• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Lucko - jsem si všimla až teď :frowning2:
My máme čepičku myslím 35-37cm :grinning: Tak jsem zvědavá :grinning:
Aha, tak to jooo...my už měli jadýrka, aspoň v tom jsme rychlíci :sunglasses:
Punčocháčky jsem kupovala u hypertesca v chiccu, už podruhý. A i ponožky, mají tam hezký :wink:
Jsem ráda, že se fotečky líbí. Jj, užívala, bylo to super. A neštvi mě s podobou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. zář 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, když vy máte krásně malinkou hlavičku, narozdíl od nás :grinning:
do toho Chicca teda skáknu taky.
tuhle noc jsme byli sami, docela to šlo, vstávali jsme v půl třetí, ve čtyři se zase ozýval, tak jsem mu šoupla dudlík, ale v půl šestý už měl zase hlad, v šest se krááááásně po... a teď ještě na chvilku vytuhl :slight_smile:
27. zář 2007 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já plánuju koupit čepičku na zimu, ale asi až na poslední chvíli. Nevím totiž jakou velikost, když teď má Páťa 44cm.
27. zář 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mate nadherne fotecky z vyletu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja dneska skoncila u Dr. - vcera zase teplota 38.5,zimnice,kasel az jsem se malem udavila,fakt uzasne :frowning2: . 4 dny a ne to skoncit,takze jsem tam zasla,prestoze jsem vedela,ze kojicim maminam nikdy skoro nic Dr. neda. A taky,ze jo - dostala jsem Acylpyrin. Udelala me vyter z krku,s tim ze pak uvidime.Me ale v krku neboli,ale aspon me poslechla a na pruduskach nic nemam. v lekarne me doporucili Preventan akut - pry ho kojici maminky muzou a uplne v pohode a v bylinkach me pani doporucila cajovou smes. Takze to vyzkousim a uvidim. Jinak jsem si koupila i Purelan na prsa - Luci tam u Vas na pohotovosti,je to jedina lekarna kde ho maji.Je to docela fajn - uz to tak nepali,tak doufam,ze me to pomuze.Mala je zlaticko - ted spi v postylce,uz asi dve hodiny,ale zacina se me vztekat hodne u prsa - zrejme to je moji horeckou a nechutna ji mlicko. Takze dneska v noci Ales krmil z lahvicky(mym MM z mrazaku - vzdycky si odstrikavam abych tam mela v pripade nutnosti dve lahve) a ja si odstrikavala,aby ji mel co dat az budu u Dr.Vypadal hrozne,malem malou upustil,ale aspon si vyzkousel jaky to je vstavat vecer a kojit
27. zář 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak máme doma maroda. :frowning2: :frowning2: Páťa kašle a má trochu rýmu, kže dostal ATB v sirupu a Mucosolvan na vykašlávání. :frowning2: :frowning2: :cry: On si z toho evidentně nic nedělá, pořád se usmívá, ale mně je z toho divně. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. zář 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači,

holka, koukej se uzdravit, to je hrůza, držím palečky, naštěstí je dlouhý víkend, tak snad ti s malou pomůžou a odpočineš si. já jak jsem měla tu virózu, tak mi dali nějakej homeopatickej sirup a fakt mi to zabralo. nejhorš bylo, když jsem zakašlala, tak Adam se vždycky strašně lekl a budulo ho to. ty mažeš bradavky kvůli rozpraskání?
27. zář 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se davim kaslem dal a rekla bych,ze uz to musim mit na pruduskach,v noci se skoro nevyspime nikdo - presne jak pise Lucka,pri zakaslani sebou mala trha a budi se :frowning2: . Pri kojeni se stale odtrhava od prsu,prijde me ze se vzteka - snad mam dost mlicka,mezi kojenim si stale odstrikavam,abych se me ho tvorilo vic a vic,ty bradavky dostavaji pekne zabrat,jak to trha :cry: ,ale ten Purelan docela zabira :wink:. Asi ji nechutna mlicko,jak jsem nemocna,ale s tim se neda nic delat nez vydrzet dokud se neuzdravim,snad nam ujde kojit aspon do 3 meisce,zacinam dostavat strach,ale hlady nebreci,vydrzi stale ty tri hodinky pres den,v noci jednou i dele pres 6 hodin.
29. zář 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona totiz cuka i pri krmeni z lahvicky co ji odstrikam behem dne,takze to bude asi chuti mlicka :frowning2: .Jediny co me drzi v pohode je,ze dostava pres mlicko protilatky proti nemocem,takze az bude ona nemocna vyporada se s tim pak dobre - doufam :slight_smile:
Kajo a jak Pata? Uz je mu lepe?Mala mela rymu,ale pomohly nam kapicky Libenar,ma mokrou plenu pres postylku v noci a zvednutou postlku v cele :slight_smile:
Jeste jsem se Luci chtela zeptat,nepamatujes si nazev toho sirupu?Me nechteji nikde nic dat na ten kasel a ten me ted obtezuje fakt nejvic,teplotu mam uz jen zvysenou,ale ted uz se radeji ani nemerim :sweat_smile: . Odpocivam jak to jde,ted me vozi segra venku Terezku,odpol. manzel a zitra moje mamka a pak mozna kamaradka.Fakt obdivuju svobodne maminky bez zazemi,to musi byt silene nemit nikoho.
29. zář 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, píšu jen rychle, jsme u našich, ten sirup je Stodal od boironu, dali mi ho právě tam u nás v lékárně
29. zář 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak sematam ještě kašle, ale jinak je v pohodě. Směje se, povídá si a chová se jako kdyby nemocný nebyl. :slight_smile:
Ale je pravda, že když já jsem nemocná, tak mu to moje mlíčko taky moc nejede. :frowning2:
30. zář 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci moc ti dekuju za ty fotecky - hned to vypada jinak :slight_smile: ,kdyz je zmenena barva. Svagr slibil ze nam nainstaluje program na upravu fotek,tak uz se tesim,ted je jen otazka,kdy bude mit on cas :unamused:
Jinak kasel me stale trapi - vcera jsem vyslala Alese pro Stodal a Biotussil(ten me poradila kamaradka farmaceutka) a zda se ze je to lepsi,teda aspon me jde odkaslavat.S tou vychazkou souhlasim,minuly tyden jsem nikde nebyla a uz me doma hrabe,takze na to kaslu(doslova a do pismene :grinning: ) a vyrazim ven.Mala Terezka musi mit imunitu jak blazen,ja nemocna,Ales ma rymu a kasel,babicka a deda pokaslavaji a druha babicka ji hlidala,kdyz mela horecky a kasel co ja. A ona nic :confused: ,jen odmitala prsicko,ale teploty nemela a ryma uz je taky fuc.
Luci co se sejit ve ctvrtek?na vychazku i obidek?Ja bych mela byt do te doby o.k. - nechci abyste neco chytili. Ve stredu jdu na ty masaze,posledni lekce a tak tam nechci chybet,kdyz jsem o to minule prisla.
A jinak jak se Vam vsem vede?
1. říj 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, taky už jsem mluvila se známým a slíbil, že mi sem něco nainstaluje. :slight_smile:
Jinak přeju, ať se dáš brzo do kupy a Terezka ať pořád odolává. :wink:
My jdeme odpoledne na kontrolu, tak uvidíme.
1. říj 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak kdy poridite toho bafika pro Adamka? :grinning:
Jinak jsem chtela napsat,ze je Adamek po tobe,ale jakmile jsem videla fotecky i tveho manzi,kdyz byl maly,tak beru zpet,je to cely Viktor :grinning: . Nejste nahodou pribuzny,jako deti me prijdete hodne podobny :sweat_smile: .To my s Alesem jsme hodne rozdilny - nastesti
1. říj 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim to tak,jak ze kdyz reknou ze je na me nebo na Alese,staci ukazat fotky a vedi na koho mala je podobna - zatim bohuzel vic na tatku :frowning2: - ale nekde jsem cetla ze ty miminka jsou takhle na zacatku podobna tatinkum,aby si je tatinci vzali pod ochranna kridla - priroda je proste uzasna - ted jen aby mu Terezka nebyla podobna az do 15 let :grinning:
1. říj 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kači, není zač. mně se ten čtvrtek hodí, jaké má být počasí?
jinak s tou podobou - nám někdo říká, že jsme si podobný i teď :slight_smile:podle fotek se mi zdá, že je podobný spíš mně, rozhodně má po mně oči,(teda ne barvu, tu má zatím nevím po kom :grinning: ) a pusu VIktorovu. no uvidíme, co se z toho našeho lupínka vyloupne :slight_smile:
1. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a s tím pejskem nevím nevím, tatínek je radikálně proti, počkáme až Adam trochu povyroste a uvidíme. abysme si místo pejska pak nepořídili bratříčka nebo sestřičku :slight_smile:
1. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,pejsek je super,ale musi byt na nej vic casu. nam se ted hara Penny,tak kdyby jste chteli pujcit bafika na zkousku,straci rict,ale nevracet se stenatky :grinning:
Az dneska uvidis blaznivou zenskou s ditetem v klokance a za ni voditko s labradorkou a asi 1000 nadrzenych psu,tak to jsme my :grinning:
Ten ctvrtek by sel,jen to pocasi nam asi prat nebude,rikaji obcasny dest,polojasno,17stupnu.
2. říj 2007 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já bych taky strašně moc chtěla pejska a snad to na jaře dopadne. :slight_smile: Musíme ale nejdřív udělat plot.
A japak jste se měli o víkendu?
Evi, japak bylo na výletě? :wink:
2. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak jak jste na tom, marodi? Kájo, co Páťa? Kači, už seš v pohodě?
my jdem dneska do poradny, tak snad jim tam nestrhnem váhu. nejspíš nás i oočkují, bojim, bojim...
já bych chtěla psa taky, ale až později, až Adam trochu odroste. Psy miluju, měli jsme jezevčíčka od mých devíti a pak ještě velkýho bafíka takovýho míchanýho, oba letos odešli :cry: tak jen čekám, kdy už to naši nevydrží a pořídí si novýho, tak bysme měli s Adamem pejska zatím aspoň u babičky :slight_smile:
3. říj 2007 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, tak přijde mi, že už Páťa nekašle, možná jenom občas trošičku. :slight_smile: V pondělí jdeme na kontrolu a když to půjde, tak očkování.
Já bych ho chtěla nějak na jaře, ještě jako štěně, aby si na sebe s Páťou zvykli. :slight_smile:
3. říj 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,

tak máme po kontrole, aktuální míry 62,5 cm a 5540 g. fakt jsem si myslela, že už máme šest kilo, tak jsem byla docela překvapená :grinning: Adam byl hrozně hodnej, culil se, zapásl koníky, jsme úplně v pořádku, kýla už se zatahuje, tak snad se to spraví úplně. akorát nás teda neočkovali, protože ještě prý nemáme zhojený tbc, takže až za měsíc
3. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, jak to vidíš s tím zítřkem? a prosím tě, nemáš už to číslo na ty obědy do domu?
3. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen jsem se přišla juknout na Adámkovy míry :grinning:. No vidíš, prej 6kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Máte akorát :wink:
Tak já se kdyžtak ozvu v ten pátek, zatím pa
3. říj 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak v utery me u Dr. nasadili nakonec ATB(penicilin) - v krku mam totiz streptokoka a kasel je stale hrozny - dostala jsem i codein na noc,abych byla v utlumu a neudavila se. Jinak ven chodim,doma by me asi uz hrablo,takze zitra s tim Luci pocitam ,jen nevim jak to bude s kojenim a musim jeste rano na UZ zlucniku na PKIII. No nastesti je Ales rano doma a pohlida malou. Jinak mi kojime ted zvlastne,vychazi to vetsinou na 10.30-11.00,ale rano bych ti jeste pisla na mobil,jak to s nami vypada :wink:
Jinak usinam pres den za chuze,asi ten codein je driak se vsim vsudy - mala taky krasne chrupe - skoro porad :grinning:
3. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - teda :confounded: , ať je brzy líp :wink: Ale výhodu to má, když ti Terinka krásně spinká :grinning:
3. říj 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mate krasnou vahu,jen tak dal.To cislo na obedy zatim nemam ,ale pisnu sms svagrovy at me ho konecne posle.A jak vypada nezhojene ockovani po TBC,prece vzdycky tam musi byt nejaka reakce,jinak musi deti preockovavat :confused:
3. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - to je velikanska vyhoda :grinning: ,ale radsi bych byla bez leku. No urcite bude mit super imunitu,ja porad nachcipana,takze ma spoustu protilatek v mlicku :slight_smile:
A jak se mate vy s Verunkou :slight_smile: ?Uzivate si tatinka,nebo uz je zase v praci?
3. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - já ti můžu říct jak vypadá "žádná reakce" po očkování TBC, my nemáme ani prd :grinning:
Tatínek žehlí :grinning:. Takže si ho užívají spíš plíny :grinning:. Ale jináč to celkem jde, je s náma častěji :slight_smile: . Ale z Verunky je pěknej ďáblík, v noci kecá nebo vymrzuje, začala se dokonce i svlíkat (teda jen rukávy) :angry: :grinning: . A taky se potvůrka přetáčí a to pořád :grinning:. Jak ji položím, je hned na břiše. A to i po jídle a i když už je utahaná a stejně na něm nechce být :grinning:
3. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mate veselo :grinning:
No nas tatinek slibuje zehleni plinek a osusek asi tyden,takze dneska jsme nemeli malou do ceho utrit po vykoupani,tak zitra zehli cely den :grinning:
Terezka se zacina taky pekne vztekat - ale vetsinou navecir - to je fakt nekdy protivna asi i sama sobe,takze na to nam zabira perfektne napustit celou vanu a jit se s ni vykoupat to primo miluje a hned je klidna a smeje se,i kdyby hlady umirala.Ted mam navic malo mlicka vecer,takze kojim z obou prsou,ale nejak to nepomaha a tak se vetsinou ududla ke spanku
3. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča byla taky dřív vzteklá, teď už je to jen občas...i když poslední dobou, jak je aktivnější, tak každý den :grinning:. Asi by mohla chodit spát dřív, ale aby pak zase v noci spala :grinning:.
Jo a mě už se teda neududlá :grinning:. To bejvávalo... :grinning:. Ale koupání miluje pořád :sunglasses:
No, jdu pomalu do pelechu naspat včerejšek. Nejen, že Verunka vymrzovala, ale i manža "otravoval" :grinning:. Tak papaa a doufám že se brzy sejdem na procházku :wink:
3. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek