• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Luci - me rikala Dr. Kneislova,ze mame prijit az po obede,ale nevim proc. Mozna ze je to prvni navsteva - nevadilo by ti jit az po obede?
19. srp 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hiolky musim bezet,mala se prave probudila a dozaduje se mlicka,zatim pa a ja odpoledne nakouknu :slight_smile:
19. srp 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Kači, ona je totiž každou středu po obědě poradna pro kojence, ale minule jsme tam šli ráno, nimod tam nebyl a nevadilo to (sama sestra říkala, že to můžeme zkusit), ale kdo ví, zas tam může být nácvak a nemocný děti :unamused: já myslím, že ta poradna je od půl jedné, směrovala bych to co nejdřív
19. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to je fajn, že to Adámek chápe :wink: Verunka taky :wink: Ale víte, co je zajímavý? Jsem si myslela, že jako když posuneme koupání a místo ve 20h jde spát třeba ve 21h, tak se posune kojení i v noci, tak to teda neee. Vždycky vstává tak ve 3 - 3:30 h :grinning:. Ale pak spinká zase až do rána :dizzy_face:
Tak a teď jdu juknout na Terezku, jestli mě Verýsek nechá :sunglasses:
19. srp 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - no vidíš, jak ti hezky mizí pupík :wink: Do konce šestinedělí to jde hezky, za chvilku budeš jak laňka :grinning: A já budu mít největší pozůstatek bříška :angry:
Jo a já Verunku miluju taky každý den víc a víc :dizzy_face: Teď je s ní fakt už sranda, děláme kraviny, řádíme... :sunglasses:
19. srp 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha a my se taky budíme :wink: Odpolko, až bude malá spinkat, tak taky přidám fotečky do alba :wink: Zatím pa
19. srp 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme shlidla foto terezka je krasna.
jak jsi byla spokojena s pristupem v nemocnice a vse okolo?me uz se to taky krati,zitra nastupuju na materskou,
My budeme chodit k ty urbanovy do Kuklen,mame to nejbliz a spadame asi pod ni,bydlime kousek od hk a taky k ni chodi kazdy.a ona i jednou asi za mesic dojizdi k nam an stredisko.
19. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem vytvořila druhé album, je tam pár fotek pro zasmání, tak až budete mít chvilku... :wink:
19. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Evi, Verunka je úžasnej smíšek :slight_smile: my jsme včera taky vyloudili úsměv :grinning: tak snad se taky brzo bude takhle chechtat!
20. srp 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak konecne mam chvilicku casu na net. Mala je hodnoucka,jen mame spoustu navstev - ale to urcite znate. Jinak koukala jsem na Vase fotecky - teda jednim slovem uzasny - Adamek a Verunka delaji pokroky kazdym dnem :dizzy_face: . Moc se tesim na spolecnou vychazku - az je uvidim vsechny najednou :slight_smile:
Verunka je smisek a Adamek jak hezky pase konicky :dizzy_face:
Zdenicko s pristupem v porodnici jsem byla nadmiru spokojena - jen co najdu chvilicku casu chci napsat do jaky to bylo :wink: - pak sem pisnu az to bude :slight_smile: ,ale pokud budes rodit v HK - muzu jen doporucit,ale asi zalezi na koho natrefis - ja mela u porodu Dr. Zimmerovou a pry to je nejlepsi porodnik(info od PA). Jinak pokud muzu doporucit - ja mela spoustu zbytecnosti v tasce do porodnice - rucniky a kosile si tam muzes brat kolik chces ty,vlozky jsem si brala taky zbytecne - muzes si jich vzit kolik chces,detskych plen dostanes pouze 14,na tri dny staci,ale ja tam byla 4 dny a uz jsem potrebovala sve.Vlhcene ubrousky pro mimi jsem taky vyuzila. Kosmetiku nepotrebujes pro mimi zadnou. No ja si vzala dudlik - sice se to nema - ale ja ho Terezce dala hned druhou noc - prvni noc me malem ucucala malicek.Pak jen nejakou kosmetiku pro sebe a hlavne prezuvky.taky jsem si tam varila caj pro kojici matky - nemela jsem hned mlicko a tohle me dost pomohlo.No casopisy a knizku jsem tahala uplne zbytecne. jedine co sjem s manzelem vyuzila byly karty v prvni dobe porodni :grinning: .
Luci zitra se zeptam PA na to cviceni :wink: a jeste ti vecer pisnu a domluvime se na tu stredu - klidne bych tam sla v 12.15
Tak ja zase mizim zehlit plinky - fakt je jich velka spotreba :slight_smile: ,zatim pa a zitra se urcite ozvu.Evi a ty muzes ven treba ve ctvrtek nebo patek dopoledne,nebo nemuzes tento tyden vubec?
20. srp 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kači, mně dneska přijede na dva dny ségra, tak půjde asi se mnou, snad to nevadí, takže na těch 12.15? myslím, že Evča tento týden vůbec nemůže, ale já bych určitě šla, třeba už v ten čtvrtek? to bysme se domluvily u doktorky, jo?
Mně Terinka na těch fotkách přijde tak malinká, když vidím toho našeho habána, je krásná a zas tak vlasatá taky není :slight_smile: no, líbí se nám moc, Adam je spokojenej! s tím dudlíkem je strašně srandovní, my máme jeden takovej větší a když jsme ho dali Adamovi poprvé, mohli jsme se umlátit smíchy, teď už jsme zvyklý. Dneska v noci po kojení se na mě Adámek krásně smál, ale moc jsem to neocenila po hodině marnýho uspávání :wink: ale budí se dvakrát, což se dá
21. srp 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici diky moc za odpoved.ja chci rozhodne rodit v Hk,z Pardubic mam hruzu:slight_smile:)snad nebude stop stav.moc veci si brat nechci,slysela jsem ze se vse dostava...az na kosmetiku.pouzivas na pupik lih?kupovala jsi si ho nebo ti ho tam dali?A ty pouzivas latkove pleny a mela jsi je rovnou i v porodnici?ja je mam taky pruipraveny,mam teda i par papirovych.uvidim jak to budu stihat.
ja byla vcer au dr.a uz se pry oteviram,na bod 6...tak mam mit klidovy rezim.tak s epomalu poustim do prani vecicek a pripravou tasky do porodnice.
21. srp 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,tak ja vezmu sebou Alese - aspon bude vedet kam budeme chodit k Dr. a sejdeme se tedy v 12:15 dole,ano?
Jinak cviceni je pry strasne individualni a zalezi na tom jak se citis - je pry lepsi jet jen svym tempem a nenechat se strhnout instruktorem - ale je lepsi zacit trosku dyl,kolem tretiho mesice po porodu,prece jenom aby si telo postupne zvyklo.
Jinak my jsme v poradku,deloha se konecne zavinuje a kojeni nam jde take lepe.
Dalsi navsteva bude u nas na nausnicky - 4.9.
Nejak nestiham chodit na PC - navstevy jsou u nas hodne casto - dneska jsme sami az od 18:00 a je to docela narocne.Musime to trochu omezit.
Evi kam jsi jela zadat o porodne? dneska nam prisel rodny list,tak abych vedela kam zajit - diky moc.
21. srp 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenicko na pupik ti daji v nemocnici Jodisol a pak ti ho daji domu.Ja pouzivam papirove pleny,takze ti bohuzel neporadim - nam hodne mala blinka,takze spooustu plen znicime timto zpusobem a nekdy nam prokaka skrz papirove pleny az na latkove.
Uz jsme prali a zehlili a teda uz ted nas to moc nebavi :grinning: ,takze se stridame.
21. srp 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači Ahoj, tak fajn, ve čtvrt dole :slight_smile: jen se modlím, aby tam nebyl nátřesk!
je fajn, že už jsi v pořádku, já se cítím úplně dobře, takže od září asi začnu, doma už stejně jezdím na stepperu, i když teď po těch teplotách a kašli radši nějaký čas počkám, nerada bych,a by se to vrátilo :unamused:
jinak plín my teda taky spotřebujem hafo :unamused:
21. srp 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem přidala fotečku Páti, tak se můžete podívat jakej to byl krasavec. :dizzy_face:
21. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak manžel se nám v pořádku vrátil domů, tak si ho náležitě užíváme :sunglasses: . Takže to tady trošku flákám :grinning:.
Nicméně ve čtvrtek dopo bych se k vám mohla přidat, pojede na trénink a my půjdeme s Verunkou na procházku :wink:. Takže se kdyžtak zítra domluvte a můžeme společně vyrazit...bylo by to fajn :wink:
Kájo - Páťa byl fakt fešák :wink: Kdybych Veru oblékla do šatiček, byli by docela dobrá dvojka :wink: Nebudeš ve čtvrtek v HK?
Když vy o plínách, tak já taky - manža už tady víc jak hodinu žehlí :wink:
Já nějak cvičit nestíhám, ale potřebovala bych to :unamused:
Katko - o porodné jsem žádala na Ulricháku, na sociálce :wink:
Tak papaaa a nějak se domluvte, já sem zase juknu :wink:
21. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno, kočky,

Kájo, Páťa byl teda fešák, kdy nám ukážeš další fotečky?
já na tom s tím svým cvičením taky nejsem valně, budete se smát, až vám popíšu,jak na tom stepperu jezdím, když Adam nechce spát:slight_smile:
Koukám, koukám, že budu muset se svým nežehlícím manželem něco udělat!!!
22. srp 2007 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,super tesime se,ja bych sla zitra dopoledne urcite na vychazku - potrebuju vypadnout z baraku,porad sama navsteva a pak nestihame ani chodit na vychazky a Alese vyhodim do posilky,at si odpocine :grinning:
Kajo Pata je frajer :dizzy_face: - a kdy se pochlubis ty,jak ti to sluselo?Urcite jsi byla nadherna nevesta :wink:
Evi dekuju moc,dneska tam asi zajedeme po poradne,jen taky doufam,ze tam nebude moc maminek :confounded:
Luci me Ales vyzehli 5 plen a uz umira na bolesti zad,takze bud v pohode,neni to tak ze by me zehlil hodinu jako Evcin manza
22. srp 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - on manžílek taky ze začátku žehlil chvilku, chytali ho záda :grinning: ale už si zvyknul a vydrží dlouho :grinning: Ale samo se zapnutou bednou :grinning:
Nějak jste přehlídly, že bychom mohli ve čtvrtek na procházku, nebo snad chcete soukromničit :angry: :grinning: ?
22. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ja s tim pocitam, ze jdeme vsechny!akorat v poradne jsme se s Katkou nesesli, my jsme vyrazili driv, tak jak se domluvime?miso?cas?
jinak my jsme v poradku, vaha 4700 a 56 cm,dr rikala, ze pribirame krasne, to teda jooooooo:slight_smile: akorat teda mame pupecni kylu, snad se to jeste zatahne, jinak bysme museli v pul roce na operaci :unamused:
kaci, jak jste dopadli vy?
22. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - to mě mrzí s tou kýlou, ale třeba se to stáhne :wink: A kdyby ne, nic si z toho nedělej, má to hodně dětí...
Místo mi je jedno, můžeme kdekoliv a viděla bych to zase plus mínus na tu desátou hodinu...možná klidně i dřív, vstáváme spíš kolem osmý...ale ono je to jednou tak a podruhý tak :grinning:
To je Adámek kus chlapa, my byli dneska taky v poradně na tříměsíční kontrole a Verunka má 5580g a 59 cm :wink:. Jsme v pořádku a je to naše holka statečná, očkování zvládla úpln v pohodě :dizzy_face:
22. srp 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že vás za chvíli snad dorostem:slight_smile: já jsem taky pro tu desátou, tak nějak plus minus, taky přesně nevím, kdy se budem schopný vypravit, ale mělo by to jít, takže teď ještě kde a je to
22. srp 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, my do HK jezdíme spíš tak o víkendu.
22. srp 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my taky pěkně rosteme Páťa měl na tříměsíční kontrole 6150g a 64cm. Zítra jdeme na další očkování, tak nám držte pěsti. Doufám, že ho zvládne stejně jako hexa.
22. srp 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, nic si z toho nedělej, já mám manžela taky nežehlícího. :wink: Ježíšku, to je takový zvláštní říkat mu teď manžel. :astonished:
22. srp 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, pořád hledám tvůj porod v Jaké to bylo a nemůžu ho najít. Buďto jsem slepá, což je dost možný, nebo tam ještě není?
22. srp 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Evi ja s tebou pocitala taky automaticky :wink: - prece budeme vzdycky chodit vsichni na prochazku :grinning: :grinning: :grinning: .
Kajo promin,ja se porad na to chystam a nejak se nemuzu donutit to sepsat,ale mozna dneska se to zadari a prispevek pribude :slight_smile:
Na prohlidce - vaha 3100g - mame 190g za tyden navic,takze pry pristi tyden uvidime kolik nam mala nabere - kazda vaha vazi jinak.Bohuzel mame problem s ocickama - slzne kanalky neodvadi,tak jak by mely,takze mame neustale slepena ocicka - dostali jsem kapicky a pokud nezaberou,tak ATB pristi tyden a pokud ani to nezabere - tak bude muset chudak na protazeni kanalku - chudinka :frowning2:
Luci zkus mu pupicek prelepovat - kdyz se to stahne,tak ta kyla nekdy zaleze sama od sebe. Verim tomu,ze to bude v poradku a kdyby ne,je to hodne caste - ja mam dve operace triselne kyly,kdyz me byl 1 a 3 roky
22. srp 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak to mi je líto. Budu vám držet pěstičky, aby ty kapičky zabrali, pže ATB pro takhle malý miminko. :frowning2: Když jsme byli na tříměsíční kontrole, tak teta říkala, že má Páťa trochu vodní kýlu, ale víc se o tom nezmiňovala, tak snad to je v pořádku.
22. srp 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zitra bych to videla taky kolem 10,kdyztak nakojim nekde venku.malou zase trapi brisko,tak ji drzim v naruci a pisu jednou rukou.co treba zase u hospudky na Rozcesti nebo u Kocoura? Napiste jak se Vam to hodi :wink: .moc se na vas tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek