Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
kacici
5. zář 2007
Jinak jsem dostala dost silny ATB,tak snad brzo zaberou,fakt je to neprijemne a boli,boli. Do toho ty pitomy zuby 😞 ,uz se tesim az bude tohle obdobi za nami.Jidlo se uz zlepsilo,zase ma hlad po tech trech hodinkach 🙂 ,ale myslim si ze ten zanet mam z toho spurtu,jak jsem porad kojila,mela jsem popraskane bradavky a samozrejme infekce se me hned chytla.
Luci co nam to delas 😞 ,az na Slezsky? nam bude strasne smutno,ale ze srdce Vam to preju,vim jak je tezke sehnat tady v HK pekne bydleni 😉
No to ti nedame vydechnout,budes muset na same vychazky 😃 .Holky ja se na Vas zitra tak tesila - tchyne je nemocna,tak neprijede,ale me fakt neni dobre,takze mala ma po zizalkach a zadna vychazka nebude,bych Vam asi nekde odpadla,ale kdyby me bylo lepe uricte napisu 🙂
slevik
5. zář 2007
Katko - ty si to taky vybíráš všechno 😞 Tak hlavně ať ti je brzy líp! Myslím na vás... 😎
Kdyby ti bylo líp, tak můžem na procházku v pátek 😉.
No aspoň že už je růstový spurt za váma 😉
slevik
5. zář 2007
Lucko - zítra plus minus na desátou a písnem si, ne 😉?
cina
5. zář 2007
Kači, drž se, vím, jaký to je, mít teplotu a starat se o mimi, snad to brzy přejde.
Evi, ráno si písnem, jo? poslední dobou to máme strašně rozhozený...
kajuleautor
5. zář 2007
Evi a na kdy, že jsme to dohodli tu svatbu? 😃
Kači, držím pěsti, aby brzo bylo líp. Evča má pravdu, ty si to vážně musíš vybrat se vším všudy, tak snad to přejde.
kajuleautor
5. zář 2007
Jo s jinsk velká gratulace Adámkovi k dvouměsičním narozeninám. 😉
kacici
5. zář 2007
Luci moc gratulujeme Adamkovi k druhemu mesici,jak jste to oslavili? 🙂
Holky ja si z toho nic nedelam,jen je mi fakt mizerne,myslim si ze hraje roli to, ze jsem v posledni dobe hodne unavena a ospala.Mala uz se pres den zklidnila,dokonce me nechala spat pres hodinku 😃
Videla jsem Vase nove fotecky x-) - teda holky,proc ty deti,tak rychle rostou =-) ,vzdyt oni vypadaji den ode dne jinak 😃
A slysim jak mala zapasi s prdiky - no je vecer - klasika. Ales ji ma u sebe a ona se nemuze vytlacit a do toho silene funi 😃
cina
5. zář 2007
Děkujeme za gratulace, slavíme burčáčkem 😃
Kači, mně zas dal dneska Adámek dvacet minut, abych si uvařila a najedla se! 😃
slevik
5. zář 2007
Lucko - gratulujeme, gratulujeme...bych normálně zapomněla, se stydím |-| . Jé, burčáček bych si taky dala, mňam 😎 . Nechceš ho zítra donést na procházku, že by byla veselejší 😃?
cina
6. zář 2007
dobré ranko,

evi, bohužel, nezbylo 😃 myslím, že by to na tu prochinu chtělo něco ostřejšího, abysme nezmrzli 😃 snad nebude lejt
cina
6. zář 2007
právě jsem zhlídla fotky, moc krááásný, vy jste teda cestovatelé!!!!!ak se Verče spalo v té cestovní postýlce? já pořád váhám, jestli to na té svatbě zvádnem bez ní😕
jo a koukám, že Verunka bude mít za chvíli po šošolce 😃
cina
6. zář 2007
teda Evi, koukám z okna a nevim nevim...
macanet
6. zář 2007
U NÁS CHUMELÍ!!! =-) =-) JINAK KRÁSNÉ HNUSNÉ RÁNO ]-(
cina
6. zář 2007
mac, fakt?to je teda hustý 😕
macanet
6. zář 2007
Jak to , že u vás nic? Počkej já to tam pošlu, už to posílám i Smoulindě 😃 😃
cina
6. zář 2007
neeee, my nechcem 😃
macanet
6. zář 2007
Jojo, jen ať to táhne jinam 😃 😃
cina
6. zář 2007
Evi, tak my jsme chrupali až domů, najedl se a světě, div se, akce postýlka proběhla úplně v tichosti!!!!!!!!!!!!!!!!!hned, jak jsem ho tam šoupla, šla jsem vařit, občas jsem zaslechla nějaký zvuk a pak se kouknu a Adámek spinká!!!!! takže nejenže jsem uvařila, dokonce jsem si to i snědla a on pořád spíííí! vsadím se, že jsem to zakřikla, ale je to úspěch i tak🙂
slevik
6. zář 2007
Lucko - tak to je paráda 😉. U nás je to opačně 😃. Doma řev, takže jsme šli rovnou přebalit, nakrmit a šup do pelechu...dobu si tam kecala, občas brekla, usnula asi v jednu a teď je zase vzhůru 😃. Ale doufám, že se ještě nechá ukecat na chvilku spánku...
Volala jsem na to plavčo 😉. Takže: nejdřív je to pro miminka do osmi měsíců, 5 lekcí za 2000Kč. Chodí a plave se samostatně, mimčo, ty, ev. ještě jeden rodinný příšlušník a instruktorka. Čas se domlouvá individualně. Teď mají hodně miminek, takže by to bylo tak +- za měsíc.
Od osmi měsíců jsou pak plavča společně pro 5-8 dětí 😉.
kajuleautor
6. zář 2007
Ahoj holky, tak jsme byli na kyčlích a v pořádku. 🙂 Jinak Páťa se tam vážně předváděl, napsala jsem to do května.
To počasí dneska vážně šílený, u nás taky chvilku sněžilo.
kajuleautor
6. zář 2007
Kaci, koukala jsem na fotečky. V těch šatičkách to Terezce vážně sluší. x-) Co jste jí to ale udělali, že tak plakala. ]-(
slevik
6. zář 2007
Kájo - to je fajn, že to máte v pořádku...je to pohoda, viď 😉?
Katko - jak je? Kdyby ses chtěla zítra dopo přidat...budeme rádi 😉. Si představ, že dneska prvně jsme měli procházku bez řvaní 🙂 . Teda pokud nepočítám sem tam zabreknutí 😎
kajuleautor
6. zář 2007
Evi, jj to je pravda, jsem ráda, že to máme za sebou. Teď tady Páťa leží vedle mě, povídá, poslouchá AFI a vypadá to jakože i snad tancuje. x-)
cina
6. zář 2007
Evi, tak fajn, to my bysme začali až později, abysme rovnou mohli navázat na to další asi. a pokud to jde, že bysme tam mohli být oba, tak bysme tam pak mohli ze Slezskýho dojíždět
kacici
6. zář 2007
ahoj holky,uz je to lepsi - atb zabraly a ja mam jen zvysenou teplotu,ale zitra bohuzel nemuzu,ale pristi tyden se na Vas budu moc tesit.
Kajo,to byly prdiky a ne my,kdo ji tak rozplakal 😞
Ted prdi tatkovi do hrudi a ten jen nechape vrti hlavou,ze pry takova mala princezna a prdi,smrdi,krka,blinka,ze ztratil veskere iluze o princeznach 😃 ,ale ted chudak i place,nemuze to ze sebe dostat 😢
No ja kojim z jednoho prsu,druhe porad odstrikavam a uz me to dost boli,sice kojime po 3 hodinach,ale bradavka dostava zabrat.
Holky to koupani je zajimave,ale asi bych zacala taky chodit dele,aby se navazalo na ten dalsi kurz od 8 mesicu.
Jo ja zacnu asi chodit na ty kojenecke masaze k PA jak jsme Luci chodili,jsem na to zvedava a snad by nam to pomohlo na ty jeji prdiky 😉
kacici
6. zář 2007
Tak jak koukam vy jste se na vychazce uz zklidnili a my zacneme plakat 😃
Kajo gratuluju ke kontrole kyclicek 🙂 ,je moc fajn,ze je vse v poradku 😉
kajuleautor
6. zář 2007
Kaci, já jsem si dělala legraci. Je mi jasný, že bys neudělala nic, abys Terezku rozbrečela. 😉
slevik
7. zář 2007
Ahojky,
tak jsme se na to plavčo přihlásili, prý jakmile se uvolní místečko, zavolají nám, cca za měsíc. Jsem na to zvědavá 🙂. Jo a je to spojený s masáží miminka 😉
Tak dneska ti naši broučkové taky moc neřvali, viď Lucko 😉?
Katko - v čem jsi měla ty naušničky pro malou? Přemýšlím, jestli najít nějakou malou skleničku a do ní nalít ten líh =-) ?
kacici
7. zář 2007
Ahoj holky,tak se to zlepsuje kazdym dnem,je mi lepe a lepe 🙂
Evi mela jsem to v male sklenicce a v lihu(malou lahvicku jsem vylila celou),ale netusim do ceho bych to dala,kdyz bych to musela nekam nest,aby se to nevylilo a zaroven se to z toho dobre vyndavaly nausnicky =-)
Dneska jsem cely den litala,takze padam docela unavou a holky jak ten pristi patek? ja jen ze uz mam zase domluvenych spoustu navstev,tak abych si udelala cas jen pro Vas.
slevik
8. zář 2007
No tak mě by to snad mělo v pátek vyjít 😉. A na vycházku nejdřív ve středu, v pondělí nemůžu a v úterý jdeme na naušničky 😎

Začni psát odpověď...

Odešli