• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Jj, to je :dizzy_face: . Určo písnu :wink:
19. zář 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak zítra do HK jedeme na 100% akorát počítám spíš dýl než dřív. Ale ještě se je dneska pokusím ukecat, abychom tam byli tak na tu třetí, pže Péťa to vidí na čtvrtou. :angry:
20. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jet tam ale musím, pže v sobotu se Péťa chystá na hasičský slavnosti do Stěžer. :slight_smile:
20. zář 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Verunka už má 6150g a 63cm :dizzy_face:. Na dr. se kupodivu smála, i jí povídala a nechala si dát další včeličku...
Luci - hezký fotečky, a nejsi v tom sama, ze mě má Veru taky ráno děsnou srandu :grinning:
Kájo - a co tam je za slavnosti??
20. zář 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mě je to jedno, já můžu klidně ve čtyři :wink:
autor
Evi, jsou to nějaký hasičský slavnosti. Pro mě je ale hlavní, že tam bude jídlo. :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Evi, tak uvidíme, každopádně dneska se ho ještě pokusím zpracovat. :slight_smile:
20. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,

tak ve čtyři už je na mě dost pozdě :unamused:

Verunce opožděná gratulka ke čtyřměsíčnínám, rostete krásně, ale obávám se, že váhově na tom budeme asi stejně :slight_smile: (teda Adam :grinning: )
20. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak ho pěkně zpracuj, ale opatrně :sweat_smile:
Luci - vždyť si říkala, že nikam nespěcháte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ?
Že děkujem za přáníčko :dizzy_face: . Jsem zvědavá, kolik budete mít, teda Adámek, ale buď v klidu, je to přece chlap :wink: . Aspoň nakonec bude vozit on Verunku :sunglasses:
20. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to pozor, Verunku bude vozit Páťa. :grinning: Je to taky kus chlapa už má 7250g. :slight_smile:
Evi, budu se snažit být milá :grinning: a uvidíme. :wink:
20. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na Páťu prostě nemáme, no... ale když je to takovej kus chlapa, tak zvládne vozit třeba všechny, ne :grinning:?
20. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám to dítě asi vyměnili, Páťa je dneska přímo milionovej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, však já to taky nemyslela zle. Může vozit klidně i Terezku, ale nevím, nevím, jak by se na to tvářil Adámek. :grinning:
20. zář 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - já vím :dizzy_face:
Však oni se nějak dohodnou, když ne slovně, tak pěstma :grinning:
Hele a nekecej, že vám ho vyměnili, to je u vás normálka, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ?
20. zář 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, přes den právě moc ne. Málokdy usne a když už tak v kočárku. Je ale pravda, že moc nebrečí, sice nespí, ale spíš si povídá. Někdy má ale svůj den a to pak stojí za to. To jsem pak ráda, že je večer a jdeme spát. :sweat_smile:
20. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to my máme ten "svůj den" pořád :grinning:
20. zář 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám, že to teda nějak zařídím a budeme moct přijet dřív. :wink:
Teď to tady musím trochu počochnit a pak asi vyrazíme na procházku. :slight_smile:
20. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, jen nakukuju :wink:. Jak teda zítra??
20. zář 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak Péťa jel s kámošema do sauny a ještě se nevrátil :angry: :angry: :angry:
Takže až přijede mu to pěkně spočítám a za trest budeme muset jet zítra dřív. :sunglasses:
20. zář 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konecne na netu,nejak jsem nestihala a pak zase nestihal pocitac :grinning:
Holky zitrek urco plati,ja tam teda prijedu o neco drive asi na tu 15.00. Holky nevadi,ze bych tam privedla jeste jednu maminu - je od nas ze vchodu,jdeme totiz spolu zitra na kycle do fakultky a je to fakt super baba - jmenuje se Nina,ma 3 mesicniho Honzika,ktery se narodil na konci cervna.Je s ni fakt sranda :wink: ,nevadilo by Vam to? Jestli ano,tak pisnete.
Jinak my meli v poradne na 6 tydnech - 4060g a 54cm.Takze mame ukazkovou vahu - 620g za tri tydny :slight_smile:
V endokrinologicke poradne me vysadili Euthyrox na stitnou zlazu,ze vse vypada moc dobre a ze to zkusime bez leku - HURA :slight_smile:
Dneska na gynde teda trochu zklamani - Dr. me odmitla napsat hormonalni antikoncepci kvuli memu zlucniku,ze by se to pry zhorsilo,takze si ho musim nejdriv vyresit nebo ze me zavede telisko,ze je to mnohem lepsi a neni to takova zatez hormonalni jak pilulky. Vysetreni bylo v pohode,vse je jinak v poradku,ale ted porad vaham jakou antikoncepci,ja uz se spolehala na ty pilulky,Mirenu se me moc nechce zavadet vadi me neco mit v sobe :unamused:,vadi me i blby tampony
Holky tak zitra se na vas moc tesime,preju vsem dobrou noc a krasne sny
20. zář 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak mně to teda rozhodně nebude vadit jestli tam v tu dobu teda budeme. :wink: Já chci ještě jednoho kluka a taky Honzíka. :slight_smile:
Ti závidím, já už se toho Letroxu nezbavím. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. zář 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,

tak já to dneska bohužel nevidím, jestli se chcete sejít až na tu čtvrtou, potřebujeme jet nakoupit a zítra se asi staví naší, tak to tady musím dát trochu do pořádku. Kájo, dej ještě vědět, jak jste se domluvili s manželem, třeba aspoň na chvilku, abych vás viděla

kači, ahoj, teda ty nás ale zanedbáváš, už jsem ti chtěla psát, co se dějě :slight_smile: a na kyčlích dobrý? my jdeme asi přiští středu a do poradny za dva týdny.
21. zář 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci do kolika tam budeš moct být? Já mu po 11 budu volat do práce, jak to vypadá a pokusím se ho přemluvit, abychom vyrazili dřív. :wink:
21. zář 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ja jsem pro tu 15.hodinu :wink: .Kojila jsem ted,takze pak v 11:15 a pak ve 14:15 a v 14.45 jsem u Kocoura - to mam hezky naplanovane,ze? :grinning:
Holky ja se fakt omlouvam,ale tenhle tyden nejak nestiham,spousta navstev u Dr.,do toho mela mamca dovcu,spousta domluvenych vychazek - vsak ja chodim domu az vecer,malou vykoupu a jdeme spat obe :grinning: .Ale ted uz to bude snad klidnejsi.A na kycle jdu prave dneska,ve stredu jsem to nestihala. Tak jsem zvedava co me reknou,kamaradce rekli ted v nemocnici at uz nedava siroke baleni a to byli malymu jen 2 mesice.
Jinak ted jsem musela malou uklidnovat u prsa,strasne zacala brecet,mela plny nos - ma zrejme jako ja rymu,teda bylo me ji uplne lito,primo nesnasi,kdyz se ji nekdo dotkne nosanku,hned po na kojeni usnula,ani si nerihla
Tak holky odpoledne,pa
21. zář 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak aby ti to tak taky vyšlo. :wink:
21. zář 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás obdivuju, že můžete takhle plánovat, u nás se fakt nedá nic předvídat :confused:
kájo, já bych otřebovala být kolem půl čtvrté už doma :unamused: nebo že by mě Viktor vyzvedl u Kocoura
21. zář 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, u Páťa má jakžtakž danou dobu kdy jí, ale když je v kočárku je to nepředvídatelný to pak třeba 4,5 hodiny nejí a potom se mu to posune.
21. zář 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, budu dělat všechno možný i nemožný, abychom to stihli. Kdyžtak nám pronajmu nějaký letadlo a budeme tam raz dva. :wink:
21. zář 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja pokud to dobre pujde tam budu v 14.45,ale holky znate to - ja sice plany mam,ale Terezka je ta ktera rozhoduje :grinning: - treba ted rano dostala driv nez po 3 hodinach - musela jsem ji uklidnit po vycisteni nosanku.
Ted krasne chrupe a Ales ma dneska dovcu,jede s klukama do te Prahy tak me jeste zehli pleny,pry aby me s necim pomohl nez odjede. Takze super,sice obedvat budeme uz v 10.30,ale dneska to aspon stihnu,kdyz je doma Ales,pak musi jit za klukama - skoro mu zavidim - tri dny si vycisti hlavu a bude si uzivat :slight_smile: - vsak v nedeli mu predam malou ve dverich a vypadnu zase nekam ja :wink:
21. zář 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nj, to mám z tý dobrý vůle. Páťu tady mám v kočárku, tak jsem mu sundala plínku, samo že se pěkně zes.al, počůral celý kočárek a sobě obličej. :grinning:
21. zář 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek