• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kaci, a jak jinak je? Už jste s miminkem v pohodě?
24. led 2007 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Artep, slyšela jsem taky dost chvály na nějakou soukromou kliniku v Kostelci nad Orlicí, kamarádky sestřenice (zdrav. sestra) tam jezdila až z Chlumce nad C., už má dvojčata. Pokud bys chtěla bližší info, zkus vyhledavač nebo mi písni do IP, zjistím ti podrobnosti. Nemá cenu čekat, řešila bych to taky nějak hned. Zkus jiného doktora, neváhej.
2. únor 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, je tady někdo takhle po ránu?! :confused:
6. únor 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady někdo dneska???
8. únor 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lennis, tak koukám, že se tady nějak míjíme. :slight_smile:
9. únor 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Kajule, jsem tady..........jen jsme se krmili :slight_smile: Jak se vede??? Kdy máš termín??
9. únor 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jo celkem v pohodě. V týdnu mi nám přišla kuchyň. I když jsme s ní počítali někdy v polovině měsíce, tak už je postavená a akorát mi tam ještě miláčke udělá barový pult. :slight_smile: Termín mám 11.5. podle PM a podle pohybů kolem 25.4. Ségra teď rodila v 37.tt den po termínu podle pohybů. U někoho to sedí, říká se, že to bývá celkem přesný. Jinak ve středu jsme byli v poradně a všechno v pořádku, tak doufám, že to tak půjde dál. :slight_smile:
9. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš co se stalo mně? Já cítila pohyby už kolem 16. týdne, byla jsem totiž nemocná a jen ležela, tak jsem ty první bubliny cítila asi tak cca 1,5 měsíce před termínem podle PM, což si myslím, že je dost divný ne? Je fakt, že to bylo jen lehounce a jen 1x-2x za den, tak vůbec nevím na kdy mám být připravená, je to dost zvláštní a je fakt, že jsem i menstruovala dost zvláštně, hlavně ta poslední, tak nevím. Doktor se mnou pohyby nijak neřešil, takže mám zatím jen jeden termín. Pak první "velký" pohyb jsem cítila kolem 22. týdne, ale to už bylo fakt mimi, to nebyly ty "motýlí křídla", což mi pak vycházelo o 2dny později než termín podle PM. No uvidíme co mi řeknou na UZ teď příští týden.
9. únor 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem první pohyby cítila taky v 16.tt, ale ten termín počítám až podle těch silnějších. No uvidíme, on Prcek bude vědět nejlíp, kdy má vylízt. :slight_smile: Jdu se najíst, ale pak se tady zase ukážu.
9. únor 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ráno. :wink:
13. únor 2007 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak prozivate tehulkovani?? :slight_smile:
15. únor 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kaci.k, teda tobě se to nebezpečně krátí :slight_smile:
15. únor 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tojo Kaci, ségra už ve 37.tt rodila, Mirečkovi je dneska měsíc. :slight_smile:
Jinak já už se nemůžu dočkat, na jednu stranu se toho děším a na druhou se šíleně moc těším, až tady bude Prcek s náma. :slight_smile:
15. únor 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,krati se to,pomalinku ale jiste.Ja se uz moc tesim,az toho drobecka budu drzet v naruci a reknu si:Konecne jsem mamou :slight_smile: .
Kajule:A byly oba dva v poradku?
15. únor 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, oba dva byli a jsou v pořádku. :slight_smile: Ségra nám volala už půl hodiny po porodu. :slight_smile:
16. únor 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pani.Tak to byla ciperka a sla po tom tydnu i s mimiskem domu?Ja slysela ze tak miminka zustavaji kdyz s narodi do 37 tydne :wink:
16. únor 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mireček se narodil v 37.tt. Teď nevím jestli 15.1. byl čtvrtek nebo pátek, ale ségra šla ve středu i s Mirečkem domů.
16. únor 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ty teda budeš v rodit v Trutnově?! To mně pak musíš dát vědět, abych věděla na co se mám připravit. :slight_smile:
16. únor 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo budu.Uz jsem byla i na predporodnim kurzu.Vrele doporucuji. :slight_smile: Clovek se tam toho dost dozvi ale hlavne vidis cekanku a porodni sal.Vis do ceho jdes. :slight_smile: Chodis cvicit do porodnice? :grinning:
16. únor 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já se tam určitě půjdu podívat, prý to je každý měsíc. Jinak já chodím na předporodní kurz tady v Hradci, máme to i s cvičením a jsem naprosto spokojená, pže jsem se toho dozvěděla vážně hodně. Je každý týden a 1.3. je hodina i pro tatínky a půjdeme si prohlídnout porodnici v Hradci. Já už tam byla ve 24.tt na vyšetření, dělali mi ho na příjmu na porodní sál a dělali mi úplně všechno jako kdybych měla jít už rodit. Byla jsem tam spokojená, jak s doktorkou tak i sestřičkou. :slight_smile:
16. únor 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre.O Hradecke porodnici jsem hodne slysela.Ale bydlim kousek od Trutnovske porodnice cca 5 min.,a do HK by se me asi nechtelo :grinning: .Ale znam holciny ktere jedou az tam.
16. únor 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já o tom právě budu ještě mluvit s doktorkou, co by pro mě bylo lepší?!
16. únor 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,uvidis sama.A taky se pozeptej holek kolem urco ti poradi :grinning:
16. únor 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to já se určitě zeptám. Ještě si to ale rozmyslím jestli Hradec nebo Trutnov. Kvůli tomu, jak jsem mi vyoperovali tu štítnou žlázu, tak kdyby měly být nějaký komplikace, což teda doufám neboudou. I když teď je všechno v pořádku, v úterý jsem byla na kontrole na endokrinologii a všechno dobrý. Chci mít ale jistotu.
16. únor 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tady někdo?! :confused:
16. únor 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajule, máš moc hezký fotky, kde tě fotili??
16. únor 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lennis děkuju, v Trutnově na náměstí vedle radnice.
16. únor 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tam foti Tommova.Ma moc hezky fotky... :slight_smile:
16. únor 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj přesně tak akorát mi z toho focení teda bylo pěkný horko. :slight_smile:
17. únor 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule jakpak to? :slight_smile:
18. únor 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek