Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
slevik
9. lis 2007
Taky tu mám ještě pár kousků nádobí na umytí, ale nechci ji budit 😃.
Zatím taky dobrý 😉
cina
9. lis 2007
mně by to stačilo nandat do myčky, ale to dělá tak strašnej randál, to nemohu 😃
slevik
9. lis 2007
To je jasný 😃.
V kolik ti Adís usnul?
cina
9. lis 2007
no já mám pocit, že jsem ho dávala do postýlky těsně po dvanáctý, hned jsem ho teda musela znova vyndat, protože si káknul 😃 , myslím, že usnul tak o půl jedné, možná dřív, to vy už asi spíte dýl, viď
cina
9. lis 2007
ale je dobrý, že v poslední době se tý postýlce vůbec nevzpouzí, dám ho tam, chvíli kecá, nebo si pořve, ale to spíš únavou, bych řekla, chodím mu natahovat kolotoč a když už začíná usínat( jako že se přestane mlít a plivat dudlík), tak mu pustím jeho hudbu z céda a pak už spinká, možná už si na to trochu navyknul, kéž by!
slevik
9. lis 2007
Verča usnula už ve 12h 🙂. Tak máme půlhodinku k dobru 😃. Ale ještě teda chrní x-)
cina
9. lis 2007
no jo, vy už jste mazáci!
slevik
9. lis 2007
To je fakt 😃. Ale kdybych to tušila, nádobí umeju, vyžehlím... 😃.
Já myslím, že si určitě zvyknul. Verča taky pochopila celkem rychle, že po o se chodí spinkat 😉
cina
9. lis 2007
a představ si, že už tři hodiny nejedl!!!!!!
slevik
9. lis 2007
My taky ne, ale u vás je to větší úspěch 🙂. A furt nic a nic...a to by klidně už mohla vstávat, ať nejdem na návštěvu za tmy 😃
cina
9. lis 2007
já fakt žasnu, ale slyším ho, jak dejchá, tak je to dobrý 😃
cina
9. lis 2007
my to asi uděláme jako včera, že nebudem čekat na taťku,ale půjdem ven a pak ho někde naberem, protože ve tmě se to fakt nedá ]-(
slevik
9. lis 2007
😃
Tak Veru vstává, konečně 😃. Mizím kojit, přebalit a papaaa
cina
9. lis 2007
my už taky asi 😃
to jsme se teda dneska rozjely, viď? tak paaaa
slevik
9. lis 2007
Že by telepatie 😃? Papaaa
kajuleautor
9. lis 2007
Zdravím, nevíte, prosím vás, o nějaký dobrý kadeřnici v Hradci???
Jo a jináč Páťa se mi dneska po dlouhé době v noci probudil, ve tři ráno, dala jsem mu najíst a spal do půl jedný. :-o
kacici
9. lis 2007
Ahoj holky,teda pekne jste to rozjeli 😃 - to se teda mate,ze byla Verunka s Adamkem hodni a spinkali odp.To my jsem sli po obede hned ven,potrebovala jsem opet vyvencit Penny a na postu,takze jsem pekne zmokla ]-( a hned jak jsem dosla domu zacala plakat a museli jsme papat opet po 2 hodinach =-) ,je ted nejaka zrava 😃,pak opet protivna a kdyz jsem byla za mamkou v nemocnici,tak tady Alesovi brecela pres hodinu. Ted teda spinka,je asi vyrizena :-N
Hlavne me spustila,kdyz jsem ji chtela nekam odlozit pod hrazdicku nebo do lehatka,takze to klistatko byla na me nalepene a spokojene 🙂
Vecer jsme meli jit na akci do AC - ale ja prisla domu z nemocnice az kolem 18.00 a pak v te tme a v zime se nikam nechtelo
slevik
9. lis 2007
Kájo =-) =-) =-)
Ke kadeřnici nechodím, takže neporadím :-p 😃.
Kači - já taky zmokla a je tam pěkne hnusnej vítr, přišli jsme od kámošky akorát na večerníček 😃
Jdu stáhnout ty fotečky 😉
kacici
9. lis 2007
Kajo,pochopila jsem to dobre,ze Pata spinkal cele dopoledne az do 12.30?
Ahoj Evi,je tam fakt hnusne - skoda,ze uz neni jaro 😃 ,ja nemam rada tohle pocasi,klidne at mrzne,ale hlavne neprsi
Jinak Kajo o dobre kadernici nevim - me striha segry kamoska 🙂
kacici
9. lis 2007
Evi tak jsem koukala na fotecky - tak ta fotecka jak Verunka kouka na tve jidlo je fakt bozi 😃 😃 😃 ,jak pritom vyplazuje jazycek,ze by si hned dala 😃
A je to teda frajerka - v tech satickach uplna princezna x-) x-) x-) ,ale me se Verunka libila uz od narozeni,je to moc pekna holcicka 😉
slevik
9. lis 2007
Kači - děkujeme za pochvaly, ale opatrně, abychom neměly s Verčou pršinos 😃 😃 😃
Vidělas fotky ze srazíku? Já už mám svoje stažený, teď ještě zmenšit a šoupnu je tam 😉
kacici
9. lis 2007
Evi nevidela =-) ,kde je najdu?Ja jsem teda videla jen tvoji Verunku,ale ty nase spolecne jeste ne - asi jsem koukala spatne,jdu to omrknout 😉
slevik
9. lis 2007
Dneska je tam Lucka házela, takže je najdeš v albech...a za chvíli budou na prvním místě, bo tam přidám fotky 😉
kacici
9. lis 2007
uz jsem nasla,jdu na ne mrknout 😉 🙂
kacici
9. lis 2007
Fotky jsou uzasne a ta posledni je nej 😃 😃 😃
slevik
9. lis 2007
Už házím další 😉
kajuleautor
9. lis 2007
Kaci, jj pochopila jsi to dobře. Probudil se ve tři v noci, dala jsem mu najíst a spal až do 12:30. :-o Páťa se probudil a Péťa přijel z práce. :-o Tak třeba to byl takovej dárek pro mě, abych si stihla něco dopoledne udělat, i když dárky bych dneska měla dávat já jemu. 🙂
kacici
9. lis 2007
Evi tak super fotecky a ty popisy jeste lepsi 😃 😃 😃 ,zitra je ukazu Alesovi,dneska jsme sirotci opusteni - sel s klukama na pivco
Kajo teda valim oci - neni nemocny nebo po ockovani? a jak ti spinka ted,neni prespinkany?
kacici
9. lis 2007
Jinak ted jsem si konecne vsimla :-N - prejeme Patovi vse nej nej nej k 6.mesicum 😃 🙂 🙂 🙂 🙂
kajuleautor
9. lis 2007
Kaci, má trošičku rýmu, po očkování není. On normálně spí celou noc tak od osmi, půl deváté do devíti ráno a dneska se po dlouhý době probudil v noci, tak to asi chtěl nahnat. 🙂 Teď spinká. 🙂 Jenže on toho zase moc nenaspí přes den, max tak hodnu dohromady.
A děkujeme za přání. 😉