• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Jinak jsem dostala dost silny ATB,tak snad brzo zaberou,fakt je to neprijemne a boli,boli. Do toho ty pitomy zuby :frowning2: ,uz se tesim az bude tohle obdobi za nami.Jidlo se uz zlepsilo,zase ma hlad po tech trech hodinkach :slight_smile: ,ale myslim si ze ten zanet mam z toho spurtu,jak jsem porad kojila,mela jsem popraskane bradavky a samozrejme infekce se me hned chytla.
Luci co nam to delas :frowning2: ,az na Slezsky? nam bude strasne smutno,ale ze srdce Vam to preju,vim jak je tezke sehnat tady v HK pekne bydleni :wink:
No to ti nedame vydechnout,budes muset na same vychazky :grinning: .Holky ja se na Vas zitra tak tesila - tchyne je nemocna,tak neprijede,ale me fakt neni dobre,takze mala ma po zizalkach a zadna vychazka nebude,bych Vam asi nekde odpadla,ale kdyby me bylo lepe uricte napisu :slight_smile:
5. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - ty si to taky vybíráš všechno :frowning2: Tak hlavně ať ti je brzy líp! Myslím na vás... :sunglasses:
Kdyby ti bylo líp, tak můžem na procházku v pátek :wink:.
No aspoň že už je růstový spurt za váma :wink:
5. zář 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - zítra plus minus na desátou a písnem si, ne :wink:?
5. zář 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, drž se, vím, jaký to je, mít teplotu a starat se o mimi, snad to brzy přejde.
Evi, ráno si písnem, jo? poslední dobou to máme strašně rozhozený...
5. zář 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi a na kdy, že jsme to dohodli tu svatbu? :grinning:
Kači, držím pěsti, aby brzo bylo líp. Evča má pravdu, ty si to vážně musíš vybrat se vším všudy, tak snad to přejde.
5. zář 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo s jinsk velká gratulace Adámkovi k dvouměsičním narozeninám. :wink:
5. zář 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci moc gratulujeme Adamkovi k druhemu mesici,jak jste to oslavili? :slight_smile:
Holky ja si z toho nic nedelam,jen je mi fakt mizerne,myslim si ze hraje roli to, ze jsem v posledni dobe hodne unavena a ospala.Mala uz se pres den zklidnila,dokonce me nechala spat pres hodinku :grinning:
Videla jsem Vase nove fotecky :dizzy_face: - teda holky,proc ty deti,tak rychle rostou :confused: ,vzdyt oni vypadaji den ode dne jinak :grinning:
A slysim jak mala zapasi s prdiky - no je vecer - klasika. Ales ji ma u sebe a ona se nemuze vytlacit a do toho silene funi :grinning:
5. zář 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za gratulace, slavíme burčáčkem :grinning:
Kači, mně zas dal dneska Adámek dvacet minut, abych si uvařila a najedla se! :grinning:
5. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - gratulujeme, gratulujeme...bych normálně zapomněla, se stydím :pensive: . Jé, burčáček bych si taky dala, mňam :sunglasses: . Nechceš ho zítra donést na procházku, že by byla veselejší :grinning:?
5. zář 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

evi, bohužel, nezbylo :grinning: myslím, že by to na tu prochinu chtělo něco ostřejšího, abysme nezmrzli :grinning: snad nebude lejt
6. zář 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem zhlídla fotky, moc krááásný, vy jste teda cestovatelé!!!!!ak se Verče spalo v té cestovní postýlce? já pořád váhám, jestli to na té svatbě zvádnem bez ní:-/
jo a koukám, že Verunka bude mít za chvíli po šošolce :grinning:
6. zář 2007 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Evi, koukám z okna a nevim nevim...
6. zář 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U NÁS CHUMELÍ!!! :confused: :confused: JINAK KRÁSNÉ HNUSNÉ RÁNO :angry:
6. zář 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mac, fakt?to je teda hustý :fearful:
6. zář 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to , že u vás nic? Počkej já to tam pošlu, už to posílám i Smoulindě :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee, my nechcem :grinning:
6. zář 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jen ať to táhne jinam :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak my jsme chrupali až domů, najedl se a světě, div se, akce postýlka proběhla úplně v tichosti!!!!!!!!!!!!!!!!!hned, jak jsem ho tam šoupla, šla jsem vařit, občas jsem zaslechla nějaký zvuk a pak se kouknu a Adámek spinká!!!!! takže nejenže jsem uvařila, dokonce jsem si to i snědla a on pořád spíííí! vsadím se, že jsem to zakřikla, ale je to úspěch i tak:slight_smile:
6. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to je paráda :wink:. U nás je to opačně :grinning:. Doma řev, takže jsme šli rovnou přebalit, nakrmit a šup do pelechu...dobu si tam kecala, občas brekla, usnula asi v jednu a teď je zase vzhůru :grinning:. Ale doufám, že se ještě nechá ukecat na chvilku spánku...
Volala jsem na to plavčo :wink:. Takže: nejdřív je to pro miminka do osmi měsíců, 5 lekcí za 2000Kč. Chodí a plave se samostatně, mimčo, ty, ev. ještě jeden rodinný příšlušník a instruktorka. Čas se domlouvá individualně. Teď mají hodně miminek, takže by to bylo tak +- za měsíc.
Od osmi měsíců jsou pak plavča společně pro 5-8 dětí :wink:.
6. zář 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme byli na kyčlích a v pořádku. :slight_smile: Jinak Páťa se tam vážně předváděl, napsala jsem to do května.
To počasí dneska vážně šílený, u nás taky chvilku sněžilo.
6. zář 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, koukala jsem na fotečky. V těch šatičkách to Terezce vážně sluší. :dizzy_face: Co jste jí to ale udělali, že tak plakala. :angry:
6. zář 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - to je fajn, že to máte v pořádku...je to pohoda, viď :wink:?
Katko - jak je? Kdyby ses chtěla zítra dopo přidat...budeme rádi :wink:. Si představ, že dneska prvně jsme měli procházku bez řvaní :slight_smile: . Teda pokud nepočítám sem tam zabreknutí :sunglasses:
6. zář 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj to je pravda, jsem ráda, že to máme za sebou. Teď tady Páťa leží vedle mě, povídá, poslouchá AFI a vypadá to jakože i snad tancuje. :dizzy_face:
6. zář 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak fajn, to my bysme začali až později, abysme rovnou mohli navázat na to další asi. a pokud to jde, že bysme tam mohli být oba, tak bysme tam pak mohli ze Slezskýho dojíždět
6. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,uz je to lepsi - atb zabraly a ja mam jen zvysenou teplotu,ale zitra bohuzel nemuzu,ale pristi tyden se na Vas budu moc tesit.
Kajo,to byly prdiky a ne my,kdo ji tak rozplakal :frowning2:
Ted prdi tatkovi do hrudi a ten jen nechape vrti hlavou,ze pry takova mala princezna a prdi,smrdi,krka,blinka,ze ztratil veskere iluze o princeznach :grinning: ,ale ted chudak i place,nemuze to ze sebe dostat :cry:
No ja kojim z jednoho prsu,druhe porad odstrikavam a uz me to dost boli,sice kojime po 3 hodinach,ale bradavka dostava zabrat.
Holky to koupani je zajimave,ale asi bych zacala taky chodit dele,aby se navazalo na ten dalsi kurz od 8 mesicu.
Jo ja zacnu asi chodit na ty kojenecke masaze k PA jak jsme Luci chodili,jsem na to zvedava a snad by nam to pomohlo na ty jeji prdiky :wink:
6. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak koukam vy jste se na vychazce uz zklidnili a my zacneme plakat :grinning:
Kajo gratuluju ke kontrole kyclicek :slight_smile: ,je moc fajn,ze je vse v poradku :wink:
6. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já jsem si dělala legraci. Je mi jasný, že bys neudělala nic, abys Terezku rozbrečela. :wink:
6. zář 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme se na to plavčo přihlásili, prý jakmile se uvolní místečko, zavolají nám, cca za měsíc. Jsem na to zvědavá :slight_smile:. Jo a je to spojený s masáží miminka :wink:
Tak dneska ti naši broučkové taky moc neřvali, viď Lucko :wink:?
Katko - v čem jsi měla ty naušničky pro malou? Přemýšlím, jestli najít nějakou malou skleničku a do ní nalít ten líh :confused: ?
7. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se to zlepsuje kazdym dnem,je mi lepe a lepe :slight_smile:
Evi mela jsem to v male sklenicce a v lihu(malou lahvicku jsem vylila celou),ale netusim do ceho bych to dala,kdyz bych to musela nekam nest,aby se to nevylilo a zaroven se to z toho dobre vyndavaly nausnicky :confused:
Dneska jsem cely den litala,takze padam docela unavou a holky jak ten pristi patek? ja jen ze uz mam zase domluvenych spoustu navstev,tak abych si udelala cas jen pro Vas.
7. zář 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě by to snad mělo v pátek vyjít :wink:. A na vycházku nejdřív ve středu, v pondělí nemůžu a v úterý jdeme na naušničky :sunglasses:
8. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek