• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Taky tu mám ještě pár kousků nádobí na umytí, ale nechci ji budit :grinning:.
Zatím taky dobrý :wink:
9. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by to stačilo nandat do myčky, ale to dělá tak strašnej randál, to nemohu :grinning:
9. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný :grinning:.
V kolik ti Adís usnul?
9. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám pocit, že jsem ho dávala do postýlky těsně po dvanáctý, hned jsem ho teda musela znova vyndat, protože si káknul :grinning: , myslím, že usnul tak o půl jedné, možná dřív, to vy už asi spíte dýl, viď
9. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je dobrý, že v poslední době se tý postýlce vůbec nevzpouzí, dám ho tam, chvíli kecá, nebo si pořve, ale to spíš únavou, bych řekla, chodím mu natahovat kolotoč a když už začíná usínat( jako že se přestane mlít a plivat dudlík), tak mu pustím jeho hudbu z céda a pak už spinká, možná už si na to trochu navyknul, kéž by!
9. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča usnula už ve 12h :slight_smile:. Tak máme půlhodinku k dobru :grinning:. Ale ještě teda chrní :dizzy_face:
9. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, vy už jste mazáci!
9. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt :grinning:. Ale kdybych to tušila, nádobí umeju, vyžehlím... :grinning:.
Já myslím, že si určitě zvyknul. Verča taky pochopila celkem rychle, že po o se chodí spinkat :wink:
9. lis 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a představ si, že už tři hodiny nejedl!!!!!!
9. lis 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky ne, ale u vás je to větší úspěch :slight_smile:. A furt nic a nic...a to by klidně už mohla vstávat, ať nejdem na návštěvu za tmy :grinning:
9. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt žasnu, ale slyším ho, jak dejchá, tak je to dobrý :grinning:
9. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to asi uděláme jako včera, že nebudem čekat na taťku,ale půjdem ven a pak ho někde naberem, protože ve tmě se to fakt nedá :angry:
9. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Tak Veru vstává, konečně :grinning:. Mizím kojit, přebalit a papaaa
9. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky asi :grinning:
to jsme se teda dneska rozjely, viď? tak paaaa
9. lis 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by telepatie :grinning:? Papaaa
9. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, nevíte, prosím vás, o nějaký dobrý kadeřnici v Hradci???
Jo a jináč Páťa se mi dneska po dlouhé době v noci probudil, ve tři ráno, dala jsem mu najíst a spal do půl jedný. :astonished:
9. lis 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda pekne jste to rozjeli :grinning: - to se teda mate,ze byla Verunka s Adamkem hodni a spinkali odp.To my jsem sli po obede hned ven,potrebovala jsem opet vyvencit Penny a na postu,takze jsem pekne zmokla :angry: a hned jak jsem dosla domu zacala plakat a museli jsme papat opet po 2 hodinach :confused: ,je ted nejaka zrava :grinning:,pak opet protivna a kdyz jsem byla za mamkou v nemocnici,tak tady Alesovi brecela pres hodinu. Ted teda spinka,je asi vyrizena :sweat_smile:
Hlavne me spustila,kdyz jsem ji chtela nekam odlozit pod hrazdicku nebo do lehatka,takze to klistatko byla na me nalepene a spokojene :slight_smile:
Vecer jsme meli jit na akci do AC - ale ja prisla domu z nemocnice az kolem 18.00 a pak v te tme a v zime se nikam nechtelo
9. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :confused: :confused: :confused:
Ke kadeřnici nechodím, takže neporadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Kači - já taky zmokla a je tam pěkne hnusnej vítr, přišli jsme od kámošky akorát na večerníček :grinning:
Jdu stáhnout ty fotečky :wink:
9. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,pochopila jsem to dobre,ze Pata spinkal cele dopoledne az do 12.30?
Ahoj Evi,je tam fakt hnusne - skoda,ze uz neni jaro :grinning: ,ja nemam rada tohle pocasi,klidne at mrzne,ale hlavne neprsi
Jinak Kajo o dobre kadernici nevim - me striha segry kamoska :slight_smile:
9. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jsem koukala na fotecky - tak ta fotecka jak Verunka kouka na tve jidlo je fakt bozi :grinning: :grinning: :grinning: ,jak pritom vyplazuje jazycek,ze by si hned dala :grinning:
A je to teda frajerka - v tech satickach uplna princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale me se Verunka libila uz od narozeni,je to moc pekna holcicka :wink:
9. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - děkujeme za pochvaly, ale opatrně, abychom neměly s Verčou pršinos :grinning: :grinning: :grinning:
Vidělas fotky ze srazíku? Já už mám svoje stažený, teď ještě zmenšit a šoupnu je tam :wink:
9. lis 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nevidela :confused: ,kde je najdu?Ja jsem teda videla jen tvoji Verunku,ale ty nase spolecne jeste ne - asi jsem koukala spatne,jdu to omrknout :wink:
9. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je tam Lucka házela, takže je najdeš v albech...a za chvíli budou na prvním místě, bo tam přidám fotky :wink:
9. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem nasla,jdu na ne mrknout :wink: :slight_smile:
9. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou uzasne a ta posledni je nej :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už házím další :wink:
9. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj pochopila jsi to dobře. Probudil se ve tři v noci, dala jsem mu najíst a spal až do 12:30. :astonished: Páťa se probudil a Péťa přijel z práce. :astonished: Tak třeba to byl takovej dárek pro mě, abych si stihla něco dopoledne udělat, i když dárky bych dneska měla dávat já jemu. :slight_smile:
9. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak super fotecky a ty popisy jeste lepsi :grinning: :grinning: :grinning: ,zitra je ukazu Alesovi,dneska jsme sirotci opusteni - sel s klukama na pivco
Kajo teda valim oci - neni nemocny nebo po ockovani? a jak ti spinka ted,neni prespinkany?
9. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ted jsem si konecne vsimla :sweat_smile: - prejeme Patovi vse nej nej nej k 6.mesicum :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, má trošičku rýmu, po očkování není. On normálně spí celou noc tak od osmi, půl deváté do devíti ráno a dneska se po dlouhý době probudil v noci, tak to asi chtěl nahnat. :slight_smile: Teď spinká. :slight_smile: Jenže on toho zase moc nenaspí přes den, max tak hodnu dohromady.
A děkujeme za přání. :wink:
9. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek