Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
slevik
19. zář 2007
Jj, to je x-) . Určo písnu 😉
kajuleautor
20. zář 2007
Ahoj, tak zítra do HK jedeme na 100% akorát počítám spíš dýl než dřív. Ale ještě se je dneska pokusím ukecat, abychom tam byli tak na tu třetí, pže Péťa to vidí na čtvrtou. ]-(
kajuleautor
20. zář 2007
Jet tam ale musím, pže v sobotu se Péťa chystá na hasičský slavnosti do Stěžer. 🙂
slevik
20. zář 2007
Ahojky,
tak Verunka už má 6150g a 63cm x-). Na dr. se kupodivu smála, i jí povídala a nechala si dát další včeličku...
Luci - hezký fotečky, a nejsi v tom sama, ze mě má Veru taky ráno děsnou srandu 😃
Kájo - a co tam je za slavnosti??
slevik
20. zář 2007
Jo a mě je to jedno, já můžu klidně ve čtyři 😉
kajuleautor
20. zář 2007
Evi, jsou to nějaký hasičský slavnosti. Pro mě je ale hlavní, že tam bude jídlo. 😃 😃 😃
kajuleautor
20. zář 2007
Evi, tak uvidíme, každopádně dneska se ho ještě pokusím zpracovat. 🙂
cina
20. zář 2007
Čau holky,

tak ve čtyři už je na mě dost pozdě :-|

Verunce opožděná gratulka ke čtyřměsíčnínám, rostete krásně, ale obávám se, že váhově na tom budeme asi stejně 🙂 (teda Adam 😃 )
slevik
20. zář 2007
Kájo - tak ho pěkně zpracuj, ale opatrně :-N
Luci - vždyť si říkala, že nikam nespěcháte :-p :-N ?
Že děkujem za přáníčko x-) . Jsem zvědavá, kolik budete mít, teda Adámek, ale buď v klidu, je to přece chlap 😉 . Aspoň nakonec bude vozit on Verunku 😎
kajuleautor
20. zář 2007
Tak to pozor, Verunku bude vozit Páťa. 😃 Je to taky kus chlapa už má 7250g. 🙂
Evi, budu se snažit být milá 😃 a uvidíme. 😉
slevik
20. zář 2007
No na Páťu prostě nemáme, no... ale když je to takovej kus chlapa, tak zvládne vozit třeba všechny, ne 😃?
kajuleautor
20. zář 2007
Nám to dítě asi vyměnili, Páťa je dneska přímo milionovej. 🙂 🙂 🙂
kajuleautor
20. zář 2007
Evi, však já to taky nemyslela zle. Může vozit klidně i Terezku, ale nevím, nevím, jak by se na to tvářil Adámek. 😃
slevik
20. zář 2007
Kájo - já vím x-)
Však oni se nějak dohodnou, když ne slovně, tak pěstma 😃
Hele a nekecej, že vám ho vyměnili, to je u vás normálka, ne :-p 🙂 ?
kajuleautor
20. zář 2007
Evi, přes den právě moc ne. Málokdy usne a když už tak v kočárku. Je ale pravda, že moc nebrečí, sice nespí, ale spíš si povídá. Někdy má ale svůj den a to pak stojí za to. To jsem pak ráda, že je večer a jdeme spát. :-N
slevik
20. zář 2007
Hmm, tak to my máme ten "svůj den" pořád 😃
kajuleautor
20. zář 2007
Doufám, že to teda nějak zařídím a budeme moct přijet dřív. 😉
Teď to tady musím trochu počochnit a pak asi vyrazíme na procházku. 🙂
slevik
20. zář 2007
Kočky, jen nakukuju 😉. Jak teda zítra??
kajuleautor
20. zář 2007
Evi, tak Péťa jel s kámošema do sauny a ještě se nevrátil ]-( ]-( ]-(
Takže až přijede mu to pěkně spočítám a za trest budeme muset jet zítra dřív. 😎
kacici
20. zář 2007
Ahoj holky,konecne na netu,nejak jsem nestihala a pak zase nestihal pocitac 😃
Holky zitrek urco plati,ja tam teda prijedu o neco drive asi na tu 15.00. Holky nevadi,ze bych tam privedla jeste jednu maminu - je od nas ze vchodu,jdeme totiz spolu zitra na kycle do fakultky a je to fakt super baba - jmenuje se Nina,ma 3 mesicniho Honzika,ktery se narodil na konci cervna.Je s ni fakt sranda 😉 ,nevadilo by Vam to? Jestli ano,tak pisnete.
Jinak my meli v poradne na 6 tydnech - 4060g a 54cm.Takze mame ukazkovou vahu - 620g za tri tydny 🙂
V endokrinologicke poradne me vysadili Euthyrox na stitnou zlazu,ze vse vypada moc dobre a ze to zkusime bez leku - HURA 🙂
Dneska na gynde teda trochu zklamani - Dr. me odmitla napsat hormonalni antikoncepci kvuli memu zlucniku,ze by se to pry zhorsilo,takze si ho musim nejdriv vyresit nebo ze me zavede telisko,ze je to mnohem lepsi a neni to takova zatez hormonalni jak pilulky. Vysetreni bylo v pohode,vse je jinak v poradku,ale ted porad vaham jakou antikoncepci,ja uz se spolehala na ty pilulky,Mirenu se me moc nechce zavadet vadi me neco mit v sobe :-|,vadi me i blby tampony
Holky tak zitra se na vas moc tesime,preju vsem dobrou noc a krasne sny
kajuleautor
20. zář 2007
Kaci, tak mně to teda rozhodně nebude vadit jestli tam v tu dobu teda budeme. 😉 Já chci ještě jednoho kluka a taky Honzíka. 🙂
Ti závidím, já už se toho Letroxu nezbavím. 😞 😞 😞
cina
21. zář 2007
čau kočky,

tak já to dneska bohužel nevidím, jestli se chcete sejít až na tu čtvrtou, potřebujeme jet nakoupit a zítra se asi staví naší, tak to tady musím dát trochu do pořádku. Kájo, dej ještě vědět, jak jste se domluvili s manželem, třeba aspoň na chvilku, abych vás viděla

kači, ahoj, teda ty nás ale zanedbáváš, už jsem ti chtěla psát, co se dějě 🙂 a na kyčlích dobrý? my jdeme asi přiští středu a do poradny za dva týdny.
kajuleautor
21. zář 2007
Luci do kolika tam budeš moct být? Já mu po 11 budu volat do práce, jak to vypadá a pokusím se ho přemluvit, abychom vyrazili dřív. 😉
kacici
21. zář 2007
Luci ja jsem pro tu 15.hodinu 😉 .Kojila jsem ted,takze pak v 11:15 a pak ve 14:15 a v 14.45 jsem u Kocoura - to mam hezky naplanovane,ze? 😃
Holky ja se fakt omlouvam,ale tenhle tyden nejak nestiham,spousta navstev u Dr.,do toho mela mamca dovcu,spousta domluvenych vychazek - vsak ja chodim domu az vecer,malou vykoupu a jdeme spat obe 😃 .Ale ted uz to bude snad klidnejsi.A na kycle jdu prave dneska,ve stredu jsem to nestihala. Tak jsem zvedava co me reknou,kamaradce rekli ted v nemocnici at uz nedava siroke baleni a to byli malymu jen 2 mesice.
Jinak ted jsem musela malou uklidnovat u prsa,strasne zacala brecet,mela plny nos - ma zrejme jako ja rymu,teda bylo me ji uplne lito,primo nesnasi,kdyz se ji nekdo dotkne nosanku,hned po na kojeni usnula,ani si nerihla
Tak holky odpoledne,pa
kajuleautor
21. zář 2007
Kaci, tak aby ti to tak taky vyšlo. 😉
cina
21. zář 2007
já vás obdivuju, že můžete takhle plánovat, u nás se fakt nedá nic předvídat =-)
kájo, já bych otřebovala být kolem půl čtvrté už doma :-| nebo že by mě Viktor vyzvedl u Kocoura
kajuleautor
21. zář 2007
Luci, u Páťa má jakžtakž danou dobu kdy jí, ale když je v kočárku je to nepředvídatelný to pak třeba 4,5 hodiny nejí a potom se mu to posune.
kajuleautor
21. zář 2007
Luci, budu dělat všechno možný i nemožný, abychom to stihli. Kdyžtak nám pronajmu nějaký letadlo a budeme tam raz dva. 😉
kacici
21. zář 2007
Luci, ja pokud to dobre pujde tam budu v 14.45,ale holky znate to - ja sice plany mam,ale Terezka je ta ktera rozhoduje 😃 - treba ted rano dostala driv nez po 3 hodinach - musela jsem ji uklidnit po vycisteni nosanku.
Ted krasne chrupe a Ales ma dneska dovcu,jede s klukama do te Prahy tak me jeste zehli pleny,pry aby me s necim pomohl nez odjede. Takze super,sice obedvat budeme uz v 10.30,ale dneska to aspon stihnu,kdyz je doma Ales,pak musi jit za klukama - skoro mu zavidim - tri dny si vycisti hlavu a bude si uzivat 🙂 - vsak v nedeli mu predam malou ve dverich a vypadnu zase nekam ja 😉
kajuleautor
21. zář 2007
Nj, to mám z tý dobrý vůle. Páťu tady mám v kočárku, tak jsem mu sundala plínku, samo že se pěkně zes.al, počůral celý kočárek a sobě obličej. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli