• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
to víš, že chceme, vždyť bez řevu by byla nuda, ne?
11. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: Tak to jo :grinning:
Kájo - jo, s mojí pomocí by to taky zvládla, ale my se dočkáme...já nikam nespěchám :wink:
My o vlku...budí se mi, tak mizím, papaaa
11. zář 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pisu ze jsme v poradku,jen nam nefungoval ted par dni pocitac - takze jsem byla jak na trni :grinning:
No a taky stale nekde litam,takze casu moc nezbyva,ale to je dobre,neni cas se nudit,jen bych toho kdo vymyslel nazev materska dovolena chtela videt :grinning:
Na patek se na Vas strasne moc tesime,cely den jsem Vase az do odpoledne,pak vyrazime s Alesem na velky nakup a vecer budeme oslavovat moje narozky,mam je sice az v sobotu,ale to odjizdime na chalupu i s malou,aby si zvykla na jine prostredi :wink:
Holky tak zatim pa pa,musim jit malou vykoupat a dat ji napapat :slight_smile:
11. zář 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak strasne moc gratulujeme Verunce k nausnickam :dizzy_face: - holky budou v patek paradnice,tak a ted jdu kojit - dneska jsem nemusela koupat ja - koupal Ales - je cim dal vic sikovnejsi,za chvilku nebudou potrebovat maminku - stejne si nekdy pripadam jen jako chodici mlekarna :grinning:
11. zář 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak Péťa tam musí jet zítra, kže v pátek to nejde. :frowning2: A vůbec nevím, jak to v pátek bude vypadat? Zatím jsem se teda rozhodla, že pojedu zítra s ním. V HK budeme tak kolem jedný, tak kdyby jste některá měla čas, dejte vědět. :wink:
11. zář 2007 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno,
Kájo já bohužel nemůžu...odpoledne, a to co nejdřív, jak se malá vzbudí, jedeme ke tchýni na chatu :unamused: .
Přidala jsem fotečky Veru v naušničkách :wink:.
Pěkný den! Pa
12. zář 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem nakonec stejně zůstala doma, pže přijela kámoška, kterou jsem dlouho neviděla.
12. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

Evi, tak nakonec jsme byli venku skoro do půl jedný a pěkně jsme si pospinkali. zato teď v postýlce vyvádí :wink:

Kájo, jak to vidíš s tím pátkem?

a Kači, co zítra dopolko?
12. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, uvídíme, až přijede Péťa domů. Bude se stavovat ještě v práci, tak doufám, že to dopadne. Ale má toho teďka docela hodně. :frowning2:
12. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - Verunka byla po příchodu domů jak hadrová panenka, ale svlíkání ji probudilo :grinning:. No a myslela jsem si, jak půjde dřív spinkat a co myslíš? Jo, do postýlky šla dřív, ale usnula až před chvílí :grinning:. Skoro hodinu se vykecávala :grinning:. Tak jsem zvědavá, v kolik hodlá vstávat :grinning:
12. zář 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky vykecáváme, ale vypadá to, že začneme každou chvíli ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ten fusak vypadá moc dobře, bude teploučkej a barevně vyhovje :grinning:
12. zář 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to je fajn. Já se ještě nedostala k tomu najít ten správnej pro nás :grinning:. Třeba nezačne, Verunka se většinou ukecá ke spánku :slight_smile:
12. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale zapomínáš, že Verunka je hodné miminko :grinning: samozřejmě že spustil, ale dala jsem mu dudu, tak je na chvilinku klid :slight_smile:
12. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: Tak teď jsi mě pobavila :grinning:.
12. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

ha, máme zavřené oči!
12. zář 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak nejspíš jenom dlouze mrkal :angry:
12. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nam opet nesel pocitac - uz me to zacina stvat,neco v tom luplo,kdyz byl vypnuty a od te doby to takhle zlobi :angry: .
Holky tak jak zitra,pisneme si na mobil? Ja se na Vas moc tesim :slight_smile: Ja vim vzdycky podle ranniho kojeni,kdy budeme papat potom. Zitra ma byt krasne,chcete na vychazku nebo si dat u Kocoura nejakou mnamku - ja bych to spojila,na vychazku by navazoval obidek,ale nevim jak chcete vy a jak spechate.
Jinak mate me videt - mala nespala celou noc az do 12.00 - vypadam jak .......,no ted s ni jdu ven a beru jeste malou neter Barusku - pujdu s ni asi na detske hriste a vsadim se ze ta nase princeznicka bude spat a v noci udela to same :cry: - jsem fakt hotova - holky co delate,kdyz porad knouraji a breci ty Vase zlaticka? - ja uz jsem byla pekne nervni a dokonce i trochu zla :sweat_smile: Ale pokazde kdyz se po kojeni usmeje,tak me to prejde,vcera se dokonce asi poprve usmala vedome,bylo to neco uzasneho :dizzy_face:
13. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači, už jsem si říkala, kde je tě konec :slight_smile:

taky bych ten zítřek rozhodla ráno, a spojila bych procházku s obědem. každopádně ve tři jedeme do Vrchlabí. a co ta Kája?
13. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mi dneska volala známá jestli bych jí zítra nepřijela pomoct péct svatební koláče. Kže to asi nevyjde. Ona nám taky pomáhala s příprava, tak je blbý, abych já ji odmítla. Ach jo. :frowning2:
No ale kdyby jste někdo měl čas příští pátek nebo víkend, tak dejte vědět to budeme v HK na 100%, pže to tam jet musíme.
13. zář 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacici! Tak to je hezký tady klábosíš a s náma ne!! :frowning2: Jak se vede? Kdy se uvidíme? My už jen 14 dnů v bytečku bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Mě se vůbec neschce stěhovat, to je hrozný, jak si člověk zvykne a na takovej malej prostor. A co andílek? Určitě se pěkně kulatí a faldíkuje, viď? Já bych si ji chtěla pomuchlat! Měj se moc fajn a snad brzo! Jo vše nej k narozeninám a hodně sluníčka na chaloupce! Pusinku Mydva vlastně čtyři i s chlupáčem
13. zář 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak koukám, že my se asi nesejdem :frowning2: .
Kájo - to je jasný, tak si to užij :wink:. Příští pátek bych měla mít volno, ale až odpoledne a pak v neděli :wink: .
Sejdeme se zítra teda i tak? Třeba aspoň na tu procházku? Já můžu určitě, má být hezky... :sunglasses:
13. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak se kdyžtak dohodneme. Třeba budeme ještě někdo moct. Lepší by byl ten pátek odpoledne, tak po tý jedný nejdřív.
13. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to by mi taky vyhovovalo, spíš možná po druhý :wink:
13. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky tak zitra urcite rano pisnu v kolik se nam to hodi vam na mobil a omluvime se,ano?Kajo to je mi moc lito,ze nemuzes :frowning2: ,ale tvuj duvod proc nemuzes prijit chapu.
Jinak ja to mam pristi tyden pekne narocny - sama prohlidka u Dr. - pediatrie,kycle,ja se stitnou zlazou a na gyndu,ale v ten patek dyl odpoledne nebo vikend bude super - Ales me odjizdi do Prahy na tenis na Davis Cup a tak mam cas.
Mala od obeda porad spinkala a ted kouka,snad bude dnes v pohode a ja zitra cerstva :grinning: - zrejme vcera uvolnovala stres po tech baby masazich - zitra Vam vse reknu a popisu :wink:
13. zář 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak to se manžel má. Péťa mu tiše závidí, taky by prý hnedka jel.
13. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,oni mu pry koupili listek kamaradi a tak je mu blbe rict ne :grinning: ,ale me je jasne,ze se neprizna,ze kluky premluvil at mu ho taky koupi a chce si v te Praze cely vikend odpocinout. Ja mu to preju,pomaha jak muze a aspon si zvyknu,ze od ledna jak bude studovat v Praze, bude kazdy treti vikend pryc.
No ja uvidim,snad bude vse v pohode a mala bude hodna,zatim me prijde,ze je divoska,kdyz neni tatinek doma :grinning:
13. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nevim jestli pujdete jeste ted rano na net,ale ja budu kojit kolem 8:30-9:00,takze bych mohla byt kolem 9:30-10:00 treba u te hospudky na Rozcesti?
14. zář 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já dneska byla v Tescu (tady u nás, ne v HK) a co za sumu jsem tam zase nechala, no radši nemluvit. Ale Páťa má krásný bodýčka s delším rukávem, botičky atd. atd. :slight_smile: No a konečně jsem si koupila taky něco sobě, noční košilku, to abychom mohli dneska mohli Páťovi zadělat na tu sestřičku. :grinning:
14. zář 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samozřejmě, že mi Péťa řekl na co jsem mu ty botičky koupila, když ještě neumí chodit. Když ale oni jsou tááák krááásny a vážně mu moc sluší. :slight_smile:
14. zář 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačce opožděně vše nej nej k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!
16. zář 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek