• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Taky teď občas nevím, co mám s Páťou dělat. Je přebalený, najedený, bříško ho nebolí a stejně brečí, strká si ruce do pusy, slintá a uklidní ho akorát kousátko, jídlo nebo někdy jízda v kočárku.
22. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a nejste ted v rustovym spurtu?
22. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,to ma Pata hydrokelu? Neboj se to se pomalu vstreba :wink:
A jaka byla svatba? :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra kolem desátý, kdyžtak si písnem, u rozcestí, ju? Navrhuju, že já pokud byste tam ještě nebyli, půjdu dál tou ulicí k hosp. U dvora a pohotovosti :wink:
22. srp 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja prijdu z jine strany,ale kdyztak Vas nekde dojdu :wink:.Mala konecne zabrala :grinning: ,ale asi bude vesela noc - nebojte se asi trhat partu nebudeme,nekdy si poradne zabreci,ale spis zni jak oslik :wink: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, růstový spůrt, to je že chce pořád jíst ne? Jenže kolik mu pak toho teda můžu dát?
Svatba byla skvělá, klidně bych si to zopakovala znovu. :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem sama doma,Ales potreboval vypadnout - tak jsem ho vyhnala na pivo s klukama,uz to na nem poznam - uz se i hadame,jsme oba asi podrazdeny a unaveny :unamused: .A to je teprve zacatek.
22. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - v poho, to je jako u nás :grinning:
22. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,pry jde o to vydrzet a klidne tem detem davat porad najist. Svagrova takhle 14 dni lezela pred TV,obklopena jidlem a pitim a neustale kojila,neter nemela stale dost a nechtela od prsu.
Nemas aspon jednu fotecku,jak ti to sluselo?kldine na chvilku do alba :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi diky,fakt reagujeme dost podrazdene,dneska jsem vyjela i na Penny,chudak bafan,uz takhle trpi,ze se mu venujeme min a min a ja jsem na nej jeste protivna :confounded: . Asi nez si zvyknu na prerusovany spanek,pak to snad bude lepsi.Nejhorsi je cas kolem 18:00 to upadam do komatu :grinning:
22. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak už ji tam máš. Mrkni se, pže ji za chvilku smažu, jelikož Žirafka to těžce nese.
22. srp 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo byla jsi nadherna nevesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Koho jsi mela za druzicku?
22. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, děkuju. Mám ještě nějaký fotky na brms, na týhle nejsou tak dobře vidět šaty. Jakmile ale budu mít ostatní fotky, tak to album tam upravím. Já jsme měla tři družičky, ta co vidíš, to je dcera od jedný známý, pak další byla od dcera od mamčiny kamarádky, co nám s tou svatbou dost pomáhala a další byla dcera přítelkyně Péťovýho taťky.
No já už budu muset jít, Péťa mě vyhání, musí si zahrát NHL. :sunglasses: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - odkud půjdeš? Budeme tě vyhlížet :wink:
22. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak to si mela hodne druzicek :slight_smile:
Evi pujdu podchodem od Benesovky,bydlim za Mandysovkou.ted jsem musela kojit malou a uklidnovat :slight_smile: ,opet usina,ale mam ji v naruci,tak si jdu sednout k TV
Dobrou noc
22. srp 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - kterým podchodem, napiš mi přesnější cestu...teda jestli tu ještě jsi :slight_smile: Nebo ti můžu písnout a sejdeme se třebas cestou :wink:
22. srp 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tim podchodem co je na konci Benesovky,jak je kvetinka - dalo by se rict pod kruhacem.A ted uz vazne mizim,opet placeme
22. srp 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz se na vam moc tesime,jen nevim v kolik se probudi to nase hladove lvicatko. Kojila jsem v 7.30,tak cekam bengal kolem puly,ale uvidime. Jdu hodit rychle sprchu a prichystat se na vychazku,nez se probudi :wink:
23. srp 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - jsi tu? Verunka se totiž teprve teď pomalu budí, takže kdyby to všem vyhovovalo, jsem pro posunutí na čtvrt nebo půl :wink:
23. srp 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak uz jsem konecne sepsala jaky to bylo a je to tam,ale vy jste to dneska slyseli,tak to ani nemusite hledat.Hadejte kdy se mala probudila na kojeni? - samozrejme v dobe,kdy jsem dostala na stul jidlo ja - ale mala mela prednost,takze jsem jedla opet studene jidlo.Ted jdu chrupat,pa pa
23. srp 2007 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici,moc krasne jśi to napsala,az me to dojalo.Hlavne ze to vse probehlo dobre.snad to u na sbude taky rychle...manzel bude se mnou a bude mi velka opora,to uz vim ted.
24. srp 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, nejdřív jsem chtěla sice jednu, ale ty tři byli, řekla bych lepší. Akorát ta nejmladší se skoro pořád mračila, ale jakmile byla hostina, tak se smála na celý kolo. Nevím jestli to dneska stihnu, ale zítra si to tvoje jaký to bylo určitě přečtu. :wink:
24. srp 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak jsem to nevydržela a musela jsem si to přečíst. Na to, že říkaš, jak ti sloh nešel jsi to napsala krásně. Úplně mně to připomělo můj porod, kdy mě Péťa celou dobu chladil obličej a kdy jsem mu stejně jako ty drtila ruku. Můžu s tebou jedině souhlasit v tom, že porod bolí, ale i přesto to je ten nejkrásnější zážitek v životě (pro mě určitě a myslím, že i pro vás) do kterýho bych i přes všechnu tu bolest šla znovu. :dizzy_face: Kdykoliv mi teď není nejlíp, tak stačí pohled na toho malýho drobečka, který se na mě usměje a já vím, že víc už ani nemůžu chtít, pže Páťa je to nejkrásnější, co mě v životě potkalo. :dizzy_face:
Vidíš, co se mnou ten tvůj popis udělal? :slight_smile: Zase jsem celá dojatá. :dizzy_face:
24. srp 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kači, moc hezký popis!!jestli já se k tomu někdy dokopu..
kajul, víc fotek ze svatby!!!!! jinak přeju mocmoc štěstí do manželství
my jsme na víkend u našich, nevím, jestli to je změnou prostředí, ale v noci ted a hrůza, vůbec jsme se nevyspali. On snad immerware spurtuje, jinak už si nedokážu vysvětlit, proč má furt hlad :grinning:
26. srp 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já si taky myslela, že je Páťa v nějakým spůrtu. Je fakt, že jíst chce teda skoro pořád teda akorát v noci spí, jinak přes den se pořád směje, převrací nebo jí. Jenže někdy to jídlo nechce a co mu vážně dělá dobře je to kousátko, ale jenom vychlazený.
26. srp 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak tenhle kočárek mám možnost koupit za nádhernou cenu. Akorát ještě váhám nad barvou, tak poraďte. :wink:
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/X-LANDER-46997/Sportovni-kocarky-55855/Kocarky-XLander-XA-53423.html
27. srp 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, teďka budu mít cestu do HK, pže tam budu mít sraz s kámoškou. Tak bychom se mohli taky někde sejít, jsem na ty vaše dětičky zvědavá. :dizzy_face:
27. srp 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kajo a Luci super fotecky - mate krasne chlapecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,super zenichove pro ty nase princezny :wink:
My jsme dneska byli hodni cely den,ale ted to zacina :unamused: ,takze bude asi vesela noc. Kajo me se libi ta kombinace oranzove nebo cervene,ale asi zalezi jaka barva se libi tobe. pro srazik bych holky byla,ale ja bych mohla jedine v patek pred vysetrenim kycli nebo az pristi tyden pokud nevadi. Mame neustale navstevy a neco domluveneho,ze sama nestiham.Holky musim si ji vzit do anruci,spustila se nam sirena :grinning:
27. srp 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, my jdeme na kyčle asi ve čtvrtek. Je mi vcelku jedno kdy. Zatím ale nevím, jak to bude vypadat příští týden, ale snad to nějak zařídím. Páťa zatím spí, ale nějak se vrtí, tak uvidíme. Asi to vyhraje ten červený. :slight_smile:
27. srp 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,musim jit za tou svoji lvici,opet placeme,no preju Vam klidnejsi noc nez budeme mit asi my :grinning: . Moc rada bych Vas pristi tyden videla,prece jenom ty deti rostou jako z vody :slight_smile: ,pa pa
27. srp 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek