• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj zkusene maminy,chtela jsme se zeptat.Nekde jsme cetla,ze mimi v urcitym veku kaka treba jednou za 3 dny.Nevite v kolikati tydnech ?MY ted mame problem,ze den nekakala,ale ani se nekrouti,ze by mela prdiky.Snizili jsme kojeni,protoze moc blinkala,tak nam dr.doporucial snitit delku kojeni z trictvrte hodiny na pul,tak jestli i to ma na to vliv.Diky moc.
10. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, tak to jsem četla taky...jedná se prý o plně kojené děti a má to být ve čtvrtém měsíci, že třeba i týden nekakají.
Moje Dr. mi ale řekla, že když je dítě kojený, tak nemusí kakat každý den, prostě to všechno využije a kdyby Barborku bolelo bříško, tak to určitě poznáš. :slight_smile:
10. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak japak to u vás vypadá. Já přemýšlím, že asi brzo vytáhnu sáňky. :slight_smile:
11. lis 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak zitra s Vam i pocitam na tuty :wink: . uz jsem vybrala v Albertu vsechny zakusky co meli - teda fakt sileny vyber - v cukrarne otevreno nemeli a ten vyber v Albertu - hruza,ale neco doma mam,takze hlady a chuti nepomreme :grinning:
Tak ja si jdu jeste neco docist a jdu zehlit,mala jeste nezabrala porad litame do loznice.
Zdeni s tim ti asi neporadim,my kakame kazdy den nekolikrat :grinning:
11. lis 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule diky,prave ze brisko ji nebolelo,to pozname,to breci jinak.Ale vecer se pak uz vykakala.a dnes dopolko taky.A doted zase nic,tak ted bude asi kakat uz min.
11. lis 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - my taky kadíme o stošest :grinning:, ale kojená miminka nemusí třeba několik dní :wink: . Pokud vidíš, že ji bříško nebolí, tak se tím netrap. Barborka všechno mlíčko spotřebuje :sunglasses: . Jen by to asi nemělo být dýl jak týden...
Kočky, tak fotky ode mě jsou tam :wink:
12. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

Evi fotky suuuuuper!
my jsme včera přišli domů a už jsme měli doma tátu, tak to bylo fajn, Adámek po o spinkal asi hodinu a pak jsem je vyslala do tý futeře samotný a v klidu si vyžehlila a taky jsem vyřadila tašku oblečení bůůůůůůůů
13. lis 2007 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu kadění - my taky několikrát denně, ale není to tak dlouho, co se jeden den nevykakal (to bylo zrovna, jak tak šíleně zlobil, tak nevím, jestli to mělo s tím souvislost), ale já jsem z toho byla šíleně nervózní, i když je to fakt úplně normální :slight_smile:
13. lis 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kóči, vezmete mě chvilku mezi sebe? :dizzy_face: Sice nebydlím ve vašem regionu, ale vyrostla jsem tam, žila jsem tam 17 let a 5 let jsem pryč. A tak trošku se mi stýská :sweat_smile: , tak bych chtěla zavzpomínat, zjistit, co se změnilo a tak :wink: Bydlela jsem kousek od Trutnova, kajule ví :wink:

Jinak vás všechny prosím, pokud se vám nebude líbit, co napíšu, napište mi to prosím hned.
Bohužel na mnoha diskuzích tady je asi zakázáno mít svůj vlastní názor. Nechci tím nikoho v žádném případě urazit nebo se ho dotknout, občas to asi vyzní špatně, ale ono se to lehčeji řekne, než napíše :wink:

Takže nějaké novinky z Trutnova a okolí? :dizzy_face:
13. lis 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě to zase nevyšlo,Verunka a Adámek jsou opět spolu :slight_smile:). Páťo,kde jsi?

To víte, Páťa si už našel novou nevěstu, když na něj Verunka kašle. :grinning: :dizzy_face:

Jani ahoj, klidně se přidej, tady tě nikdo kamenovat nebude. :grinning:
13. lis 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jináč my jsme teď byli v Hradci skoro pořád i v týdnu, ale počasí moc nebylo, tak jsem si říkala, že by jste stejně asi ven nešli.
13. lis 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,mas moc pekne upravene fotecky,ja to vubec neumim,jsem uplny zacatecnik,takze koukam jak ti to pekne jde :slight_smile: Kdyby jsi mela nejake vanocni moc rada bych te poprosila jestli by jsi me nepomohla - jsem na tohle pekny telatko,ale zase si rikam,ze umim jine veci a treba se i tohle naucim :wink:
Jeee to je vazne skoda,ze jsme nevedeli,ze jsi v HK. aspon by mela Terezka zenicha :grinning: a hlavne bychom videli Patu po pekne dlouhe dobe :wink:
Jani vitej mezi nami :slight_smile:
13. lis 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání holky :wink:
13. lis 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak já jsem taky teprve začátečník. Předevčírem jsem si to teprve nainstalovala, tak to jsou takový moje první pokusy. Jináč my jsme teď v HK docela často a taky se co nejdřív chystáme na hokej. :slight_smile: Už se těším na klobásky. :slight_smile: Jináč tady je o tom i diskuze "digiscrabook". Ale když to bude v mých silách, tak ti určitě ráda poradím nebo ti i zkusím nějakou fotečku vánočně upravit. :wink:
13. lis 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo diky moc,jsi uplny zlaticko :dizzy_face: :slight_smile: . ja to zkusim cele procist a zkusim to - treba se to taky naucim :wink: a kdyby ne, muzu se obratit na tebe?
Je tak musim bezet,unavene a hladove ditko se ozyva :grinning: ,ale vecer jeste nakouknu :wink:
13. lis 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj určitě se obrať. Když budu vědět jak, ráda ti pomůžu. :wink:
13. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír,
Kájo - tak to se mýlíš, my bychom ven šli, chodíme za každého počasí :sunglasses: . Holt Páťa prošvihl nevěstu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale když už má jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
O hokeji mi nemluv, taky bych zašla...ale když oni hrajou v tak blbou dobu :angry:
Kačko - a co fotky z pondělí??
13. lis 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, oni už tam jsou, tak to jooo :grinning:.
13. lis 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tuuuuuuuu :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady,musim jit napsat kamaradkam do IP,tak jdu jen na skok :wink: .
Ja bych sla na hokej taky hned,ale ted zrovna nemame hlidani a tahle doba je opravdu spatna :unamused: - zitra hraje HK s Brnem - Ales jde po delsi dobe,preju mu to,jen at si odpocine :slight_smile:
Terezka dneska usnula rychle,ale opet toho revu u kojeni :cry: ,je vztekla,ze to netece rychle,protoze kdyz ji daval vcera Ales lahvicku(mela jsem svoje odstrikane mlicko)tak zadny krik,proste pohoda.sla jsem totiz s kamoskou do kina na Gympl :slight_smile: - docela dobry film,skvely na odreagovani :wink:
Jo holky,fotecky tam jsou,ale kdyztak zmente komentar - ja neumim psat tak vtipne jako vy :grinning:
ahoj Kači,

jééééé kino, to už taky nevím, co je :wink:
chválím fotečky, co jsi přidala, naše dítka jsou prostě úžasná.
my už taky spinkáme, tak snad se už nevzbudí a nebude vyžadovat nášup, uvidíme.
Kájo, ahoj, to je škoda, že ses neozvala, my chodíme ven v dešti, ve vánici, prostě furt :wink:
zdravím januv, sice nechápu, o co jde, ale my jsme tolerantní :slight_smile: akorát teda o Trutnovu ti toho moc nepovíme :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, jsem to říkala, že bude Hrůša říďou :grinning:. Mluvím o ordinaci :grinning:
Oldas byl na hokeji posledně, zítra prej bude s náma :dizzy_face:
Do kina bych taky zašla, ale radši si doma pustíme dvd :sunglasses:
Mě Verunka spinká už od půl osmý, byla úplně hotová. Poslední dny odpoledne nespinká (na procházce řve :cry: ), tak je pak večer ko.
Luci - tak kdy jdete?
13. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme taky od půly, ale odpoledne jsme spali, a to tak, že po o mazal do postýlky, pěkně si tam pořval až usnul, ale jen na třičtvrtě hoďky, v půl druhé se vzbudil a zase chtěl papat (to jsem si zrovna říkala, že si schrupnu :angry: ) tak jsem si ho vzala do postele, nakrmila ho a spali jsme do půl čtvrtý :grinning:
jo a byli jsme nakupovat, sice jsme se zařekli, že už Adamovi nic nekoupíme, ale v Tescu měli velikýho plyšáka, tu veverku z Doby ledový, tu jsme tam nechat prostě nemohli. ale tím končíme, fakt :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ona vcera Alesovi vypila jen 30ml a pak usnula,ve 23.00 byla opet vzhuru a dopila ten zbytek 90ml a rev,ze chce jeste,tak me musel Ales vzbudit :unamused: a me se tak krasne spinkalo :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to ja radsi pomlcim,me dneska snad porad spinkala - dokonce usnula u segry v kanclu na stolepo prebaleni a to nekecam - pres hodinu na tvrde desce a to nepocitam prospanou cestu do mesta a z mesta a dalsi hodku v kocarku jak v kanclu,tak pak doma v predsini a ted opet chrupe :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už ani na filmy nekoukáme, teď si pouštíme prison break, když to vyjde, vidím i celý díl (ale často odpadnu v půlce :grinning: )
Evi, dneska mi paní volala, že se jim uvolnili termíny, takže jdem ve čt v půl šestý, jsem fakt ráda, že tam Viktor bude moct jít se mnou. příští týden asi budeme ve Vrchlabí,protože taťka zas jede pryč, tak pak ten další týden půjdem dvakrát. ale mohlo by to teda vyjít na to společný plavčo, co?
Vynahrazuje si spinkani a v noci se vzbudi a bude si chtit hrat :grinning:
Luci - :grinning: tak veverku jo :grinning:?
Se máte, taky bych šla radši večer :frowning2: . Vyjít by to mohlo, to máš recht :wink:
Kači - to neznáš tu teorii, dobrý spánek přes den, dobrý i v noci :wink: ?
13. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi znam,ale nekdy nam to teda nevychazi a uz si chce hrat od 3.00 :grinning:
Snad dneska vydrzi dyl,chci se prospat,mamku zitra pousti z nemocnice,tak musim brzo rano vstat,prejit k rodicum a uklizet po tatkovi - nastesti bude na denni a tak budu mit prostor. Chudak mamca si nic neuklidi a hlavne ani neuvari,takze zitra tam budu cely den ji po ruce.
Ve ctvrtek pujdeme asi rano cvicit a odpoledne jsem zvana ke kamosce na obidek do Kuklen,takze to snad tatka ve ctvrtek s mamkou zvladne :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek