde - jako porod apod. :grinning:
Holky ale napiste si cas vy,ja muzu kdykoliv :wink:
19. črc 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - to přesně znám, říká se tomu "lví hodina" :grinning:. Vždycky večer dítka pláčou, už toho je na ně za celý den moc a jinak to nedokážou vstřebat než pláčem :unamused: . Ale můžu tě uklidnit, zlepšuje se to :wink:
Katko - jen jestli, aby ses nedivila :slight_smile:. Mě zátka odešla v pátek a v sobotu už jsme byli tři :dizzy_face:
Ten příští týden pro mě bude horší, od pondělí do středy mám manžela na oběd a od čtvrtka tu máme dvě děti na prázdninách... Takže bych mohla snad jedině v úterý odpoledne :unamused:
19. črc 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo by to šlo vlastně i v to pondělí, pošlu manžela na trenink, ale to by bylo stejně odpo, tak v 15h...
19. črc 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, do mně ta moje spolužačka "hrábla" v pondělí, nevím, jestli to byla zátka, to, co ze mně pak doma vyteklo, ale je to celkem možný a rodila jsem ve čtvrtek. asi jsem si ale napomohla i jinak, ještě jsem ráno šlapala na stepperu a stírala podlahy :grinning:
Evi, prosím tě, mám dotaz, jak jste na tom s dudlíkem? dáváš?
19. črc 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,takze bych brzo rodila ? :grinning: :grinning: :grinning: No bourky jsou pekne,ale ja si chci pockat na toho 1.8.,i kdyz me maminka jedne kamaradky tipla na zitrejsi odpoledne :grinning: :grinning: :grinning: - kazdopadne Vam napisu,kdyby neco :wink:
Jinak v to pondeli v 15.00 u Kocoura?Bojim se ze ten dalsi tyden by asi v mem pripade nedopadl :slight_smile: ,ale urcite to neni posledni srazik,ze?
Lucko to by me taky zajimalo,jak dudlik,jestli ho Adamek potrebuje,aby klidne spinkal,holky piste zkusenosti,za chvilku je budu potrebovat :slight_smile:
19. črc 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si nemuzu pomoct,ale ty Vase miminka jsou proste suprovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

kači, já se snažím dudlík nedávat, ale v ty večery, když řádí, jsme mu ho zkusili na chvíli dát, trošku se zklidní a podudá si, ale stejně u toho neusne. spíš ho nechávám jako nouzovku, až budeme někde v obchodě ve frontě a začne křičet, tak se bude hodit:slight_smile: jinak jsme včera byli poprvé všichni tři nakupovat, dvě hoďky i s obědem a Adámek celou dobu spinkal :slight_smile:
Evi, nešel by ten srazík o chvilku dřív :sweat_smile: ?
20. črc 2007 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek