Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
cina
17. zář 2007
dobré ranko,

jak jsme na tom tento týden s vycházkama?
jinak jsme ze soboty na neděli měli naprosto šílenou noc, Adam fakt nespal asi od dvou, vůbec jsme nevěděli, co s ním, noc předtím spal krásně a dneska to taky šlo,tak snad to byla jen výjimka a chtěl si trochu zaprudit, celou neděli jsem byla jak praštěná :-|
kacici
17. zář 2007
Ahoj holky,vyuzivam casu,kdy si mala hraje pod hrazdickou - teda to jsou rany jak mlati do hracek 😃 .V patek jsme litali jak blazni na nakup a pak do mesta na veceri - hlidala nam babicka - celou dobu ji mala prorvala a to hlidala babicka poprve,nastesti to nevzdala a v sobotu rano ji pohlidala take na dve hodky.Na chalupu jsme nejeli v sobotu,ale jen v nedeli na otocku,byli jsme oba mrtvi a tak v sobotu do 13:00 dospaval Ales a ja pak do 16:00.V nedeli jsme vyrazili brzo rano a mala byla v aute absolutne v pohode,cely vylet zaspala a byla hodnoucka.
Tenhle tyden se na vychazku az do patka nedostanu - litam po Dr.,mamka si kvuli me vzala dovcu, pak mam domluvene asi 4 kamaradky na vychazku a srazik,takze budu rada,kdyz budu vubec doma - ale zitra odpoledne me hlida svagrova,tak mam v planu velky uklid.
Mala vyzaduje vic a vic casu,ale to asi vsechny znate,ja na to doted nebyla zvykla,byla v pohode i sama,ale ted se to meni.A asi zaciname dalsi spurt,chce driv a driv papat :-|
Holky a co ten patek odpoledne?
cina
17. zář 2007
čauky,

já s tím pátkem počítám, hodilo by se vám třeba na druhou hodinu?
jinak jsem dneska stihla zase uvařit, to je paráda, Adam si třičtvrtě hodiny povídal v postýlce, občas se zavztekal, tak jsem mu dala dudlík a nakonec usnul, hurááááá.kdo by to řekl, že mi jednou bude stačit ke štěstí, že se v klidu najím 😃
slevik
17. zář 2007
Ahojky,
taky s pátkem počítám 😉. Akorát nevím v kolik, ale nějak odpo určitě... Ale jestli to bude jako dneska, tak nevím jak to udělám... Verunka mi totiž už od 12h spí =-) 😃 . I když teď už očekávám probuzení 😉 . Takhle to je teď posledních pár dní, spí po obědě dlouho, ale pak je zase celý odpoledne vzhůru 😃.
Lucko - v kolik jste šli? My se nakonec vrátili domů až o půl dvanáctý.
kajuleautor
17. zář 2007
Ahoj holky, tak já s tím pátkem taky počítám. 🙂 Péťa chce jet sice dýl, ale snad ho nějak zpracuju. 😉 Vidím to ale tak na tu druhou třetí hodinu.
Teda holky, Páťa mi v sobotu vzával o půl desáté. 🙂
cina
17. zář 2007
Evi, my jsme vyráželi nakonec až v jedenáct, v půl se probral 🙂
kájo, ještě řekni, že spal už od sedmi :-o Evča už si stěžovala, že Páťa je extrémně hodný mimčo 😃
kajuleautor
17. zář 2007
No od sedmi ne, usnul až po osmé. 😉
kajuleautor
17. zář 2007
Jen aby jste ho holky nepřechválili. 😉 Třeba se v pátek už konečně přestane přetvařovat. 😃
cina
17. zář 2007
no tak to jooooo 😃 ty máš ale štěstí, holka! 😃
kajuleautor
17. zář 2007
Si nemyslete on zase tak hodný není. Přes den toho moc nenaspí. To jenom když je v kočárku a to ještě ke všemu někdy vyžaduje aspoň pět minut vození. Když si s ním ale člověk hraje tak většinou nebrečí. Jak ale nespí přes den, tak noc prospí celou. Teda jednou jsem se probudila a byl vzhůru, ale povídal si a za chvilku to zase zalomil. 🙂
slevik
18. zář 2007
Kájo - tak to jsem teda zvědavá, Verunka tam bude taky, tak nevim nevim 😃
Mě vyhovuje i to jedno noční kojení, si nestěžuju. A taky jsem ráda, že spinká po obědě delší dobu, aspoň něco udělám 😎
slevik
18. zář 2007
Luci - tak jste to vzdali? Je fakt, že to je venku fakt na houby :-| . A to jsme měli jít dneska pěšky k našim (do města), tak to asi budem muset probrat autíčko :-N
cina
18. zář 2007
Evi, moc pěkná fotečka!!!!!

neee, my to nevzdali, jestli sis všimla, jakej byl kolem půl čtvrtý slejvák, tak to jsme se zrovna procházeli venku, moc prííííma, teď vozí v dešti taťka 😉
cina
19. zář 2007
dobré ranko,

tak my teda kojíme v noci stále ještě dvakrát, i když dneska v jednu a pak až v půl šestý, pro nás opravdu úspěch. akorát nevím, co se dělo včera přes den, normálně už jsme měli intervaly po třech hodinách a včera začal po dvou hodinách řvát jako bych mu nedala týden jíst 😉 možná se jenom nudil, že jsme nebyli dopolko venku.
ještě vám musím napsat, jak nás krásně naše miminko zblblo - prostě není noc, kdy bych ho já nebo Viktor nehledala v posteli.Prostě se jeden z nás najednou vzbudí a chmatá všude po posteli a hledá ho (já ještě přidávám vyděšené výkřiky "kde je miminko" apod. 😃 ), a pak se navzájem uklidňujeme, že si klidně spinká v postýlce. no a dneska v noci, když jsem usínala a Viktor už spal delší dobu, se ozvalo: "to byla nálož". takže manžel přebaluje už i ze spaní 😃 sorry za román, ale musím toho využít, neboť náš miláček sladce spíííííííííííííííííííííí!
slevik
19. zář 2007
Lucko 😃 😃 😃
Tak to jste to měli ještě lepší 😃 My šli odpolko až po něm, nechtěla jsem zmoknout dvakrát 😎
Add kojení v noci, my kojíme jednou tak poslední měsíc, možná ani ne. Předtím jedla 2-3x za noc... A po 3 hodinách přes den taky nejíme tak dlouho, nikam nespěchej, Adámek se přece opičí po Verunce 😃
No a jestli se tu ukážeš, tak ti píšu, jak jsem blbá, asi kojící demence 😃. Zítra jdeme v 1😇0 do poradny, takže procházka bude jen cestou :-| . Takže s náma nepočítejte... Tož v pátek, teda doufám =-) 😉
cina
19. zář 2007
Evi, v pohodě, tak v ten pátek. jak se teda domluvíme?
samozřejmě nikam nespěcháme, právě se našemu opičákovi snažím vysvětlit, že Verunka po obědě spinká v postýlce 😃 zatím to tak úplně nechápe 😃
jo a vypadá to na stěhování až v létě, takže Verunka bude za pár měsíců moct tlačit kočárek s Adamem🙂
slevik
19. zář 2007
Luci - to je divný, že to nechápe 😃. Tak já ji řeknu, ať mu to příště vysvětlí, ju 😃?
Tak to je paráda, jsem ráda, že tady s náma ještě chvíli pobudete 😉. I když nevím, jak vy :-N . A jaktože až v létě??
Hele a co kdyby Adámek tlačil kočárek s Verunkou 😉 ? Jako správnej džentlmen 😃
cina
19. zář 2007
no jde o to, kdo bude dřív chodit. a jelikož nejsme supermani, bude to asi na Verunce, on jí to pak vrátí, neboj 🙂
cina
19. zář 2007
už asi na chvilku usíná, ještě tak dvakrát třikrát mu to Verča zopakuje a prospí půl odpoledne 😃
dej pak vědět, jak jste dopadli v poradně, kolik že jste měli na 3 mědících? já mám pocit, že se nezadržitelně blížíme k šesti kilům :-N
cina
19. zář 2007
zase jsem to zakřikla, no klasika
slevik
19. zář 2007
Luci - tak to jo, to beru 😉 Ale kdo ví, jak to bude, my taky nejsme supermani 😃
My jsme měli 5,56kg na 3 měsících a mám dojem že 59cm, nechce se mi to teď hledat 🙂. Zítra písnu nové míry, mám dojem, že to bude stát za to, Veru je pěkně těžká :-N
cina
19. zář 2007
my jsme ho o víkendu vážili s taťkou a myslím, že tak těch 5,7 měl určitě, ale zas je to chlap, že jo?
slevik
19. zář 2007
Právě že to je chlap, co bychom pak měli říkat my =-) 😃
cina
19. zář 2007
Adam už čtvrt hodiny spí, juhuuuu!

já myslím, že jsou ty naše děti akorát 😃
kajuleautor
19. zář 2007
Luci, my jsme měli ve 3 měsících 6150g a 64cm. Teď už má něco přes 7kg a to už se pěkně pronese.
Evi, teď už to kojení na veřejnosti není taková pohoda. Kolikrát mám pocit, že mi ruce upadnou. 😉 Ty to určitě ale taky znáš. 😉
slevik
19. zář 2007
Kájo - jj, ale to mě spíš vadí, že se poslední dobou často u kojení vzteká (viz. diskuze o kojencích) a brečí a připadám si, jak matka, co ani neumí kojit :-| 😃
Jak to vidíte v ten pátek? Tak na tu 15h?
kajuleautor
19. zář 2007
Evi, to Páťa taky. Kolikrát se u kojení vzteká, plive ho z pusy a trvá dobu než se pořádně přisaje, ale to samý je někdy i z flaškou. Nevím, co to má za období?
Až se Péťa vrátí z hub, tak to s ním budu projednávat. Držte mi pěsti, ať to vyjde. 😉 Počítám ale tak na tu 15.
slevik
19. zář 2007
Mě by to tak vyhovovalo 😉
kajuleautor
19. zář 2007
Páťa mi teď leží v postýlce, povídá si sám se sebou, sleduje kolotoč a samozřejmě ožužlává hračky. 🙂
Koukala jsi na tu fotku s tím pívem? Jsem si říkala, že se musí aspoň trochu tý Verunce přiblížit. 😉
kajuleautor
19. zář 2007
Koukám Verunka už je taky velká čtyřměsíční slečna. 🙂 Zítra dej vědět, jak jste dopadli v tý poradně. 😉