• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Čau kočky,

tak koukám, tady stále pusto :confused:
my hlásíme návrat, původně jsme měli zůstat u babičky do neděle, ale protože kvůli tomu vítání za týden jedem do Vrchlabí znova, tak nás naši s Adámkem hodili do Hradce, kde už na nás čekal taťka.
Kájo, díky za info, jsem na to zvědavá!
Evi, zlvádněte víkend!
Kači, držím palce se žlučníkem!
13. říj 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda souhlasím s Luckou, tady to v poslední době vážně žije. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde všechny jste? :confused:
13. říj 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska rano jsem uz pocitala ze jdu na operaci snad co nejdriv a chtela dat male uz na noc Nutrilon,at si zvykne.Bolest se tak vystupnovala,ze vcera jsem usnula vysilenim a bolesti hned jak jsem nakojila v 20.00 malou.Rano taky des,ale odpoledne lepsi a ted vecer uz to jen poboliva pri kasli,rychlejsi chuzi a hlubokem dychani. Teda rano jsem to zase orvala,ze malou nebudu moct kojit pul roku jak jsem chtela a hlavne ze bych musela byt v nemocnici bez ni - normalne ja jsem na ni uplne zavisla :sweat_smile:
Takze ted je muj plan odstrikavat co to jde,aby mela mala aspon nejakou zasobu mlicka ode me - ale teda mam strach zda budu mit co odstrikavat,kvuli tomu jsem sla i ve stredu do poradny nechat si malou prevazit,porad vecer place a odmita byt v klidu u prsu.No pribrala 420g za 3 tydny,tak me spadl kamen ze srdce a celkove vazila na 2 mesici 4500g presne,sice to neni moc,ale aspon pribyva :slight_smile:
Takze doufam,ze si to ten previt zlucnik zase rozmysli a ozve se az za pul roku,to uz me bude jedno - horsi to bude mit Ales bude tam muset s malou za mnou chodit kazdy den od rana do vecera :grinning:
Evi zitra ti napisu jak me je na tu odp.vychazku - dop. potrebuju neco ve Futuru,tak jdu s mamcou,tak snad uz budu o.k.,ale budu se v tydnu radsi setrit,i kdyz to zrovna moc neumim :sweat_smile:
13. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
já vím, že tady teď skoro nejsem, ale drobet nestíhám...věnuju Verunce veškerej volnej čas, kvůli těm bezvadným nocím zavádíme jinej režim a přes den mi doma spí max. půlhodinku. Takže nějak není čas ani na MK ani na domácnost :unamused: :grinning:
Lucko - nestihla jsem ti ještě pochválit fotečky, jsou kouzelný :dizzy_face: Domluvím se s manžou a třeba někdy taky vyrazíme. Už jsi volala na to plavčo? Mě se ještě neozvali...
Kočárek už jsem prala a v pohodě, přežil :wink:
Káťo - koukala jsem na to, my měli na 2 měsících taky 4,5kg :wink:
Víkend nám s Verunkou docela utekl, i když v pátek a sobotu jsme byly úplně samy, ani žádná návštěva apod. :cry:
Co zítra procházka?
14. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zase nikdo, jo :grinning:? Ale já tu jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kači - co děláš ve středu dopoledne?? Že bychom vyrazily, i s Luckou a Adámkem, směr cukrárna :wink:
Luci - tak jak oběd, dala sis v klidu? Mě Veru ještě cestou na chvilku usnula, pak jsem se najedla s ní a teď jsem ji zase vrzla do pelíšku na spaní :dizzy_face:
15. říj 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

já jsem tu taky :slight_smile: ale vy ještě určitě spíte, co?
včera jsem se krásně napapkala a ještě jsme si s Adámkem na hodinku schrupli. Dneska v noci byl zlatíčko, vstával ve tři, pak s taťkou v šest a teď ještě chvilenku dospává, akorát já mám hlavu jak střep, šíleně mě bolí :frowning2:
Evi, nepůjdete ven odpolko? my jsme sami, tak se nemusíme řídit podle taťky :wink:
16. říj 2007 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Luci ja uz nechrupu od 6:00 - musela jsem s bafanem do zimi,aby se vyvencila. Teprve ted snidam,nez jsem tady trosku poklidila - ma prijet tchyne. Pak jsem nakojila a namasirovala Terezku a ted me spokojene spinka v lehatku u PC a ja konikuju :grinning: .
Luci musim ti taky strasne moc pochvalit fotecky,mate je uzasne,moc se mi libi,jen Alesovi to prijde zbytecne,ze pry staci ty fotky co mame normalnim fotakem :angry: ,snad ho taky presvedcim,kez by.
Jinak ja jsem na tom se zlucnikem lepe,si to zrejme rozmyslel,kazdy vecer jsem ho prosila at pocka az za pul roku,ze driv se skalpelem neuvidi :grinning: a poslechl.Kasel me trapi poradm,ale uz si zvykla i mala,za to Ales ma uz poznamky,jak jsou s Terezkou uzasne odolny,ze je to neskolilo,kdyz jim tady kaslu 4 tydny
16. říj 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja zitra dopoledne nemuzu :frowning2: ,uz jsem slibila holkam z masazi ze se sejdeme ve meste(uz me otrnula a zase trajdam :grinning: ),odpoledne si bere malou svagrova a ve ctvrtek hlidam cely den neter,tak kdyby Vam treba nevadila vychazka ve ctvrtek dop.,ze bych vzala i 4 letou rozumbradu,moc rada bych vas videla :wink:
A v patek jeste netusim jak to bude,ma se me ozvat jedna kamaradka,ale s tou bych sla asi driv rano,takze vychazku s Vami kolem 10-11:00 bych stihla :slight_smile:
Uz jsem zase plna energie,kez by to vydrzelo.
Jinak mala vstava v noci 1-2x,takze super,ale vcera jsem uz myslela ze zacnu dokrmovat Nutrilonem,zda se me ze vecer nemam dost mlicka :confused: - u kojeni mala breci a porad se odtrhava,takze ji kojim z kazdeho prsu 2x
16. říj 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se zase rozkecala :grinning:
holky ta cukrarna je skvely napad,jak je mi lepe uz mam zase chut na sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Penny se konecne doharala,takze i venceni je o 100% lepsi.
16. říj 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, to je fajn, že už je to lepší, kéž by to vydrželo...
ve čt jde Evča s Verunkou, myslím, do poradny, ale my můžem, už jsme vás taky dlouho neviděli!
my jsme přišli z venku, trochu jsem se vyvětrala, ale hlava mě bolí pořád, v lékarně mi říkali, že můžu akorát paralen :unamused: , tak doufám, že to přejde!
16. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jsem volala na plavčo a už jsme taky v pořadníku :slight_smile:
16. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak ja bych ti jeste pisla jak v ten ctvrtek - ted jsem se totiz dozvedela,ze s ni nespis pujde tatka na kontrolu na usni - je to velka herecka a v pondeli predstirala,ze neslysi vubec a pritom,kdyz se ji zeptas potichu zda si da bombonek,tak krici,ze jasne :grinning: - je to mazana potvurka,ale mam ji strasne moc rada :slight_smile:
Luci asi na tebe neco leze,zkus vic odpocivat,az prijde Viki domu dej mu maleho a bez si lehnout. Prave tohle me stve nejvic na kojeni,mame oslabenou imunitu a skoro nic nemuzeme,takze trpime a musime to vydrzet,protoze ty prcci jsou na nas zavisly.
Jinak ta fotecka jak je ve vane plne bublinek je fakt moc pekna. Nam koupani uz ve vanicce nehrozi,koupeme kazdy den ve velke vane - ona uz breci v mensi :unamused: ,nevejde se tam :grinning:
16. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, Viki právě dneska nepřijde :frowning2: ale už je to lepší, chvilku jsme si lehli, sice Adámek nespal, ale trochu jsem si odpočinula, ještě se půjdem vyvětrat a snad to bude dobrý. naposledy mě takhle bolela hlava v noci po porodu

ještě Terezce přejeme vše nej k včerejším svátku!
16. říj 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,

tak jsme po vycházce, po obědě a čekám, jestli bude nějaký spinkando, zatím se z postýlky pořád něco ozývá a já střídavě běhám dávat dudlíka a natahovat kolotoč :unamused: , včera to zabralo, tak uvidíme.
Evi, co v noci? a co v poradně?
18. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Verunka dneska usnula asi po 20min pláči a spinkala hodinu a půl :confused: :dizzy_face: . Ale může to být očkováním...
Dneska v noci se probudila po půlnoci, tak to šlo :slight_smile:. Teda nepočítám kecání a pak dokonce chvilkovej pláč...
No a ta naše princezna má 6460g :dizzy_face: A dr. mi poradila, ať klidně pomalu začnu s příkrmy, bo v noci už by neměla vstávat tak často...
18. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Evi, tak dneska v noci jsem si na tebe vzpomněla, Adamovi se prostě nechtělo spát, byl najedenej, nic ho nebolelo, sice neřval, ale furt sebou mlel...máme fakt jednu noc super a další horší.

takže zoubky to nejsou? ona Verunka od minule moc nepřibrala, ne? ono se to asi teď zpomalí, my jsme posledně taky přibrali už o dost míň. Vrhneš se teda na příkrmy? jako kaše na noc? nebo zkusíš třeba ještě dokrmovat umělým? možná to je prostě zase taková fáze, která zničehonic přestane a oddychnete si. držím palce a dneska bych si, být tebou, určitě povyrazila :wink:
19. říj 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Luci fakt se omlouvam,co to odpoledne - nechcete jit s nami ven?
Evi moc a moc gratulujeme Verunce k 5. mesici a uspesne kontrole u Dr.- ja budu urcite v te dobe zavadet prikrmy pro malou,rekla jsem si ze zacnu 5.mesicem davat male mnamky,uz je mame nejake nakoupene - ted maji v Albertovi akci - misto 23Kc za 18Kc,tak jsem nejake nakoupila.
Vcera bylo veselo,Baruska(neter)prisla az v 11.00,pak jsme jedli a do 16:00 jsem se nezastavila :grinning: - ona je zlaticko,ale u niceho nevydrzi dyl jak pet minut,takze jsme malovali,hazeli si s mickem,hrala si s Penny,pak byla na PC - tam vydrzela nejdyl,ale chtela abych se koukala na obrazky s ni.No malou v lehatku parkrat nazdvihla,ze jsem nestihla ani reagovat,dokonce se ji podarilo 3x malou vzbudit,jak pistela a Terezka strasny zoufaly plac,takze aspon mam trenink na druhe ditko. ven jsem nesli,to uz bych asi nezvladla,hlidat malou aby nechodila na mokry hriste.
19. říj 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a navsteva prisla v 16.00 - prijela Alesova sestrenka a byla u nas do 19.30.Dneska bude u nas spat a zitra ji pomuzu na prezentaci stavicek pro deti,je to uplna novinka,jeste to neni ani lekarnach,je to z Nemecka a hlavne bez cukru,takze to asi budu male kupovat - jedine kde se to bude moct sehnat budou jen lekarny a ty prave ted objizdi a informuje.Mala bude s tatkou doma - je to jen na dopoledne,maji pripravene mlicko,takze ja si aspon odpocinu od male,je ted nejaka podrazdena,bude asi hodne naladova az bude vetsi
19. říj 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, tak t necháme na příští týden, my jedeme odpoledne do Vrchlabí, tak musím ještě pobalit a po obědě se snažíme spát v postýlce
19. říj 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám dneska se v noci nechtělo spát asi všem miminkám. :slight_smile: Páťa usnul o půl deváté, probudil se už ve tři a začal si povídat. Tak jsem mu strčila dudlína do pusiny a usnul. No za půl hodiny znovu povídání, smích atd. atd. Před čtvrtou ale začal pobrekávat, tak jsem ho přebalila nakrmila a dala do postýlky. Trochu si ještě fňuknul a pak usnul a spinkal do devíti.
Jináč za chvilku jedeme do Hradce a zítra na ples. Už se docela těším. Nakonec asi vážně půjdu. I když jsem nad tím dost uvažovala jestli jako nejsem krkavčí matka, když Páťu nechám na hlídání dědovi.
19. říj 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase na druhou stranu vím, že on se o děti umí postarat. :slight_smile: No jdu vás dočíst. Páťa najedenej a spinká, tak jsem zvědavá jak dlouho. Přes den tomu moc nedává. :frowning2:
19. říj 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, mě taky bolí hlava dneska už třetí den a někdy je to příšerný, že se to nedá vydržet. :unamused: Mě snad v životě pořádně hlava nebolela akorát jeden čas, když jsem byla ještě těhu a teď. No jenže prášky do sebe rvát nechci, tak si udělám nějakej čaj, mám jich plnou skříň, tak snad na to něco najdu a přejde to.
19. říj 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci - ještě si k tomu představ, že by ti Adámek vykládal na celej barák a bude to jako u nás :grinning:. Že by se zase něco přiučil :grinning:?
Zoubky to prej nejsou, ale já dneska zase objevila (náhodou při řevu) bílou tečku nahoře u trojky (asi), tak co to teda potom je jako :confused: ??
Zkusím asi Verunce kašičku na noc, jsem zvědavá, jak na to bude reagovat a taky se asi postupně vrhnem i na příkrmy v poledne, jen ať si zvyká :sunglasses:
Taky jsem si říkala, že to je třeba chvilková fáze, akorátže už to trvá nějak mooooc dlouho :unamused:
Kači - děkujem za gratul. :wink: Jste měli teda pěkně veselo :grinning:
Dneska jsme byli na ortopedii kvůli nožičkám (jak jsme měli cvičit) a dostali jsme pochvalu, že je vše OK a už tam nemusíme :slight_smile:
Kájo - užij si ples, my razíme dneska za kámošema, ale asi jen na chvíli :wink:
19. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, jsem dneska mluvila se známou a ona říkala, že Verunka (náhoda :slight_smile: ) taky takhle v noci řádila. Tak jí začala dělat na noc Nutrilon a od té doby je to v pohodě.
Já když jsem byla malá, tak jsem hodně trpěla na afty a takový bílý tečky jsem měla v puse taky. No ale ty určitě nebyla nahoře u trojky. :slight_smile:
21. říj 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - díkes, zkusíme zatím kaši a uvidíme :slight_smile: A afty to nejsou, to poznám :wink:
21. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nj, tak třeba to jsou vážně zoubky a doktorka to prostě nějak neodhadla. :confused: :slight_smile:
21. říj 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

zdravíme po víkendu, byl celkem namáhavej, samá návštěva a režim žádnej. Nevím, jestli zase spurtujeme, ale pořád máme hlad, v noci hrůza, dneska se mi vzbudil v deset!!!!!Tak uvidíme, co dneska přes den. Vítání občánků bylo v pohodě, dostali jsme karafiát a leporelo :angry:
Evi, tak jak jste na tom, zabírá ta kaše? vyspíte se už aspoň trošku?
dejte vědět, jak jste na tom s vycházkama
22. říj 2007 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky nejak nestiham,Terezka ma spurt a tak to stoji za to - v noci kojim 4x a uz jsem vyrizena,jsem si zvykla na lepsi spani :grinning: Uz jsem mela 4x vytazeny Nutrilon a vzdycky jsem vydrzela - vcera uz jsem byla rozhodnuta ho pouzit a ona vydrzela najednou spat zase 5 hodin v kuse,tak ja nevim,ale zkusim jeste vydrzet aspon do ukonceneho tretiho mesice,pak asi dam na vecer Alesovi flasku a bude mit jednou v noci Nutrilon,potrebuju aby si aspon zvykla pomalicku na neco jineho,zlucnik sice jen tlaci,nezlobi,ale kdykoliv ten hajzlik muze zacit zlobit :frowning2:
Holky co dat zitra dop.vychazku? setrim si casek jenom pro vas,takze kdyztak pisnete,ja se kouknu vecer :wink:
Luci karafiat a leporelo? :grinning: - no tady v HK snad ani vitani obcanku neni,coz me prijde jako skoda,jak ja tak segra jsme ho meli,ale narodili jsme se jinde
22. říj 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači, tak vy taky spurtujete :grinning:
já zítra můžu, tak uvidíme, co Evča
22. říj 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spurteři :grinning:,
že bychom taky spurtovali? Vypadá to na to, ale v 5 měsících nevim nevim a navíc to je nějakej divnej spurt, hlavně noční a trvá už asi měsíc :confused: :sweat_smile:
Tak jsme se vrhli na kaši, ale zatím žádnej super efekt :frowning2: . Ale Verunka po ní začíná jet jak divá, nejdřív se tvářila, jako co jí to cpu a teď se vrhá po misce :grinning:. Včera snědla tak 40ml a měla málo :sweat_smile: Ale v noci furt stejný...
Zítřek beru, dopolko jsme vaše :wink:
22. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek