• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Evi :grinning: :grinning: :grinning:
No ja mu vystvetlovala,ze to tak idilicke neni pokazde,ale on se smal,ze Terezka bude urcite porad spinkat - no vsak za par dni bude mluvit jinak :grinning:
No uvidime,zatim si uzivame pohody a klidu,ja jsem na PC a Ales se kouka na TV :slight_smile:
4. srp 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko :grinning: však on to sám pozná :grinning: Ale kdo ví, třeba budete mít opravdu spící miminko :wink:
Já si hraju s fotkama a Verunka spinká, taky pohoda :sunglasses:
4. srp 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si uzivej pohody,skoda ze nemas doma manzu - mohla byt romantika,vid?
Ja jsem dneska nejaka zase utahana a opet pekne lina,nic jsem doma neudelala - takze zitra dopoledne uklizim :grinning: - Ales vyluxoval cely byt a umyl vanu,snazi se pomahat,pry se mala musi narodit do cisteho bytecku,tak jsem zvedava az prijdu domu z porodnice,jak tady bude uklizeno :grinning:
4. srp 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu si užívat, půjdu za chvíli asi spát :grinning:. Romantika být mohla, ale bohužel :frowning2: . Někdy jindy...i když teď si manžu moc neužiju (neužijem), má furt nějaký služby a za týden jede na týden pryč :cry: :cry: :cry:
Bude uklizeno, bude, věř tomu - u nás se manžel taky předvedl, večer před naším návratem uklízel jak divej :grinning:
4. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky usinam,tak jdu spinkat :grinning: .To je skoda,ze je manza tak casto pryc,ale myslim si ze na tom pak budeme stejne - ja si to ted neuvedomuju,taky porad nekde litam,takze me ani neprijde,ze Ales neni doma,ale pak s malou si to budu vic uvedomovat a hlavne me bude urcite vic smutno. preju dobrou noc a pekne sny :slight_smile:
4. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tobě krásnou dobrou noc, papaaa
Jojo, taky mi to dřív tolik nepřišlo...
4. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

vy jste to tady teda včera rozjely :grinning: u nás noc o poznání lepší než ta předešlá, tak jsem se trochu uklidnila, už jsem se bála, že to tak bude napořád. Ale asi jsi na to kápla, že se mu stýskalo po Verunce, jinak fakt nevím:slight_smile:. teď kluci spí spolu v posteli, to je sranda na ně koukat, jak přes kopírák :slight_smile: Evi, Viktor je taky často v tahu, o praázdninách tolik ne, ale v září to zas začne, tak můžem udělat babskej mejdan (teda s jedním malým chlapem)
5. srp 2007 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk ho¨lky tak co noveho? my uz jsme doma tak mame veselo obcas zaplaceme a jinak porad spinkame. akorat v noci se nam moc nechce kdyz nas boli brisko¨. jak se jinak mate a co mrnousci jak rostou ?
kräsny den prejeme
6. srp 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miso,jeste jednou moc velikanska gratulace k malemu Frantiskovi :slight_smile:
Holky tak zitra uvidime co nam reknou v poradne,ale mala bude asi chtit byt frajerka,kdyz tak dlouho ceka :grinning: - ta bude mit vlasky az po kolena.
No ja jsem docela v pohode,snazim se porad neco delat - takze uz mam vse uklizene,neco uvarene a dane v mrazaku a pres den skoro vubec nejsem doma :wink: - to vite uzivam si dokud na me neni zavisle miminko,ale priznam se ze uz bych taky rada mela malou u sebe - aspon bych Vam nezavidela ty vase prdolky.
Tak ja mizim,jdu do sprchy a neco si nachystat,ale zitra pisnu co a jak.Mala ma chudak zase skytavku,ale zda se mi ze je trochu vic uprostred,takze se mala mozna chysta dolu do stredu :wink:
6. srp 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me to jeste nedalo a mrkla jsem do fotecek - Luci Adamek je kouzelny :dizzy_face: - vypada,jako kdyz nad necim hodne dulezitym premysli a jak uz pasete konicky,teda ja ziram,holky ja z Vas pak budu mit depky,ze nase nic takoveho neumi :grinning: - ona bude umet,ale vsechno az dyl,protoze me ve vyvoji utecete - snad se mala rozhodne vyjit ven sama od sebe a ne na vyvolani :wink:
6. srp 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaci, no jo, je to náš filozof :slight_smile:
to je fajn, že se cítíš dobře, že by Terezka spořádaně vylezla přesně v termínu?to tady ještě nebylo :slight_smile:
6. srp 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci - krásný fotečky...koukám, další pasáček na obzoru :grinning:
Katko - to je hnízdící reflex, to je jasný, za chvíli bude Terinka tu :wink: Škytavku máme i my dost často, nic si z toho nedělej :slight_smile: Asopoň budeš po porodu vědět, že ti ji nevyměnili, když bude škytat :grinning:
Miso - gratuluju k synáčkovi, přihoď fotečky :wink:
6. srp 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska jsem teda naprosto svěží, Adam usnul v sedm, probudil se až o půlnoci a pak až v pět, nemohla jsem tomu uvěřit (a prsa taky ne, myslela jsem, že mi snad prasknou), kéž by to takhle bylo pořád :slight_smile:
my jdeme dneska na ty kyčle,tak jsem na to zvědavá, co nám řeknou, v pátek jdu na gyndu, tak pořád nevím, s tou antikoncepcí jste mě trochu nahlodaly, nevím, jestli jo nebo ne :unamused:
taky jsem si koupila ruční odsávačku, stála jen tři stovky, jen pro příležitostný odsátí, kdyby nám třeba Adámka někdo hlídal, jde to s tím krásně.
tak Kači - čeká Terezka na zítřek? myslím na tebe, hlavně teď už nic moc nepodnikej :grinning:
a gratuluju mise k chlapečkovi!!!!
7. srp 2007 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Evi, ještě jsem se chtěla zeptat, kolik tak Verunka přibrala, když jí byl měsíc? trochu se bojím, aby Adámek nepřibral moc, i když až půjdem do poradny po pěti týdnech(má dovolenou), tak to bude asi pořádnej skok :grinning:
7. srp 2007 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mala ceka asi na zitrek to mame termin dle PM nebo na ctvrtek to mame termin podle UZ. Takze jestli tady budu jeste v patek,tak jsem jasna - mam v brisku paradnici po segre :grinning: - ta se prenasela 5 dni a ted se mnohem vic maluje a finti nez ja :grinning:
Evi ja bych spis rekla,ze cim vic se to blizi,tim vic se snazim mit doma uklizeno,kdyby nahodou - porad peru,aby bylo vyprano a dneska mam v planu i zehlit - jsem prastena.
Luci no ja bych to chtela zkusit bez horm.antikoncepce,trosku si nechat pauzu - treba pak zjistim ze to nejde a pujdu zase do toho,ale ted jsem rozhodnuta davat si pozor jinak :wink:
7. srp 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak pokud neporodime spontanne do patka,tak nastupuju na indukci porodu v patek v 7.00 na porodni sal.No doufam,ze se mala rozmysli a pujde sama od sebe - ted ma pred sebou krasne dva datumy a navic me dneska udelali po 4 Hamiltona,ale bohuzel cipek je tuhy a jsem otevrena tak max. na 1cm,takze nalez porad stejny a na KTG rovna cara.
Takze holky myslete na me - a kdybych nepsala v patek dlouho,tak je jasne,kde jsem :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jo dekuji mam z nej radost i kdyz obcas zazlobi ale ted piji ten feniklovy caj tak uz to snad bude lepsi s tema prdikama. jinak krasny den fotecky mam akorat jak se hned narodil tak vam je prihodim jine zatim nejsou a¨le az se vyvolaji filmek tak je sem naskenuji nebojte
7. srp 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Katko - to je nádhera, během pár dnů budeš mít Terezku u sebe :dizzy_face: . Snad si ještě pospíší sama, no a kdyby ne, tak s pomocí... Ale máš to za pár :wink: :sunglasses: Držím pěstičky, ať porod zvládnete rychle a bez problémů :sunglasses:
Lucko - buď ráda, že Adámek krásně přibírá a neboj, kojením se netloustne :wink: . My přibírali 200g týdně :wink: , naposled o trošku míň... Veru měla 3,055 při porodu (pak klesla na 2,9), v necelých 4 týdnech (bez dvou dnů) 3,720, v necelých 6 týdnech 4,150 :wink:. Taky mi připadao, že moc přibírá, ale je to dobře a postupně se to zpomalí :wink:.
Kéž by ti Adámek takhle spinkal, ale nevim nevim. U nás začal režim až tak ve 2 měsících, předtím jedla v noci jednou ve 23h a jindy ve 3h...
Miso - sice tam prcek není moc vidět, ale aspoň něco :wink: Budeme čekat další :wink:
Včera jsme byli na Pastvinách za kamarádama, holky, já mám tak hoooodný miminko :dizzy_face: . Nevěřila jsem svým očím, Verunka mi 2x, slovy dvakrát, usnula ve stojícím kočáře :confused: :sunglasses: ! A vůbec byla zlatá, až jsem ji musela mooooc mazlikovat :dizzy_face:
8. srp 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - to je super,ze byla mala Verunka tak hodna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - vzdyt ja Vam rikam porad,ze mate hodna miminka :grinning: :grinning: :grinning:
No ja uz se moc tesim,vim ze nejdele v sobotu budu mit malou u sebe,dele me snad nenechaji trapit.V noci jsme se milovali,ale holky ta bolest potom - nebo spis ty kontrakce - uz jsem myslela,ze pojedeme - ona asi ta kombinace Hamilton a sex v jeden den. Musela jsem pekne vydychavat,bolest v krizi,dole,bricho uplne tvrde a kazdych 7 minut pravidelne asi pres hodinu.No a pak jsem usnula a nic z toho neni :grinning: ,ale dneska by bylo fajn,kdyby se narodila,nebo zitra - takove pekne datum :wink: .Uz se moc tesim s Vami na vychazku s kocarkem.
Miso maly je pekny chlapecek :slight_smile: ,ale zkus pridat vic fotecek,uz ted jsem zvedava - ja jsem hrozne zvedavy clovicek,se divim,ze jsem vydrzela cekat 9 mesicu na malou - a teda je fakt ze stale cekam :grinning:
8. srp 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kacici, tak terezka si pořád ještě češe vlásky? Já se chodím mrknot, jestli už nerodíš a ty tady pořád povídáš :grinning:
8. srp 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Evi, díky za info, já jen abych nedostala v poradně vynadáno:slight_smile: ne, jsem ráda, že přibíra, je to na něm i vidět, už mát akový syslí tvářičky a stehýnka se mu taky obalujou:slight_smile:
si představte, že jsme jeli na Slezský na ty kyčle a všichni tam měli dovču, tak jsme jeli do fakultky a tam jsou zase jen ve st a pa, takže to musím nechat na příští týden, protože už jsme ve Vrchlabí a za chvíli razím k zubaři na prohlídku. ten týden se nezblázní, ne?

Kači, myslím na tebe, už se ti to teda pekelně krátí, je dobře, že aspoň víš, na čem seš. A jak to, že ti to vyvolají tak brzo?
8. srp 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci urcite prihodim az budou vyvolane jelikoz uz jsme pak fotili jen obycejnym fotakem jelikoz digital nebyl nas.
cina taky jsme si musel aobjednat odsavacku jelikoz maly frantisek moc nevypije jen jedno prso tak to druhe musim odsavat. jinak my se budime v noci tak po dvou hodinach ale verim tomu ze to bude cim dal lepsi.
8. srp 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - nezblázní :wink: Ale škoda, my jdeme dneska, jsme se mohli ve FN sejít :wink:
Byli jsme na tom stejně, malá byla po porodu dlouhá nudle a pak se začala pěkně obalovat a už máme krásný mišelinky :grinning:
Katko - tak aspoň trošku víš, jak vypadají kontrakce :grinning:
8. srp 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni stale 2v1 :grinning: ,ta nase cacorka bude mit vlasky az po kolinka a holky ne ze se me budete smat,kdy bude plesata :grinning:
Luci tyden nevadi a vubec co mas asi delat,kdyz je cas dovolenych - bud v pohode a pristi tyden tam zajdete :wink:
jinak nam to vyvolavaji kvuli tehotenske cukrovce - pry miminka od maminek s cukrovkou uz nemaji na konci takovou dobrou vyzivu pres placentu a tak se nesmi nechat dlouho prenaset - nas nechavaji jen dva dny,ale aspon vim,ze nas vic sleduji,ale byla bych pro prirozeny porod do patecniho rana - vsak se snazime,jak to jen jde :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici tak jsem se prisla podivat jak to s tebou vypada.preju at mas pezproblemovy porod a malou uz mas u sebe.
a vy co uz mate sva zlaticka chtela jsems e zeptat jakou pouzivate kosmetiku na mimi..jestli treba kreny nebo oleje,sanpon,nebo jen oplachujete vodou...a jestli mydlo nebo sprch.gel nebo nic.budu rada kdyz si udelate cas a poradite.diky moc.
9. srp 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak bohuzel Terezka nechce vylezt z briska,takze zitra rano nastupujeme. Asi to tak ma byt,protoze jinak by uz sla dobrovolne sama :grinning: . Premlouvani ani uklid,milovani,vana,masaz hraze,piti maliniku nepomaha,miminka asi vedi,kdy jit ven a urcuji si vse podle sebe.
No je fakt ze jsem v klidu,mam vse doma vyprane,vyzehlene,navareno,napeceno,ted uz se jen nemuzu dockat okamziku az budu mit malou u sebe - pak Vam dam urcite vedet pres SMS,jak to s nami vypada a jaky "drobecek" se ve mne schovaval :grinning:
Zdenicko,ja mam zatim v planu nepouzivat moc kosmetiky - ale mam koupene mydlo od Weledy a olejicek tzv. Zrozeni od PA,pry je to na privitanou miminka,tak pak pisnu,jaky to je.
Holky tehulky drzte se a maminky uz brzo rozsirim Vase rady :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak celou noc jsem byla vzhuru a zrejme me odteka plodova voda od 2.30 - mam porad mokre kalhotky a vlozku a zacaly me kontrakce(10 silnych od 3.30) - teda to je sila,na poslicky to nema - to byl slaby odvar.No Terezka je pekne tvrdohlava - fakt si pockala na segrino datum a sama od sebe chce ven,do 7.00 uz vydrzim a jedeme,aspon mam jistotu,pocitaji tam s nami a budou mile prekvapeny - asi jako ja.Vubec jsem nespala,tak doufam,ze budu mit na vse silu.Holky moc diky za podporu,hned jak se mala narodi dam vedet.No uz to zacina byt cim dal silnejsi a po kratsi dobe - po 7 minutach
10. srp 2007 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenicka ja pouzivam od oriflaimu a jenom sampon do koupele a pak ho natru olejickem kdyz ho osusim. zatim mu to nic nedela tak uvidime.
holky muzete mi poradit co je dobre na prdiky aby se maly netrapil? dekuji
10. srp 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci, do toho!kaci, do toho!kaci, do toho!kaci, do toho!kaci, do toho!kaci, do toho!
10. srp 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, ja zatim pouzivam akorat mydlo od welledy na zadecek pri koupani, jinak nic, veci mam nakoupeny,ale zatim to neni potreba. a pak akorat kdyz ma vylozene nekde suchou kuzicku, tak ho maznu kremem od hippu, ale minimalne. zalezi na tobe co a jak casto bzdes pouzivat. nam rikali cim min, tim pro pokozku lip.
misa - my nastesti zatim na prdiky netrpime, ale kup si v lekarne massticku Puupik, n ebo fenyklovy caj, nebo se taky prodava pytlik s peckama od tresni, ktery se nahrejou a nebo kapicky Seba. v lekarne ti urco poradi
10. srp 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek