• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
jinak bych vám všem chtěla pogratulovat ke krásným miminkám :slight_smile:
15. srp 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margarito - ja chodim k Dr. Jarosove do Lipek a teda je pravda,ze jsem u ni byla po otehotneni s jejim pristupem jsem byla dost spokojena - muj predchozi lekar se k tehulkam nechoval dle meho nazoru,tak jak by mel. Moc ti drzim pesticky,aby si otehotnela spontanne a co nejdrive :wink:
Evi no spala cely den,za to v noci od 23.00 do 1.30 to proknourala - Ales rano tvrdil,jak brecela celou noc - no je videt,ze abs. nevi o cem mluvi :grinning: ,to ho teprve ceka probrecena noc. Ja si nestezuju,ted zase spinka,ale boli me hrozne moc prsa a zada.
Jinak jsem koukala na Vase nove fotecky a mala ma skvely usmev :dizzy_face: .Ale je videt,jak uz se meni i Pata a Adamek(to ousko je uzasny), jak rostete to je neuveritelne. Musime urcite udelat nejaky srazik - skoda,ze uz si ted neda z nas zadna kofolu :grinning: Ja dneska cekam na porodni asistentku a pediatra,prijdou ale netusim v kolik. Odpoledne chci stahnout konecne fotecky a udelat album pro Terezku a napsat jaky to bylo. tak ja jdu probouzet space :slight_smile:
15. srp 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici - Moc ti děkuji, připadá mi, že moje dr spíše neřeší to co řešit má a radši to zaplácne něčím jiným. Chtěla mi dát na 2 měs. antikoncepci, že se to srovná a nesrovnalo předtím po 9 letech. navíc jsem po ní i pěkně přibrala, jelikož mi zpomalila metabolizmus, což vyšlo z vyšetření. tak nevím, co si počít.
Ale jinak ti mooooc Gratuluji k nádherné holčičce :slight_smile:
15. srp 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kači, to je skvělý, že už jste zpátky, myslíš, že už příští týden budeš ready? už se na tu naši nevěstu moc těšíme!gratuluju ke kojení, je dobře, že nemusíš přikrmovat. dneska přijde PA? tak ji pozdravuj!!kdybys měla čas sem ještě mrknout, zeptala byses jí, jak je to s tím sportem? kdy můžu začít třeba se spinningem?já už si občas šlápnu na stepperu, když mě Adam nechá, ale je to zřídka, asi chce mít buclatou maminku :slight_smile:
to jak krásně Terezka spí si teda užívej, ono jí to přejde:slight_smile: i když třeba budeš mít hodný miminko, já a Evča si vyprávíme o našich rošťákách (pokud se teda přes jejich dvojhlasnej řev slyšíme, viď, Evi?)
dnes jdeme na ty kyčle, tak snad to přežijem!
15. srp 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacici: gratuluji ke krááásné princezně :dizzy_face: Občas jsem nahlížela do srpna a tak jsem viděla, jak tam všechny rodite a tvé berušce se moc ven nechtělo co? :wink: :slight_smile:

Slevik: diky, to bych byla rada, kdyby se pediatři rvali o každé mimi :slight_smile: Někdy v září to zkusím a snad dobře pochodím.
15. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
k těm pediatrům. Slyšela jsem, že výborná je MUDr. Urbanová v Kuklenách a já jsem přihlášená k MUDr. Trlicové ve Farářství, na tu jsem slyšela taky chválu a je to prý docela mladá ženská a hodně vyhoví. No jsem zvědavá. A jinak na gyndu chodím k doc. Rešlové na poliklinice 2 na Slezským. Je výborná, na každé prohlídce mi dělá ultrazvuk, aby zkontrolovala miminko. No nemůžu si stěžovat.
15. srp 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafik: máme stejnou gynekoložku...Rešlová je výborná, doufám,že bude ordinovat ještě dlouho :wink:
15. srp 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Katko - moc se těším na další fotečky vaší princezny a popis :wink:
A kdypak s náma vyrazíte na procházku :sunglasses: ? Teda ale jedině s brečícím kočárem, jinak bys nezapadla do party :grinning:
A koukám, první noc podobná té naší, akorát nám Veru kňourala až do 3h :grinning:
Lucko - písni, jak jste dopadli na těch kyčlích...
15. srp 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no jasně, na klidná spící miminka my si nepotrpíme :grinning:
na kyčlích dobrý, zvládli jsme to, tam teda bylo mimin :confused: máme to dobrý, ale samozřejmě preventivně balit dál, ach jo. akorát jsem si v tom zmatku zapomněla vzít zprávu, tak snad to nevadí, vezmu si ji příště.
Kači, a co PA? zajímá mě, jak to probíhalo :wink:
15. srp 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, my když jsme byli na kyčlích, tak nám tu zprávu ani nedávali. Poslali nám ji pak poštou i s ultrazvukem. Když jsme byli před třema týdnama na ortopedii, tak tam bylo taky spousta dětí a jeden půlroční chlapeček měl ty kšíry. :frowning2: Očividně si z nich ale nic nedělal. :slight_smile: Taky máme dávat preventivně plínu na noc, ale já ji Páťovi dávám spíš dopoledne.
15. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pokud vidite hodinu,je Vam jasne ze jsem dneska rano vse zakrikla :grinning:
Takze dnesni den - jednim slovem horor -ale takovy co asi zna kazda maminka. Cely den mala proplakala - bolelo ji brisko - Ales je vyrizeny - uplne odpadl a ja se pri obede rozbrecela,dojetim jak Ales udelal obed,zaroven strachem jak to vse zvladnout a nezblaznit se.
Navsteva pediatra probehla jeste v pohode,pak navsteva PA - Luci bylo to v pohode,moc me pomohla - vyndala stehy,na jizvu dole oplachy,mam ale alergii na vlozky - uzasny - proto me to tak boli,takze me dala krem na hojeni s dubovou kurou,Ales musi mazat 3x denne,pak at si sezenu jine vlozky,no v lekarne jine nemaji a ani me nechteji objednat, takze zkusim nejake obyc. v drogerii.Na popraskane bradavky me dala trezalkovy olejicek a na zarudla a horka prsa doporucila tvaroh. Zaroven zkontrolovala zavinovani delohy a doporucila me radeji caj. smes bylinky,ze nic moc.Ukazala dva cviky na panevni dno a pristi utery se na me opet prijede podivat,takze se ji urcite na to cviceni zeptam :wink:
Asi se divite proc nespim,ale ona mala konecne usnula na gauci a ja ji zkusila jednou prenest a zacala plakat,takze pro svuj klid odepisu vsem tady na konikovi,vse si zaridim a zitra to pres den dospim.Takze enbojte se - nebudeme kazit partu - mame doma pekneho kriklounka :grinning:
16. srp 2007 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci aby se Ales trosku vyspal,tak jsem v obyvaku,vsak zase zitra bude mit co delat pres den. Jinak jsme dneska byli uz na prvni vychazce venku a mala usnula az v nem,takze asi budu chodit na vychazky od rana do vecera :grinning:
Holky co vam zabira na boleni briska - teda pokud mate takove problemy,jako my.Fakt me to dava zabrat - dala jsem Sab simplex,nozicky k telicku,masaz briska Pupikem,teple na brisko,houpani,svisla poloha,dokonce pouzila i rekt. rourku,aby ji odesly aspon vetry,ale nic se nedelo,stale plakala.
Snad se to zitra zlepsi.
Na vychazku bych pristi tyden uz urcite vyrazila - co treba ve ctvrtek nebo v patek? V utery ma prijet PA a ve stredu jdeme do poradny.
Kajo - Paja je na foteckach bozi - ta fotecka s tim zrcatkem - skvele vychytane :wink:
Holky,tak ja si jdu vytvorit album Terezky,zavidim vsem spanek :grinning:
16. srp 2007 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak album Terezky je vytvorene - jsou tam nejake nove fotecky. Jinak si jdu zacvicit,boli me dost zada a pak zkusim jeste napsat jaky byl porod.Ale uvidim,mozna to necham na jindy.Chci pak zkusit malou prenest do postylky a kdyby se nahodou vzbudila,tak ji rovnou nakojim.
16. srp 2007 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holy,

teda Kaci, co tu strašíš v takovou hodinu:slight_smile: Terezka je opravdu krásná holčička, malinká, už se mi ani nechce věřit, že jsme byli taky tak malí, teď už jsme kus chlapa:slight_smile: na ty probrečené dny a probdělé noci se holt musíš povznést, já si taky pořád ještě zvykám, snažím se nenervovat, v nejhorším si taky trošku zabrečím a je to lepší:slight_smile:
jinak my na ten pupíček dáváme fakt jen Pupík, mně se zdá, že tím nějak netrpí, protože vždycky když se začne kroutit, tak se u toho i vyprdí a za chvilku je klid. Kači, ty kapky jsou na předpis nebo ne? a co ta doktorka, dobrý?příští týden jdete do poradny už k Píšové, ne? my taky, tož to se tam můžem sejít:slight_smile:
to je fajn, že ti PA pomohla, na mě by toho asi moc nevykoukala, já byla fakt v pohodě.
tak držím palce, pěkně si na sebe zvykejte, ono to půjde, uvidíš!
16. srp 2007 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, a vy jste byli na kyčlích ve fakultce?
16. srp 2007 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, kači, v té lékarně jak je pod pediatričkou jsem si kupovala jiné vložky než ty samu od hartmannu nebo jak se jmenovaly, tak třeba by byly lepší
16. srp 2007 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma..ohledne pediatru..muze si vybrat v jakekoliv casti HK..ja ti muzu plne doporucit p.dok Spackovou na Slezskym..jecna ul :slight_smile: ..hodne stesti
16. srp 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, říkala jsem si, že o tu s tím zrcátkem vás nemůžu ochudit. :dizzy_face:
Luci, já jsem byla s Páťou na kyčlích tady v Trutnově v nemocnici.
16. srp 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaras: díky za tip :wink: Asi zkusím nejdřív nějakou tu v kuklenách, at to máme blízko a uvidím... :slight_smile:
16. srp 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,

kde steeeeee?
Evi, pořád slaměná vdova, nebo už se manžel vrátil?
Kači, jak zvládáte?
já jsem si teď dva dny vážně užila, měla jsem horečky, mám asi něco na průduškách, teď už mám naštěstí jen ten kašel, jinak je mi dobře, byla to fakt hrůza, když jsme tady byli sami a já sotva lezla. nejdřív jsem se bála, abych neměla zánět prsu, když mi stoupla teplota, ale naštěstí ne. tak jen doufám, že to ode mě Adámek nechytí a ty teploty se nevrátěj, protože to je fakt na palici.
18. srp 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,zvladame a nezvladame :grinning: ,konecne v 2.00 zabrala na 4 hodinky,takze jsem se trochu prospala,ale Ales je uplne zniceny,ze pry druhy miminko ani nahodou :unamused: ,ze je uplne k.o. a to plakala jen od 20.00 do 2.00,on mel sluzbu do pulnoci ja po pulnoci,samozrejme ze jsem do toho i kojila,ale on ji mel v naruci na uklidneni. Ted oba chrupou,takze jsem zasla s bafikem a snidam u PC. vyvarila sjem si lahvicky,zkousim odstrikavat po kojeni - uz kojim z kazdeho prsu zvlast a stejne me boli.Boli me cely clovicek - ale to asi znas.
Koukala jsem na nove fotecky Adamka - roste primo pred ocima - uz je z nej poradny kus chlapika :dizzy_face: .Mala se taky neustale meni - vypada kazdym dnem jinak.
Ve stredu jdeme do poradny,takze se muzeme domluvit a sejit se dole a jit nahoru spolecne - pujdes sama nebo s Viktorem?Ja jen jestli mam brat Alese sebou,nebo mam jit sama :slight_smile:
Jinak klidne muzeme vyrazit na vychazku s kocarkama - co treba ve ctvrtek nebo v patek?nebo az pristi tyden? V pondeli a v uetry tady budu mit segru - Ales uz jde do prace a myslim si ze uz se docela tesi,v boude si lehne na stul a zalomi to :grinning:
18. srp 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak není kdy se sem dostat... Jsem pořád slaměná vdova a tím pádem jsme s Verunkou na roztrhání :grinning:. Dveře se tu netrhnou, furt někde lítáme...no aspoň nám to utíká :wink:
Navíc si teď užívám s Veru krásného období, je to smíšek. Já si mohla včera cvrknout, když jsem si ji položila na břicho, kdybyste viděli ty její ksichtíky :grinning: . A máme novou super hru, děláme nálety proti zrcadlu a malá se může uřehtat :dizzy_face: :grinning: A poslední tři dny jsem svěží, bo krásně spinká :dizzy_face: Jí jen jednou v noci :sunglasses:
Lucko - jsem ráda, že jste pořídili na kyčlích :wink: A zprávu dostaneš až nakonec, když už nebudeš muset chodit :wink:
Katko - úplně mi vlítli slzičky do očí, jak je to všude ze začátku stejný :sunglasses: A musela jsem se smát při tvém popisu, když si vzpomenu na Aleše, jak koukal v kočárku na Verunku, jak je hodná :grinning: Držte se, bude líp :wink:!
Na procházku nevím jestli se přidám, příští týden bude manža s náma doma a v sobotu jedem na dovču...
Kája se dneska vdává!!!
18. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Káje počasí vyšlo, zatím:slight_smile: jsem zvědavá na fotky!!!
já jsem pro procházku určitě!!!!
my jsme dnes v noci taky řádili, já nevím, jestli zase spurtuje na šesti týdnech nebo co, ale pořád by jedl :slight_smile:
my se asi ještě nesmějeme:( vždycky si říkám, že už to je ono a on většinou udělá jenom ksichtík:slight_smile:
Kači, v kolik plánuješ k doktorce jít? já půjdu určitě sama, Vik je v práci
18. srp 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - neboj, ono to přijde :wink:. Nejdřív občas a pak se bude řehtat pořád :grinning:
No, já bych ráda kdyby nám to spinkání vydrželo, ale kdo ví...
Kdybyste plánovali procházku, tak písněte, třeba se přidám :wink:. Ale fakt nevím a od příští soboty týden určitě ne. Jejda to bude zase koníkovej absťák :grinning:
18. srp 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak ja nevim ale Terezka je pekne lvicatko - kazdy den je u nas jinak - vcera byla uplne zlaticko,tak cekam ze dneska to opet vypukne :grinning:
Holky mam dotaz,ona se snazi zvedat hlavicku a ma strasne velkou silu v rukach - ale vzdyt to je strasne moc brzo :confused: - delal to Adamek nebo Verunka taky tak brzo?No ja bych radeji aby se se mnou u kojeni tak neprala.
Luci tak ja pujdu do poradny taky bez Alese - on si aspon doma odpocine a nacerpa sily na dalsi dny :grinning: ,jen nevim v kolik - bude zalezet v kolik rano budeme kojit,pak se odviji cely den,ale to asi znas,takze bychom se domluvili az v ten den dopoledne?
Doufam,ze to Kaje vcera vyslo presne tak jak si prala - uz je z ni mlada pani :dizzy_face:
Evi to je super,ze Verunka uz takhle pekne spinka - ale jak pises,kez by ji to vydrzelo,vid?
19. srp 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tuhle dobu mam cas jen pro sebe,tak toho vyuzivam jak to jde a v klidu snidam u PC. Luci Adamek uz je veliky,to je neskutecny a uz ziskava nejaky rezim - ze v noci se spinka a pres den hraje?Nase to ma obraceny v noci kouka pres den spi.A uz se zacina menit - ma cim dal vic kulatejsi oblicej :grinning: .Holky ja ji kazdy den vic a vic miluju - urcite mate to same,ze?
Jinak vaha - mam uz dole 10 kg,takze me zbyva tech 7 nahore,ale i s tim jak bastim(mam porad hlad)to pujde asi rychle dolu.
19. srp 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:,
tak dneska mě Verunka vzbudila "už" v sedm, ale ještě jsem ji přesvědčila a spinká :dizzy_face: . Ale asi to nebude na dlouho :grinning:. Nicméně jí už čtvrtou noc stačí jen jedno kojení :sunglasses:
Katko - Veru zdvihala hlavičku jen co jsme přišli z porodnice...když jsem ji dala na přebalováku na bříško, šup hlavičku držela šíleně vysoko, až přepadávala :grinning:. Takže je to asi normál, já i návštěvy jsme z toho teda byli paf, že je to taková šikulka :wink:
A že je každý den úplně jiný, to bylo hoooodně dlouho :slight_smile:. Teď už je to dost podobný, i když občas je nějaká změna :grinning:. Třeba včera odpoledne měla takovej hysterák v kočárku, že jsem ji i vytahovala, ale nic nezabralo...až asi po půlhodině si vzala dudlík a usnula :grinning:
Luci - jdu zkouknout fotečky :wink:
19. srp 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - Adámek je fešák :sunglasses: a roste jak z vody :grinning:
Holky, jestli vás tenhle týden neuvidím, tak budu po dovče čumět, jak jsou ty vaše dítka velký :wink:
19. srp 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

děkujueme za pochvalu :slight_smile:
Kači, já bych možná zkusila do té poradny jít už ráno, byli jsme tam vždycky dopol a nikdo tam nebyl, já se bojím, že tam na odpoledne bude narváno, no, ještě uvidíme a domluvíme se, jo?
my jsme hlavu nezvedali hned, ale myslím, že taky docela brzo.
jinak dneska jsme taky spinkali dobře, vstávali jsme ve dvě a v pět :slight_smile:
nevím, jestli už můžu používat slovo režim, každý den je jiný, přes den moc nespinkáme, ale tak ty dvě hoďky to dohromady dá, on si ještě moc nehraje, ale třeba na tu hrací deku nebo chrastítka už reaguje, otáčí se za nima a pozoruje. hlavně dodržujeme to večerní koupání, pak krmení a uspávání, myslím, že už to trošku chápe:slight_smile: korát neexistuje, abysme ho bdělýho dali do postýlky a on tam sám usnul, buď musí usnout u kojení, nebo u jednoho z nás, počkáme, až úplně vytuhne a pak ho teprve můžeme přenést :slight_smile:
jo, Adámek je v obličeji taky pěknej buclíček, taky má po kom :grinning:
19. srp 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, Terezka je broučínek :slight_smile: už se na ni moc těšíme! koukám, že jste si pořídili nanny!
19. srp 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek