Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
cina
11. zář 2007
to víš, že chceme, vždyť bez řevu by byla nuda, ne?
slevik
11. zář 2007
Lucko 😃 Tak to jo 😃
Kájo - jo, s mojí pomocí by to taky zvládla, ale my se dočkáme...já nikam nespěchám 😉
My o vlku...budí se mi, tak mizím, papaaa
kacici
11. zář 2007
Ahoj holky,pisu ze jsme v poradku,jen nam nefungoval ted par dni pocitac - takze jsem byla jak na trni 😃
No a taky stale nekde litam,takze casu moc nezbyva,ale to je dobre,neni cas se nudit,jen bych toho kdo vymyslel nazev materska dovolena chtela videt 😃
Na patek se na Vas strasne moc tesime,cely den jsem Vase az do odpoledne,pak vyrazime s Alesem na velky nakup a vecer budeme oslavovat moje narozky,mam je sice az v sobotu,ale to odjizdime na chalupu i s malou,aby si zvykla na jine prostredi 😉
Holky tak zatim pa pa,musim jit malou vykoupat a dat ji napapat 🙂
kacici
11. zář 2007
Jinak strasne moc gratulujeme Verunce k nausnickam x-) - holky budou v patek paradnice,tak a ted jdu kojit - dneska jsem nemusela koupat ja - koupal Ales - je cim dal vic sikovnejsi,za chvilku nebudou potrebovat maminku - stejne si nekdy pripadam jen jako chodici mlekarna 😃
kajuleautor
11. zář 2007
Ahoj holky, tak Péťa tam musí jet zítra, kže v pátek to nejde. 😞 A vůbec nevím, jak to v pátek bude vypadat? Zatím jsem se teda rozhodla, že pojedu zítra s ním. V HK budeme tak kolem jedný, tak kdyby jste některá měla čas, dejte vědět. 😉
slevik
12. zář 2007
Bré ráno,
Kájo já bohužel nemůžu...odpoledne, a to co nejdřív, jak se malá vzbudí, jedeme ke tchýni na chatu :-| .
Přidala jsem fotečky Veru v naušničkách 😉.
Pěkný den! Pa
kajuleautor
12. zář 2007
Ahoj holky, tak jsem nakonec stejně zůstala doma, pže přijela kámoška, kterou jsem dlouho neviděla.
cina
12. zář 2007
čauky,

Evi, tak nakonec jsme byli venku skoro do půl jedný a pěkně jsme si pospinkali. zato teď v postýlce vyvádí 😉

Kájo, jak to vidíš s tím pátkem?

a Kači, co zítra dopolko?
kajuleautor
12. zář 2007
Ahoj Luci, uvídíme, až přijede Péťa domů. Bude se stavovat ještě v práci, tak doufám, že to dopadne. Ale má toho teďka docela hodně. 😞
slevik
12. zář 2007
Lucko - Verunka byla po příchodu domů jak hadrová panenka, ale svlíkání ji probudilo 😃. No a myslela jsem si, jak půjde dřív spinkat a co myslíš? Jo, do postýlky šla dřív, ale usnula až před chvílí 😃. Skoro hodinu se vykecávala 😃. Tak jsem zvědavá, v kolik hodlá vstávat 😃
cina
12. zář 2007
my se taky vykecáváme, ale vypadá to, že začneme každou chvíli ječet :-p
jinak ten fusak vypadá moc dobře, bude teploučkej a barevně vyhovje 😃
slevik
12. zář 2007
Lucko - tak to je fajn. Já se ještě nedostala k tomu najít ten správnej pro nás 😃. Třeba nezačne, Verunka se většinou ukecá ke spánku 🙂
cina
12. zář 2007
no jo, ale zapomínáš, že Verunka je hodné miminko 😃 samozřejmě že spustil, ale dala jsem mu dudu, tak je na chvilinku klid 🙂
slevik
12. zář 2007
Lucko 😃 Tak teď jsi mě pobavila 😃.
cina
12. zář 2007
😃

ha, máme zavřené oči!
cina
12. zář 2007
aha, tak nejspíš jenom dlouze mrkal ]-(
kacici
13. zář 2007
Ahoj holky,
tak nam opet nesel pocitac - uz me to zacina stvat,neco v tom luplo,kdyz byl vypnuty a od te doby to takhle zlobi ]-( .
Holky tak jak zitra,pisneme si na mobil? Ja se na Vas moc tesim 🙂 Ja vim vzdycky podle ranniho kojeni,kdy budeme papat potom. Zitra ma byt krasne,chcete na vychazku nebo si dat u Kocoura nejakou mnamku - ja bych to spojila,na vychazku by navazoval obidek,ale nevim jak chcete vy a jak spechate.
Jinak mate me videt - mala nespala celou noc az do 12.00 - vypadam jak .......,no ted s ni jdu ven a beru jeste malou neter Barusku - pujdu s ni asi na detske hriste a vsadim se ze ta nase princeznicka bude spat a v noci udela to same 😢 - jsem fakt hotova - holky co delate,kdyz porad knouraji a breci ty Vase zlaticka? - ja uz jsem byla pekne nervni a dokonce i trochu zla :-N Ale pokazde kdyz se po kojeni usmeje,tak me to prejde,vcera se dokonce asi poprve usmala vedome,bylo to neco uzasneho x-)
cina
13. zář 2007
ahoj kači, už jsem si říkala, kde je tě konec 🙂

taky bych ten zítřek rozhodla ráno, a spojila bych procházku s obědem. každopádně ve tři jedeme do Vrchlabí. a co ta Kája?
kajuleautor
13. zář 2007
Ahoj holky, tak mi dneska volala známá jestli bych jí zítra nepřijela pomoct péct svatební koláče. Kže to asi nevyjde. Ona nám taky pomáhala s příprava, tak je blbý, abych já ji odmítla. Ach jo. 😞
No ale kdyby jste někdo měl čas příští pátek nebo víkend, tak dejte vědět to budeme v HK na 100%, pže to tam jet musíme.
mydva28
13. zář 2007
Ahoj Kacici! Tak to je hezký tady klábosíš a s náma ne!! 😞 Jak se vede? Kdy se uvidíme? My už jen 14 dnů v bytečku bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Mě se vůbec neschce stěhovat, to je hrozný, jak si člověk zvykne a na takovej malej prostor. A co andílek? Určitě se pěkně kulatí a faldíkuje, viď? Já bych si ji chtěla pomuchlat! Měj se moc fajn a snad brzo! Jo vše nej k narozeninám a hodně sluníčka na chaloupce! Pusinku Mydva vlastně čtyři i s chlupáčem
slevik
13. zář 2007
Ahojky,
tak koukám, že my se asi nesejdem 😞 .
Kájo - to je jasný, tak si to užij 😉. Příští pátek bych měla mít volno, ale až odpoledne a pak v neděli 😉 .
Sejdeme se zítra teda i tak? Třeba aspoň na tu procházku? Já můžu určitě, má být hezky... 😎
kajuleautor
13. zář 2007
Evi, tak se kdyžtak dohodneme. Třeba budeme ještě někdo moct. Lepší by byl ten pátek odpoledne, tak po tý jedný nejdřív.
slevik
13. zář 2007
Jojo, to by mi taky vyhovovalo, spíš možná po druhý 😉
kacici
13. zář 2007
Ahojky,holky tak zitra urcite rano pisnu v kolik se nam to hodi vam na mobil a omluvime se,ano?Kajo to je mi moc lito,ze nemuzes 😞 ,ale tvuj duvod proc nemuzes prijit chapu.
Jinak ja to mam pristi tyden pekne narocny - sama prohlidka u Dr. - pediatrie,kycle,ja se stitnou zlazou a na gyndu,ale v ten patek dyl odpoledne nebo vikend bude super - Ales me odjizdi do Prahy na tenis na Davis Cup a tak mam cas.
Mala od obeda porad spinkala a ted kouka,snad bude dnes v pohode a ja zitra cerstva 😃 - zrejme vcera uvolnovala stres po tech baby masazich - zitra Vam vse reknu a popisu 😉
kajuleautor
13. zář 2007
Kaci, tak to se manžel má. Péťa mu tiše závidí, taky by prý hnedka jel.
kacici
13. zář 2007
Kajo,oni mu pry koupili listek kamaradi a tak je mu blbe rict ne 😃 ,ale me je jasne,ze se neprizna,ze kluky premluvil at mu ho taky koupi a chce si v te Praze cely vikend odpocinout. Ja mu to preju,pomaha jak muze a aspon si zvyknu,ze od ledna jak bude studovat v Praze, bude kazdy treti vikend pryc.
No ja uvidim,snad bude vse v pohode a mala bude hodna,zatim me prijde,ze je divoska,kdyz neni tatinek doma 😃
kacici
14. zář 2007
Tak holky nevim jestli pujdete jeste ted rano na net,ale ja budu kojit kolem 8:30-9:00,takze bych mohla byt kolem 9:30-10:00 treba u te hospudky na Rozcesti?
kajuleautor
14. zář 2007
Ahoj holky, tak já dneska byla v Tescu (tady u nás, ne v HK) a co za sumu jsem tam zase nechala, no radši nemluvit. Ale Páťa má krásný bodýčka s delším rukávem, botičky atd. atd. 🙂 No a konečně jsem si koupila taky něco sobě, noční košilku, to abychom mohli dneska mohli Páťovi zadělat na tu sestřičku. 😃
kajuleautor
14. zář 2007
Samozřejmě, že mi Péťa řekl na co jsem mu ty botičky koupila, když ještě neumí chodit. Když ale oni jsou tááák krááásny a vážně mu moc sluší. 🙂
cina
16. zář 2007
Kačce opožděně vše nej nej k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli