• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
No už se taky teší, aspoň až ségra přijede, tak se na procházce nebudou muset hádat o kočárek. :grinning: Tak ať se tvoje ségra taky nemusí snažit moc dlouho. My jsme se nesnažili skoro vůbec, dá se říct, že se nám to povedlo hned. :slight_smile:
23. únor 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja delam taky chuvicku pro vsechny deti v okoli :wink: . Hlavne pro neter Barusku(ted ji jsou 3 roky), ale tu jsem hlidala uplne od miminka,takze k ni mam nejbliz.Pak mam spoustu znamych co maji male deti a kdyz nekdo potrebuje,tak pohlidam,nevadi me to,deti jsou podle me smysl zivota a ted mam navic i cas.Ale priznam se ze nejvic se tesim na to nase mimi,asi jako ty :wink:
23. únor 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to je pravda, můžeš hlídat všechny děti v okolí, ale to svoje budeš mít stejně nejradši. :dizzy_face: V týdnu u nás byla kámoška se synem, co ho taky občas hlídám a ten po mně hnedka chtěl, ať už mu ukážu miminko. :slight_smile:
23. únor 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo presne,nam taky hned :wink: ,takze ted jen doufam,ze mimi bude zdrave a nebude mit nejakou vadu :unamused: . Jsme rozhodnuty,ze kdyby to byla hodne vazna vada,neslucitelna se zivotem,nebo tezke poskozeni,ze mimi nebude. ale pri nejakym lehcim,ktery by se dalo operativne nebo rehabilitaci odstranit,tak si miminko nechame,ale nervy mam teda pekne napnuty.
Rikam si proc zrovna my,neni me pres 30 a vady v rodine nemame,ale musim si pockat na vysledky z amnio,ale clovek nad tim porad premysli
23. únor 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neter,vi ze mam v brisku mimi,tak vsem tvrdila,ze ma take miminko,ale ze je schovany a ze se narodi jako tete az v lete a hladi me brisko,kdyz ji hlidam - je to zlaticko,hlavni sourozenec do budoucna pro naseho prcka :grinning:
23. únor 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych řekla, že to zvládáš dobře, já už bych se nervama asi zbláznila. Ale dopadne to dobře, uvidíš, držíme vám pěstičky. :wink:
23. únor 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem mela na navsteve kamaradku s 20 mesicnim chlapeckem,ale teda ten tak krasne mluvi. Porad jen Maminko,maminko,maminko,ze jeem se musela uz smat,jaky je mamanek. ale kamaradka byla ted na skoleni cely tyden,tak mozna se mu hodne styskalo a ted ji nepustil ani na zachod :grinning:
23. únor 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme,my to zvladneme a usmev na tvari mit musime,protoze miminko by citilo,kdyby neco nebylo o.k.a to nechci :grinning:
23. únor 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to roztomilý, mně se hrozně líbí jak ty malý děti mluví a třeba sestřenka, ta měla pokaždý takový chytrý řeči o tom jakej je Zeman blbec apod. :grinning:
23. únor 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deti jsou skvely hlavne v tom jak jsou uprimny a toho si moc cenim. treba neter uplne s milym usmevem na me : Zavri hubu kato a dala me ruku pres pusu a usmivala se u toho,to se mi teda tak nelibilo,ale uplne jsem zustala v transu,co to prave rekla,ze jsem ji ani nevynadala,ale zjistila od koho to ma a sla jsem do kolen - od budouci babicky(me tchyne)
23. únor 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To moje kámoška, když byla malá, tak když k nim někdo přišel na návštěvu, tak jim řekla vychlastejte to víno a běžte pryč. A teď to je tak slušná holka, že by to do ní nikdo neřekl.
23. únor 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou super hlasky,neter slavila 3.narozeniny a kdyz vsichni sedeli na gauci,tak se postavila pred televizi a prohlasila: Vy jste ale ksichti. mela to asi z TV,strasne moc dobre si pamatuje hlasky a to je pak prusvich na verejnosti a kdyz to opakuje ve skolce :grinning:
23. únor 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejlepší bylo když u nás minulý měsíc byla jedna známá, taky s holčičkou, co jsem ji hlídala, když byla malá a teď jí jsou tři roky. Terezka přišla ke mně a řekla mi, že mám velký břícho, že tam mám miminko. Tak jsem jí to vysvětlila, že ona taky byla u maminky v bříšku apod. a ona mi řekla nojo ale maminka má velký břícho pořád. :grinning:
23. únor 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak budu muset jít, pže už přijeli, tak se musím předvíst s těma chlebíčkama. :grinning:
23. únor 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měj se s bříškem hezky a dobrou noc. :slight_smile:
23. únor 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
No toho se taky trochu desim,videla jsem kamaradky,ktere maji po porodu a vidim,ze vsem maminkam zustalo aspon trochu brisko. A to cvici a drzi dietu.Ale neresim to,ja mela vzdycky brisko a jednou vahu dokonce k 80kg,tak snad shodim aspon na tuhle vahu :wink:
23. únor 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo taky Vam preju moc hezky sny a uspech s chlebickama :wink:
23. únor 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak s chlebíčkama jsem úspěch měla, ale ještě větší s domácíma brambůrkama. :slight_smile:
26. únor 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo tak to moc gratuluju,jsi holka sikovna :grinning: ja si prave delam k veceri brambory s tvarohem,mam na to strasne velkou chut :wink:
A jak se jinak mate s malym Patou?
My se mame zatim dobre,sice mame trochu stazeno z patku,ale to je asi normalni,takze uz se moc tesim az bude za 3 nedele :grinning:
26. únor 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj brambory s tvarohem asi před měsícem jsem to měla každý druhý den. :wink: No řekla bych, že se máme celkem dobře akorát mě začínají trochu bolet záda a zase jsem měla takový to píchání a napínání v pravém boku, ale to je tou dělohou jak se zvětšuje. Já už se taky nemůžu dočkat, pže příští týden ve středu jdeme do poradny. Jsem zase šíleně nervózní už teďka, ale snad to bude dobrý.
27. únor 2007 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooo, je tady někdo?! :confused:
27. únor 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,me boli zada uz od zacatku tehu,takze se uz moc tesim az si zacvicim s Vami na kurzu :grinning: .Uvidis vse bude na kontrole v poradku. Nam podle vysledku hrozi nakonec Downuv syndrom (podle tripple testu) a to docela ve velkem riziku 1:150,mela bych mit riziko ke svemu veku jen 1:1300,ale snad ta amniocenteza dopadne dobre a miminko bude zdrave. Drzim ti pesticky na pristi tyden :wink:
27. únor 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj snad bude všechno dobrý jako doteď. Uvidíš, že u vás to taky dopadne. :wink: Já se ke cvičení donutím jenom na tom kurzu a občas doma, to mi ale dává docela zabrat, abych se k tomu vůbec dokopala. Nějak jsem za těch pár měsíců zlenivěla. :sunglasses:
28. únor 2007 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukam ze se tady stridame jenom my tri :slight_smile:
1. bře 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj Kaci, už to tak vypadá. :slight_smile: Ty už to máš ale za chvilku, to my si ještě počkáme. :angry: :slight_smile:
1. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak dneska jsem byla o doktorky ohledne vysledku stitne zlazy. tak se me ta potvora total zblaznila,mela jsem hyperfunkci v prosinci a na konci unora zase hypofunkci a to bez jedineho leku,jen ve sledovani.Prvni hodnota v prosinci TSH - 0.01 a ted mam TSH - 7,takze jsem z toho pekne paf,uvidime co na to endokrinolog,asi me budou muset nasadit leky - bleee.Jinak se jdu rozloucit na tyden,zitra jdu na tu amniocentezu a tak tyden chci lezet a odpocivat a nemackat brisko,takze se nebudu mrkat sem,ale potom se urcite ozvu,at to dopadne jak to dopadne. Preju vsem hlavne dobre kontroly a Kaci tobe fajnovy porod a zdravou holcicku :slight_smile:
1. bře 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky,mam to zapar.Ale uz aby to bylo :slight_smile: .Pak podam podrobne informace. :grinning: .A kacici davej si na sebe pozor.A vsem preju krasna a zdrava miminka :slight_smile: :wink:
1. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacici, já léky už nějaký ten rok beru a je to v pohodě, pro mě to je každý ráno samozřejmost stejně jako že se učešu. :slight_smile: Určitě pak dej vědět, jak jste dopadli, budeme držet pěsti. :slight_smile: Taky jsme dneska byli na kontrole, Prcek s náma ale nechtěl spolupracovat, pže když jsme potřebovali zjistit ozvy, tak se byl otočený úplně jinak než minule a nebyly slyšet, tak jsme museli vzít ten silnější přístroj a pak už to po chvíli šlo. Na ultrazvuku si zase držel ručičku na hlavě, jak kdyby si říkal, co od něj zase chceme. :slight_smile: Tlusťoch z něj nebude, bude mít po mně tak +/- 3 kg. Teď má něco kolem 1 500 g, což prý odpovídá tomu, že po narození bude mít tak těch 2 800 - 3 000 g, tak aspoň snad půjde líp ven. :slight_smile:
1. bře 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo stim ultrazvukem mam podobne zkusenosti.Kdyz doktor honi jeho srdicko a vylozene nechce :grinning: :grinning: .Jako by to tusilo.Kajule:slysela jsem ze UTZ je nekdy chybny.Jako myslim na vazeni miminka.Kdyz segra rodila rekli ji ze bude mit mimi kolem 3 kg a pak melo 4,2 pani.Byl to macek :grinning: .
4. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, však já to taky beru s rezervou. Taky jsem slyšela, že se můžou splést třeba i o 250 g.
4. bře 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek