• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Katko - v pátek s tebou teda počítáme :wink: Ale co ty víš, třeba Terezka vytáhne prstíčky a hurá na svět :grinning: i zítřek můžeš ještě stihnout :sunglasses:
31. črc 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi diky,ale o tom dost silne pochybuju :slight_smile:
Jinak jsem te videla s Verunkou jak jsi jela smerem ke Kubikovi,jela jsem busem do nemocnice,tak jsem vas zahlidla :wink: ,bylo kratce po 10.00.
Na patek se uz moc tesim - moje dalsi datum je az 4.8.,ale mala se me asi nebude ptat :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - tak to jsem byla opravdu já :grinning: Ta oranžová nejde přehlídnout, viď :grinning:?
Určitě se ptát nebude, stejně jako Verunka :dizzy_face: :grinning: vybere si sama pěkný datum :wink: Co třeba 7.? By měla hezký RČ :slight_smile:
31. črc 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak my jsme měli nakonec krásnou procházku, dkoknce nám svítilo slunce, až jsem si říkala, že jsem ho moc nabalila :grinning:
Kači, hlavně že jste v pořádku, zkus se na to vůbec nesoustředit, prootže to vždycky přijde, když to nejmíň čekáš :slight_smile:
31. črc 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to je fajn...my se sluníčku sice vyhnuli, ale jinak to šlo :slight_smile:
31. črc 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak v pátek má pršet, tak jsem zvědavá na tu procházku... :unamused: ale třeba to zrovna vyjde :wink:. Tak kdy a kde? Katko - v porodnici :grinning:?
1. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no, tak uvidíme, třeba zrovna lejt nebude.Já nevím,kde se sejdem, navrhněte něco, třeba budu i vědět, kde to je:slight_smile: Kači dorazí ještě s bubínkem?
my jsme měli dneska teda noc, normálně se mi budí do rána max. dvakrát, ale co teda předváděl dneska :angry: určitě to bylo tím, že byl Viktor na služebce, tak mě Adam trošku zkoušel, co jako vydržím :grinning: (vydržím hodně!!!!!!!)
2. srp 2007 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja urcite dorazim s bubinkem :grinning:
Ja bych to videla rano podle pocasi,treba bude pekne a az od soboty bude prset :slight_smile:
Cas ten je jen podle vas, neda se to nikdy dopredu odhadnout - takze to si musite napsat vy a misto - asi u Kocoura,tam urcite Lucka s Adamkem trefi :wink:,ale klidne pisnete i nekde jinde,ja se muzu prizpusobit - jeste nemam takove starosti jako vy :wink:
Jinak Ales se smeje,ze uz chyta ode me problemy jake mam ja - porad chodi na zachod,v noci se budi pri kazdem mem otoceni a zacly ho bolet zada :grinning: ,takze holky ja musim rodit co nejdriv nebo budou litat na sale kolem Alese - bude mit porodni bolesti :grinning:
Lucko Adamek je skvely pohodar na te posledni fotecce :wink: :slight_smile:
2. srp 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vidis noc jsi zvladla perfektne :slight_smile: - pockej ja budu tady uplne hotova,az me ta nase cacorka probreci celou noc, stale doufam,ze to bude hodne miminko po Alesovi - ja si vybrecela jako miminko dve kyly :grinning: ,takze hlavne at neni po me.
2. srp 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vyhovovalo by vám se sejít Na rozcestí?
2. srp 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky klidne a v kolik hodin?Pocitam se srazikem u hospudky Na rozcesti - Evca to bude mit nejbliz,tak snad nebude mit namitky :wink:
2. srp 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kači, nákupy jsi, koukám, přežila, my jsme si ještě poseděli ve stínu za barákem a večer jsme šli s Viktorem znova, tak snad jsme toho našeho broučka utahali. Co takhle půl jedenácté plus mínus čtvrt hodinka? kdepak je Evča?
2. srp 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne,ja souhlasim se vsim :wink: Budu tam v 10.30 :slight_smile:
Normalne my asi prezijeme vsechno - zitra odpoledne uklidim cely byt,tak uvidime :grinning: ,treba se mala aspon hne smerem dolu :wink:
No ja byla dneska u kamosky s 2 detmi a pak s Alesem na pivku az doted a super
2. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včera jsme byli na výletě, tak jsem se sem nedostala... Rozcestí beru :wink:. Teď ještě aby nám vyšla nějaká vhodná hodina :grinning:.
3. srp 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát nevím, jak dlouho s váma budu venku, bo odpoledne očekávám návštěvu 8 lidí :confused: . Takže to tu musím zkulturnit, upéct... :unamused:
3. srp 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi, takze kolem pul jedenacte, nebo se ti to nehodi?
3. srp 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,uz se dneska moc tesim,holky nejde o delku vychazky,ale sejit se a jit na chvilicku ven :wink: ,ja mam taky Evi v panu uklizet - ale z jineho duvodu :grinning:
3. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - :grinning: Tak přijď k nám :grinning:
Já bych možná radši dřív, tak v deset...ale kdyžtak bych to upřesnila, jak se malá vzbudí :wink:
3. srp 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to uz me nabizela vcera kamaradka i mamka - to bych rodila 100% dneska :grinning: ,4 domacnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nejvic bych si makla u te kamaradky co ma dve deti - takze aspon vim co nas ceka :slight_smile:
Me nevadi ani driv ani pozdeji,jen me staci pisnout a ja dorazim a klidne na vas pockam :wink:
3. srp 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - chceš rodit? Chceš! Tak šup šup, z procházky zamíříme k nám... :grinning:
Tak co v 10:15 sraz?
3. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jestli chces klidne ti pomuzu - me to fakt neva :wink: a rodit - co treba v nedeli,abych to mela jaky ty, tri dny pred terminem :slight_smile:
Jinak ja souhlasim - v 10.15 tam budu
3. srp 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě Lucka aby se ozvala a aby jí to vyhovovalo...
Neděle je fajn, ale sobota je ještě lepší - hlavně kvůli chlapům, aby to mohli rovnou oslavit :grinning:.
No vidíš, jak jsem tě ukecala :grinning:. Tak příště, ju? Počítám s tebou :grinning:. Teď už jsem naštěstí většinu zvládla včera večer, něco teď, přes poledne pak už jen upéct a podlaha...
3. srp 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,kdyz ja mam v sobotu dost planu - segre nabarvit vlasy,pak jsem ji slibila,ze vyrazime do obchodaku - potrebuje s necim poradit a pak jsem chtela na vylet na Kuks :grinning:,no treba i ten porod stihnu :wink: :grinning:
Evi jak chces,klidne i dneska - ale 8 lidi klobouk dolu,ja bych je u nas nemela kam posadit
3. srp 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeme se snazit to stihnout :slight_smile:
3. srp 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zvědavá, kam je všechny usadím :grinning: + my tři, ani nepočítám :grinning:
OK, tak mezi čtvrt a půl, my teď dlabeme, tak by to mělo vyjít :wink:
3. srp 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky

tak co Evi, přežila jsi? my jsme teda měli úžasnou noc, mám pocit, že jsem vůbec nespala, malýmu se pořád něco nezdálo, vůbec nechtěl zabrat, no děs, ještěže Viktor nemusí do práce. vůbec nevím, čím to bylo, prdíky neměl, Evi, nemáš s tím zkušenost?
4. srp 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - mám, znám :slight_smile:. My měli jednou noc super, pak zase malá nemohla zabrat a vydrželo ji to třeba od 2h do 5h :confused: :grinning: . Holt s tím nic nenaděláš, když víš, že Áďu nic netrápí... Ale neboj, přejde to a budete zase spinkat líp :wink: . Jedině čím by to mohlo být, je, že přes den spal hodně, ale nevím nevím. A nebo se mu stýskalo po Verunce :grinning:.
My jsme přežili, ale bylo to náročný - Verunka je zvyklá odpolko spinkat chvíli v kočárku a teď nemohla, takže jsme si užili i křiku, ale aspoň nám pak spinkala v restauraci :wink: . Na noc tu byli jen děti, dopolko přijeli i ostatní, ale malá měla dobrou náladu a po 11h odjeli. To je najednou klid! Až moc, bo manžel vydělává :frowning2:
4. srp 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Evi tak super - Ales byl nadseny z Verunky,jak je to hodne miminko a pry doufa,ze mala bude taky tak hodna :grinning: :grinning: :grinning: . Vysvetleni pro Lucku - kdyz jsme sli z vychazky s Penny od rybniku potkali jsme Evcu s Verunkou a ona krasne spinkala.
Jinak se citime skvele a mala kope nejvic v dobe od 17.00 do 19:00,takze po porodu cekam v teto dobe nejvetsi potize a plac.
4. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko :wink:,
je mi to naprosto jasný :grinning:.
Tak to budeš mít naprosto normální miminko :wink:. Mě malá kopala pořád, dnem i nocí, takže už se ničemu nedivím :grinning:
4. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek