• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Lucko nadherny fotecky Adamka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jen tak dal holky,jen pridavejte fotecky :wink: ,jeste by mohla pridat Kaja a Evca.
Zdenicko gratuluju k vaze miminka - my meli v 30tt 1300g - ale je to jen odhad
25. črc 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači,

děkujem! my jsme včera zvládli ještě jít nakoupit, Adámek byl v kočárku hodnej, pak ale zase do devíti nespal :slight_smile: ale v noci dobrý, dokonce jsem docela vyspinkaná. ten příští týden se Evičce hodí pondělí, teď nevím jestli čtvrtek a pátek dopolko, jak jsi na tom? můžeš? to jedině kdyby ti do toho vlezl nějakej ten porod, ne? :grinning: jinak já se jdu dneska stavit do Andílka, jestli tam budou ještě mít tu mojí podprdu, je úplně perfektní, mám ještě dvě jiný, ale ty mi zdaleka tak nevyhovujou
25. črc 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači, ráda bych přidala fotečky, jenže jak mi vyčistili ten PC, tak tady pořád probíhají samý aktualizace a teď mám úplně debilní rozlišení. Musím počkat až přijede znamý a pak sem nějaký šoupnu, tak přibližně za týden. :wink:
25. črc 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: ,muzu kdykoliv(krome utery),takze se holky domluvte a jdu s Vami :wink: . mate vazne krasna miminka,mamka vcera videla Verunku a rikala,ze je krasna a malinka(a to ji nevidela pred mesicem :wink: ) a ze at uz neco delam,ze chce byt babickou :grinning: :grinning: :grinning:
Luci to je super,ze ti ta podprda sedne,ja bych si ji chtela taky koupit - tu co mas ty,asi tam zajdu ale az po porodu,uvidim jaka velikost me ceka docela zacinam mit nahnano - mam D a pri predstave E,F - brrrr :grinning:
Jo a Evi pry vubec nevypadas ze jsi rodila,jsi strasne moc stihlounka - teda jsem docela rada,ze mamka vcera nevidela Lucko jeste i tebe - bych mela jeste komplex po porodu :slight_smile: - holky mate super postavy na to ze mate doma mala miminka - snad se par mesicu po porodu taky vejdu do stareho obleceni :wink:
25. črc 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači, já se sice vejdu do starého oblečení, ale stejně si připadám s tím špíčkem jak koulička. Už vážně budu muset začít cvičit. :sunglasses:
25. črc 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem tu jen na skok, zdravím :slight_smile:. Přidala jsem dvě fotky, Katko :grinning:. A neboj, mamča se dočká :sunglasses: . Já můžu v pondělí, úterý a pátek :wink:. Ven půjdem vždycky, takže je to na vás :wink:.
Do riflí jsem se nedávno ještě nevešla, takže nevím nevím...a špíček taky pořád je :unamused: a cvičení nějak nezvládám :grinning:. Ale chtělo by to...
No nic, mizím na oběd a odpo čekáme ty děti... Papaaa
P.S.: Jak se k tomu dostanu, pošlu vám fotky ze včera :wink:
25. črc 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

no tak holky, tak můžem jít hnedka v pondělí a domluvíme se i na další dny, ne? a Evi tak v kolik? já bych dala nějakou orientační hodinu, já nikdy nevím, jak se budem schopný vypravit, protože u nás zatím režim jaksi neexistuje :grinning: takže navrhněte čas a místo, jo?
my jsme teď od půl šesté konečně usnuli, tak zkusím umýt nadobí a vyžehlit. určo zapnu zehličku a spustí se kňourání :slight_smile: mám takovej pocit, že jsme v tom růstovým spurtu :slight_smile:
26. črc 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda mam radost za Vase nove fotecky miminek,jen tak dal - Kaja urcite prida jak jen to pujde :wink:
Evi zvladni deti a pristi tyden bych holky nechala prece jenom na Vas - at si pisnete v kolik priblizne mate cas a kde se sejdeme,ja jsem zatim zavisla jen sama na sobe,takze ja se prizpusobim asi nejlepe :grinning:
Luci tak at maly Adamek jeste chvilku vydrzi spinkat,ale bohuzel zakon schvalnosti funguje dokonale,vid?
Holky ja vyrazim k nasim,jdu se kouknout za mamkou,byla na obstriku kloubu a je z toho dost spatna,ma velke bolesti.
Takze v pondeli a ted jen hodinka a misto setkani :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk holky zdravim vas jak se mate? ja docela dobre ale uz se tesim az to budu mit za sebou. i kdyz vim ze prijdou starosti al ei radosti. krasny den preji :slight_smile:
26. črc 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...přicházím pro radu. Absolvoval jste někdo v HK amniocentézu? Jak dlouho jste čekaly na výsledky? Příp. nevíte, jestli jsou schopni je udělat v Sanusu rychleji? Moc děkuju za odpověď.
26. črc 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:) Je tady nějaká těhulka z H.K? :wink:
27. črc 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak asi se dneska nikam nejde,ze?No ja jsem dost unavena - Terezce se v brisku porad libi,takze si myslim,ze budu z Vas jedina,ktera pujde pres termin,ale treba jeste prekvapi,ma jeste cas do pristi stredy - Lucko pokud to vyjde a budu 15.8 jeste stale 2v1,tak si te podam,pockej :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky a co delaji Vase miminka?
Peetraa - ahojky, tehulka jsem,ale pred rozpadnutim :grinning: ,ale jsou tady i holciny mene tehotne nez ja,urcite se ozvou :wink:
30. črc 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já byla v jednom kole, nakonec jsme měli děti až do včera... Ale užili jsme si to, výletovali jsme o stošest :slight_smile:
Katko - viděla bych to na zítra nebo pak ten pátek, dejte vědět, ještě večer přijdu :wink: . My stíháme tak na 10h :slight_smile:
30. črc 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jak koukam,prezila si tri deti ve zdravi,takze kdy budete planovat sourozence pro Verunku? :grinning:
Delam si legraci,je mi jasne,ze si ji chcete uzit a behat kolem dvou deti jen rok od sebe je horsi nez dvojcatka.
Jinak ja zitra urcite nemuzu - mam poradnu v nemocnici na 10:30 a kdo vi jak tam dlouho budu,ale v ten patek by to snad slo,pokud nebudu v porodnici,ale zatim to teda nevypada,prestoze bych si malou uz strasne moc prala mit u sebe.
30. črc 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - jj, přežila a nakonec to bylo fajn :wink: Já bych klidně do toho šla, ale radši chvíli počkám :grinning:
Tak můžeme naplánovat pátek, má být hezky...
30. črc 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

tak jsme o víkendu zvládli zapíjení a grilovačku u nás a v neděli křest - docela jsem se toho bála, když teď Adámek tak řádí, ale normálně to celý prospal :slight_smile:
já bych zítra mohla, ale Kači ne, že? tak ten pátek?
30. črc 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Evi má nový fotečky! jak tak jsou ty alba vedle sebe, docela se ty naše děti k sobě hoděj, co? :grinning:
30. črc 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - taky si říkám :wink:. Ale pozor, nepřítel naslouchá :grinning:
Vám to moooc sluší na tom křtu :wink:. A koupete v kyblíčku, ju?
Já teď mizím, ale pak to dočtu :wink:.
Jestli chceš, můžeme se sejít i zítra, ale jestli bude venku jako dneska... :unamused:
30. črc 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, dám si bacha :slight_smile:
no právě, dnes to bylo na prd. ale když to bude zítra lepší, rádi se s váma povozíme, kam tak chodíte?můžem se domluvit ještě ráno nebo přes mobil.
my jsme doteď koupali ve vaně a kyblíček zkoušíme, poprvé řval a dneska se mu to snad i celkem líbilo. taky už zkoušíme dávat na bříško, je to strašná sranda, jak zvedá hlavičku, jde mu to:slight_smile:
30. črc 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že se mu to líbí...Verunka má vodičku taky moc ráda, by si rozumněli :sweat_smile: A zvedání hlavičky nám taky šlo od malinka :grinning:
Uvidíme podle počasí, když bude slušně, písnem si přes mobil...chodíme různě kolem :grinning:
30. črc 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,jaky nepritel nasloucha :grinning: :grinning: :grinning:
Musim uznat ze jim to vazne vedle sebe slusi :wink: ,ale Adamek je nas :grinning: - delam si srandu,potrebovali bychom Patu aby nas bylo vice,ale Kaja toho ma asi hodne,ted ma pred svatbou,tak se ji ani nedivim,ze nevi kam driv skocit
Holky pocasi venku nic moc,ale treba to slunicko za chvilku vykoukne,tak si uzijte vychazku :slight_smile: uz se tesim az se k vam pridam - v patek a nebo az s kocarkem :wink:
Jinak Vase fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - vypadate na vsech tak spokojene,vysmate,ze bych ani nerekla,ze v noci nespite a litate kolem svych prdolek - fakt nekecam ,kez bych taky tak vypadala :wink: .
Holky tak se zatim mejte,ja vecer pisnu co kontrola,ale bojim se bojim,ze nas termin bude jak rikala Lucka :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaci,

prochina se odklada na patek, doufam, ze nas doprovodis, i kdyz treba uz to nestihnes, neboj, ja jsem si s tim terminem delala srandu, prenaset nebudes a basta! tak napis, co ses dozvedela novyho!
diky za pochvalu fotek, ale muzu te uklidnit, po ranu to teda zadna hitparada neni :grinning:
31. črc 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAF! Jsem tu :grinning:
Katko - přesně jak píše Lucka, řekni Terce, ať nedělá fóry a přidá se k nám :grinning:. A dej vědět jaks dopadla na kontrole :wink:
Lucko - my půjdem ven tak za půl hoďky a asi zajdu Pod Stráň, manža tam potřebuje hodit boty do opravny :slight_smile:
31. črc 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, podstrani to je jako kde? :grinning: my ted mame pulnoc, takze budu cekat, az se probere, tak uvidime, treba jeste brnknu. jo a co Verunce oblikas, porad, mamo!
31. črc 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - fakt kouzelný fotky :wink:
Podstrání je nad Benešovkou v kopci :grinning:. Bych ti to vysvětlila...ale stejně nás asi nestihnete...
Teď půjde Veru v kr. body, na to tríčo a mikinku, punčocháčky, ponožky a tepláky :wink:. Máme 17st., kdyby bylo trochu tepleji, dám jen dl. body a mikinku teplou... mámo :grinning:
31. črc 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to ho budu muset taky pořádně navlíknout, já to prostě vůbec nedokážu odhadnout, my ho teda dáváme ještě do zavinky, tak muasi tolik vrstev dávat nebudu
31. črc 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nedokážu představit, co mu budu oblíkat v zimě :astonished:
31. črc 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - v zimě je šoupnem do fusaku nebo zimního overálku a bude to :wink:. Když ho dáváš do zavinky, tak mu určo nedávej mikču :slight_smile: A já jí oblíkám dost už proto, že musí mít ruce venku a většinou se i odkope :grinning:.
Tak my jdeme, zatím pa
31. črc 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda až se přebalíme a oblečeme :grinning:
31. črc 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak v patek na vychazce - mala na svet nespecha :grinning: . Krivka na KTG rovna,hrdlo tuhe,pro prst prostupne,tak jsem byli opet prohmatany - a ted jsem zase jak po promilovanych trech dnech - boli me v podbrisku a spinim,ale jinak uz me to ani nebolelo,cekala jsem bolest,tak jsem se vic uvolnila.
No uvidime,uz me takhle pomohli 3x a zatim nic - pry je lepsi tomu trosku pomoct nez prenaset,ale stejne to hodne ovlada miminko,ta nase tam drzi prsticky jako spunt a smeje se nam :grinning: :grinning: :grinning: .
No zitrejsi datum,aby me to vyslo jako Lucce asi vazne nehrozi
31. črc 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek