• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahojky,
já hlava zabedněná, holt zblblá mamina :angry: :grinning: . V pondělí nemůžu, odpolko jdu na úřad kvůli občance (chci tam zapsat malou), takže nemůžu vůbec :frowning2:. Pro mě připadá v úvahu jedině úterý odpo :unamused: jak jste na tom vy?? Moooc ráda bych vás viděla :sunglasses:
Lucko - šikulky...ale nechci tě děsit, bude hůř :grinning: Teď Adámek hodně spí, pak přes den bude spíš čumákovat :sweat_smile:
Dudlík používáme občas, třeba v krámě u pokladny :grinning: . Jinak jen někdy odpolko nebo ráno, aby ještě chvilku spala...
20. črc 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Evi, no pro mě by úterý šlo, ale nemohlo by to být už ve dvě?
20. črc 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, od 14h bych mohla :wink:. Ještě co Katka? A Káje můžu zkusit napsat, ale snad už se tu večer konečně ukáže :slight_smile:
20. črc 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tady normálně Veru usíná při kojení...a to už jsem měla být skoro venku, mám sraź s kámoškou :grinning:
20. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, počkáme, co holky. jen doufám, že to v tom kočárku zvládnem, vůbec v něm nechce zatím spinkat, jakmile se rozjedem, je vzhůru :slight_smile:
20. črc 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk holki jak se dari? me docela fajn az na ty vedra. kacineboj me take odtekla zatka vcera myslim ze to byla zatka jak to vypadalo u tebe?
20. črc 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zase tady. :wink: O víkendu teda budeme v HK a v Bydžově, kže se tady neukážu, ale od pondělka to hodlám všechno dohnat. :slight_smile:
Luci, moc gratuluju k Adámkovi, je vážně kouzelnej. :slight_smile: Už se těším, až ho uvidím, tak snad si budou s Páťou rozumět a nepohádají se o Verunku. :slight_smile: No ale já myslím, že už tady bude za chvilku i Terezka s náma. :slight_smile:
20. črc 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - domlouváme s holkama srazík, budete tu někdy příští týden? Chtěli bychom pondělí nebo úterý :sunglasses:
No já nevím, ale aby nebyla Verunka v rozpacích...dva chlapi na ní, jen ať kouká Terezka brzy vylézt :grinning: Pak se můžou hádat spolu :grinning:
20. črc 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, no já právě nevím, my tam budeme o víkendu. Jeden den v týdnu ale jedeme na Branžež, kže nevím. :frowning2:
20. črc 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ti kdyžtak písnu, až se domluvíme, ju? Jestli se domluvíme :grinning:. Nebo tu zase od neděle budeš? Já se sem taky o víkendu nedostanu, až v neděli večer...
20. črc 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budu tu asi až v pondělí ráno. Teď už budu muset jít. Je tady ségra a grilujeme. Tak zatím ahoj. :wink:
20. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to užij! Já půjdu pomalu do pelechu za Verunkou... :dizzy_face:
20. črc 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak mi to máme přímo naopak. Jakmile se kořárek rozjede Páťa usne. :slight_smile:
21. črc 2007 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači, Páťa je tady taky a taky chce nevěstu. :wink: Ale už si vybral Verunku, dneska se zase tak usmíval, když spal. Určitě se mu o ní zase zdálo. :slight_smile: No ale třeba si to ještě rozmyslí, až uvidí Terezku. Snad se ty kluci o ty holky nepoperou, jsou přeci dvě a dva, tak se nějak dohodnou. :wink:
21. črc 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,stale jsme 2v1,zatka nezatka :grinning: . No uvidime,snad do 14 dnu rodime,chtela bych mit uz taky malou u sebe.
Ten srazik v utery v 14.00 by sel,teda doufam,ze to stihnu - mam v utery poradnu a netusim co me opet ceka,doufam,ze ne dalsi Hamilton.hmat :grinning: ,to bych prisla jak znasilnena 20 chlapama :grinning:
Holky to je fajn,ze mame 2 holcicky a 2 chlapecky,i kdyz co ja vim,treba bude mala kluk a bude to taky Pata :grinning: :grinning: :grinning:
Miso - ta zatka byla hodne husty hlen,skoro jakoby rosol ve vetsim mnozstvi,nikdy jsem nic podobneho nevidela,vytok vypada jinak.
Holky drzte se a at Vas necha Verunka,Pata a Adamek trochu vyspat :wink: - to ja uz ted nespim,takze trenuju dostatecne :grinning:
21. črc 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - :grinning: Já věřím, že dorazíš...teda pokud nebudeš rodit... :grinning:. A nestraš s klukem co by dělala Veru se třema chlapama :confused: :grinning:
Takže v úterý ve dvě na našem místě? A co ty, Kájo?
22. črc 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja mam takove tuseni,ze v utery jeste budu cela :grinning: ,ale uvidime,moc se na Vas a Vase miminka tesim :slight_smile: :wink:
To by ses divila - ona by si Verunka vedela rady,jak na kluky :grinning: :grinning: :grinning:
No dneska jsem dozehlila posledni vecicky,tak uz je mi jedno kdy to prijde,dokonce uz mam povoleno rodit i od Alese :grinning: (jako kdyby se mala ridila podle jeho prani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),vcera delal ridice na svatbe a vratil se az dneska rano uplne hotovy,takze je rad ze se dospal a ted me zmizel na fotbal do hospudky
22. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jestli je Veru po mamce, jak to taťka furt říká, teda aspoň co se týče chování, tak by si určitě poradila :grinning: Ale radši měj holčičku, aby se ti chlapi nepoprali :grinning:
Já mám dneska manžílka v práci :unamused: Verunka už chrní a já toho využiju, bo jsem nevyspalá, a půjdu pomalu za ní :slight_smile:
Budeme se těšit na poslední pupkandu :sunglasses: :sweat_smile:
22. črc 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, sice nejsem z HK, ale chystám se tam rodit! Jen se chci zeptat, jestli náhodou nemáte nějaký seznam, co si mám vzít do porodnice? Nebo, co tam všechno poskytují a jestli musím mít k porodu už vyplněný papír o jméně dítěte? Moc děkuju za odpověď!
22. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
papír se jménem bys měla mít... Co se týče ostatního, kdyžtak mi pošli IP, abych nezapomněla, já v klidu zavzpomínám :grinning: a pa ti napíšu, co potřebuješ.
22. črc 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jelikož jsme včera přijeli, tak tam zítra asi nepojedeme. Ve středu se jedeme podívat na Branžež, kže zítra toho budu muset stíhat trochu víc.
23. črc 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky a těhulko,

takže zítra ve dvě? Kája teda nemůže :cry: ? já doufám, že přijdeme včas, vůbec zatím neodhadnu, jak rychle se vypravíme, ale dám si velkou časovou rezervu:slight_smile: včera přijeli naši se ségrou, přivezli nám oběd a pak vzali Adama ven, aspoň jsme si zajeli v klidu nakoupit, a prý jim celou dobu v kočáru spal, tak to nevím, co s ním dělali, protože mně dnes venku zas celou hodinu čumákoval:slight_smile: ale neplakal, tak jsme se pěkně prošli.
23. črc 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
zitra v 14:00 budu tam a kdyztak drzim mistecka pro Vas - to je jasny,ze nemuzes odhadnout v kolik presne dorazite,miminka maji vzdycky prednost,to je jasne :wink:
Uz se na Vas moc tesim,skoda ze nedorazi i Kaja :cry:
No kdyby se neco delo holky dam vedet,ale myslim si ze Terezka v brisku jeste chvilicku zustane,ma se dobre,tak proc by spechala,ze? :grinning:
Tak pa a zitra :slight_smile:
23. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači,

to je dobře, že je ti fajn, doufám, že zítra ještě dorazíš jako pupkanda :slight_smile:
23. črc 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cino gratuluji k adamkovi,koukla jsem na foto je nadherny.Jak jsi byla spokojen a v porodnici?
Chtela jsem se vas zeptat kde jste kupovali v hk kojenecky podprsenky?
23. črc 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem s echtela zeptat,posledni dobou me tvrde bricho,mela jste to nektera?a co to znamena?diky.
23. črc 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, mě tvrdlo břicho už ve 24.tt, pak to přestalo a po 30.tt týdnu se to zase objevilo. Teď nevím jestli si to pamatuju dobře, ale myslím si, že břicho tvrdne, když se stahuje děloha. Taky jsem ho měla tvrdý, když mi tam Páťa někde strčil zádičká nebo nožičky, ale to bylo jen v určitém místě.
23. črc 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdeni, díky!
asi se ptáš na porodnici v hk, já jsem rodila v Jilemnici :slight_smile:
mně břicho moc netvrdlo, ale je to normální, záleží na tom, jak často to máš
23. črc 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dneska jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jak nám ten náš kluk roste? :dizzy_face: Taky se musím zeptat na toho pneumokoka. Prý to stojí 2000,-, ale ZPMV by měla část hradit, tak jsem zvědavá.
24. črc 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cina aha,ja myslela ze jsi byla v hk.
nase mimi uz ma 1549g:slight_smile:)
24. črc 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek