Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
slevik
9. lis 2007
Ahoj holky,
tak Verunka spokojeně spinká po obědě x-). Snědla zase celejch 200g (možná i víc), dopila se čajíkem (dokonce se snažila pít z flašky, takže asi 10ml vypila 🙂 ) a šla na kutě...
Teda odpolko asi vytáhnu zimní bundu...a hlavně ty rukavice 😃.
slevik
9. lis 2007
Koukám tady na ty naše noci 😃. Tak asi od 20.9. to byla hrůza ]-( , no a s kašičkou jsme začali 19.10.. Tak si to spočítejte, uffff ]-( 😃
cina
9. lis 2007
čaaau,

my už taky spíme, dneska bez řevu, daly jste mu, holky, asi zabrat 🙂 tak jsem zvědavá, jak dlouho dneska.
teda, to jste to, Evi, vydrželi dlouho. Pokud to u nás bude podobně, tak prostě začnu přikrmovat a nebudu nás trápit, když to evidentně u vás nikam nevedlo :-N
jdu tam hodit ty fotky, už jsem je stihla mezi škrábáním brambor zmenšit 🙂
slevik
9. lis 2007
My taky bez řevu, jen chvilku kecala 😉
Jojo, Luci, rozhodně nečekej tak dlouho 😃. Ono teda ty nejhorší noci, kdy jsem chodila jak mrtvola, byly až od 1.10. 😃 Ale stejně ]-(
Seš dobrá, já je sem dám večer 😉. Foťák je v tašce a až se Veru vyspinká, jdeme za kámoškou a beru ho sebou, tak to pak stáhnu při jednom 🙂.
Hele, mě nejdou popisovat fotky ]-( 😞 . Ale přidávat můžu i do 4. 😃
cina
9. lis 2007
tak je to tam!
cina
9. lis 2007
tak buď seš kouzelnice nebo máš fakt protekci 😃
slevik
9. lis 2007
No rozhodně to první 😃. Uvidím, jestli to tak zůstane, tak až doplním 3., jdu do 4. 😃.
Hele, fotky jsou kouzelný, i popis 😉. Akorát bych hodila ještě jeden vtipnej k tý poslední fotce 😃. Jako co si to Adámek dovoluje, že obě, uááá 😃.
Hodila jsem nový fotky Verunky, i s tím talířem 😉
cina
9. lis 2007
už jsem to napravila 😉
Fotky krásný, Veru bude asi jedlík 🙂
slevik
9. lis 2007
Super 😃 😃 😃
Už teď je jedlík, říkám ji malej žroutík...vždycky mě fascinuje jak do ní zahučí celá miska 😎 . Ještě spinkáte?
cina
9. lis 2007
Jooooooooooo!
stihla jsem udělat bramborovou kaši a naházet to do sebe 😉
slevik
9. lis 2007
No vidíš, já si dneska taky ukuchtila výbornou čínu 🙂.
Tak jsem zvědavá, jak dlouho bude Adís spát 😉 . Třeba už pochopil, že po o se spinká dýl 😉
cina
9. lis 2007
a z čeho tu čínu děláš? já jsem zjistila, že z tý, co dělám já, stejně většinu věcí jíst nemůžu ]-(
slevik
9. lis 2007
Já už se moc neomezuju 😉. Když můžu Verunce dát do jídla květák, tak si můžu určo i já dopřát 😃.
Dneska jsem tam dala brokolici, mrkev, pórek a maso 😉.
cina
9. lis 2007
aha, já tam dávám hlavně cibuli, papriky, kukuřici
slevik
9. lis 2007
Zkus tohle, je to taky dobrý 😉. Jinak když ji dělám normálně, tak z čín.zelí, papriky (někdy pórek, kukuřice) 😉
cina
9. lis 2007
jojo, vyzkouším, ale bez pórku, ten nemusím
slevik
9. lis 2007
😉 To já tam zase nedávám cibuli :-p.
cina
9. lis 2007
co to je ta cibule? 😃
slevik
9. lis 2007
To je to, co teď nejíš, ale dřív jsi to dávala do číny :-p 😃. Jo a víš, co to je dušený zelí? To ti je taková dobrota 😃
cina
9. lis 2007
matně si vybavuju 😃
slevik
9. lis 2007
😃 😃 😃 :-p :-p :-p
Však se taky brzy dočkáš a dáš si 😎
cina
9. lis 2007
doufám 🙂
něco se mi tam začíná chrout a mlaskat 🙂
slevik
9. lis 2007
A coooo 😃. My ještě spinkáme, ale očekávám každou chvilku... x-)
cina
9. lis 2007
zatim dobrý 🙂 teda fakt se překonává!
slevik
9. lis 2007
To víš, Verunka má na něj dobrej vliv 😎 . Teda většinou 😃.
slevik
9. lis 2007
Ale Veru dneska taky spinká nějak klidně x-)
Hele, a ty nevíš roupama co dělat, viď 😃?
slevik
9. lis 2007
Ha, jsem to neměla říkat, už na mě huláká z chůvičky 😃
cina
9. lis 2007
no jo, za chvíli se začnu nudit 😃 mohla bych uklidit nádobí, ale nechce se mi :-p navíc vstanu a vzbudí se, tůůůůdle!
cina
9. lis 2007
prej většinou, a co to slintání, palec, štípání do prsou, co???? 😃
cina
9. lis 2007
cože? my jsme vás trumfli?