• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Nějakej výlet z Pece :sunglasses: . Jdu přihodit fotečky :wink:
22. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj babuchy, tak jenom nakukuju, abych zkoukla ty fotečky. :slight_smile:
Evi, udělala jsi to moc hezky akorát bych řekla, že těch fotek se mnou tam mohlo být klidně míň. Neříkala jsi náhodou, že uděláš jenom ten lepší výběr? :wink: :angry:
23. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci moc ti dekuju za nabidku,urcite nejakou fotku vyberu a preposlu ti ji,jsi zlaticko,diky moc.
Dneska byla vychazka s Verunkou super - nakonec jsme si dali pivko a mala ted krasne chrupe,prestoze spi cely den - na vysvetlenou,vcera vubec nespala a cely den babicce prorvala :unamused:,takze dneska si to vybira a je hodnoucka,ale rekord ve spanku bez papani asi netrhneme - na dnesek spala celych 8 hodin v kuse :confused:
Holky jeste jednou, jste moc velke sikulky s tim albikem fotecek ze sraziku,fakt pekne :wink: :slight_smile:
23. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, Terezka má vážně moooc pěknou kabelku. Jsem si tak říkala, že když na nás ta Verunka kašle, tak si asi Páťa bude muset začít předcházet Terezku. :slight_smile: :wink:
23. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,mas pravdu,Adamek na Verunku primo utoci :grinning: ,vsak Terezka jeste nema rozum,je nejmladsi,ale neboj se,ona bude na starsi po mamince :grinning: a Pata je krasavec :dizzy_face:
Kabelka je super,ale porad skoro vetsi nez mala :grinning:
Jdu privitat unaveneho manzela,jdu ho nakrmit :slight_smile: ,ted dorazil,pa
23. zář 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to doufám, že bude po mamince. :wink: Máš pravdu Adámek je jako drak a Verunku asi jentak nedá. Ale to nevadí, Terezka je taky kouzelná a s tou kabelkou je to vážně parádnice, i když je pomalu větší než ona. :wink:
Už se těším na další srazík, doufám, že bude co nejdřív. Tenhle víkend jdu známý na svatbu, ale ten další bych měla jet do HK akorát nevím jestli už v pátek.
23. zář 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat nějaký bazar v trutnově nebo v hradci kde by měli jídelní židličky takový vysoký a autosedačky?poradíte mi některá prosím prosím jsem tu naplavenina z prag a tam vím ale tady to teda nevím.hledám a nic :confounded: že děkuji
24. zář 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ppetto, máš na mysli nějaký bazar. No já spíš vím o krámkách, ale tam asi nemají použitý věci. :frowning2:
24. zář 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky,

tak my jsme teď měli dvě úúúúúúúúúúúúúúžasný noci, nevím, co se to dějě a zaručeně to teď zakřiknu, ale vstávali jsme teď dvakrát až o půl čtvrté a pak v šest, já jsem vám po ránu tak frisch!!!

Evči,tak co výlet? muselo tam bejt nádherně, co? my jsme konečně na Kuňku vytáhli babybag, tak se mrkni do alba.

Kači, tak co, už je líp?

Ppeto, já vím akorát o bazárku Krteček na Gočárově v Hradci, tak zkus tam, autosedačky tam mají určitě.
25. zář 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci nic moc :frowning2: ,stale me desne boli hlava,ted mam navic i kasel a trochu rymu. Teplota i zimnice je snad fuc - teda ta vysoka,propotila jsem uz 4 pyzama(postel taky uplne mokra) - takze jsem musela dneska nedobrovolne prat,nemela bych co na sebe. Pry to ted radi,musi to byt virovyho puvodu - v nedeli az do vecera me nic nebylo a v noci z niceho nic zimnice. Beru si jen paralen a jitrocelovy sirup. Konecne taky trochu reaguju,vcera jsem byla schopna snad jen spat - nastesti Ales prisel driv z prace a postaral se o maliou a dneska ma kvuli me dovcu mamka. Zitra odpol. ma prijit tchyne Blanka a ve ctvrtek jsem poprosila Alese at si vezme dovcu,ale to uz doufam budu fit a nic me nebude :wink:
Ppeto jeste je takovy obchudek za Centralem smerem k Novakovym garazim,tam by jsi taky mohla neco poridit.
Holky urcite udelame dalsi srazik - uz ted se moc s Terezkou tesime,snad ho zase cely neprospi :grinning:
Tak ja jdu zase do postylky,porad jen spim - ale frisch,jako Lucka teda nejsem ani nahodou - Luci moc ti drzim pesticky aby to Adamkovi vydrzelo :wink:
25. zář 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaji jojo myslela jsem bazar na muj vkus jsou ty jídelní židličky fakt moc drahý.ty bydlíš v trutnově?
jinak holky moc díky.cino neboj to bude čím dál lepší s tím spaním nám ríša už dva týdny jede na systém najím se v půl 10-půl 11 a chrupe do 5 nají se a odpadne do 9.chce to hodně program přes den aby bylo miminko unavený.nám přišla knížka od pampers zadarmiko a je tam napsaný kdy se má co s miminkem dělat kdy jít spíš na procházku kdy mazlit a kdy hrát a děláme to tak a fakt to funguje.
25. zář 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ppetto, no já bydlím cca 17km od Trutnova. A ty jsi odkud?
Přemýšlela jsem nad tím a mám pocit, že i někde v TU jsem na nějaký použitý věci narazila, ale nevzpomenu si a nevzpomenu. :frowning2:
25. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi odněkud z HK? Mně přijde jako kdybych tě už někde viděla. :confused:
25. zář 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nejsem z HK my se přestěhovali do trutnova z prahy a bydlíme v trutnově na náchodský,jinak hlavně chodím na červencovky :grinning: třeba u doktorky jestli chodíte tady do trutnova?
25. zář 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaji jo a taky jsme kdysi v květnu nebo červnu řešili jestli je hrozná porodnice v trutnově a můžu říct kdyby jsme měli problémy při porodu a rodili v trutnově tak tady dneska ríša nebyl :unamused:
25. zář 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevím, já si myslím, že to s těma porodnicema je téma na dýl. Kamarádka rodila v Mostě na který slyším stížnosti ze všech stran. Měla při porodu problémy, pže ze začátku to vypadalo na vaginální a tak šla rodit, jenže pak Markétka vůbec nepostupovala, neměla moc kyslíku a šlo se rychle na císaře.
Já jsem s Trutnovem max. spokojená. :slight_smile:
No já chodila ke Kokrhounový. Ale přijde mi jako kdybych tě viděla někde ve městě, přesněji přímo cestou do náměstí. Už si vzpomínám, šli jsme s Péťou vybírat prstýnky a najednou jsem úplně zírala když jsem viděla paní s vážně obrovským bříškem a hned jsem ho Péťovi ukazovala. To už je taková nemoc, já se teď dívám na všechny bříška. :slight_smile:
25. zář 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
Lucko - jsem koukala, myslím, že jste to pěkně zvládli, co :wink:? A ze ZOO máte taky krásný fotečky :slight_smile:
Bylo nádherně, časem snad i přihodím fotky. Ale dneska skoro nemůžu chodit :grinning:. Dali jsme si pěkně do těla, 15km (z toho 5km furt do pěknýho krpálu) s převýšením 700m, jsem myslela, že nedojdu :confused: :sweat_smile: . Nahoře trochu fičelo, ale jinak bylo krásně...a Verunka byla až v 1509m.n.m. :dizzy_face: Je to holt velká turistka :slight_smile:!
Moc tu tenhle týden nebudu, budeme si užívat manžílka :sunglasses:
25. zář 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Evi,

no jo, to jste vylezli málem až na Sněžku, co, vy tuuristi!
jinak my naopak zítra budem ta´tku postrádat, naštěstí jen na jedn noc, tak to snad přežijem. a zítra jdem na kyčle, tak doufám, že naposledy!
25. zář 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaji tak to nevím já si lidí moc nevšímám-to jsem zvyklá z prahy radši na nikoho nekoukat aby člověk nedostal přes papulu.jo břicho jsem měla maximální nejhorší je že ta kůže vytahaná se jen tak nevcucne.tak hnusně mi to visí už mám stejně jako předtím jako na váhu ale ta kůže je hnusná samý strie fujky :astonished: a taky se mi tam otáčel ještě den před porodem jsme nevěděli jestli teda bude KP a císař nebo normálně měl prostě moooc místa. :sunglasses: ale zato měl hodně svaly jak si tam mohl trénovat takže už v porodce pásl když se dal na břicho :grinning: a teď jak machruje :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ppetto, no já tam ten špíček ještě taky mám. Teď mi kámoška půjčila knížku Fit maminka, kže uvidíme jesti s tím něco udělám? :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ppetta, chtěla jsem se zeptat, co je to za knížku od Pampers, kde je napsaný ten program pro děti. Nám jsou zatím 4 týdny, takže o řádu se nedá mluvit, ale docela by mě zajímalo, co kdy s mimčem provádět. Díky
26. zář 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kafik, my jsme jednu knížku od Pampers dostali už v porodnici a další spíš taková brožurka nám přišla poštou od Pampers a tam to píšou taky. :wink:
26. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Evi, to výletování ti opravdu závidím. U nás to je proces, než Péťu někam vytáhnu. :unamused: Teď se ale těším na zimu, budeme jezdit lyžovat atak. :slight_smile: Jelikož jsem dlouho nejezdila na snowboardu, tak to letos hodlám oprášit a pořádně se to naučit. Jenom doufám, že se najde někdo, kdo bude tak trpělivý a naučí mě to. :sunglasses:
26. zář 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafíku zkus www.pampers.cz
26. zář 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kočky,

tak jsme byli na kyčlích a je to dobrý, široké balení už dávat nemusíme (a já nemusím mít špatný svědomí, že jsme to flákali) a za tři měsíce na kontrolu. Adam byl strašně hodnej, ani nepípnul, dokonce se nepočůral ani nepokakal, takže jsem mu ve Finese za to koupila takovej krásnej podzimní kompletek a čepici s ouškama, jen se bojím, že mu bude malá. ale mají tam krásný věci, Evi , čepičku tam určo vybereš :wink:
26. zář 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já jsem to s tím širokým balením taky dost flákala, pže bylo vedro a pak jsem mu to dávala akorát na noc, jak mi řekl doktor. No a taky v pohodě. :slight_smile:
26. zář 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to široký balení taky není moc good zas podle mě na záda když na tom leží.spousta dětí to má v 6ti týdnech ok a nemusej široce balit a když se jde na rtg ve třech měs.tak to třeba pak zas musej dělat.je to individuální a jestli se to fláká nebo ne je to jedno.ve světě to taky nedělaj a žijou
26. zář 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer :wink:,
děkujem za pochvalu foteček :slight_smile:. Jojo, byli jsme skoro na Sněžce. Chtěli jsme tam zaskočit, ale měli jsme to jen tak tak, tak jsme to nechali na jindy :grinning:.
Lucko - super, tak jste s kyčlema dopadli jak my :wink:. Akorát my už na ko nejdem :confused: . Teda jdem, ale kvůli něčemu jinýmu...
Jo a čepičku už máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale díkes :wink:. Byli jsme totiž dneska ve městě, tak jsme se stavili v tom krámku u Masarykáče a koupili čepičku :dizzy_face: . Je to vel. 1, ale zkoušeli jsme ji a Verunce byla, i s nějakou vůlí, tak doufám, že jsem se nesekla :grinning:. Taky jsme byli u Hypertesca a koupili krásný punčocháčky a ponožtičky :dizzy_face: .
26. zář 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Eví,

já fotky ještě neskoukla, hned jdu na to.
my jdeme v půl roce zkontrolovat jadýrka, ještě je nemáme, nepsala jsi náhodou, že už jste je měly, že jste nějaký rychlíci?
kde přesně jste kupovali ty punčocháče? já jsem si teď jedny objednala z netu, ale ještě bych asi nějaký pořídila.
já mám tu čepičku velikost 38, moc jsem nevěděla, co si pod tím představit, tak snad mu ta hlava zas tak rychle neporoste :sweat_smile:
26. zář 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky fakt paráda, Veru si to teda užívala, co?
jo a nechci bejt za Oldovu babičku, ale na těch fotkách je mu teda pěkně podobná :sunglasses:
26. zář 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek