• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
ahojky ,zatím sem nepatřím,jen jsem chtěla pozdravit kacici,mějte se moc hezky a at Vám malá pěkně roste :slight_smile:
1. lis 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici:na fotce mě asi nepoznáš,zdaví malá Lenka.
1. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni poznala,dekujeme moc :slight_smile: . ted jsme nachlazeny,ale snad uz bude brzo lepe :wink:
2. lis 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, tak jsme zase zpátky doma. Dneska jsme přijeli z Hradce...teda to byl jednou zase akční víkend. :slight_smile: Péťův taťka měl narozeniny, babi přítel taky a strejda ještě svátek. :slight_smile: Musím ale říct, že jsem si to užila, máme skvělýho strejdu, kže jsem si stihla konečně i něco přečíst. :slight_smile: Však mrkněte na fotky, jak ho Páťa při jídle utahal. :grinning:
Nevím jestli jsem to už psala, ale v pondělí jsme byli na očkování a Páťa má necelých 8kg a cca 70cm. :slight_smile:
Taky teď má ale rýmičku a :slight_smile: musím říct, že to odsávání je horší jak porod a taky neklidně spí. :frowning2: I když musím říct, co mu ten nosánek vystříkávám tou mořskou vodou tak je to lepší. :slight_smile:
5. lis 2007 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adamku vse nej k 4.mesici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. To je neuveritelne jak to leti :confused: .
My se mame dobre,teda mala stale kucka a ma i trochu kasel,ale jinak je v pohode a smeje se na vsechny strany.Ted pujdeme papat a pak ven. Dneska vydrzela uplny rekord - spala v kuse 8 hodin a me samozrejme tak bolely prsa,ze se to nedalo vydrzet :grinning:
5. lis 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, Páťa taky trochu kašle, ale to má hlavně z tý rýmy...jináč dneska je venku vážně krásně, kže vyrazíme na procházku. :slight_smile: A s těma prsama to dobře znám. :frowning2:
5. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,no me je Terezky taky moc lito,to odsavani je za trest,ale kdyz vidim jak se ji pak hned lepe dycha,tak to delam pokazde pred kojenim. Uz jsme byli na vychazce,je tam pekne cerstvo :grinning: - stacila nam hodinka a ted uz jsme v teplicku,Terezka jeste dospava v chodbe.
No my meli vikend taky navstevni,bylo to trochu narocne, oba dva dny stale nekdo u nas,ale byla jsem moc rada - vzdycky to tak pekne utece :slight_smile:
A jak se maji Lucka a Evca? Holky ja se s Vami asi nikdy nestuknu,vy mate dobu kojeni stejnou a ja jak naschval uplne mimo,snad se to nejak srovna a vyrazime s Vami ven :wink:
5. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Lucko - vše nej Adámkovi :dizzy_face: a ať maminku nezlobí :wink:.
Kačko - ale sťukneš :wink:. A nebo se holt sejdem u vás nebo u nás, jak jsme plánovali :wink:. To je jistota, že se sejdem...když je možnost nakojit :slight_smile:.
Dopo bylo fakt krásně, taky jsme byli venku. Cca kolem 10h :wink:
5. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

děkujeme za přání! to vyhrožování od Verunky asi zabralo, jsme hodnýýýýý!!!
dneska jsme ještě ve Vrchlabí, ale do konce týdne mám čas, tak co udělat ten srazík? klidně u nás nebo u někoho z vás?
jinak tady strašně sněží, no fuuuuuuj, jak já to nesnáším!zrovna dneska má jet Viktor vyměnit gumy, tak jsem zvědavá, jestli se odsud vůbec vyhrabe :unamused:
Už máme podepsanou smlouvu na byt! já už se tak těším, snad bysme se v únoru mohli stěhovat!
6. lis 2007 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja mam teda az do patku uz neco domluveneho,ale v patek by to slo :wink: ,jestli chcete klidne u nas,den predtim tady budou jine kamaradky,taky s prckama,tak bude Ales cubrnet :grinning: ,rikal at nechodim ven,kdyz jsem stale trochu nastydla,ale ja bych rekla,ze je to mnohem lepsi a i mala je na tom urcite lepe :slight_smile:
Ve stredu jdu do Barbanka,mam tam domluveny srazik s kamoskou co ma rocni Terezku a od 11.00 tam budou Luci zase holky z kurzu - nechces taky prijit?Mohla by i Evca,ale nevim jestli uz neco nemate - bude tam natresk - bude sranda :grinning:
Dneska po obede me bude vozit tady jedna holcina z baraku - je uplny andilek a fakt zlaticko,ja mam tady takovy bordel,ze uz se stydim,takze budu kmitat,aby to tady nejak vypadalo.Zehlim asi 14 dni a stale nic nevyzehleno - takze mam co delat :unamused:
6. lis 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, tak japak to u vás vypadá? U nás od rána sněží a je tady krásně bílo. :dizzy_face: Až jsem se bála sednout za volant, ale nakonec jsem sedla a jeli jsme k Dr. Na poslech dobrý, kže ten kašlík má z tý rýmy, tak dáváme Mucosolvan a jelikož rýma ustupuje, tak snad to bude brzo dobrý. :slight_smile:
6. lis 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak my v pátek můžem :wink:. Tak se nějak konečně domluvíme :sunglasses: ?
7. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaaaau, jsme se dlouho neviděly, co ? :grinning:
já jsem vymrzlá ještě teď. zkouším postýlku, tak doufám, že usne :wink: zatím to vypadá, že jo.
v pátek můžem taky, klidně se sejdem u nás, když má Katka předtím návštěvu - dáme kafčo, čajík, dortík z "oblíbené" cukrárny, co? :grinning:
7. lis 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, poslala bys mi kdyžtak odkazy, cos objednávala z toho čáryfuka, že bych se inspirovala a nemusela to hledat :wink:
7. lis 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spinkáme a já dávám dokupy fotky a půjdu hledat to autíčko pro Oldu :grinning:.
Luci - :grinning: :grinning: :grinning: ale to nevím, kdo pro ten dortík dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zkusím to najít, vydrž :wink:
7. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdo, ten, kdo bude mít nejvíc zadělaný kolečka přece!
7. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky spinkáme, tak mám tak půl hoďky pro sebe :grinning:
7. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Hledám, hledám... :wink:
7. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, super, díky!
7. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to vypadá dobře...
já ještě hledám na mimibazaru..
7. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád spinkáme!!!!!!!!!
7. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad není možný, jsem to neměla psát :angry:
7. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele, a co se stane, když si ho nebudeš všímat? Třeba by ještě usnul...
7. lis 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrazila jsem mu dudlíka! ale už se zase mele, to už nezabere :unamused:
7. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se probere, spustí řev, to nejde si ho nevšímat :grinning: zatím dobrý, řekla bych, že se blížíme k spacímu rekordu po obědě v postýlce
7. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aspoň že tak :wink:.
P.S.: Ale jde... :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses:
7. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale když já jsem ho už nechala vyřvat ráno :grinning:
navíc až se vzbudí, bude už mít děsnej hlad, vždyť jedl před dvěma hodinama :grinning:
7. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se zahleděla do aut :grinning:. A teď frčím pomalu dolů, jede mi PPLka :grinning:.
Tak to jo, ale schválně to někdy zkus...u nás to zabralo a víš, že Adámek se rád opičí :sunglasses:
7. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek