• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Jj Kaci, to já taky, tak snad to vyjde. My dneska byli s Páťou na dalším očkování a už má 6500g. :dizzy_face:
Přeju ať to bolení Terezku brzo přejde a máte všichni klidnou noc. :wink:
27. srp 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

jsem trochu zmatená- o jakém týdnu mluvíte? tomhle nebo příštím?
kači, ten čtvrtek platí?
28. srp 2007 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme se teď trošku hodili do klidu, jak ve dne, tak v noci, tak je to lepší. dneska si jdu do andílka pro tu podprdu, dlouho ji neobjednávali, protože byli dovolené, tak dnes by tam měla být...
28. srp 2007 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,mluvime o tom dalsim tydnu,to uz by mela byt zpatky i Evca.
Jinak ja se omlouvam,ale ve ctvrtek me to nevyjde,jedine v patek dopol.,treba kolem 10.h. do 13.h - pak musime na vysetreni kycli do fakultky. co ty na to?spojila bych to s obidkem u Kocoura,ale necham to na tobe,vim,ze jsem to zmenila,promin.
28. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noc nakonec byla v pohode,sice usnula az po 23.h,do te doby plakala,ale jak jsem ji houpala,tak se krasne vykakala - mela to az na zadickach :grinning:,no a v noci jen 2x vstavala na kojeni.ted chrupe v nasi posteli,tak jdu za ni :slight_smile:
28. srp 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, pátek vyhovuje, tak třeba v těch deset plus mínus tam, jak jsme se domluvily?
a příští týden můžu kdykoliv, pokud teda nebudu ve Vrchlabí,ale spíš ne
28. srp 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak pak dejte včas vědět, který den, abych to dovedla zařídit. Jináč ten x-lander jsem nakonec zvolila v červený barvě. :slight_smile:
28. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci super,tam na tom miste jak jsme se domluvili :wink: ,kdyby nejak nevychazelo casove kojeni,tak si pisneme vcas na mobil,ano?Uz se moc tesim a kolem te 10.00 tam budeme :slight_smile:
Kajo u me a Alese by tahle kombinace taky vyhrala :wink: ,chteli jsme puvodne i takovy kocarek,ale nakonec jsme se rozhodli pro tenhle,protoze tu nasi kombinaci nemeli primo na obchode a my chteli videt,jak to vypada ve skutecnosti a tenhle se nam moc libil :slight_smile:
Pristi tyden holky muzu zatim taky kdykoliv,jeste nemame nic domluvene s nikym jinym ,sice tam mam domluvenych spoustu kamaradu,ale jeste ne presne na den a cas.To bude neco - 4 kocarky :grinning: ,zabereme jim celou zahradku a az pujdeme na vychazku,tak nebude nikdo moc kolem nas projit.
Doufam,ze si Evca uziva dovolenou a trosku si odpocine.
Takze holky piste kdy se Vam to hodi :slight_smile: ,ja se prizpusobim
29. srp 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, potřebovala bych se teda dohodnout na určitý den, aby si to Péťa mohl zařídit a měl práci hotovou. Kdyžtak vám vezmu na mrknutí fotky ze svatby jestli už budou vyvolaný. V PC jich mám asi 3000. :sweat_smile:
29. srp 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zkusím něco navrhnout, co třeba úterý nebo středa? Viděla bych to tak na tu druhou hodinu nebo tak nějak. Co vy na to? :wink:
29. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem přidala další fotečky do alba na brms, tak se můžete mrknout. :wink:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=57872&vReferer=
29. srp 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

Kájo, mně osobně je to jedno, přizpůsobím se a těším se!!!!
Jukla jsem na beremese, moc ti to slušelo, ježiš, já bych se hned vdávala zas:slight_smile:
30. srp 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kajo nadherny fotecky ze svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - presne jak psala Lucka,hned bych se vdavala znovu :grinning: . Byla jsi nadherna nevesta,moc ti to sluselo a meli jste i super pocasi.
Luci tak Adamek je cely tatinek,mas pravdu :dizzy_face: :slight_smile: .No u nas je ten prusvich,ze i Terezka jde do podoby Alesovi :sweat_smile: ,no zatim ma po me jen vlasky a druhou bradu. :grinning:
Jinak v poradne jsme pribrali 360g za tyden - mame doma cvalika,uz ma 3460g.Roste primo pred ocima.Ocicka pry mame nechat chvilku bez kapicek,jen vytirat a uvidime,kdyby neco mame prijit drive,ted jdeme az za tri tydny.
Ten srazik bych holky dala na stredu,v utery nam pichaji nausnicky,tak asi nebude mit svuj den.A kolem 14.hodiny s tim budu pocitat - budete si davat i obidek? ja jen abych se doma zase nenaprala jidlem - i kdyz ted me to vazne nehrozi,jim az mala usne,protoze pokazde,kdyz mam jidlo na stole chce papat,ale to asi vsechny znate,tak ja musim,jeste nemam dosnidano,ale hladove mladatko se hlasi o svuj pridel jidla - asi jsme v rustovym spurtu,driv vydrzela 3 hodinky uplne nadherne a ted chce driv nez za dve hodiny papat :confounded:
30. srp 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači,

já doufám, že my jsme zas na chvíli dospurtovali :slight_smile:, jíme teď po třech hodinách a v noci po čtyřech, docela se to dá. my taky šíleně rosteme :slight_smile:
já bych si oběd dala určitě :slight_smile:
30. srp 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak ve středu máme focení, kže by se nám to hodilo nejvíc asi v úterý.
30. srp 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme dneska vyzkoušeli nový kočárek a nejen Páťa je z něj nadšený. :slight_smile: Musím říct, že se mi s ním skvěle jezdí i tady v tom terénu a líbí se mi jak je lehký. :slight_smile: Na víkend plánuju "menší" výlet. :slight_smile:
Teď koukám, že Kači nemůžu v úterý. Tak co v pondělí? My totiž jdeme v úterý ve 14:30 na focení.
30. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a všechny vás moc pozdravuje Evička.
30. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,musim psat rychle, male se neco nelibi a tak zacina dost nahlas broukat. Luci myslim,ze dorazime chvilicku po 10.00 a uz se na vas moc tesime.
Kajo v pondeli v 14.h.by to snad slo. To utery radsi nedomlouvam nic,nevim jak bude reagovat na nausnicky a tu bolest. Tak zatim pa pa
31. srp 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na jednu věc. Už jste zkušené rodičky, tak mi snad poradíte. Vůbec nevím, jak poznám, že mi odtekla plodová voda. Vcera v jedenáct večer jsem si sedla na záchod a něco ze mě vyteklo, bylo to čiré a bez zápachu, no a v noci jak jsem chodila na záchod, tak vždycky něco postupně odteklo ještě před tím než jsem se vyčůrala. Nevím jestli to náhodou nebyla plodová voda, ale zase se mi to moc nezdá. No a taky nechci něco zanedbat, aby tam mimčo mělo té vody dost. Poradíte mi, prosím? Jsem z toho taková zmatená. Děkuju
31. srp 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci, napsala jsem ti zprávu, tak jak to vidíte?

kafíku, klidně to mohla být plodovka, pokud chceš být v klidu, zajeďte do porodky, tam testem zjistí, jestli je to ono nebo ne, nalejou na vložku nějakou kapalinu, nevím, jak se to jmenuje. Aspoň budeš mít jistotu :wink:
31. srp 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já bych to viděla na to pondělí, to se mi hodí asi nejvíc a můžu klidně i dřív.
31. srp 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Kafik - Lucka ti dobre poradila nejvetsi jistota je zajet do porodnice - muze to byt sice jenom hlenova zatka,ale jistota je jistota a moc drzim pesticky,treba uz mas miminko u sebe :grinning:
Holky,tak vcera to slo v nemocnici dost rychle,sama jsem byla prekvapena. Dalsi kontrola za tri tydny,tak doufam,ze bude vse o.k.,pry mame davat dal siroke baleni,ze je vse o.k.
Jinak jsem se bavila s Luckou a ona v pondeli nemuze,takze to zkusime dat na to utery? Ja bych Vam rano napsala jak to s nami vypada - jestli mala place po tech nausnickach nebo spinka,ona se stejne nejvic uklidni v kocarku,takze bych to i v to utery zkusila,no a pokud bude plakat,tak me aspon budete verit,ze i ona place :grinning:
1. zář 2007 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, psala mi Evička, že v pondělí může. Mně se to nejvíc hodí v to pondělí, pže v úterý jsem zjistila, že jdu k zubaři a ve středu na to focení a ty další dny nevím, jak to vůbec bude vypadat, pže se mi toho teď nakupilo nějak hodně. A v to pondělí musím do HK, tak jako tak.
1. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

já teda v pondělí nemůžu, zkusím to ještě nějak zařídit, jinak teda asi bude sraz bez nás :frowning2:
2. zář 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak jak v pondeli taky uz nemuzu,myslela jsem ze to utery klapne a slibila jsem svagrove kocarek s malou,ze muzou jit s neteri na vychazku :frowning2: ,ona Terezku uplne zboznuje a tak je nechci zklamat,uz jsem jim zrusila dnesni hlidani,protoze si chce malou uzit tatinek a babicka. Kajo a treba driv by to neslo v to utery,treba dopoledne,ja bych vas chtela strasne moc videt.Nebo treba ve ctvrtek odpoledne kolem te 14.hodiny?
Dnesni noc nam mala opet skoncila v posteli :grinning: ,nedalo se jinak,zacal me strasne bolet zub a do toho mala nemohla od 3.hodin po kojeni zabrat,mam zrejme zubni kaz,takze zitra rano klusu hned k zubari - au au
2. zář 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo bych za Vami prisla potom,ale nevim jak dlouho se chces Kajo zdrzet,ze bych tam prisla az me malou vrati a ja ji nakojim doma.Nechcete srazik posunout na dyl odpoledne?To uz by treba mohla i Lucka,ale nemuzu mluvit za ni
2. zář 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vase zlaticka jsou proste suprovy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,koukala jsem na fotecky :grinning: . Jen tak dal,hodne fotte,ja se rada podivam,jak to nasim potencialnim budoucim zenichum slusi :grinning:
2. zář 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak po dlouhe dobe pisi i sem ale jak rosteme hlavne pisi do srpnu. Take vam pekne rostou miminka. My take rosteme ale prdiky nas porad zlobi a zlobi. Jinak jeste nikam moc ven radsi nechodime porad se jeste bojim s nim chodit do kramu a jezdit pric jezdime akorat na prochazku ke znamym a k babicce. preji krasny den
2. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:,
tak jsme zpět z dovčy :slight_smile:. Bylo to fajn...více osobně :grinning:. Jak jste se teda domluvily? Nějak v tom mám zmatek :grinning:
2. zář 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Evi,

tak to už se těším, až nám budeš vyprávět!!!! já teda nevím, zítra nemůžu, Kači taky ne, tak co ten čtvrtek, jak navrhovala?
2. zář 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek