• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
taky si rikam,ze toho moc pouzivat nebudu,slysela jsem se cim min tim lip.ale zase si rikam ,abych doma neco mela az prijedeme z porodnice.ale zase nechci kupovat zbytecne drahou kosmetiku,ktera by nam pak byla na nic.
kaci tak moooc myslim,ted uz to mas urcite za sebou a jsi stastna,ze mas terzku v naruci.budu koukat ,az holky daji zpravicku od tebe!!!drz se.
10. srp 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Katka už má Terezku!!! Narodila se včera ve 14:55 a má 3200g a 50cm :dizzy_face: !!!
Zdeni - já teď používám obden trošku pěny do koupele Sebamed, jinak jen vodu a po koupání Verunku mažu dětským mlékem od Nivey (předtím jsem používala Leniensku a pak olejíček od Hippu, malá měla hodně suchou kůžičku). Na zadeček mám krém od Sebamedu a Bepathen.
11. srp 2007 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak kaci už to má za sebou, jsem zvědavá, jak to zvládla :slight_smile:
Evi, jak jsi na tom příští týden, zacortinujem si :grinning: ?
jinak my teď zse nespíme, ani přes den, ani v noci, tak máme velikou radost!
jo, Evi, prosím tě, jak to chodí na těch kyčlích, kam se tam chodí? my jsme byli akorát v tý recepci, máme jít tam nebo rovnou někam do patra? bývá tam hodně lidí? stačí když přijdem na tu jednu nebo radši dřív? díky za info. doufám,že nás tam vezmou, protože na Slezý sama nepojedu a navíc tam mají furt dovču :unamused:
11. srp 2007 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to katce moc gratuluji,snad to zvladla v pohode.ted je urcite stastna.uz se zacinam bat i ja,jak s emi to blizi.
diky moc,tak ja koupim naky kremek a neco na tu prdelku a pak uvidim.
11. srp 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
cina my tu masticku nemuzem zatim pouzivat dokud nebudem mit stroupek s pupiku dole a zahojeny pupik kvuli infekci tak piji fenyklovy caj a je to trochu lepsi. zase mame slukacku tak petkrat dene.
11. srp 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc gratuliji terezka je moc nadherna!!!!!!!!!!§a manzel vypada moc stastne.
11. srp 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee,tak koukám, že už jsme kompletní. :dizzy_face: Kačence moc gratulujeme a už se těšíme na Terezku. :dizzy_face: Jestli se nepletu, tak je 10.8., tak to má narozeniny jako můj brácha. :slight_smile:
12. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucko - co bys řekla zítřejšímu cortinování :sunglasses: ? Nám by se to dopo hodilo...bych ti řekla, jak to chodí na těch kyčlích :wink:
12. srp 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Evi,

jasně, jsme pro - kde a v kolik?
12. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej, já si tě všimla až teď :grinning:. Viděla bych to zase tak na tu 10h, možná i chvilku dřív a místo nechám na tobě. Buď tam jak posledně nebo klidně blíž k vám :wink:. Si řekni...
A ráno ti písnu, jak jsme na tom a upřesníme si hodinu :slight_smile:
12. srp 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já mizím, si ráno písnem buď tady nebo přes mobil :wink:. Papaaa
12. srp 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se srazíme někde na půl cesty :slight_smile: vyrazíme tak nějak nastejno a uvidíme, kde se potkáme:slight_smile: že bysme třeba zkusily přibližně ve třičtvrtě vycházet z domu?
13. srp 2007 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
jsi tu ještě? My jsme si trošku přispali :grinning:
13. srp 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotečky, tak až budete mít chvilku, můžete je zhlédnout :wink:
13. srp 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
slevik moc krasne fotecky mala pekne roste co. koukala jsem ze uz jsi davala ve 14dnech na brisko tak myslis ze muzeme uz take davat na brisko? uz se take tesim az to bude vetsi ted to jen spinka a hama. preji krasny den a at mala nezlobi a dela ti jen radost a pekne roste
13. srp 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme dneska byli na tom očkování. Páťa se teda trochu ozval, když mu tu injekci píchla, tak jsem ho chytla za ruku a uklidnil se. Koupila jsem mu za to roztomilý tričko s dlouhým rukávem a punčocháčky. :dizzy_face: Jináč už má 6150g a na dílku cca 64. :dizzy_face: Paní doktorka říkala, že má pěkně velkou hlavu. :dizzy_face: Na to že doma koníčky moc nepase, tak u ní se opřel o předloktí a ukázal jí jak se pořádně pasou. :dizzy_face:
13. srp 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obracím se opět na Vás jako na zkušené maminy :wink:
Chci se zeptat-vy které jste z HK, jaké jste měli zkušenosti se sháněním pediatra pro své mimčo? Byly s tím problémy-jako že by vás odmítali, protože mají plno anebo to bylo v pohodě a v místě bydliště jste se bez problémů chytili? :confused:
A kdy jste se tam cca chodili ptát? Díky za rady:wink:
14. srp 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zusma, sice zkušenosti se sháněním pediatra v HK nemám, ale vím, že se většinou shání kolem toho 35.tt. :wink:
14. srp 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule: díky :wink: uvidím, zda něco napíšou ostatní holky. Docela by mě zajímal, jak to měli právě v HK.
14. srp 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A odkud ty jsi z HK?
14. srp 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych měla spadat do Kuklen. Dřív jsem bydlela pod Novým HK a pak jsme se přestěhovali sem a mám tady trvalé bydliště.
14. srp 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zkus v Kuklenách Karlovou. Co jsem slyšela, tak ta je dobrá a i příjemná, známá tam chodí. :wink:
Zkusila jsem Páťu vyfotit aspoň webkou, ať máte nějakou aktuální fotečku. Až se mi tamty podaří zmenšit přidám další. :wink:
14. srp 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to už byla obhlídnout a koukala jsem, že nedaleko od nás je právě ta Karlová + ještě jedna. Ale ani o jedné nic nevím. Teď už teda alespon něco o Karlové :slight_smile: Určitě se tam někdy v září vypravím.
14. srp 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťa právě tu Pázlervou zná a říká, že je příjemná. Tak to zkus. :slight_smile:
14. srp 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš tu Karlovou? :confused: :slight_smile:
14. srp 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, Karlovou. :slight_smile:
14. srp 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsme zpet z nemocnice. Mala je uzasna,porad spinka,i na kojeni ji musime budit,takze ji nechavam max. tri hodiny a pak ji budim,protoze jsme se rozkojili :dizzy_face: ,takze uz nepotrebujeme prikrm a dneska uz ma jen mlicko ode me - poprve a ocividne ji nic nechybi :slight_smile:,naopak jeste ublinkava. Jediny z ceho by asi dostali v nemocnici psotnik,kdyby zjistili,ze jsem tam kazdy vecer musela dat male dudlik,porad chce neco dudat - tak jsem to nevydrzela a dala ji ho hned druhou noc.Takze mame zavislacka na dudliku,ale me je to jedno,spokojene miminko je nejdulezitejsi.
Jdu si ted na konikovi vse docist,pak omrknu Vase fotecky a napisu jaky to bylo - ale klidne bych sla rodit zas - stalo to za to :wink:
Chci Vam strasne moc podekovat za podporu a sms gratulace - diky :grinning:
14. srp 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, vítejte s malou doma. Už jsem na ni koukala, je vážně kouzelná. :dizzy_face: Ještě jednou moc gratulujeme. :slight_smile: Taky jsem přidala nějaký aktuální fotečky Páti z webky, pže ty z digitálu se mi zatím nedaří zmenšit. :frowning2: Už se těším, až zase dáme nějakej srazík a doufám, že budeme kompletní. My jedeme do HK teď v pátek a pak se tam určitě taky ukážeme.
14. srp 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko!!! Vítejte s Terezkou doma a zpět na MK!!! Včera jsem na vás myslela... :wink:
To je paráda, že jste se rozkojili, mám radost :slight_smile: . A jseš dobrá, žes to nenápadně zvládla s tím dudlíkem a když ho chce, tak je to jasný...hlavně že je spokojená :wink: Teda, ale že ti pořád spinká, se radši moc neraduj, to i mě Verunka spinkala a spinkala a teď ... :grinning: I když třeba to Terince vydrží :wink:
To je super, že jsi další s pohodovým porodem, co by šla hned rodit znovu...takže to už jsme všechny :grinning:. Jsem zvědavá na popis :sunglasses:

Kájo - kdybys chtěla, můžeš mi ty fotky poslat na mail a já ti je zmenším :wink:

Zusmo - myslím, že v HK by problém být neměl, koho si vybereš, tam půjdeš. pediatrů je tady dost, takže mají zájem o každé miminko :wink: Myslím, že je dobrý si to domluvit tak měsíc až dva před porodem :wink:
15. srp 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli by jste mi nemohli doporučit dobrou dr v HK, chtěli bychom miminko, 9 let jsem brala antikoncepci a zatím se nedaří. Zřejmě mám asi nějak rozházený cyklus a má dr to zatím nechává být, že se to časem srovná. Díky moc
15. srp 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek