• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kajo :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám se to posouvá leda dopředu, neexistuje, že by zapomněl na jídlo :grinning:
tak já se budu snažit být tam na třičtvrtě - Kači, kdybys to nestíhala, dej mi prosím vědět, jo? ještě se domluvím s Viktorem, jestli mě tam vyzvedne.
a co Evi? mohla bys už na třetí?
21. zář 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, to je dobrý, Adámek už si taky párkrár načůral přimo do pusy :slight_smile:
21. zář 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, hezký fotečky!!!
21. zář 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci urcite,kdybych videla ze nestiham pisnu :wink:
Holky tak tohle se nam teda nastesti nestalo a asi nikdy nestane,jedine ze by byla fakt hodne sikovna,ale to nastesti holcicky neumi :grinning: Ale zase az budou vetsi nebudou si curat na boticky a do kalhotek nekde venku
21. zář 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci diky. Ja jdu chystat obidek,budeme jist hodne brzo . delam smazeny hermelin a hranolky,mnam,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, aby ses nedivila. :wink: Oni jsou holčičky taky šikulky, Péťova ségra počůrala prý strop. Kdyby mi to nrřrkl Péťův taťka, neuvěřím. :sweat_smile: :slight_smile:
21. zář 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik,
tak já se budu snažit na tu třičtvrtě nebo třetí přijít, kdybych nestíhala, písnu :wink:.
A jak Kájo, ty, už víš??
21. zář 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, chvilku vydrž, za chvilku dám vědět, teď papáme. :wink:
21. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, my půjdem taky dlabat, teda nejdřív musím něco ukuchtit :grinning:
21. zář 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to co si žádá Páťa je vždy připravený. :wink: já už jedla. :slight_smile:
21. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, už víš odpolední hodinu??
21. zář 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, ty teda napínaš...

Evi, spali jsme až domů, pak se v chodbě vzbudil, napapal se, šoupla jsem ho do postýlky a spíííí, žádný koukání, žádný povídání, žádný řvaní!!!Verunka mu to po cestě asi řádně vysvětlila :grinning:
21. zář 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - vždyť jsi slyšela, jak mu to důkladně vysvětluje, až se při tom rozčilovala :grinning: My už spíme asi od 12h, tak jsem zvědavá, kdy bude vstávat :confused:
21. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
však ji štvalo, že se tvářil, že vůbec neposlouchá, ale vzal si to k srdci :grinning: no i když já nepředpokládám, že to bude na dlouho, dávám mu 20 minut
21. zář 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím kulový :angry: :frowning2: :cry: Prý se bude snažit přijet, co nejdřív, tak budu doufat.
Evi, kdyžtak ti pisnu sms, až budeme vyrážet, cesta je tak na 45min. Jinak už mám všechno připravený, plíny, milióny mikinek, bodýček, aby je mohl Páťa hned potom, co ho ustrojím, poblinkat, kže přijede a jedeme.
21. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning:
Kájo - ok, tak pak písni :wink:
21. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dopapáme a razíme
21. zář 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak už máme album? super! Evi, pošli mi pak kdyžtak heslo k tomu nicku, že bych tam taky přidala ty moje fotky.

jinak my jsme dorazili domů v půl osmý, pěkně jsme nakoupili, Adámek byl hodnej :slight_smile:
a nechci nikomu dělat chutě, ale právě cucám burčáčka, Evi, přijď si!
21. zář 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty jsi rychla :grinning: ,taky koukam na nase fotecky a neverim vlastnim ocim,jsi borka :wink: . Holky ja se nechci vytahovat,ale mala usnula dneska hned jak lehla do postylky kolem 20.45 :slight_smile: ,ale jestli to nebude tim,ze me k nasim uz brecela a vydrzela az do 20.00 :sweat_smile: Mela hlad a u nasich ji trapily prdiky,takze dostala sabiky,napapat driv a ted chrupka - hodne miminko,kez by ji to vydrzelo :grinning:
Je mi tady nejak smutno,ale to asi prejde,jsme prvni noc uplne sami,tak mam spis takovy divny pocit
Luci posli ho i k nam,mnam hned bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, posílám!!!!!
já si taky vzpomínám na první noc, kdy jsme byli sami (možná byla taky zatím jediná, pokud se nepletu), bylo to divný, ale dalo se to, neboj!

ty fotky jso fakt super, to snad ani nemůže být pravda!
21. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :sunglasses: Dala bych si, ale taky si dopřávám, jedu čokošku :grinning: Sice bych neměla, ale musím :sunglasses: My dorazili po sedmý hodině (byli jsme ještě u známých) a dnešní usínání bylo s pláčem :cry: . Asi hodně zážitků a byla přetažená :unamused:
Katko - to chápu, taky to pro mě bylo zvláštní...a i teď mi je pokaždý smutno :cry:
21. zář 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si vzpomněla, samozřejmě když se vám nějaká fotka nebude líbit nebo budete chtít změnit komentář, směle do toho :wink:
21. zář 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak v noci teda ddost nic moc, Evi, ja jsem ti psala, že mu dávám dvě a půl hoďky, dodržel to úplně přesně, v půl jedné dostal najíst a ve tři už zase pobrekával, prděl o stošest, už ani nevím, jak dlouho trvalo než se mu podařilo usnot, ale papal pak až v půl šestý.
dneska chceme jet na výlet, využít krásný počasí, takže asi do ZOO, tam byl Adam naposled v bříšku :grinning:
22. zář 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tak si to užijte :wink: Verunka tam byla v bříšku (asi 10 dní před porodem) a už i v kočárku :sunglasses:
My jsme dlabali o půl třetí a o půl osmý vstávala :slight_smile: . Neboj, bude líp :wink:
Jdu stáhnout fotky, zmenšit a přidat do spol. albíku :wink:
22. zář 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda, tak brzo jste vstávay, jo :grinning:
22. zář 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo :grinning: :grinning: :grinning:
Kočky, hodím to sem večer v klidu, teď musím sbalit věci a jedeme k příbuzným :slight_smile: Tak zatím
22. zář 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babule,

tak výlet se vydařil, Adámek byl zlatej, spinkal, najedl se, spinkal (nejedl 4 hodiny!!!!!!), takže super, zítra asi razíme na Kuňku!
22. zář 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - supeeerrr :wink: Verunka byla dneska u příbuzných taky zlatá, po obědě spinkala tři hodiny (!) ve stojícím kočárku :confused: :slight_smile:
V pondělí razíme do Krkonoš :slight_smile:
22. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? a kam?
22. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek