• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
No tak na takový dlouhý focení já nějak moc nejsem. Tohle mi vážně dalo zabrat a pak ještě to převlíkání. Navíc jak jsem tam klečela, tak jsem to dlouho nevydržela, pže pak mě začínalo trochu bolet bříško.
19. únor 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,nektere polohy :slight_smile: jsou neprijemne.Taky se ti tak spatne spi?Ja uz nespim ani 2 hodiny v kuse.Je to hruza... :frowning2:
19. únor 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak kdy, ale někdy už nevím, jak si mám lehnout. Na břiše nemůžu, na zádech to prý nedoporučují, na pravém boku se to Prckovi nelíbí, a tak mi zbývá na levém boku, ale to mě občas svádí se nahnout trochu na břicho. Pořídila jsem si ale ten kojící polštář a s tím se spí celkem dobře, akorát občas je Prcek nejvíc aktivní, když jdu spát a to pak tak nějak nemůžu usnout.
20. únor 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, je tady někdo?! :confused:
23. únor 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kajo,ja jsem tady
23. únor 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se mas? ja bohuzel nic moc,vysledky tripple testu zase spatne,pristi patek me ceka amniocenteza a pak cekani na vysledky a setreni se,ale jen co budu vedet ze je vse o.k. moc rada se pripojim k tobe na to cviceni,doufam,ze jeste nebudes rodit :grinning:
23. únor 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, budeme vám v pátek držet pěstičky, tak dej pak vědět, jak to dopadlo. Neboj, máme na to ještě dva a půl měsíce, kže se ke mně ještě určitě stihneš připojit. :slight_smile: Včera jsme si říkali jak na kontrakce, abychom tam nejeli příliš brzo a pak jsme koukali na dvd, jak se vlastně mimi dostává do těch porodních cest. Je to docela síla, když to takhle vidíš a pak to narozený mimi, tak si říkáš, jak je možný, že se tam vůbec může vejít. :fearful:
23. únor 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A že prý děti, který se rodí normálně a ne císařem umějí líp překonávat těžší situace. Prý proto, že to dítě, když je v bříšku a najednou se má narodit, tak podvědomí mu říká co má dělat, i když neví proč, tak se prostě otočí a pomalu se dostává do tý pánve a pak dál. Má k tomu právě takový mini prostor a ta situace je složitá, ale nakonec se narodí a je venku, to znamená, že ji překonal. A dítě, který se rodí řezem, před takovou situací nestojí, pže těma porodníma cestama neprojde.
23. únor 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo uz se strasne moc tesim,hlavne me vydrz chodit na cviceni,ano? :grinning: ja jsem nervozni z pristiho patku,ale to prejde a bude lip. Urcite ti dam hned vedet jak jsem dopadla a domluvime se,ze budu chodit cvicit pak s tebou :wink:
23. únor 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to musi byt super,vsechno takhle poslouchat a vse si predstavovat :wink: . me prisla neter na doucovani na zdravku,tak musim jit,ale pak ti jeste pisnu :slight_smile:
23. únor 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, už se těším až mi napíšeš, že je všechno v pořádku. :wink: Já jsem nervózní před každou poradnou. Však se pak určitě dohodneme, já doufám, že Prcek nebud tak netrpělivý. :slight_smile:
23. únor 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak zatím. :slight_smile: Písni pak, já tady určitě budu, dělám chlebíčky, ale občas se sem mrknu. :confused:
23. únor 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak jsem zpatky,teda to doucovani me dava zabrat. dneska jsme udelali cely metabolismus,vyzivu a vitaminy a ja jsem uplne hotova :grinning:
23. únor 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to znám, mně stačilo, když jsem kámošku doučovala němčinu. :slight_smile:
23. únor 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj se prcek nebude netrpelivy,protoze by tady asi porodili vsechny maminky driv. Vsak ja jsem taky pekne nervozni,ale prvni termin co me dali na genetice byl az 13.3. a to bych se asi zblaznila a doma lezla po stene,takze jsem si vyjednala termin v Praze na pristi tyden a jsem tomu moc rada. a co chlebicky?
23. únor 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky delas? ja miluju s Kunovjankou je to vyborny a vajickovou a cesnekovou(ale to me pak nema rad manzel - on ji nemusi a tak utika pred mymi polibky :grinning: )
23. únor 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Kajo moc dekuju za informaci o tom kurzu,vsichni si tu pani chvali a to je super,ze k ni zrovna chodis i ty :grinning: a snad se k tobe za chvilku pridam :wink:
23. únor 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já dělám česnekovou. Do Prahy taky jedu příští týden na kontrolu s tou štítnou žlázou, ale vzhledem k tomu, že teď v HK to bylo dobrý, tak tam snad taky. Je vážně skvělá, už se těším až se přidáš. :wink:
23. únor 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mnam,hned bych si dala :grinning: ,manzel je na fotbalku s klukama,tak bych si zatim posmakla,mozna si ji jeste pujdu udelat :wink: . Jinak ti moc drzim pesticky se stitnou zlazou,uvidis vse bude v poradku a miminko take :wink: . ja si zajdu na ty kontrolni odbery a jsem zvedava jestli se zlaza uklidnila. A cvici vam tam kolik tehulek? a nebudu tam nejmladsi tehulka (myslim na stari tehotenstvi)
23. únor 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se uz moc tesim,bude to super a zadicka si budou konecne lebedit
23. únor 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak mně štítnou žlázu vyoperovali a prý léčba proběhla skvěle, kže doufám, že všechno bude v pořádku. Doktorka v HK na ultrazvuku neviděla žádný zbytky ani uzliny. Řekla bych, že nás tam je tak do těch dvaceti, jak kdy a nejmladší nebudeš, to jsem ve svých 20ti já. :slight_smile: Ale nějak mě to netrápí, pže děti mám ráda a vždycky jsem je chtěla mít dřív a navíc máme kde bydlet a Péťa práci taky má.
23. únor 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to jsem ani netusila,ze jsi tak mladounka :grinning: ,aspon budes suprova mamca i na pubertu,kdezto starsi maminky asi deti moc nepochopi,ale to zalezi samozrejme na kazde mamince. jinak jsem myslela jako ze jsem teprve v 17.tydnu,abych nebyla nejmladsi tehotenstvim :wink:. Kajo ja bych chtela deti taky driv,ale se skolou bych je nezvladla :unamused: ,ale stejne jsem taky mlada - je mi 26 a spouste maminek tady byva kolem 30
23. únor 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta zlaza je pekny svinstvo,vim jak ti dokaze znicit cely metabolismus. Kajo a jak dlouho jsi po operaci? teda pokud nechces psat nepis :wink:
23. únor 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ségra je o rok starší a v lednu porodila. Kámoškce je taky 21 a rodila před týdnem. Já myslím, že to záleží na tom, jak se kdo cítí. Rozhodně bych s tím ale nečekala někdy do 35. No je tam i paní která je teď tak v tom 19.tt, ale když tam začala chodit, tak byla ve 13.tt.
23. únor 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta je odvazna,ja jsem v te dobe mela jeste strach. ja si taky myslim,ze je to hodne individualni. ja jsem se stejne minula povolanim,mam strasne moc rada maly deti,chtela jsem delat pediatrii,ale kdyz jsem videla nemocne deti,tak jsem z toho byla pomalu na prasky,takze musim lecit dospely,nebo delat jen praktickou lekarku pro deti,jeste uvidim. Nejvic me sebralo videt deti s leukemii a vazne nemocne,to jsem pak brecela jeste dva dny :cry:
23. únor 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradi me rikaji,ze jsem mela jit ucit nebo delat do materske skolky. ale uvidime co neni muze byt,netrvam na tom ze budu delat to co jsem studovala :wink:
23. únor 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No 17.2. to byly tři roky.
23. únor 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani se ti nedivím, zrovna dneska tady u nás přes pole srazilo auto dva cyklisty. Pravděpodobně kluci ve věku tak 13 let co jeli z tělocvičny. Policajti, hasiči, záchranka, helikoptéra, odvezli je do fakultky. Kámoš co tam zrovna byl, říkal, že ten jeden to asi nepřežije. :frowning2:
23. únor 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já děti taky přímo miluju. Chtěla jsem taky dělat ve školce. :slight_smile: No tak aspoň dělám chůvu všem dětem okolo a jestli všechno bude dál pokračovat v pořádku, tak za chvilku budu mít v náručí i toho svýho drobečka. :dizzy_face:
23. únor 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a co na to Tvoji rodice,ze budou prarodice pro dve vnoucatka v jednom roce?Ja jen ze tva sestricka uz ma miminko doma a vy budete mit v kvetnu :grinning: . Hele mate vyhodu kluci budu skvely kamosi :wink: Moje sestra je o 2 roky mladsi a mimi si uz preje taky moc dlouho,ale musi pockat,bere tablety na klouby,takze v lete se teprve zacnou snazit
23. únor 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek