• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
čau Evi,

my teď pro změnu zase jíme :slight_smile:
tea venku je kosa, samozřejmě jsem si zase zapomněla rukavice :rolling_eyes: a fusak už se teda hodí, jak do něj Verunku strojíš?
22. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - my jsme po jídle, Veru se snaží spinkat v pelíšku :sunglasses:
Dík za upozornění, přibaluju rukavice do tašky :wink:
Strojím podle toho, jaká je zima :sweat_smile: . Ale teď většinou měla bodýčko a bundu, punčocháčky, kalhoty a capáčky. To jí dám asi i dneska odpo...teda jestli se neoteplí :grinning:
22. říj 2007 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
my se teď pokoušíme taky usnout, já jsem do sebe naházela oběd, snad si chvilku schrupne. mmch, v sobotu jsme byli po tom vítání v restauraci a já jsem měla svoje jídlo snědený a všichni ostatní ještě plný talíře, koukali jako blázen, jak jsem to rychle snědla, holt síla zvyku, ať žijou vředy!
já jsem dnes dala bodýno s dlouhým, teplejší mikinu, punčocháčky a tepláčky, myslím, že mu v tom bylo dobře. ono tam hlavně šíleně fičí, málem nás to odfouklo, kočár jel sám :grinning:
22. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko :grinning: Jo, koukala jsem na fotečky z vítání :wink: A taky super fotka klaunů :grinning:
Tak to strojíš jako já :wink:. Super, už se těším na odpo procházku, teda spíš běh za jedoucím kočárem :grinning:
22. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak super - zitra se na Vas moc tesime,takze si rano pisneme v kolik jak kdo odkoji,ze? :grinning:
My mame ted papu kolem 6:00 a pak kolem 9:00,ale samozrejme je to kazdy den jinak a ted s tim jejim hladovenim si nejsem nicim jista :confounded: .
Dneska me rano tak znicila,ze na me odpoledne spadl totalni utlum,takze jsem musela zrusit kamaradky ze stredni - az me to bylo lito,ale ja bych tam usnula a byla prd spolecnice,takze hned jak prisel tatka domu,dostal malou a ja spala az do vecerniho koupani a ted jsem happy a odpocata :slight_smile:
22. říj 2007 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
kde jste?????
Pristi stredu s vami pocitam na tuty - udelam kuratko na mrkvi a bramb. kasi :grinning: ,mnam dostala jsem z toho hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: - dneska delam sekanou a chleba -nechce se me s nicim varit :sweat_smile:
Mala spi v postylce po masazi,ale cekam kazdou chvilku rev - ale asi spurtujeme az ted - pri kazdym kojeni ji musim dat obe prsa a kojim ne 10min jako vzdycky ale skoro pul hodiny :confused:,snad je to jen dnes
Tak pisnete jak se Vam dari
Jo a uz jsem pekny tele,meli jsme nahrane na kamere jak se Terezka koupe(asi pred mesicem) a ja debil to premazala - chtela jsem ji natocit jak se se mnou po ranu krasne bavi - a prd,zapla jsem kameru a nejen ze nemluvila,ale ja premazala i to koupani :angry:
26. říj 2007 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kačko :wink:,
no kde bychom byly? Samo že se věnujeme mimískům :grinning:. Jen počkej, až bude Terezka o chlup větší, taky tě nenechá chvilku v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se středou počítáme :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky po dlouhy dobe vas zdravim,ted nestiham,ale znate to.chtela jsem se jen zeptat odkdy vase mimi pozorovalo kolottoc nad postylkou,nebo odkdy si myslite,ze tam k necemu byl:slight_smile:)
27. říj 2007 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
čau kočky,

no kde, tady jsme přece!!!!!!
holky, potřebuju poradit, včera po koukání jsme šli normálně krmit jako vždycky, chvilku pil a pak se začal vztekat a šíleně vřeštět, já jsem vůbec nevěděla, co mu je, prso nechtěl, dudu nechtěl, prostě ječel - já jsem byla z toho úplně hotová, nevěděla jsem, co mám dělat, tak jsem řvala taky. po pár marných pokusech přikládání, nošení na rukou, cpaní dudu, se pak přisál, najednou se uklidnil a vytuhnul. Co to bylo? že by byl přetaženej a potřeboval se vykřičet? to byl ale úplně zoufalej pláč :cry: doufám, že to nebude součástí večerního rituálu napořád :slight_smile:

jinak Zdeni, moc gratulujeme k holčičce!!!!!! Adama teda kolotoč nebral ze začátku ani trochu, to spíš teď ho se zájmem pozoruje!
28. říj 2007 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci bud v klidu,Adamek byl pretazeny a chtelo se mu spinkat. Mala me tohle predvadela pred tydnem - nic nezabiralo, prso ji snad jeste vic nastvalo,dudlik nechtela,plivala ho porad na zem a noseni a houpani ani nahodou. Pomohlo dat ji do postylky a pustit fen - uz jsem fakt nevedela co delat - trvalo to 3 vteriny a vytuhla :wink:
My mame jiny problem, ona je ta nase princezna od 3:00 vzhuru a uz neusne a tak povida az krici :unamused: ,vezmeme ji mezi nas a jeden ji vzdycky vnuti dudlik a asi za pul hodky na hodku zabere a takhle je to az do rana :confounded: ted uz ctvrty den - chodime jak mrtvoly,jak jsme nevyspaly
Zdeni kolotoc ji zacal zajimat ve 2.mesici,takze nedavno :wink: a moc gratulujeme k Barborce :slight_smile:
28. říj 2007 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc dekuji k gratulacim.ja mam kolotoc jeste ve skrini,ale bala jsem se abych neprosvihla tu spravnou dobu:slight_smile:)
28. říj 2007 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Zdeni - taktéž se přidávám ke gratulantům :sunglasses: . Jak to doma zvládáš s Barunkou :wink:? Kolotoč jsme vytáhli nějak na konci šestinedělí a kolem 2 měsíců ji už určitě bavil :slight_smile:.
Luci - být tebou, dopadla bych úplně stejně :cry: . Ale neboj, je to naprosto normální!!! Mě se Verunka taky někdy večer vzteká, je fakt, že se jen pouští prsu a zase chytá, ale i tak je to boj :unamused: . A je to prostě tím, že je mímo už šíleně utahaný a těžko se mu saje, hlavně zadní mlíčko...holt je to pro ně fuška a když jsou unavený, je to o to větší práce.
Katko - koukám, taky vám začínají veselý noci :frowning2: Aspoň si budeme rozumnět a naše dítka taky :sweat_smile:
28. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,to byla zase noc - ach jo. Uz se tesim az se to nejak srovna.
Od 3.00 opet vzhuru - tentokrat jsme vydrzeli nevzit ji k nam,ale s tim,ze jsem totalne ospala a vycerpana,protoze jsem ji porad utisovala a davala dudlika a ona se na me celou dobu tlemila. Ales to uz ani nevnimal jak je grogy.No a pres den je to uz taky pekna divocina - teda aspon ted o vikendu - slinta jak o zivot,ma pod sebou kazde rano povoden slin :grinning: a ta nase mala protivka vcera nezabrala ani v kocarku - jediny,kdy nam to vynahradila bylo kupodivu navecir,kdy si krasne hrala pod hrazdickou dve hodky :confused: - holky ja se uz v ni vubec nevyznam,poradte
Jo a ted chrupe,to je jasne,ze musi ten nedostatek spanku nejak dohnat :grinning:
29. říj 2007 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si rikam,ze za to muzu asi mozna ja. mame ted nejake rodinne problemy,Lucka vi jake,nechci to tady rozepisovat,tak mozna jak se tim trapim,tak to prenasim na malou - je fakt protivna od minulyho tydne :frowning2: Ja si sice rikam,ze to nemuzu ovlivnit,ale hur se me i spi,tak to zrejme mala vyciti.
No a ted ceka mamcu ta operace s levou rukou,tak jen doufam,ze to vsechno dobre dopadne,zlucnik trochu boli,ale myslim si ze to zvladnu vydrzet s tou operaci,pokud nebudou komplikace do Terezcinych 8.mesicu - tzn. ze bych sla v dubnu - ale priznam se jsem pekny srabik :grinning:
29. říj 2007 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači - drž se, taky máme takový podobný období za sebou :pensive: A stres dělá hodně, takže nohy do tepla, klídek do duše a bude zase fajn :grinning: . Já vím, zlehčuju to, ale ono to ani jinak nejde... Ráda bych ti pomohla, ale ...
Nicméně těším se na středu a Verunka prej taky :dizzy_face: . Konečně si bude moct Terezku otlapkat :grinning:. A Adámek možná dostane výprask :grinning: no uvidíme, podle toho jak bude hodnej, ale má to slíbeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2007 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,to ale pisu brzo,ze? no ja uz jsem vzhuru dve hodiny,ona proste spat nebude a hotovo. Takze jsem sla s bafanem a nechala jsem je tady samotne.Ted snidam,Ales jel na skoleni do Prahy a mala opet vytuhla,ale na jak dlouho to je otazka.
Bojim se ze to mala chytila od nas,ja mam rymu,manzela boli v krku,protoze kucka,az bude venku svetlo poslechnu si ji a zmerim teplotu - profesionalni deformace :grinning:
Tak jsem to zakrikla,jsme opet vzhuru,ja ji snad unavim hranim a pak az vytuhne,vytuhnu s ni :grinning:
30. říj 2007 v 05:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky,

Kači, no teda pěkné ráno! koukám, všechny si celkem užíváme, každá jinak, no, co se dá dělat. Noc byla celkem v pohodě, sice jsme kojili o jedno víc než normálně, trošku jsme prděli, ale dobrý. Teď už je asi vyspinkanej, protože kecá u nás v posteli a asi bude chtít zase papat. já se jen modlím, aby byl dneska hodnej aspoň v tom kočáru! Nejdete, Kači, dnes ven?
Snaž se být v pohodě, stresováním se nic nevyřeší, snad to nakonec dopadne dobře pro všechny !
jinak na zítra se už moc těšíme, doufám, že to nějak dobře vyjde s kojením, to se ještě domluvíme. Adam už s tím bacáním počítá, za včera určitě!
30. říj 2007 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jsme bez teploty,ale poslechove pekne chrci. No uz jsem dneska slibila jednu navstevu na 11.00 do Lipek - uz jsem te kamosce i psala jak to s nami vypada,je taky zdravotnice a pry at klidne prijdeme,ze si vzajemne posili mimca imunitu,tak jsem zvedava,snad to nebude nic vazneho.
Pockam do zitrka na Dr. - to ji 100% nebudou ockovat,kdyz je nastydla.budu ji merit teplotu casteji,ale ona je v pohode,ted si hraje pod hrazdickou.
Luci dneska nam to nevyjde,uz jsem domluvena s jednou kamoskou - jsme k ni zvany na rajskou,ale na zitrek se moooc tesime,i kdyz teda nevim jake bacani tady probehne - chudak Adamek :grinning:
Holky jestli mate strach,ze od nas neco chytite pochopim,kdyz to budete chtit zrusit,ale jinak kure uz je vyndane z mrazaku :wink:
30. říj 2007 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem si riskla odpolko hodinovou procházku a v pohodě, Evi, od tý doby neřval, tak ti fakt nevím.

Kači, snad se na nás nebudeš zlobit, když ten zítřek odložíme na příští týden, Ada je nevrlej, často mi teď pláče, tak aby ještě něco nechytil. uvidím, jak to bude vypadat ráno, ale na prochinu bysme šli
30. říj 2007 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak me to nedalo a byla jsem u Dr. - radeji jsem tam rano volala zda me vezmou. Tak mala ma jen rymu - ten kasel - to kuckani ma z rymy,jak ji to tece vzadu,proto je tak nevrla a vstava kazdou chvilku v noci,no uvidime zda to bude i dnes,kdyz davame kapicky do nosu.
Jinak jestli chcete jen vychazku tak se na vas nezlobim,pochopim to - ale kure uz je v troube a krasne to voni :wink: :grinning:
Jinak ja padam unavou na hubu a to doslova - je znat spankovy deficit a dneska jsem doma skoro az ted,jinak jsem byla cely den pryc
A prisel nam zimni fusak do kocarku je uzasny - uz se moc tesim az do nej malou dam,ale ted je venku pekne, tak pockam.
Tak holky pisnete - mame jen rymu,tak jestli mate chut na kure pisnete :slight_smile: a na prochazku bych zasla urcite - nevadi,ze by sla i ta ma znama sousedka s Honzikem?
30. říj 2007 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Luci jak jsem dneska byla u Dr. tak me udelala rovnou 3 mesicni prohlidku,mame 5000g a 60cm presne :grinning: ,pry je sikulka a nic ji neschazi a ockovani dela z principu u vsech miminek ve 4.mesici,takze proto jdete zitra teprve na prvni ockovani,nas to ceka za mesic :wink:
30. říj 2007 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer,

tak Kači, rostete pěkně, jsem na to očkování zvědavá, bojím se už teď. Já bych zítra dala radši vážně jen tu procházku, i když to kuřátko zní lákavě, ale Áďa je teď vážně nějak nespokojenej, dneska strašně vřískal, nemohla jsem ho vůbec utišit, tak nevím, co se to děje, ale celkem mě to zaskočilo, fakt jsem nevěděla, co dělat. Včera zase ječel v kočáru dopoledne i odpoledne, to zas bylo dneska v pohodě, já fakt nevím. Takže bych si ani tu rýmu neriskla, aby to nebylo s ním ještě horší. Nezlobíš se?
30. říj 2007 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,
Luci - chtěla jsem ti písnout sms, ale nejdřív jsem jukla sem :wink:. Tak to jsem ráda, že je Adámek hodnější :sunglasses: , to mu možná Verunka ani nenamlátí :grinning:. Hele, ještě mě napadlo, jestli prostě nemá něco proti mě nebo Verunce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Kači - doufám, že se nebudeš zlobit, ale taky bych to radši odložila. Když nejste úplně ok, tak radši ... Neva :pensive: ? I když kuřátko, mňam :sweat_smile:
Spánkovej deficit znám, a to dost dobře :unamused: . Ale věř, bude líp :wink:.
Jo a Terezka je kus ženský :sunglasses:
30. říj 2007 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja se nezlobim,ja vas chapu,prece jenom zdravejsi miminka jsou o mnoho lepe naladeny a ja bych asi k vam taky nechtela kdybyste byli nastydli.
A vychazka plati?
Ja jdu spinkat,mala konecne zabrala,tak jdu ihned vyuzit situace - musim nebo bych za chvilku byla chodici mrtvola :grinning:
Luci at je Adamek vic v pohode a uz ho nic netrapi :slight_smile:
30. říj 2007 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
S procházkou počítám, snad nám to nějak časově vyjde :wink:. Papa a dobrou a hlavně klidnou noc :dizzy_face:
30. říj 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,diky moc.S Barunkou to zvladame,kojime kazdy 3 h. a to i v noci,malokdy vydrzi dyl.S kakanim jsme na tom jeste lip,to prebalujeme porad a pouzivam latkovy plinky,tak obden peru susim zehlim.V noci spinka,ale musim ji uspat u prsa,jinak sebou zacne sit a neusne.Pres den ji nechame at se uklidni,vykrici sama ,ale v noci ne.Jen mame problem s blinkanim.Porad nam blinka,po jidle ale treba i hodinu potom,takze ma porad vrsky u dupacek a bodicek pobryndany,tak furt prepiram,no je to kolotoc.Ale jinak je to nase vely zlaticko..kdyz se na nas podiva tema svyma kukadlama,tak je to neco.Pomalu uz zacina pozorovat a vic koukat,tak je to pekny.
31. říj 2007 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak jsme byli v poradně, máme 6,10 kg a 63 cm - nejdřív teda naměřila 65 a pak 63, tak bych řekla, že bude mít tak 64 :grinning: konečně nás oočkovala, zas nám to chtěla odkládat kvůli tomu, že by byla ta poslední dávka kolem Vánoc, ale dostane ji pak na začátku ledna. Já už na to očkování byla psychicky připravená, tak by mě to pěkně naštvalo, kdybysme to ještě neměli za sebou. nesli jsme to oba celkem statečně.
jinak na to jeho ječení mi řekla, že to jsou větry, do pusinky se mu nepodívala. tak teda nevím, bříško jsem mu pořád cvičila, rourku zkoušela a nic, ani se nesnažil nijak tlačit, větry, myslím, poznám! pak jsem jí ještě říkala, že dost ublinkává, tak se prý přepíjí :unamused: holt to moc neřeší, no.
Až na to, že jsme v noci skoro nespali a pořád papáme, tak jinak dobrý, dneska žádnej záchvat neměl, tak se modlím, aby se to neopakovalo. za chvíli dorazí taťka, hurá!!!!! asi je vyšlu na vycházku a trochu si odfrknu :grinning:
31. říj 2007 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to jsi asi z tech rad hodne chytra,ze?Doufam,ze sis odpocinula a poslala tatku ven na vychazku. To my si vecer dosli pro tatku do prace,cekali jsme na nej v 18:30 pred stavbou,uz me to zacina stvat,chodi domu cim dal pozdeji uplne zniceny.
Jinak jste prisli o skvele kuratko - manzel ho snedl 3/4 :grinning: - byl hodne hladovy.
Ty brdo pres 6kg,me uz prijde Tera ted tezka,tak to nevim co budu rikat za par mesicu.
Luci preju klidnou noc a pohodoveho Adamka,chudinka je po ockovani,snad to zvladate dobre :wink:
31. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,

tak noc celkem v pohodě, vstávali jsme ve tři, pak už to bylo horší, ale vyspala jsem se. Na očkování včera žádnou reakci neměl (teda zatím), ani nebyl protivnej, táta je doma, tak si asi nedovolil prudit:grinning:
Evi, vy jste měli na čtyřech měsících dost podobný míry, ne?Šest kilo je ještě těžká pohoda, když jsem o víkendu zvedala skoro jedenáctikilovou holčičku, pěkně jsem se zapotila :slight_smile:
Jinak mi fakt přišlo, že mě včera ta doktorka dost odbyla :angry: ještěže jsem se ji nedovolala, jak tak mocn plakal, ještě by mi vynadala, že otravuju...
Co zítra prochina?
1. lis 2007 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nase Bara taky moc blinka a dr.rekla ,ze je to prejidanim,a to ani moc nevypije ,jde treba spat a az po trech hodinach zacne blinkat...porad prepiram vecicky.
1. lis 2007 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek