• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky, hradečandy - můžete mi poradit? Dělá se v HK vítání občánků?? Nikde jsem o tom nic nenašla... :unamused:
7. lis 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - máte kouzelný fotky :wink:
Taky bych měla nějaký přihodit, už jsem dlouho neaktualizovala album...fuj, to je dlouhý slovo :grinning:
7. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, díky :wink: ty koupací jsou aktuálně z dneška! :wink:
aktualizuj, aktualizuj a prozraď mi, jak to, že mi to u tebe ukazuje čtyři alba?
7. lis 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, máš recht, teď to taky vidím :confused: . Ale nemám tucha, pokud vím, mám jen 3 alba :grinning:
Jdu na to :wink:
7. lis 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tam konečně mám pár nových fotek :wink:. Hele, ale přitom jsem zjistila, že mám fakt 4 alba :grinning:. Jak je to možný, nevím, ale je to tak :grinning:
7. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

no jo, tas nějaká protekce, co? :slight_smile: Fotky jsou super, hlavně ta ve vaně, ta Verunka je taky pěknej rarášek, co? :grinning:
my jsme dneska pěkně spinkali, vsvtávali jsme až ve třičtrtě na čtyři!!!!
8. lis 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme usnuli, to jsem na to zvědavá.
kde je tak Kačka?
8. lis 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - kde jsiii???
Že ona má dneska tu návštěvu :slight_smile: ?
My jsme taky usnuli, sice byla chvilka řevu :cry:, ale teď chrní... jsem zvědavá, jak dlouho to dopadne, jsem totiž udělala hokus pokus :grinning:. Zblajzla zase 200g zeleninky jak nic, tak jsem ji jen dala trošku čajdy (ona ta flaška kape a trošku se snažila, tak do sebe malounko dostala) a nekojila jsem :sunglasses:
8. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, oběd bez kojení, jo? tak to jsem taky zvědavá :grinning:
Adam si taky pořval, ale teď už je klid, občas nějakej povzdech :wink:
8. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Katce napíšu smsku, ať se sem mrkne, nebo jestli má zítra vůbec čas, v kolik teda zhruba?
jé hele, já jsem měla 1000 příspěvků, to jsem teda ukecaná (za dva roky :grinning: )
8. lis 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, oběd bez kojení...když ona sní 200g zeleniny (což je velkej jogurt), tak přece musí bejt najedená :sunglasses: . Když jsem ji pak ještě kojila, tak hodně blila...tak jsem zvědav :slight_smile:
Písni :wink:. Jak bude moct ráno, půl devátá, devátá :slight_smile:
Haha, 1000 příspěvků :grinning:. Já mám 5800 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale vím to jen díky tobě, jinak to nesleduju :wink:
8. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, jako těhotná bych tě možná ještě dohnala, ale pochybuju, že s Adýsem se mi to podaří :grinning:
no jo, já jsem si neuvědomila to množství :slight_smile:
ok, napíšu jí to
8. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning:
My už jsme vzhůru a kecá na celej barák :grinning:. Doufám, že ještě zabere :slight_smile:
8. lis 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyžtak pak písni, jak ta Kačka, nebo doufám, že se tu objeví :slight_smile:.
Verunka po chvíli kecání a pak krátkém řevu opět usnula :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady, chvíli jsem si četla, u nás se ještě spí, což bych asi neměla psát, protože se hned vzbudí, ale je to zase hoďka a půl, super!!!
Katce jsem psala, tak snad se ozve.
8. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :grinning:
Já se k Vám jdu zase na něco zeptat :grinning:
rodili jste někdo ve Vrchlabí?Byli jste spokojené? :slight_smile: děkujeme :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ve Vrchlabí jsme tady nerodily nikdo, porodnice tam byla až donedávna zavřená, ale teď by to tam mělo fungovat jako dřív. Záleží na tom, jaký chceš porod, já jsem šla radši do Jilemnice
8. lis 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá:grinning: v Jilemnici rodí můj gynekolog,tak by to taky byla možnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale láká mě to Vrchlabí :slight_smile: od Vás vím,že s Trutnovem byla spokojenost,ale pořád se mi tam nějak nechce :grinning:
ale děkujuuu :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakýho máš gynekologa, jestli se můžu zeptat?
8. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mináře jé a jak se jmenuje jménem :confused: počkej jdu kouknout....Tomáš Minář :grinning:
8. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak toho neznám, já jestli mě náhodou nerodil :slight_smile:
8. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - Kačka nic?
A jak Adís, spinká? Verunka ještě jo :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačka nic a Adámek už se probudil hlady, nejedl dvě a půl hodiny, no to bylo řevu :grinning:, teď už je ticho :slight_smile:
8. lis 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zakřikla, Verča už je taky vzhůru :wink:
8. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak Katka se neozvala, tak nevím, co se děje.
každopádně s váma počítám, zákusky jsou v lednici (pěkně jsme se jim tam kočárem projeli :grinning: )
8. lis 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,se zitrkem souhlasim a uz se na vas moc tesime. :slight_smile:
Moc se omlouvam,ale posledni dva dny jsem se vubec nezastavila - porad jsem nekde litala a domu se dostala az kolem 20.00. Navic dneska mamka nastoupila na ortopedii na tu operaci - zitra v 8:00 bude jako prvni,tak budu asi trosku nervozni.
Jinak prijdte klidne k nam,dneska mam ozkousene,ze se sem vejdou 3 kocarky v pohode,sice natesno,ale fakt je to o.k. :grinning:
Rano bych skocila pro zakusky,me to nevadi,jen pisnete co bastite a pak Vas nekde naberu :wink: - vim ze mate radi misa rezy,ale co kdyby je nemeli? jo a za chvilku jdu pect strudl,tak kdyby Vam chutnal ten,neni co resit :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak tady seš :slight_smile:
my už jsme se domluvily k nám, tak s váma počítám :slight_smile: zákusky mám, ale míša řezy už neměli, ani bombičku, co máš ráda ty :frowning2: no, něco jsem tam vzala
tak jen dejte vědět, jak vám bude vycházet kojení
8. lis 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ted zrovna pecu,tak nemam donest kousek strudlu a co mame prinest k piti atd.? :slight_smile:
Tak priste to bude u nas. Tak zatim pa pa a preju vsem krasnou dobrou noc,Luci rano pisnu sms jak jsme na tom s kojenim :slight_smile:
Jo a to prani dobre noci doufam,ze vyslechla i Terezka - protoze tahle noc co byla na dnesek - hruza :angry: ,vsak vam zitra povim,tak pa pa,jdu chrnet dokud ten nas terisek vydrisek chrupka :grinning:
8. lis 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vubec neres zakusky,ja snim uplne vsechno co je sladky :grinning: ,jsi vazne zlaticko,ale nez jsi tam jela doufam,ze jste byla s Adamkem nekde na dlouhe vychazce bahnitou cestou :grinning: :grinning: :grinning: ,tak pa pa zitra,dobrou noc :pensive:
8. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisu jak chachar byli ne byla :sweat_smile:
8. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek