• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Evi, tak já bych ten pátek snad taky mohla, ale ještě nevím v kolik.
8. zář 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to hodí asi kdykoliv :wink:
8. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak já pak dám ještě vědět. :wink:
8. zář 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dej :wink:
8. zář 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak super,v patek s Vami pocitam na tuty :wink: . Ja bych mohla na vychazku nejdriv ve ctvrtek,zatim tam nic nemam a nechci si ani nic domlouvat,uz si chci taky trosku odpocinout od vsech pribuznych :grinning:,porad nekdo u nas je,takze nemam cas vubec pro sebe a zacina me to vadit.Pisu az ted vecer,mala spinka,tak dohanim resty na netu - maily,IP apod a hlavne peru jak o zivot,cely den jsme byli u tchyne,vcera zase venku a zitra jsem u nasich. tak zatim pa pa
9. zář 2007 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ta fotecka s tim jak kouka Verunka na pivo,je uzasna :grinning: . po kom ma asi na to pivko chut? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2007 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen doufám, že to pak nebude Páťa, kdo bude muset Verunku s tím pivem trochu krotit. :grinning: I když nevím, možná si budou moct podat ruce. :grinning:
Dneska se chystáme na výlet, ještě nevím kam asi jenom tady po okolí nebo někam na hory, uvidíme ještě podle počasí. Určitě se ale někam podíváme. :slight_smile: Taky musím vymyslet něco Páťovi k jeho čtvrtým mininarozeninám. :dizzy_face:
9. zář 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno. :wink:
Luci, koukala jsem na fotky, Adámek je vážně smíšek, je to frajer. :slight_smile:
A co ty budeš v pátek moct?
10. zář 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

tak jsme zpět ze svatby, bylo to super, Adámek byl HODNÉ miminko (nevěřila jsem, že to někdy řeknu :grinning: ), je to holt cestovatel!
na prochinu můžem kdykoliv, v ten pátek spíš dřív, ve tři jedem do Vrchlabí
10. zář 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě ještě nevím v kolik Péťa přijede z práce. Tak ještě uvidíme. Moc ráda bych ale Adámka už konečně viděla a Páťa taky.
10. zář 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer :wink:,
Katko - naprosto tě chápu... Taky jsem ze začátku byla ráda, že chodí návštěvy a chlubila se Verunkou, ale pak jsem toho taky měla dost :grinning:. Ve čtvrtek nevím, kdyžtak bych se vám ozvala :wink:.
S tím pivem - kouká na něj vždycky, když ho někde vidí a fakt vypadá, že by si dala :grinning:. Asi bude po mě...no je fakt, že jsem si ho dopřávala a dopřávám :grinning:.
Kájo - neboj, dají si spolu :wink:
Lucko - ve středu dopo můžu určitě :wink:. Adámek je šikula, že to v sobotu zvládl. My byli na tý oslavě třicetin a taky v poho, bylo nám řečeno, že je vidět, že je Verunka zvyklá chodit do hospody :grinning:.
Zítra jdeme na naušničky, tak nám držte pěsti :sunglasses: . Asi počkám venku, manža už je s tím smířenej, že půjde on a vypadá v pohodě, což já až tak nejsem :unamused: .
S pátkem počítám, můžu snad kdykoliv :slight_smile:. Bude to paráda, když se sejdem všichni :slight_smile:.
10. zář 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, zítra na vás budeme myslet a držet pěstičky, ať to Verunka dobře zvládne. :wink: Páni to bude parádnice. :dizzy_face: My zase jdeme na další očkování, taky z toho mám docela nervy, pže naposledy z toho měl docela neklidné spaní. :frowning2:
10. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Kájo, už víš něco přesnějšího ohledně pátku?
Evi, se zítřkem počítám, snad nebude lejt, domluvíme se pak jako vždycky, jo?
Jinak jsem fakt byla šťastná, že jsme tu svatbu takhle zvládli, nešo jen o sobotu, ale celej víkend, taky jsem se děsila tý víc jak tříhodinový cesty, ale fakt v pohodě, nemohla jsem si našeho synáčk vynachválit. zato dneska v noci :angry: pak se ale nad něj ráno nakloním a on se začne řehnit, no, zlobte se na něj! :grinning:

kde je vůbec Kači?
11. zář 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme zpátky z poradny. Páťa spinká, reakce na očkování zatím žádná, tak snad to bude v pohodě. Ta první hexa byla taky v poho akorát po tom prevenaru měl neklidné spaní. :frowning2: Jinak pěkně rosteme, Páťa má 7kg akorát nás neměřila jenom hlavičku a tu má 45cm. :slight_smile:
11. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :wink:,
Lucko - dlouho jsem tě neviděla :grinning:. Zítra určo, ráno si písnem a bude...má být hezky :wink: Přesně jak píšeš, kolikrát jsem nevyspalá, ale když se na mě prdelka ráno usměje... :dizzy_face:
V pátek má být vůbec krásně, skvělej den na srazík :slight_smile:.
Kájo - je to kus chlapa, ale abychom vás za chvíli nedohnali :grinning:. I když hlavičku máme jistě menší :sweat_smile: .
My jdeme příští čtvrtek, tak se pak pochlubím. Dneska jsme byli na těch naušničkách a zvládli jsme to dobře. Verunku si vzala dr. se sestrou dovnitř, my s manžou čekali v přípravně a jen poslouchali křik :cry: . Ale netrvalo to dlouho a v náručí se mi princezna hned uklidnila :dizzy_face: . Je to holka statečná :dizzy_face: . Teď spinká a mooooc jí to sluší :sunglasses: .
11. zář 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, tak to jsem ráda, že jste to tak dobře zvládli. :slight_smile: Páťa už se na novou nevěstu s naušničkama moooc těší. :slight_smile:
U nás teď krásně svítí sluníčko, vyrazila bych ven, jenže jsem dneska nějaká líná. Tak počkám ono mě to za chvilku přejde. :slight_smile:
Vidím to tak, že mi budeme moct, spíš tak po tý druhý.
11. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když Péťa hodlá jet zítra místo práce do HK na pojišťovnu, tak se ho zeptám jestli by to nešlo, že by tam jel v pátek. :wink:
11. zář 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči :slight_smile: mohla bych se jen zeptat,vy jste rodili někdo v Trutnově?Jak jste byli spokojené?Děkuju Zuzka :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Xsuzzi, jj já jsem rodila v Trutnově. Můžu říct, že jsem byla spokojená. Na dětském teda byla jedna sestřička taková přiotrávená, ale když ses nenechala, tak ti nic neřekla. Jinak ostatní byli v pohodě a hlavně sestřičky na šestinedělí, na ty jsem si rozhodně nemohla stěžovat. :slight_smile: A co se týká samotného porodu, tak nevím jestli to je tím, že jsem ho měla v pohodě a celkem rychlý. Ale i tam všechno probíhalo dobře, PA příjemná a na to jak jsem se jí pořád na něco ptala, byla vážně ochotná. Doktor co mě rodil taky v pohodě a ještě s ním byla legrace i při porodu. Páťu mi dali na bříško hnedka po porodu a pak si ho vzala dětská sestřička a společně s tatínkem ho odešla vážit atd. :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju:slight_smile: tak to sem ráda,že máš pozitivní zkušenost :slight_smile: já jsem si říkala,že vzhledem k tomu,že bydlím ve D.K.n/L tak by to bylo asi nejlepší a nejrychlejší do TU,ale byli jsme tam teď poslaný kvůli nějakým problémům a na příjmu byla tak nepříjemná PA,že sem si říkala,že sem si to asi právě rozmyslela,rodit tam :sweat_smile: tak nevím,ještě jednu podobnou zkušenost s TU porodnicí má tady jedna holčina od nás,jde o přístup k těhulce jako takové a obě jsme se shodli,že teda hrůza.Tak nevím,třeba to byla náhoda a bude to nakonec v pohodě.A co předporodní kurzy?Chodila si k nim?
11. zář 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem na předporodní kurzy chodila do HK a tam jsem byla moc spokojená. :slight_smile:
Já byla v TU teda vážně spokojená. Asi ne každá sestřička je stejná a taky mají někdy svůj den. I když je to jejich práce, tak by svoje nálady asi měli umět trochu ovládat.
11. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj do HK to je štreka :grinning: a ukázali Ti tam teda ty dýchací techniky a masáže zad na ulevení od bolesti a na kolik Tě to vyšlo?To je otázek viď :sweat_smile:
11. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - zkus to, pro nás by to bylo lepší dřív a kvůli Lucce určitě :wink:
11. zář 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak my jsme bydleli ve Stěžerách a to je od HK, co by kamenem dohodil. Jezdila mi tam i MHD, kže to bylo v pohodě. :slight_smile:
Já jsem platila zhruba těch 1400 a 1000 z toho mi hradila pojišťovna. Záleží na kolik těch lekcí jdeš.
Jo a techniky dýchání i masáže a různé úlevové polohy nám tam ukázala. Navíc tam byla i docela legrace, ta PA byla moc příjemná. :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no joooooo, dlouho jsme se neviděly:slight_smile: hele, a co Verunka? doufám, že už se z těch naušniček vzpamatovala a zase pěkně ječí :slight_smile: i když, jen jsme se od vás odpojili, Adámek zase spinkal, tak čím to asi bylo :grinning:
11. zář 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě, pokusím se to nějak zařídit, pže už jsem na Adámka vážně moc zvědavá. :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, Kájo, potřebujem chlapáka do party!!!!
11. zář 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad to teda půjde nějak zařídit. Já právě nevím jestli je nutný, aby tam Péťa jel zítra nebo jestli to počká do pátku.
11. zář 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevim, nevim, chcete nás opravdu zítra na vycházku :grinning:?
A dej pokoj s řevem, já jsem ráda, že spokojeně spinká :dizzy_face: . Byla trochu rzmrzelá, ale byla vzhůru jen chvilku...uvidíme hlavně odpoledne. Ale je to fešanda :slight_smile:
Tak tak, aby to bylo v pátek 2 ku 2 :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My teda vyrážíme na tu procházku. Tak po sedmé se tady zase objevím, tak doufám, že tu někdo bude. :wink:
Jo a Evi, Páťa se taky nejdřív převalil jenom na bok. Já jsem do něj vždycky párkrát trochu šťouchla a on byl na bříšku. A teď už mu většinou ani pomáhat nemusím. :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek