• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
a nebo to úterý dopolko, to můžu taky, tak dejte vědět, jak jste na tom
2. zář 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já můžu jenom zítra, pže to do HK musíme. A přijde mi zbytečný tam jezdit na dvakrát. Navíc zítra jdu k tomu zubaři, ve středu na focení a ve čtvrtek na ortopedii.
2. zář 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mala ma rustovy spurt jak vysity - no jo je nam pres tri tydny,tak uz doslo i na nas - kojim kazdou hodinu :confounded: ,jsem vyrizena,ale pro malou cokoliv.Navic mam znicene zuby - rano jsem byla u zubare,rostou mi vsechny zuby moudrosti(ale to uz v tehu,ale ted to boli),navic mam bolesti dalsich zubu - jedna stolicka boli fakt hodne. Zubar si myslel,ze to mam od moudraku,tak udelala RTG a co nevidi v jednom zubu dva kazy na stranach a pod zubem,proto to nebylo videt. Pry to je hodne caste po porodu,pri kojeni a ze mam pocitat s tim,ze budu mit asi problemy a budu tam chodit casteji,ze se to neda ovlivnit,ze je spatna imunita v tele,takze ani kdybych si cistila zuby 50x za den,nejedla sladke,jedla vitaminy,neovlivnim to.No nadhera - bolest silena,takze bych sla radeji znovu rodit nez jit zase k zubari na vrtani.
Jinak v noci skoro vubec nespim,tak kdyby se Vam nekdy styskalo tak zavolam klidne v noci :grinning: ,kojim po necelych 2 hodinach,nekdy i hodine.Prsa me boli,asi tim jak casto kojim,bradavky dostavaji zabrat. Holky jak dlouho vam trval ten rustovy spurt?jsem z toho dost unavena,tak se tesim az bude konec.
Moc se omlouvam,ale tento tyden asi se nikam nedostanu,max. na hodinku a pul,pak bude rev,radsi se ji chci prizpusobit a venku to zrovna neni na kojeni idealni,by me asi upadlo prso zimou :grinning: Ale co ten pristi tyden v utery?Zajit ke Kocourovi na obidek?
Zitra nam rano budou davat nausnicky,tak to bude uzasne,chudak ma porad hlad a do toho ji budou trapit.
Kajo - Pata je uzasny,pekne sis pohrala s foteckama - taky mam neco takoveho v planu,ale zatim zustava bohuzel jen u planu :confounded:
3. zář 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my jsme dneska měli zase noc, teda vždycky krásně spí tak do té jedné, někdy dokonce do dvou, ale co následuje potom - spí pak maximálně hodinu a v postýlce nevydrží, když ho vezmu k sobě stejně se pořád mele až do rána :angry: no jo no.
kači, ten spurt u nás trval, myslím, tak čtyři dny maximálně, tak vydrž:slight_smile:
Adam mi tady teďka pokřikuje v postýlce, ale nechám ho, i když se teda musím držet. taky si potřebuju uvařit oběd a najíst se, vím, že mu nic nechybí (kromě mě asi), takže NEPOLEVÍM!!!!
jinak já na příští týden nic nemám, takže se přizpůsobím
3. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, příští týden nevím. Jak už jsem říkala Evičce přes týden v HK moc nejsem. Jezdíme spíš v pátek na víkendy.
Jináč Evi moc děkujeme za tip na ty tyčinky na uši. Páťovi jsem je s tím krásně vyčistila a ještě se u toho smál. :dizzy_face:
3. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Katko - neboj, brzy to přejde :wink: . A nevyspalá jsem já skoro pořád, můžeme dát sraz mamin s kruhy pod očima :grinning: Budu držet pěsti...
Lucko - vyděržaj, vyděržaj :grinning:. Já se taky vždycky držím :wink: . A kdyby bylo nejhůř, jeďte na dovču...mě tam malá nádherně spinkala :sunglasses: . Doma už je to horší :angry:
Kájo - to je super, jsem ráda :wink:
Jinak srazík určo beru, ale zrovna v úterý se mi to nehodí, jednak je manža doma a hlavně jdeme na naušničky. Mluvím teda o příštím týdnu :wink:. Nicméně, můžeme někdy třeba tenhle týden zajít na řvací procházku :sweat_smile: . Mě by se hodil čtvrtek, pátek...
3. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda že ve čtvrtek ani v pátek nejsme v HK, taky bych se ráda zúčastnila řvací procházky. :slight_smile: Hlavně bych už ráda viděla Adámka a Terezku. :slight_smile: Na těch fotkách jsou kouzelný a ve skutečnosti jsou určitě ještě mnohem krásnější. :dizzy_face:
3. zář 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kajul, taky mě to mrzí, že to dneska nevyšlo, Adam potřebuje chlapa do party, aby se necítil mezi ženskejma ztracenej :slight_smile:, příště to určtě vyjde.
na tu řvací procházku můžeme oba dny, tak dejte vědět, jak se to hodí vám. a na příští týden se můžem domluvit tam.

Evi, vydržela jsem a dokonce na půl hoďky usnul, takovej výkon jsem nečekala :slight_smile: zítra to zkusím znova
3. zář 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžem klidně ve čtvrtek i pátek :wink:
No vidíš, to je jako u nás, ale bude líp :wink:. Když si zvykne na určitý čas, kdy má spát...
3. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jj Páťa by se s Adámkem už taky rád seznámil. :slight_smile: No ale nevím, nevím jak s Evičkou, pže s tou se teď nebavím, jelikož mi uráží manžela. :angry:
3. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak konecne usnula :sweat_smile: - po koupani a nacpani mlickem z mrazaku,ktere jsem odstrikala na zacatku - jak jsem mela hodne mlicka. Normalne vyzahla 90ml a ted konecne usnula - hura. Jinak me brecela hlady co 45 minut,fakt jsem si dneska pripadala jak podojena krava :grinning: .A neprijde me ze bych mela mlicka malo :sweat_smile:
Holky ja v patek nemuzu a ve ctvrtek me ma prijet tchyne na navstevu,ale uvidime v kolik dorazi,jeste me pisne,kdyby prijela dopoledne,nevadi Vam vychazka odpoledne?Jinak jsem klidne pro srazik i v sobotu nebo v nedeli,takze kdyby se to hodilo nekdy i Vam pisnete - ja se prizpusobim a zrovna tenhle vikend nic nemame.
Evi nam bude delat PA zitra rano nausnicky - takze jsem zvedava,urcite ti pak podam info,ale u vas to bude tezsi,Verunka uz mnohem vic vnima veci kolem :cry:
Holky ja dorazim jedine s kruhy pod ocima,nikdy jsem se nemalovala,ale ted zvazuju koupit si nejaky make-up :grinning:
3. zář 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tak když se nemůžeme sejít U Kocoura všechny, tak aspoň na koníkovi. :slight_smile:
3. zář 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko :grinning: Určo dej info, jak zvládnete naušničky...já už tak nějak počítám s tím, že pošlu manžela :sunglasses:
Tak můžeme na procházku aspoň s Luckou :wink:. Já můžu někdy i odpo, ale Lucka myslím ne...
Kájo - kdy budete příště v HK? Něco vymyslíme :wink:
3. zář 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, ti říkám my tam jezdíme o víkendu, jelikož přes týden je Péťa v práci.
3. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky urcite se domluvime na sraziku.Ja jdu vyuzit,ze chrupe,pada na me hrozne velka unava :unamused: ,tak toho jdu vyuzit,ze chrupe,ale uz zase duda dudlik,tak doufam,ze me nema opet v planu vycucnout behem hodinky :grinning:
Dala bych vam jeste vedet jak v ten ctvrtek,preju Vam vsem krasnou dobrou noc a tesim se az budeme opet spinkat normalne :wink:
3. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - je mi to jasný, jen kterej víkend...
Katko - naprosto tě chápu, já toho taky občas využívám :wink:. Přeji klidnou noc, papa
3. zář 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tenhle nevím, ale ten příští určitě.
Kaci, tak dobrou noc ať tě Terezka nechá aspoň trochu vyspat. :wink: Neboj, ono ji to spurtování zase brzo přejde. :wink:
3. zář 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v pátek už byste tu byli? My budeme o víkendu asi pryč :frowning2:
3. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ten příští by to snad šlo nějak zařídit.
3. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda ještě nevím, jak my...pojedeme pryč v pátek nebo sobotu...
3. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to zařiď a pojedete v sobotu a hotovo vyřešeno. :slight_smile:
3. zář 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož to já nezařídím, to závisí na jedný mojí kámošce..uvidíme, uvidíme...
3. zář 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ji viřiď, že ji moc moc prosím, smutně koukám a ať to nějak zařídí. Páťovi se dneska Verunka moc zalíbila (určitě jsi si všimla, jak se na ni díval :slight_smile: ), kže ji musí nutně vidět znovu, pokud možno co nejdřív.
3. zář 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mame nausnicky :dizzy_face: . Mala byla statecna,plakala jen kdyz se delala dirka - a to kdyz se protahovala flexila.V 7.30 se zacalo a skoncilo v 7:40,proste pohoda,jsem fakt vdecna,ze jsme meli tu moznost byt doma a navic takhle brzo to dela jen malokdo.Cim vetsi holcicka,tim vic podle me trpi. manzel odvazny :unamused: - sel si cistit zuby a porad chodil po byte,ale za nami prisel az kdyz bylo hotovo.Pak se uklidnila u prsicka a ted spinka - svete div se, uz skoro hodinku bez place,ze ma hlad,tak toho rychle vyuzivam :grinning:
Holky noc byla docela jakz takz - po koupani a nacpani mlickem nam vydrzela az do 1.00,pak zase rezim kazdou hodinku papani.Ale jsem fakt vdecna,ze jsem mohla spat v kuse 3 hodinky,nicim nerusene.Kdyby me tohle nekdo vypravel pred tehu,tak se mu vysmeju,ze tri hodinky jsou totalni minimum abych jakz takz fungovala a to bych jeste pres den dospavala :slight_smile:
Holky,takze pristi patek nebo sobota? - my mame urcite cas,jen nemuzu pristi tyden pondeli a streda :wink:
Koukam,ze nas dat vsechny dohromady bude problemek,ze? :sweat_smile:
4. zář 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kači, Terezka je kočka, zvládla to skvěle, vidíš, aspoň to máte za sebou :slight_smile:
já jsem teď s těma víkendama na tom nic moc, teď jedeme na svatbu a další dva budu ve Vrchlabí, jedině ten příští pátek?
jo a během tří měsíců se budeme stěhovat!!!!!!!! kupujeme byt na Slezským, hurá!!!takže za váma na procházky budeme dojíždět:slight_smile:
jinak se čt i pá počítám, Evi!
koukám, že Páťa s Verčou randili bez nás :grinning:
4. zář 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
jj, randili jsme soukromčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Však jsme museli domluvit tu svatbu, ne :grinning: ?
Katko - Terezce to moc sluší :dizzy_face: . My jdeme v úterý, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme...moc se netěším... A chci tam poslat chlapa, tak doufám, že bude statečnější než Aleš :sweat_smile:
A co hlad, ještě pořád tě chce malá sníst?
Lucko - přeju vám ten byteček, ale škoda těch procházek :frowning2: . Budeme se muset naprocházkovat dopředu, takže vyrazíme ve čtvrtek i pátek :wink: ?
Ten příští pátek by snad šel, ale radši to neslibuju stopro.
5. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau mamino,

tak u nás probíhá zase akce postýlka, kolotoč jede asi už po desátý a zatím neřveme, teda už nabíral, ale dostal dudlíka a zatím je klid. doufám, že se stihnu najíst :slight_smile:
já myslím, že se posthujeme nejdřív v listopadu, tak máme ještě na procházky dost času. a autobusem můžu dojet vždycky.
Evi, byly jste dneska venku? schválně babo poraď, cos Verunce oblékla, ať vím, jestli jsem ho navlíkla moc nebo málo, zima mu teda určitě nebyla, ale zajímá mě, co jste měly vy
5. zář 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
má zavřený oči, hurááááá, že bych měla půl hodinku pro sebe? :grinning:
5. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - Verunka už spinká :dizzy_face: Akce postýlka zatím zabírá...a jsem ráda, že se v klidu najím :wink:
Tak Verunka měla bodýčko a na něm teplej svetr (včera dopolko ještě takový slabý tričko), punčocháčky, tepláčky a capáčky. Samo čepici. A hlavně jsem ji v kočáre důkladně přikryla zavinovačkou :slight_smile: . Nestěžovala si, že by ji bylo teplo nebo zima, tak jsem to snad trefila :grinning:
5. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mam zanet v prsu :frowning2: - teploty,zimnici,unavu celeho tela a to nemluvim o levem prsu,horky,tezky,cerveny a strasne bolestivy :cry: ,takze vsechny akce a co jsem mela domluvene jsem zrusila a kuryruju se doma. Jsem vyrizena,fakt des. dnesni noc taky silena,mala nespala ani pul hodinky - Dr. me rekla,ze si z toho bolaveho prsu nic nevzala nebo vzala ale malo a ze ji to nemusi chutnat. takze kojim z praveho a leve si odstikavam - po kojeni leduju a pred kojenim a odstrikavanim zahrivam.Ales je vysileny - dneska ma kontrolni den,takze tam asi usne,ja taky sotva lezu - zlate tri hodinky spanku.
Mala je cely den protivna,tak jsem ji uz uvarila cajcek a davam ji ho mezi kojenim - docela to zabira
5. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek