• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
dobré ranko,

jak jsme na tom tento týden s vycházkama?
jinak jsme ze soboty na neděli měli naprosto šílenou noc, Adam fakt nespal asi od dvou, vůbec jsme nevěděli, co s ním, noc předtím spal krásně a dneska to taky šlo,tak snad to byla jen výjimka a chtěl si trochu zaprudit, celou neděli jsem byla jak praštěná :unamused:
17. zář 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vyuzivam casu,kdy si mala hraje pod hrazdickou - teda to jsou rany jak mlati do hracek :grinning: .V patek jsme litali jak blazni na nakup a pak do mesta na veceri - hlidala nam babicka - celou dobu ji mala prorvala a to hlidala babicka poprve,nastesti to nevzdala a v sobotu rano ji pohlidala take na dve hodky.Na chalupu jsme nejeli v sobotu,ale jen v nedeli na otocku,byli jsme oba mrtvi a tak v sobotu do 13:00 dospaval Ales a ja pak do 16:00.V nedeli jsme vyrazili brzo rano a mala byla v aute absolutne v pohode,cely vylet zaspala a byla hodnoucka.
Tenhle tyden se na vychazku az do patka nedostanu - litam po Dr.,mamka si kvuli me vzala dovcu, pak mam domluvene asi 4 kamaradky na vychazku a srazik,takze budu rada,kdyz budu vubec doma - ale zitra odpoledne me hlida svagrova,tak mam v planu velky uklid.
Mala vyzaduje vic a vic casu,ale to asi vsechny znate,ja na to doted nebyla zvykla,byla v pohode i sama,ale ted se to meni.A asi zaciname dalsi spurt,chce driv a driv papat :unamused:
Holky a co ten patek odpoledne?
17. zář 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

já s tím pátkem počítám, hodilo by se vám třeba na druhou hodinu?
jinak jsem dneska stihla zase uvařit, to je paráda, Adam si třičtvrtě hodiny povídal v postýlce, občas se zavztekal, tak jsem mu dala dudlík a nakonec usnul, hurááááá.kdo by to řekl, že mi jednou bude stačit ke štěstí, že se v klidu najím :grinning:
17. zář 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky s pátkem počítám :wink:. Akorát nevím v kolik, ale nějak odpo určitě... Ale jestli to bude jako dneska, tak nevím jak to udělám... Verunka mi totiž už od 12h spí :confused: :grinning: . I když teď už očekávám probuzení :wink: . Takhle to je teď posledních pár dní, spí po obědě dlouho, ale pak je zase celý odpoledne vzhůru :grinning:.
Lucko - v kolik jste šli? My se nakonec vrátili domů až o půl dvanáctý.
17. zář 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já s tím pátkem taky počítám. :slight_smile: Péťa chce jet sice dýl, ale snad ho nějak zpracuju. :wink: Vidím to ale tak na tu druhou třetí hodinu.
Teda holky, Páťa mi v sobotu vzával o půl desáté. :slight_smile:
17. zář 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my jsme vyráželi nakonec až v jedenáct, v půl se probral :slight_smile:
kájo, ještě řekni, že spal už od sedmi :astonished: Evča už si stěžovala, že Páťa je extrémně hodný mimčo :grinning:
17. zář 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No od sedmi ne, usnul až po osmé. :wink:
17. zář 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen aby jste ho holky nepřechválili. :wink: Třeba se v pátek už konečně přestane přetvařovat. :grinning:
17. zář 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jooooo :grinning: ty máš ale štěstí, holka! :grinning:
17. zář 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si nemyslete on zase tak hodný není. Přes den toho moc nenaspí. To jenom když je v kočárku a to ještě ke všemu někdy vyžaduje aspoň pět minut vození. Když si s ním ale člověk hraje tak většinou nebrečí. Jak ale nespí přes den, tak noc prospí celou. Teda jednou jsem se probudila a byl vzhůru, ale povídal si a za chvilku to zase zalomil. :slight_smile:
17. zář 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak to jsem teda zvědavá, Verunka tam bude taky, tak nevim nevim :grinning:
Mě vyhovuje i to jedno noční kojení, si nestěžuju. A taky jsem ráda, že spinká po obědě delší dobu, aspoň něco udělám :sunglasses:
18. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tak jste to vzdali? Je fakt, že to je venku fakt na houby :unamused: . A to jsme měli jít dneska pěšky k našim (do města), tak to asi budem muset probrat autíčko :sweat_smile:
18. zář 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, moc pěkná fotečka!!!!!

neee, my to nevzdali, jestli sis všimla, jakej byl kolem půl čtvrtý slejvák, tak to jsme se zrovna procházeli venku, moc prííííma, teď vozí v dešti taťka :wink:
18. zář 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak my teda kojíme v noci stále ještě dvakrát, i když dneska v jednu a pak až v půl šestý, pro nás opravdu úspěch. akorát nevím, co se dělo včera přes den, normálně už jsme měli intervaly po třech hodinách a včera začal po dvou hodinách řvát jako bych mu nedala týden jíst :wink: možná se jenom nudil, že jsme nebyli dopolko venku.
ještě vám musím napsat, jak nás krásně naše miminko zblblo - prostě není noc, kdy bych ho já nebo Viktor nehledala v posteli.Prostě se jeden z nás najednou vzbudí a chmatá všude po posteli a hledá ho (já ještě přidávám vyděšené výkřiky "kde je miminko" apod. :grinning: ), a pak se navzájem uklidňujeme, že si klidně spinká v postýlce. no a dneska v noci, když jsem usínala a Viktor už spal delší dobu, se ozvalo: "to byla nálož". takže manžel přebaluje už i ze spaní :grinning: sorry za román, ale musím toho využít, neboť náš miláček sladce spíííííííííííííííííííííí!
19. zář 2007 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to jste to měli ještě lepší :grinning: My šli odpolko až po něm, nechtěla jsem zmoknout dvakrát :sunglasses:
Add kojení v noci, my kojíme jednou tak poslední měsíc, možná ani ne. Předtím jedla 2-3x za noc... A po 3 hodinách přes den taky nejíme tak dlouho, nikam nespěchej, Adámek se přece opičí po Verunce :grinning:
No a jestli se tu ukážeš, tak ti píšu, jak jsem blbá, asi kojící demence :grinning:. Zítra jdeme v 10:30 do poradny, takže procházka bude jen cestou :unamused: . Takže s náma nepočítejte... Tož v pátek, teda doufám :confused: :wink:
19. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, v pohodě, tak v ten pátek. jak se teda domluvíme?
samozřejmě nikam nespěcháme, právě se našemu opičákovi snažím vysvětlit, že Verunka po obědě spinká v postýlce :grinning: zatím to tak úplně nechápe :grinning:
jo a vypadá to na stěhování až v létě, takže Verunka bude za pár měsíců moct tlačit kočárek s Adamem:slight_smile:
19. zář 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to je divný, že to nechápe :grinning:. Tak já ji řeknu, ať mu to příště vysvětlí, ju :grinning:?
Tak to je paráda, jsem ráda, že tady s náma ještě chvíli pobudete :wink:. I když nevím, jak vy :sweat_smile: . A jaktože až v létě??
Hele a co kdyby Adámek tlačil kočárek s Verunkou :wink: ? Jako správnej džentlmen :grinning:
19. zář 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jde o to, kdo bude dřív chodit. a jelikož nejsme supermani, bude to asi na Verunce, on jí to pak vrátí, neboj :slight_smile:
19. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
už asi na chvilku usíná, ještě tak dvakrát třikrát mu to Verča zopakuje a prospí půl odpoledne :grinning:
dej pak vědět, jak jste dopadli v poradně, kolik že jste měli na 3 mědících? já mám pocit, že se nezadržitelně blížíme k šesti kilům :sweat_smile:
19. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsem to zakřikla, no klasika
19. zář 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tak to jo, to beru :wink: Ale kdo ví, jak to bude, my taky nejsme supermani :grinning:
My jsme měli 5,56kg na 3 měsících a mám dojem že 59cm, nechce se mi to teď hledat :slight_smile:. Zítra písnu nové míry, mám dojem, že to bude stát za to, Veru je pěkně těžká :sweat_smile:
19. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ho o víkendu vážili s taťkou a myslím, že tak těch 5,7 měl určitě, ale zas je to chlap, že jo?
19. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že to je chlap, co bychom pak měli říkat my :confused: :grinning:
19. zář 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam už čtvrt hodiny spí, juhuuuu!

já myslím, že jsou ty naše děti akorát :grinning:
19. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, my jsme měli ve 3 měsících 6150g a 64cm. Teď už má něco přes 7kg a to už se pěkně pronese.
Evi, teď už to kojení na veřejnosti není taková pohoda. Kolikrát mám pocit, že mi ruce upadnou. :wink: Ty to určitě ale taky znáš. :wink:
19. zář 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - jj, ale to mě spíš vadí, že se poslední dobou často u kojení vzteká (viz. diskuze o kojencích) a brečí a připadám si, jak matka, co ani neumí kojit :unamused: :grinning:
Jak to vidíte v ten pátek? Tak na tu 15h?
19. zář 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, to Páťa taky. Kolikrát se u kojení vzteká, plive ho z pusy a trvá dobu než se pořádně přisaje, ale to samý je někdy i z flaškou. Nevím, co to má za období?
Až se Péťa vrátí z hub, tak to s ním budu projednávat. Držte mi pěsti, ať to vyjde. :wink: Počítám ale tak na tu 15.
19. zář 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by to tak vyhovovalo :wink:
19. zář 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Páťa mi teď leží v postýlce, povídá si sám se sebou, sleduje kolotoč a samozřejmě ožužlává hračky. :slight_smile:
Koukala jsi na tu fotku s tím pívem? Jsem si říkala, že se musí aspoň trochu tý Verunce přiblížit. :wink:
19. zář 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám Verunka už je taky velká čtyřměsíční slečna. :slight_smile: Zítra dej vědět, jak jste dopadli v tý poradně. :wink:
19. zář 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek